PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به ادیتور یا طراح html با نمونه کار

sardarn
August 4th, 2015, 12:51
سلام

تصمیم گرفتیم که یک تغییراتی در قالب سورسمون بدیم برای همین نیاز به یک html کار حرفه ای داریم.نیاز به ساخت قالب نیست که کار زیاد باشه.همین سایت مارو با آدرس partamsms.ir باز کنید و شروع به ویرایش قالب باید بکنید.

مثلا شکل ایکن ها تغییر کنند و همه با هم ست باشند و یک ظاهر بهتر داشته باشند.
جاهایی که باید تغییر بدهید:

1. یکم باید قسمت صفحه ورود تغییر بدید که ظاهرش عوض بشه.مثلا یک بک گراند مناسب به صورت تار شده قرا بیگرد و شکل دکمه ورود و ثبت نام تغییر کند و... .

2. صفحه اول که باید منوی بالا و منوی وسط که نشوته پیامک و... تغییر کنه. و منویی که داخلش تاریخ الان و انقضای پنل نوشته و منوی اطلاعیه ها.
تغییراتی که می دید نباید قسمت زیر اطلاعیه ها را خراب کند چون به چند صفحه مختلف که برید متوجه می شید که همه صفحه ها این قسمت هایی که گفتم درشون مشترک هست و فقط اون قسمت پایین شون فرق می کنه پس به نوع جدول بندیش دقت کنید.

برای همین گفتم که ویرایش کنید نه این که از اول قالب بنویسید که کارهاش هم زیاد نشه.

3. یکی هم صفحه مدیریت باید پس زمینه کلی و اون کادری که ایکن ها داخلش هستن تغییر کنه. یعنی خود ایکن ها و کادر کلی شون.که کار خاصی ندراد و راحت ترین بخش هست.

قیمت را برای هر کدوم از صفحه های ورود ، صفحه اصلی و صفحه مدیریت اعلام کنید.قیمت کلی هر سه روی هم رو هم اعلام کنید.مدت زمان تحویل هم بنویسید.

در آخر هم نمونه کارهاتون رو بذارید و اینکه امکانش وجود دارد که باهاتون به صورت پروژه ای برای کارهای آینده مون کار کنیم یا نه ، که شما قالب طراحی کنید بدید به ما.

موفق باشید

sitetheme
August 4th, 2015, 13:26
درود برای موارد اعلام شده در خدمتیم
موارد اعلام شده رو با هزینه 60 هزار تومان انجام میدیم همچنین امکان همکاری به صورت پروژه ای هم وجود داره
موفق باشید

sardarn
August 4th, 2015, 14:01
درود برای موارد اعلام شده در خدمتیم
موارد اعلام شده رو با هزینه 60 هزار تومان انجام میدیم همچنین امکان همکاری به صورت پروژه ای هم وجود داره
موفق باشید

سلام

لطفا نمونه کارهاتون بدید.منتظر بقیه پیشنهادات هم هستم.

موفق باشید

behnambidarian
August 4th, 2015, 14:19
سلام، مسیج بدید بهم، با قیمت مناسب در خدمتتون هستیم ! :)

b.bidarian19@yahoo.com

sitetheme
August 4th, 2015, 15:16
سلام

لطفا نمونه کارهاتون بدید.منتظر بقیه پیشنهادات هم هستم.

موفق باشید
ارسال شد

ir-negar
August 4th, 2015, 19:53
سلام در خدمتتون هستم

نمونه کارهام:

http://ir-negar.ir/%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D9%87%D8%A7/