PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت افراز یا میهن وب هاست

alivali09
August 4th, 2015, 02:15
سلام

من قسمت راه اندازی سایت پرداخت و فروش فیلم هستم پیشنهاد های که شده این هست که یک سرور مجازی بگیرم و ساب دامین مثلا dl اضافه کنم و تمامی اطلاعات و فیلم ها توی سرور مجازی قرار بگیره و برای هاست هم یک هاست اشتراکی کافی هست

با توجه به جستجو هایی که کردم برای یک هاست اشتراکی با بازدید تقریبا متوسط این دو هاست پیشنهاد شده بود ولی با توجه به تجربه کم بنده نمی تونم تصمیم قاطعی بگیرم

به نظرتون کدوم هاست بهتر هست؟

ایا سرعت لود شدن سرور ای خارجی با ایرانی تفاوت انچنانی داره که ادم بخواد چندید برابر هزینه هاست ایرانی کنه؟

سروریس بهتر از این دو تا هم هست ؟

خیلی ممنون

hamra
August 4th, 2015, 02:19
قطعا نت افراز پیشنهاد میشود اگر پشتیبانی خوب مد نظر دارید .
البته بدی نت افراز این هست که فقط هاست با کنترل پنل دایرکت ادمین ارائه می دهد ./ اگر سرور مجازی هم بخواهید ارائه نمی دهند و تنها روی هاست فعال هستند فکر کنم .
---------
بدی میهن وب هاست این است که پشتیبانیشون از نظر رسیدگی به تیکت ها بسیار با تاخیر است .
--------
به هر حال سرویس دهی هر دوی این هاستینگ ها بنظرم از نظر آپتایم مشابه هم می باشد .
و باز هم قطعا سرویس های ایرانی از نظر سرعت و... برتر از سرویس های خارجی می باشد .
البته تاپیک رو توی بخش آموزشی ایجاد کردید که مکان مناسبی نیست برای این تاپیک !

hegza
August 4th, 2015, 02:21
سلام

من قسمت راه اندازی سایت پرداخت و فروش فیلم هستم پیشنهاد های که شده این هست که یک سرور مجازی بگیرم و ساب دامین مثلا dl اضافه کنم و تمامی اطلاعات و فیلم ها توی سرور مجازی قرار بگیره و برای هاست هم یک هاست اشتراکی کافی هست

با توجه به جستجو هایی که کردم برای یک هاست اشتراکی با بازدید تقریبا متوسط این دو هاست پیشنهاد شده بود ولی با توجه به تجربه کم بنده نمی تونم تصمیم قاطعی بگیرم

به نظرتون کدوم هاست بهتر هست؟

ایا سرعت لود شدن سرور ای خارجی با ایرانی تفاوت انچنانی داره که ادم بخواد چندید برابر هزینه هاست ایرانی کنه؟

سروریس بهتر از این دو تا هم هست ؟

خیلی ممنون
ایران پینگ بهتری داره ولی نه اونقدر زیاد + سایتهای فیلم و.. در دیتا سنتر ایرانی باشی زود ترتیبت رو میدن از اروپا بگیر
دنبال اسم نرو دنبال کیفیت باش بهترین راهش نگاه کن رقبای سایتت از کجا خریدن و کیفیتشون چطوره و..

fath98
August 7th, 2015, 21:59
نت افراز

Sent from my HUAWEI Y320-U30

IrIsT
August 8th, 2015, 00:32
سلام و دود.
من هر دوتارو تست کردم.
نت افزار به نظر من از لحاظ پشتیبانی قابل مقایسه با میهم وب هاست نیست.نت افزار خیلی بهتره
اپتایم و سرعت هم نت افزار تایید شده هست.
نت افزار رو مطمئن باش.
سایت های دیگه ای هم هستن که در حد میهن وب هاستن.اگه خواستب بگو تا بهت بگم.

samaserver
August 8th, 2015, 09:22
میهن وب هاست خوبه
من ****** هم پیشنهاد میدم

armin.rf
August 8th, 2015, 10:05
با سلام
هر دو یکی از بهترین ها در عرصه هاستینگ هستند
اما دو گزینه باقی میمونه خوب تر و خوب
که از نظر من اول نت افراز دوم میهن وب هاست

HeseshHast
August 9th, 2015, 20:18
دوست عزیزم پیشنهاد من اینه که کلا از همون سرور مجازی استفاده کنید.
یا نهایتا از نت افراز

من برای سایتم واقعا با میهن وب هاست به مشکل برخوردم و با توجه به هزینه زیادی هم که کردم هیچ امکاناتی از جمله پهنای باند اضافه و ... هم دریافت نکردم. هر دو روز سایت به خاطر پهنای باند از کار می افتاد و میهن وب هاست به من پهنای باند نمی داد. تمام تیکت ها رو هم با تاخیر جواب می دادند. یکی از دوستان اون موقع نت افراز رو معرفی کرد. واقعا خدماتی هم که میدن خوبه مثلا دیگه مشکل پهنای باند پیدا نمی کنید. اما من نهایتا به این نتیجه رسیدم که برای سایتم از سرور مجازی استفاده کنم. الانم هیچ مشکلی ندارم.

www.1Hes.ir (http://1hes.ir)

امیدوارم بهترین تصمیم رو بگیری <3

kianooshhosseini
August 14th, 2015, 18:41
سلام دوست عزیز من هم بهتون نت افراز رو پیشنهاد میدم از تیر 93 ازشون سرویس میگیرم واقعا پشتیبانیشون عالیه!از نظر اپتایم هم خیلی خوبن!

تو نت افراز شک نکن

فرستاده شده از SM-G900Hِ من با Tapatalk

mohsen1771
August 14th, 2015, 18:49
نت افراز 100%