PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی روش های رهگیری و شناسایی منطقه مسکونی از طریق ip ( خیلی مهم )

ali0000
August 3rd, 2015, 21:23
سلام و درود
ای پی آدرس شخصی رو در اختیار دارم که میخوام محدوده منطقه کاربر رو مشخص کنم البته مشخصات حساب و نام بانک نیز در اختیارم هست اما فعلاً امکان پیگیری با این اطلاعات وجود نداره اما اگر بشه از طریق ip address حداقل منطقه یا همون isp مشخص بشه امکان شناسایی و رهگیری شخص به کمترین زمان ممکن کاهش پیدا میکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ، در صورت درخواست ip آدرس پیام خصوصی میگردد ...

IP Location
http://whois.domaintools.com/images/flags/ir.gif Iran, Islamic Republic Of Zanjan Asiatech Data Transfer Inc. Plc

ASN
http://whois.domaintools.com/images/flags/ir.gif AS43754 ASIATECH Asiatech Data Transfer Inc. PLC (registered Sep 24, 2007)

Abolijoon
August 3rd, 2015, 21:35
سلام و درود
پیگیری دقیق با مجوز از مراجع قضایی و رفتن به ای اس پی مورد نظر می باشد

ali0000
August 3rd, 2015, 21:38
سلام و درود
پیگیری دقیق با مجوز از مراجع قضایی و رفتن به ای اس پی مورد نظر می باشد

درود
اون آیتم رو بخاطر طولانی شدن مدت زمان رسیدگی و مکاتبات میان دستگاه قضایی و isp فعلاً مد نظر ندارم بنوعی اینکار باید توسط همکاران دیگه ایی انجام بشه که عنوان کردن در صورتی isp منطقه ایی مشخص بشه امکان رسیدگی فوری هست چون اطلاعات دیگری هم دارم که نهایتاً از طریق همون موارد شناسایی صورت میگیره مهم اینه منطقه ( حدودی ) مشخص بشه ...

Abolijoon
August 3rd, 2015, 21:41
درود
اون آیتم رو بخاطر طولانی شدن مدت زمان رسیدگی و مکاتبات میان دستگاه قضایی و isp فعلاً مد نظر ندارم بنوعی اینکار باید توسط همکاران دیگه ایی انجام بشه که عنوان کردن در صورتی isp منطقه ایی مشخص بشه امکان رسیدگی فوری هست چون اطلاعات دیگری هم دارم که نهایتاً از طریق همون موارد شناسایی صورت میگیره مهم اینه منطقه ( حدودی ) مشخص بشه ...

ای پی ثابت نباشه نمیشه مشخص کرد شما بودید یا همسایه بغلی !!
ای اس پی ها دقیق میتونن راهنمایی کنن که رنج فلان در ساعت فلان به کاربر فلان تعلق داده شد بود
برای همین بهترین و دقیق ترین راه پیگیری قضایی و ای اس پی هاست.

jahromweb
August 3rd, 2015, 21:42
سلام
با ای پی اسیاتک چیزی مشخص نمیشه گاهی ای پی من میزنه استان اذربایجان ولی من استان فارس هستم
مگر این که خودشون دقیق بهتون بدن

hegza
August 4th, 2015, 03:07
ای پی ثابت نباشه نمیشه مشخص کرد شما بودید یا همسایه بغلی !!
اگر تایم رو داشته باشید مال همسایه بغلی نیست آی پی وقتی بدرد میخوره(اشتراکی) که زمان دقیق رو هم بدونی وگرنه ارزشی نداره بهترینش همون شماره کارته و بس 5 تومن بریز حسابش برو بانک بگو اشتباه ریخت میخوام برگشت بزنه شمارش رو میدن

Abolijoon
August 4th, 2015, 13:15
اگر تایم رو داشته باشید مال همسایه بغلی نیست آی پی وقتی بدرد میخوره(اشتراکی) که زمان دقیق رو هم بدونی وگرنه ارزشی نداره بهترینش همون شماره کارته و بس 5 تومن بریز حسابش برو بانک بگو اشتباه ریخت میخوام برگشت بزنه شمارش رو میدن

تایم رو هم داشته باشید خودتون نمیتونید پیدا کنید
به عیر ای اس پی کس دیگه ای نمیتونه کمک کنه .
اشتباه ریختم برگشت بزنه ؟!!
بچه بازی نیست دوست عزیز . اطلاعات خصوصی مشترک رو به کسی نمیدن .

BazPardakht.Com
August 4th, 2015, 14:13

بنده به شخصه بارها به خاطر واریز اشتباه تونستم شماره تلفن شخص صاحب حساب رو بگیرم البته نه به خاطر این موضوع که دروغ باشه
بلکه برای اشتباه واریز به حساب کسه دیگه که واقعا اتفاق افتاده باشه

hegza
August 4th, 2015, 14:53
تایم رو هم داشته باشید خودتون نمیتونید پیدا کنید
به عیر ای اس پی کس دیگه ای نمیتونه کمک کنه .

انگار تو این کشور زندگی نمیکنید در موارد زیر راحت بهتون اطلاعات میدن:
1.میخوام واریز کنم معتبره!!!
2.اشتباه ریختم
3.یک شماره حساب پدرم داده واریز کنم اسمش رو نمیدونم
البته نه هر بانکی بانکی که در اون اکتیو هستین همه کار میکنه برات عزیزم باورتون نمیشه؟؟!! شماره کارت پ.خ کنید اطلاعات پ.خ کنم خدمتتون

در مورد ای پی هم عرض کنم منظورم همون ای اس پی و پلیس فتا بود که بدون تایم نمیتونن کمک کنن و در پاسخ دوستی بود که فرمودند آی پی اشتراکی قابل رصد نیست بله که نمیشه آی پی داشت و طرف رو رصد کرد بی درو پیکر که نیست سیستم نت

- - - Updated - - -

بنده به شخصه بارها به خاطر واریز اشتباه تونستم شماره تلفن شخص صاحب حساب رو بگیرم البته نه به خاطر این موضوع که دروغ باشه

منم بارها گرفتم اما دوستان نمیدونم همه چیز رو دروغ می انگارند!!!!!!!

BazPardakht.Com
August 4th, 2015, 16:42

جسارت به شما نباشه
منظور بنده فقط این بود که مورد واقعی اتفاق افتاده
چون جناب Abolijoon فرمودن که امکان دریافت شماره تلفن وجود نداره
منم فقط خواستم بگم چرا میشه
حتی بنده به صورت تلفنی شماره صاحب حساب رو گرفتم نه به صورت حضوری
اگر از حرف بنده ناراحت شدید واقعا ازتون عذر می خوام

bepad
August 4th, 2015, 16:48
سلام و درود
ای پی آدرس شخصی رو در اختیار دارم که میخوام محدوده منطقه کاربر رو مشخص کنم البته مشخصات حساب و نام بانک نیز در اختیارم هست اما فعلاً امکان پیگیری با این اطلاعات وجود نداره اما اگر بشه از طریق ip address حداقل منطقه یا همون isp مشخص بشه امکان شناسایی و رهگیری شخص به کمترین زمان ممکن کاهش پیدا میکنه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید ، در صورت درخواست ip آدرس پیام خصوصی میگردد ...

IP Location
http://whois.domaintools.com/images/flags/ir.gif Iran, Islamic Republic Of Zanjan Asiatech Data Transfer Inc. Plc

ASN
http://whois.domaintools.com/images/flags/ir.gif AS43754 ASIATECH Asiatech Data Transfer Inc. PLC (registered Sep 24, 2007)

شما اگر از مراجع قضایی نخواهید پیگیری کنید فقط یک راه دارید اون هم سر نماینده اصلی مثلا زنجان رو پیدا کنید و ایشون توی پنلش ای پی رو بررسی کنه مثلا بگه این کاربر ها در این روز وصل بودن و در این ساعت این بوده(البته به شرطی که پنلی که اسیا تک میده به نماینده هاش این امکان رو داشته باشه مثلا فن اوا داره)
موفق باشید

Ramin
August 5th, 2015, 15:38

سلام

موردی که شما فرمودید به دلیل بی سوادی تحویل دار و یا کارمند مربوطه بوده است !
به شخصه یک بار مبلغی به حساب بنده اشتباه واریز شده بود ، تحویدار مربوطه که کار را برای ارباب رجوع انجام داده بود. شماره تلفن را به مشتری داده بودند از سیستم. بعد از اینکه مشتری تماس حاصل نموده بود و پاسخی دریافت نکرده بودند. تحویلدار شخصا بدون حضور بنده اقدام به برداشت همان مبلغ از حساب نموده بود !
ضمن ارائه دادخواست به دایره بازرسی سرپرستی بانک مربوطه یک دادخواست نیز به دادسرا ارائه شد. ظرف 48 ساعت به دلیل ارائه اطلاعات شخصی بنده از سمت تحویلدار شعبه مربوطه و جهت رسیدگی بیشتر حکم تعلیق کارمند مربوطه تا اطلاع ثانوی را برای شعبه مورد نظر از طرف سرپرستی استان فکس نمودند و دقیقا 3 روز بعد نیز به دلیل برداشت وجه بدون حضور صاحب حساب با عنوان "سرقت از حساب اشخاص" حکم جلب کارمند مربوطه توسط بازپرس پرونده صادر شد . هر چند در روند رسیدگی رضایت اعلام شد اما سرپرستی بانک حکم اخراج دائم و ممنوعیت کار همیشگی کارمند مربوطه در کلیه ساختار اداری آن بانک صادر نمودند . در صورت عدم رضایت ، قاضی پرونده اعلام نمودند علاوه بر پرداخت مبلغ برداشتی از حساب ، برای ایشان حکم حبس نیز صادر خواهد شد

برخی موارد شاید خیلی کوچک و گاها طنر و مزاح به نظر برسد. زیرا به طور مثال کل این پروسه برای این کارمند ، فشردن چند دکمه کیبورد بوده است. اما همین چند دکمه ........
به هر حال این موضوع را بنده شرح دادم تا مطلع باشید همان شماره تلفن که فرمودید به صورت تلفنی به شما ارائه داده اند اگر صاحب حساب پیگیر شود تبعات بسیار زیادی برای کارمند دارد . اما برخی از این عزیزان اطلاعات کافی در این خصوص ندارند و بعد از انجام چنین اشتباهاتی و اعتراض صاحب حساب ، با جسارت تمام و لحن بسیار بدی نیز پاسخ می دهند در صورتی که .....

استارتر محترم شما نیز باید از طریق مرجع قضایی ( دادسرای جرائم رایانه ای ناحبه خود در شهر تهران پیگیر موضوع شوید

Abolijoon
August 5th, 2015, 15:50
سلام

موردی که شما فرمودید به دلیل بی سوادی تحویل دار و یا کارمند مربوطه بوده است !
به شخصه یک بار مبلغی به حساب بنده اشتباه واریز شده بود ، تحویدار مربوطه که کار را برای ارباب رجوع انجام داده بود. شماره تلفن را به مشتری داده بودند از سیستم. بعد از اینکه مشتری تماس حاصل نموده بود و پاسخی دریافت نکرده بودند. تحویلدار شخصا بدون حضور بنده اقدام به برداشت همان مبلغ از حساب نموده بود !
ضمن ارائه دادخواست به دایره بازرسی سرپرستی بانک مربوطه یک دادخواست نیز به دادسرا ارائه شد. ظرف 48 ساعت به دلیل ارائه اطلاعات شخصی بنده از سمت تحویلدار شعبه مربوطه و جهت رسیدگی بیشتر حکم تعلیق کارمند مربوطه تا اطلاع ثانوی را برای شعبه مورد نظر از طرف سرپرستی استان فکس نمودند و دقیقا 3 روز بعد نیز به دلیل برداشت وجه بدون حضور صاحب حساب با عنوان "سرقت از حساب اشخاص" حکم جلب کارمند مربوطه توسط بازپرس پرونده صادر شد . هر چند در روند رسیدگی رضایت اعلام شد اما سرپرستی بانک حکم اخراج دائم و ممنوعیت کار همیشگی کارمند مربوطه در کلیه ساختار اداری آن بانک صادر نمودند . در صورت عدم رضایت ، قاضی پرونده اعلام نمودند علاوه بر پرداخت مبلغ برداشتی از حساب ، برای ایشان حکم حبس نیز صادر خواهد شد

برخی موارد شاید خیلی کوچک و گاها طنر و مزاح به نظر برسد. زیرا به طور مثال کل این پروسه برای این کارمند ، فشردن چند دکمه کیبورد بوده است. اما همین چند دکمه ........
به هر حال این موضوع را بنده شرح دادم تا مطلع باشید همان شماره تلفن که فرمودید به صورت تلفنی به شما ارائه داده اند اگر صاحب حساب پیگیر شود تبعات بسیار زیادی برای کارمند دارد . اما برخی از این عزیزان اطلاعات کافی در این خصوص ندارند و بعد از انجام چنین اشتباهاتی و اعتراض صاحب حساب ، با جسارت تمام و لحن بسیار بدی نیز پاسخ می دهند در صورتی که .....

استارتر محترم شما نیز باید از طریق مرجع قضایی ( دادسرای جرائم رایانه ای ناحبه خود در شهر تهران پیگیر موضوع شوید

ممکنه در شهر های کوچک یا بانک های تازه وارد این کار صورت بگیره که خلافه
اما در شهر های بزرگ و بانک های معتبر چنین کار های به ندرت دیده میشه
دادن اطلاعات خصوصی مشتری خلاف قوانینه
بنده چک داشتم بردم بانک کسری داشت گفتم چقدر داره تو حسابش تا ببینم زنگ زدنی هستم بهش یا رفتی نگفت !

Sohan Roh
August 6th, 2015, 03:06
انگار تو این کشور زندگی نمیکنید در موارد زیر راحت بهتون اطلاعات میدن:
1.میخوام واریز کنم معتبره!!!
2.اشتباه ریختم
3.یک شماره حساب پدرم داده واریز کنم اسمش رو نمیدونم
البته نه هر بانکی بانکی که در اون اکتیو هستین همه کار میکنه برات عزیزم باورتون نمیشه؟؟!! شماره کارت پ.خ کنید اطلاعات پ.خ کنم خدمتتون

در مورد ای پی هم عرض کنم منظورم همون ای اس پی و پلیس فتا بود که بدون تایم نمیتونن کمک کنن و در پاسخ دوستی بود که فرمودند آی پی اشتراکی قابل رصد نیست بله که نمیشه آی پی داشت و طرف رو رصد کرد بی درو پیکر که نیست سیستم نت

- - - Updated - - -

با سلام و احترام.

اقا شما معلوم میشه از قوانین حقوقی بی خبر هستید !

یکی رو میشناختم که به همین طریقی که شما میگید از متصدی بانک شماره دوست ما رو گرفته بود.

مختصر بگم ، دوست ما شکایت کرد ، هم متصدی بانک و هم این آقا که به این دوست ما زنگ زده بود بازداشت شدند .

متصدی بانک که نا اطلاع ثانوی انفصال از خدمت شده و این آقا که به این دوست ما زنگ زده بود هم با قرار وثیقه آزاده.

خدا نکنه کسی پیگیر این موارد بشه.

موفق باشید.

ali0000
August 6th, 2015, 16:27
سپاس از حضور تمام شما دوستان گرامی
حقیقت مراحل پیگیری شکایت و دادن نوبت و ... بسیار زمانبره در مورد نام صاحب حساب و شماره کارت بانکی که بسادگی از طریق درگاه آنلاین همه چیز همون روز اول مشخص شد مسئله مهم آدرس محل سکونت صاحب حساب بود که حالا بنا به روشی و با کمک از مواردی که دوستان فرمودن عمل کردم و از بانک آدرسی که هنگام افتتاح حساب بهمراه شماره ایرانسل مالک حساب رو به من دادن ( نپرسید چطوری گرفتم ) و با مراجعه به آدرس متوجه شدم 4 ساله ازونجا رفتن همین موضوع رو به بانک گزارش کردم که آدرس ایشون تغییر کرده گفتن به شعبه افتتاح کننده حسابشون مربوطه و چیز خاصی هم نیست حتی به شعبه خودشونم گزارش کنید باعث مسدود شدن حسابشون نمیشه ( البته هدف مسدود شدن حساب نیست ) در هر صورت با خواهش بنده دوستان یه نامه زدن به isp و اطلاعات و مشخصات ip فوق رو خواستن خدا کنه درخواست حکم قضایی ندن ...

farhadhelix
August 6th, 2015, 17:02
امکانش هست ولی نه غیر قانونی
ای پی ارجا داده میشه یه isp
isp زمان انلاین بودن ای پی رو به شماره مربوطه در اون لحظه ارجا میده به مخابرات
مخابرات هم در آخر آدرس رو برمیگردونه .