PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سایت با الکسای 300 هزار در وی پی اس

rezairanpur
August 3rd, 2015, 11:59
سلام دوستان یه سایتی داریم با الکسای 300 هزار و بازدید آن چنانی نداره قالبشم مصرف زیادی نداره افزونه زیادی هم روش نصب نیست ولی روی یه هاست اشتراکی بودیم و مشکلی هم نداشتیم بدون این که افزایش بازدید باشه یا هیچی ولی سرور بهمون تیکت داد که باید برین روی سرور مجازی چون استفاده ی شما از منابع سرور بیش از 1 درصد شده ما هم وی پی اس رو گرفتیم از همون شرکت با رم 1 گیگ و سی پی یو دو هسته ای اما الان:
الان سایت وقتی که بالا هست سرعت عالی ای داره و مشکلی نیست ولی یه دفعه سایت دان میشه به سرور که میگم میگه لود سایتتون بالاست و باید پلن بالاتری بخرید واقعا سردرگم شدم مگه یه سایت با این رتبه الکسا مگه نهایتا چند بازدید در آن واحد داره؟ بعدشم نصف شب هم این مشکل پیش اومده بود! نصف شب که با توجه به نوع سایت ما تقریبا هیچ بازدیدی نداریم.
پ.ن: وقتی سایت دان میشه اکثرا یا ارور نمیده یا ارور سرور داخلی میده که با ریبوت حل میشه ولی نمیشه هر نیم ساعت یه بار ریبوت کرد که
بخدا کلافه شدم دیگه

RoobinaServer
August 3rd, 2015, 12:02
سلام دوستان یه سایتی داریم با الکسای 300 هزار و بازدید آن چنانی نداره قالبشم مصرف زیادی نداره افزونه زیادی هم روش نصب نیست ولی روی یه هاست اشتراکی بودیم و مشکلی هم نداشتیم بدون این که افزایش بازدید باشه یا هیچی ولی سرور بهمون تیکت داد که باید برین روی سرور مجازی چون استفاده ی شما از منابع سرور بیش از 1 درصد شده ما هم وی پی اس رو گرفتیم از همون شرکت با رم 1 گیگ و سی پی یو دو هسته ای اما الان:
الان سایت وقتی که بالا هست سرعت عالی ای داره و مشکلی نیست ولی یه دفعه سایت دان میشه به سرور که میگم میگه لود سایتتون بالاست و باید پلن بالاتری بخرید واقعا سردرگم شدم مگه یه سایت با این رتبه الکسا مگه نهایتا چند بازدید در آن واحد داره؟ بعدشم نصف شب هم این مشکل پیش اومده بود! نصف شب که با توجه به نوع سایت ما تقریبا هیچ بازدیدی نداریم.
پ.ن: وقتی سایت دان میشه اکثرا یا ارور نمیده یا ارور سرور داخلی میده که با ریبوت حل میشه ولی نمیشه هر نیم ساعت یه بار ریبوت کرد که
بخدا کلافه شدم دیگه

سلام و احترام

چه قدر برای سرورتون هزینه کرده اید ؟

سرورتون کانفیگ شده ؟

شب بکاب گیری دارید از سرورتون ؟

از شیر نبودن بیش از حد منابع سرور اختصاصی مطلع هستید ؟ (Oversell)

باتشکر

rezairanpur
August 3rd, 2015, 12:05
سلام و احترام

چه قدر برای سرورتون هزینه کرده اید ؟

سرورتون کانفیگ شده ؟

شب بکاب گیری دارید از سرورتون ؟

از شیر نبودن بیش از حد منابع سرور اختصاصی مطلع هستید ؟ (Oversell)

باتشکر

ماهی 68 هزارتومن / سرور ovh/ بکاپ اصلا نگرفتم تا حالا ( وی پی اس تازه دادن بهم) / خود سرور برام کانفیگ کرده

RoobinaServer
August 3rd, 2015, 12:11
ماهی 68 هزارتومن / سرور ovh/ بکاپ اصلا نگرفتم تا حالا ( وی پی اس تازه دادن بهم) / خود سرور برام کانفیگ کرده

اگر با توجه به قیمت ذکر شده به شما منابع داده باشند میشه گفت Oversell نیست ولی ممکن هست یا هارد مشکل داشته باشد و مطلع نباشند یا آن هم سالم باشد و مشکل فقط و فقط از کانفیگ ناصحیح سرور باشد.

از اسکریپت سایت خود مطمئن هستید که مشکلی ندارد ؟ پلاگین های غیر ضروری را غیر فعال کنید و تست کنید.

به هر حال باید سرورتون بررسی بشه

باتشکر

rezairanpur
August 3rd, 2015, 12:15
اگر با توجه به قیمت ذکر شده به شما منابع داده باشند میشه گفت Oversell نیست ولی ممکن هست یا هارد مشکل داشته باشد و مطلع نباشند یا آن هم سالم باشد و مشکل فقط و فقط از کانفیگ ناصحیح سرور باشد.

از اسکریپت سایت خود مطمئن هستید که مشکلی ندارد ؟ پلاگین های غیر ضروری را غیر فعال کنید و تست کنید.

به هر حال باید سرورتون بررسی بشه

باتشکر

ممنون از پاسخگوییتون. وردپرس هست اسکریپتمون و دیشب یه بار هم قالب پیش فرض وردپرس رو گذاشتم و پلاگین ها رو هم غیرفعال کردم باز مشکل داشت و سرور هم زیر بار نمیره که کانفیگشون اشتباه بوده یا نه

RoobinaServer
August 3rd, 2015, 13:08
ممنون از پاسخگوییتون. وردپرس هست اسکریپتمون و دیشب یه بار هم قالب پیش فرض وردپرس رو گذاشتم و پلاگین ها رو هم غیرفعال کردم باز مشکل داشت و سرور هم زیر بار نمیره که کانفیگشون اشتباه بوده یا نه

با سلام و احترام

همانطور که ذکر شد باید سرورتون بررسی شود نمیتوان به قطع گفت مشکل از کجاست، بنده فقط فاکتور های احتمالی مشکل را ذکر کردم خدمتتون.

باتشکر

hegza
August 3rd, 2015, 20:40
این ربطی به رنکتون نداره و فقط بفرمائید حجم دیتا بیستون چقدره؟ تا بهتر بشه راهنمائیتون کرد + از سورو بپرسید سخت افزار اختصاص داده به من چی کم میاره؟! رم/سی پی یو/هارد/؟
که باز همش برمیگرده به شناخت شما از سیستمتون همینطوری نمیشه گفت چی بدرد شما میخوره ممکنه سیستم کشینگ سیستم فضار میاره هارد بخواید! یا حجم دیتا بیس بالای 600 مگ هست که سی پی یو میخواید و ....

rezairanpur
August 5th, 2015, 20:26
این ربطی به رنکتون نداره و فقط بفرمائید حجم دیتا بیستون چقدره؟ تا بهتر بشه راهنمائیتون کرد + از سورو بپرسید سخت افزار اختصاص داده به من چی کم میاره؟! رم/سی پی یو/هارد/؟
که باز همش برمیگرده به شناخت شما از سیستمتون همینطوری نمیشه گفت چی بدرد شما میخوره ممکنه سیستم کشینگ سیستم فضار میاره هارد بخواید! یا حجم دیتا بیس بالای 600 مگ هست که سی پی یو میخواید و ....
میگن بیشتر رم کم میاره و بعدش سی پی یو . حجم دیتابیسمون هم 30 مگابایته

mohsen1771
August 5th, 2015, 20:53
معلومه داداش دارن اذیتت میکنن
از جای دیگه بخر!!

w2ir
August 5th, 2015, 21:00
nginx نصب کن تست کن مصرف منابع رو به میزان قابل توجهی کاهش میده .

mrasol
August 5th, 2015, 21:19
اگر بازدیدتون کمه مشکل از کانفیگ هست احتمالا

rezairanpur
August 5th, 2015, 21:43
معلومه داداش دارن اذیتت میکنن
از جای دیگه بخر!!

نمیدونم امکانش هست چون سایت ما مال یه شرکته و شاید فکر کنن مثلا درآمدش زیاده! ولی خب جایی هم که گرفتیم بهش نمیاد این جوری باشه و بهش میخوره جای درست و درمونی باشه

- - - Updated - - -

اگر بازدیدتون کمه مشکل از کانفیگ هست احتمالا
خود سرور گفته کانفیگ اوکیه ولی وردپرس مصرف زیاد داره

mrasol
August 5th, 2015, 22:38
نمیدونم امکانش هست چون سایت ما مال یه شرکته و شاید فکر کنن مثلا درآمدش زیاده! ولی خب جایی هم که گرفتیم بهش نمیاد این جوری باشه و بهش میخوره جای درست و درمونی باشه

- - - Updated - - -

خود سرور گفته کانفیگ اوکیه ولی وردپرس مصرف زیاد داره

از نظر کی اوکیه؟بدید به یکی دو نفر از اساتید انجمن چک کنن نظر بدن

hegza
August 6th, 2015, 17:55
میگن بیشتر رم کم میاره و بعدش سی پی یو . حجم دیتابیسمون هم 30 مگابایته
دیتا بیست که اصلا بالا نیست
از سیستم کش وردپرس هم استفاده میکنید؟
کاش اطلاعات وی پی استون هم میزدین + پلاگین های فعال روی سایت
واقعا نمیشه رو هوا گفت چی خوبه طرف رنکش 10 ایرانه همش صفحه اچ تی ام ال و استاتیکه یک چیز میخواد یکی رنکش 2000 ایرانه 2 گیگ دیتا بیس داره 2 سرور معمولی هم شاید کم بیاره براش (ممکنه کارش اسپایدر باشه)

HighHost
August 6th, 2015, 18:09
با من در تماس باشید مشکلتونو حل بکنم

amin0181
August 7th, 2015, 05:15
1. ممکن هست سرور در ساعاتی مصرف بالایی داشته باشه
2. اتک داشته باشه سایت به هر دلیل
3. کانفیگ مشکل داشته باشه اما در این صورت در ساعتی خاصی نباید باشه
به نظرم در کل بهتر هست تجدید نظر کنید در رابطه با این شرکت

IrIsT
August 7th, 2015, 11:03
سلام و درود.
اطلاعات سایت و سرورتون رو برای من ارسال کنید تا واستون چک کنم.
مشکل احتمالا از یک جای دیگست.
باید چک بشه.
در خدمتم.شماره تماس فرستادم.تماس بگیرید تا مشکلتون رو پیگیری کنیم.