PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل عدم امکان ایجاد session بر روی سرور

hawre13
August 2nd, 2015, 16:34
سلام ،
من مدتی پیش یک نمایندگی هاستینگ داشتم که داخل یک شرکت ایرانی بود و کنرل پنل سیستم Cpanel بود .
الان یک سرور اختصاصی kimsufi خریدم که کنترل پنلش directadmin هست . تا اینجاش مشکلی نیست ، مشکل از اینجا شروع میشه که من whmcs روی سرور قبلی را انتقال دادم روی سرور جدید ، بعد از انتقال یک صفحه سفید نمایش داده میشد منم دیباک whmcs رو روشن کردم از کانفیپگ با ارور زیر موجه شدم در صفحه اصلی

Fatal error: session_start(): Failed to initialize storage module: files (path: ) in /home/admin/domains/mysite.com/public_html/my/includes/classes/WHMCS/Session.php on line 0

با فراسو در این رابطه صحبت کردم گفتن که :

این مرتبط به تنظیمات سروری شما است امکان ایجاد session روی سرور توسط این فایل داده نشده است

ولی متاسفانه من زیاد با سرور آشنا نیستم و نمی دونم چطوری باید این رو رفع کنم . ممنون میشم راهنمای کنید .

pejman_view
August 2nd, 2015, 19:04
سلام

basedir را off کن. فکر کنم درست بشه

hawre13
August 2nd, 2015, 19:08
ممنون از پاسختون ، ولی من گفتم زیاد با سرور آشنایی ندارم ، در صورت امکان توضیح بدید از کجا باید این موری رو که گفتید خاموش کنم

pejman_view
August 2nd, 2015, 19:12
سلام

ببخشید منم خیلی وقت دیگه direct admin کار نکردم الان هم ندارم دقیقاً مسیر دقیق بدهم اما یه جا هست آدرس دامین ها زده بعد جلوش safe mode و base dir زده یا off و یا on اگه اونجا on بود off کن. با دسترسی ادمین هم وارد شوید.