PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : یک سوال در رابطه با ftp دایرکت

IrIsT
August 2nd, 2015, 03:58
سلام و درود.
دوستان نمیدونم دیدین سایت نت افراز برای ftp چکار کرده.فکر کنم یک پلاگین استفاده کرده که آیپی های خارجی رو بسته و برای اینکه آیپی های خارجی باز بشن,باید برین داخل کنترل پنل و اونجا آدرس آیپی رو وارد کنید تا اجازه وصل شدن داشته باشن.
این روش چطوری هستش؟پلاگین خاصی داره یا اینکه تنظیماتی داره؟
کسی خبر داره؟

amin0181
August 2nd, 2015, 04:22
پلاگین هست
تو خود دایرکت ادمین ندیدم اینو
شما وقتی ای پی و وارد میکنید به سرور میفرسته و تو لیست قرار میده که بتونید دست رسی پیدا کنید به اطلاعات
فکر نمیکنم خیلی سخت باشه سمت سرور که 4 خط کامند هست برای اکسز ای پی - برای سایت هم یه پلاگین باید نوشته بشه که مقدار دریافت کنه و بفرسته برای سررو

IrIsT
August 2nd, 2015, 04:31
یعنی خودشون نوشتن یا پلاگینش آزاده؟

amin0181
August 2nd, 2015, 04:35
نسخه رایگانشو ندیدم
ظاهرا از whmcs دارن استفاده میکنن پلاگینش باید باشه باید بگردین شاید پیدا شد
شایدم اختصصی باشه اطلاع دقیقی ندارم

IrIsT
August 2nd, 2015, 04:44
داخل خود سایت دایرکت ندیدم.
با یکی از مدیران دایرکت هم صحبتی کردم چیز خاصی نمیدونستن.
باید فهمید چطوریه.

jahromweb
August 2nd, 2015, 12:31
سلام
فکر نکنم پلاگینش برای دایرکت ادمین باشه حداقل من ندیدم! پیشنهاد میکنم یک تاپیک درخواست بزنید با یک عکس از پلاگین نت افراز تا افر دریافت کنید .
موفق باشید

IrIsT
August 2nd, 2015, 13:20
سلام و درود.
چرا همش به فکر آفر دادن و اینطور چیزا هستیم.
یک بحث هم نمیشه بکنیم؟یکی بیاد بگه اینطوریه یکی بگه اونطوریه تا حداقل یگ چیزی یاد بگیریم.وگرنه همین الان نفراتی هستن که پول بدی واست درست میکنن.
اما پول بدیم که چی بشه.میخوایم خودمون روش کار کنیم حدتقل یک چیزی یاد بگیریم که فلان کار و بکنیم و اینطوری عمل میکنه یا .....
اینجا که همش به فکر آفر هستن.هیچ کس نمیاد یکم بحث و گفتگوی دوستانه بکنیم در مورد چیزی
همین اقا امین هم که جواب داد،میتونست بگه فلان تومن میگیرم درست میکنم،اما داریم باهم روش کار میکنیم ببینیم چطوریه.
آفرو دیگه بیخیال شین.یک چیزی بگین تا یاد بگیریم

jahromweb
August 2nd, 2015, 13:35
سلام و درود.
چرا همش به فکر آفر دادن و اینطور چیزا هستیم.
یک بحث هم نمیشه بکنیم؟یکی بیاد بگه اینطوریه یکی بگه اونطوریه تا حداقل یگ چیزی یاد بگیریم.وگرنه همین الان نفراتی هستن که پول بدی واست درست میکنن.
اما پول بدیم که چی بشه.میخوایم خودمون روش کار کنیم حدتقل یک چیزی یاد بگیریم که فلان کار و بکنیم و اینطوری عمل میکنه یا .....
اینجا که همش به فکر آفر هستن.هیچ کس نمیاد یکم بحث و گفتگوی دوستانه بکنیم در مورد چیزی
همین اقا امین هم که جواب داد،میتونست بگه فلان تومن میگیرم درست میکنم،اما داریم باهم روش کار میکنیم ببینیم چطوریه.
آفرو دیگه بیخیال شین.یک چیزی بگین تا یاد بگیریم
سلام
دوست من چرا این قدر تند میشید؟
اینم راهنمایی :
خوب باید این امکان برای کاربران ایجاد کنید که بتونند پورت ۲۱ برای ای پی خاصی رو باز کنند برای این مورد باید یک اسکریپت بنویسید که یک بخش برای وارد کردن ای پی داشته باشه و بعد دستورات رو با یوزر روت اجرا کنه اسکریپت میتونه با زبان های مختلفی از جمله پی اچ پی یا پرل یا پایتون باشه دیگه این برمیگرده به بحث برنامه نویسی که باید یا خودتون اجرا کنید یا بدید کسی اجرا کنه .
شما قصدتون اینه که داخل دایرکت ادمین باشه یا whmcs؟ در هر دو مورد میتونید
مثلا برای whmcs باید پلاگین نویسی این رو یاد بگیرید دوستانی هستند که انجام دادند بنده دقیقا اشنایی ندارم بعد با کتاب خانه هایی که برای پی اچ پی موجود هست میتونید به صورت مستقیم به ssh وصل بشید و دستورات مورد نیاز رو اجرا کنید روی سرور فقط باید به امنیت توجه کنید تا یه وقت خدایی نکرده روت سرور پخش نشه .

درمورد این که به صورت پیشفرض برای فقط ایران باز باشه اطلاع دارید به چه صورت هست یا توضیح بدم؟

بازم با این حال تاجایی که امکان داشته باشه بنده راهنمایی میکنم تا مشکلتون حل بشه
اگر امکان داره یک عکس از نت افراز قرار بدید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.
پیروز باشید
روز خوش

kouroshez
August 3rd, 2015, 10:40
درود بر شما ، احتمالا پلاگین خاصی هست وداحتمالا هم اختصاصی خودشون نوشتن که متصل هست به فایرول برای باز کردن پورت و ای پی و...
http://www.whmcs.com/appstore/1354/WHMCS-CSF-Manager.html
این تاپیک رو هم مطالعه کنید
http://forum.whmcs.com/showthread.php?49558-UnBlockIP-Free-WHMCS-CSF-Unblock-Module

Sent from my G7-L01 using Tapatalk

ParsIranic
August 4th, 2015, 20:12
کد داخل پنل یا با یک API روی سرور میتونه کار میکنه که با هر زبانی قابل نوشتنه و یا مستقیما میتونه به شل سرور لاگین کنه و رول فایروال تنظیم کنه
https://ssl.gstatic.com/ui/v1/icons/mail/images/cleardot.gif

- - - Updated - - -

برای فایروال خارجی هم میشه از پروتکل XML-RPC که برای Sync کردن بلاک لیست فایروال هست استفاده کرد.

w2ir
August 5th, 2015, 00:43
احتمالا با cfs بلاک کرده.

IrIsT
August 5th, 2015, 00:49
بلاک کردنش رو آره.شتیدم نه.چون یک گزینه داره برای آزاد کردن هر آیپی و بیشتر از سه تا آپی یرو نمیشه گذاشت.فقط اون سه تا آیپی میتونن به ftp وصل بشن