PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با ریستور کردن بک آپ نت افراز در سرور مجازی

jox
August 2nd, 2015, 00:52
باسلام خدمت اساتید و دوستان عزیز
سایتم در نت افراز هاستینگ میشد و از پشتیبانی و سرویس هاشون هم بسیار راضی بودم اما بنا به دلایلی مجبور شدم که سایتم رو به سرور مجازی منتقل کنم الان سرور مجازی از ایران سرور گرفتم و روش سیستم دایرکت ادمین نصبه
در نت افراز برایم بک آپ تهیه کردند(دایرکت ادمین)
طبق این آموزش (http://config-server.ir/how-restore-full-backup-directadmin/)عمل کردم اما الآن تو دایرکت ادمین وقتی ریستور میکنم خطای Error while creating User backup. That username is a reserved system name
میده
ممنون میشم اگه کسی کمکی بکنه چون یکروزه سایتم خوابیده و رتبش رو از دست میده اگه زودتر درست نشه
با سپاس

reza0071
August 2nd, 2015, 01:13
سطح دسترسی رو گذاشتین روی 755

jox
August 2nd, 2015, 01:19
ممنون اون مشکل حل شد اما الآن تو دایرکت ادمین وقتی ریستور میکنم خطای Error while creating User backup. That username is a reserved system name
میده

mha1368
August 2nd, 2015, 03:26
اید به حالت user level رستور کنید

IrIsT
August 2nd, 2015, 03:56
از داخل ادمین رستور کردین؟
اول باید به همون نامی که هست یوزر داشته باشین.
اگرم داخل یوزر بوده که نام ها باهم یکی نیست احتمالا

jox
August 2nd, 2015, 21:44
ریستور کردم ولی الان فقط صفحه اصلی سایت باز میشه نمیشه وارد wp-admin شد
حتي فايل هاي htaacsess رو هم تغيير نام دادم اما درست نشد
آيا بايد تغییراتی در تنظیمات انجام بشه؟!
چون من تا حالا سرور نداشتم و فقط با هاست اشتراکی کار کردم البته این سرور هم پنل دایرکت ادمین روش نصبه

iMohsen
August 3rd, 2015, 09:42
ماشالا چه جواب های دقیقی هم دادن !

به طور معمول نت افراز برای کاهش بار ناشی از سایت های وردپرس خودش دستی اونا رو به memcache سرور خودش وصل میکنه .
شما داخل فایل wp-config.php رو چک کنید که آیا تنظیمات memcache داخلش هست یا نه

معمولا هم بالاش مینویسه :
//added by netafraz

GREAT
August 3rd, 2015, 09:47
حالت دیباگ رو true قرار بدید
شاید در کانفیگ مشکل وجود داشته