PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راهنمایی : limit access شدن وای فای ویندوز 7

hoka
August 1st, 2015, 23:50
سلام خدمت همه ی عزیزان
من یک مشکلی که دارم اینه که بعد از یک مدتی ( نا مشخص از چند دقیقه تا چند ساعت ) به وای فای متصل میشه لپ تاپم اینترنتش limit access میشه . هرکاریم کردم فایده نداشته

از ست کردن آی پی و دی ان اس در کارت شبکه تا نصب مجدد راه انداز کارت شبکه و ...

اعصاب آدم رو بهم میرزه. هی باید کانکشن رو دیسیبل و انیبل کنی تا درست بشه

نه فایروال روشن هست و نه آنتی ویروس دارم . با کابل و الباقی دستگاه های وای فای هم مشکلی نداره ولی این ویندوز نمیدونم مشکلش چی هست

کسی از دوستان میدونه مشکل از چی هست و چطوری میشه حلش کرد ؟

مرسی

hamra
August 1st, 2015, 23:58
مودم رو کلا دوباره کانفیگ کنید / برای منم پیش اومده بود همین دیرو ، دوباره کانفیگ کردم اوکی شد .

hoka
August 2nd, 2015, 13:59
مودم رو کلا دوباره کانفیگ کنید / برای منم پیش اومده بود همین دیرو ، دوباره کانفیگ کردم اوکی شد .

تست میکنم الان مرسی ایشالا که درست بشه . یه دانلود شبانه نمیتونم بزنم واقعا

- - - Updated - - -

نه با اینکارم مشکل حل نشد . نمیدونم شاید مشکل از ویندوز باشه . ولی همین ویندوز رو روی رایانه دارم و با کابل هیچ مشکلی با اینترنت نداره .
کسی از دوستان راه حل دیگه ای میشناسه ؟

jahromweb
August 2nd, 2015, 14:08
سلام
درمورد ای پی اطمینان دارید؟ ای پی با ای پی یکی از دستگاه های دیگر مشترک نیست؟

hoka
August 2nd, 2015, 15:23
نمیدونم والا . الان آی پی رو میزارم 100 تست میکنم ببینم درست میشه یا نه . اعصابم رو به هم ریخته واقعا

kouroshez
August 3rd, 2015, 10:46
ویندوز 8.1 نصب دارید ؟ داریور هاتون احتمالا خوب نصب نشده یا مشکل داره یه احتمالشم از تنظیمات مودم و از طرف ای اس پی هست

hoka
August 3rd, 2015, 14:20
سلام
درمورد ای پی اطمینان دارید؟ ای پی با ای پی یکی از دستگاه های دیگر مشترک نیست؟

عزیز مرسی واقعا
مشکل با دادن یه آی پی 192.168.1.100 به لپ تاپ حل شد
فکر کنم همون حرف شما بود . اینقدر دستگاه وصل میشه به وای فای خونه که قاطی میکرد لپ تاپ
مرسی

ویندوز 8.1 نصب دارید ؟ داریور هاتون احتمالا خوب نصب نشده یا مشکل داره یه احتمالشم از تنظیمات مودم و از طرف ای اس پی هست
قبلا نصب بوده ولی الان فقط 7 دارم
درایور رو هم مجدد نصب کرده بودم
ولی مشکل از آی پی دهی بوده که بالا توضیح دادم و الان خداروشکر رفع شده