PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک لینک هنوز کار میده؟؟ چقدر طول میکشه یک سایت ایندکس شه؟

SajjadM2
August 1st, 2015, 17:09
سلام دوستان اول میخواستم بدونم چقدر مگه طول میکشه سایت معرفی شه به گوگل؟!

بک لینک هنوز جواب میده؟

InterServer.ir
August 1st, 2015, 21:30
سلام

اگه سایت جدید هست مشکل اساسی در سئو نداشته باشه معمولا بین 1 تا 3 روز مطالب موجود در سایت ایندکس میشه . مدت ایندکس شدن مطالب جدید هم نسبت به سئوی سایت شما و تعداد صفحات و... می تونه متفاوت باشه بین 1 ساعت تا گاهی چند روز یا هفته.

در مورد بک لینک هم بله هنوز کارایی داره ولی شرایطی داره

majid rostami
August 1st, 2015, 21:33
سلام دوستان اول میخواستم بدونم چقدر مگه طول میکشه سایت معرفی شه به گوگل؟!

بک لینک هنوز جواب میده؟

اشتباهی که خیلیا میکنن اینه که فکر میکنن گوگل گفته بک لینک جز موارد سئو محسوب نمیشه !!!!

در صورتی که گوگل پیج رنک رو حذف کرده و جایگزین اون پیج اتوریتی رو قرار داده ( دامین اتوریتی هم ... ) .

بله بک لینک با شرایط خوب نتیجه خوبی هم به همراه داره .

nader_star
August 1st, 2015, 23:47
سلام
بک لینک هنوز هم جواب می ده. فقط باید تو خریدش وسواس به خرج بدید
زمان ایندکس شدن سایت هم بستگی به صفحهات سایتتون داره.(زمان می بره تا یه سایت با تمامی صفحه هاتش ایندکس بشه)ولی اگه هر صفحه رو خودتون داخل گوگل وب مستر ثبت کنید و آدرسش رو داخل وب مستر بزارید بین 5 دقیقه تا 1 ساعت طبق تجربه خودم ایندکس شده

Majiiid
August 2nd, 2015, 16:17
قطعا بک لینک بی تاثیر نخواهد بود البته اگر بک لینک واقعی باشد نه تقلبی
باید از ی جای لینک گرفته بشه تا تاثیر گذار باشه

SajjadM2
August 2nd, 2015, 18:10
قبلا از تبلیغات متنی سایت ها استفاده کردم + 3 دامین با رانک 3 گوگل خودم که نتیجه عالی داشته!! اما خوب به نظر شما چند تا بک لینک با کیفیت جواب گو کار میشه؟

Majiiid
August 2nd, 2015, 18:57
طبیعتا هیچ یک از مواردی که برای بالا بردن سایت ها وجود داره به تنهایی نمیتونه جوابگو باشه و فرد رو بصورت کامل به هدفش برسونه

هر یک از این ابزارهای موجود تنها میتونه سایت رو کمی به حالت تعادل نزدیک کنه حالا بک لینک هم یکی از این موارد هستش و زمانی بیشترین کارایی رو خواهد داشت که

در کنار سایر ابزارها بکار برده بشه مثل همون تبلیغاتی که گفتین