PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست فوری کمک در مورد مشکل عجیب تغییر قیمت کالا توسط کاربر فروشگاه فریر

ali0000
August 1st, 2015, 11:10
سلام و درود
اولین باره با چنین مشکلی مواجه شدم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چون بسیار حساس و فوری هست
فروشگاه ساز فریر نسخه 1.58
تعدادی محصول برای فروشگاه تعریف شده که قیمت مشخصی دارن بطور مثال آیتم نصب و راه اندازی چت روم 200000 ریال
کاربری مراجعه کرده و همین آیتم رو انتخاب و پرداخت کرده اما مبلغی که درگاه بانکی نشون میده مبلغ 10000 ریاله و با پیگیری و درخواست از بانک رسید اینترنتی حساب رو ارائه دادن و مشخص شد کاربر رقم رو دستکاری کرده حالا با اسکریپت یا دستکاری سورس کدهای مرورگر یا هر روشی موفق شده قیمتی که سایت به درگاه اعلام میکنه رو تغییر بده و باید جلوی این ترفند گرفته بشه
لطفا راهنمایی بفرمایید

hamid.soltani92
August 1st, 2015, 11:25
سلام.
از چه نسخه‌ای استفاده می‌کنید؟ به آخرین نسخه بروزرسانی کردید؟

ali0000
August 1st, 2015, 11:27
سلام.
از چه نسخه‌ای استفاده می‌کنید؟ به آخرین نسخه بروزرسانی کردید؟

درود ، بله بروزرسانی شده و عموماً محدودیت هایی بر حسب عادت بروی فولدرهای مدیریت و ... اعمال میکنم و از سطح دسترسی فولدرها و فایلها هم اطمینان دارم امیدوارم باگ جدید نباشه که با این حساب خیلی ها دچار مشکل میشن و باید جلوش گرفته بشه

hamid.soltani92
August 1st, 2015, 11:32
درود ، بله بروزرسانی شده و عموماً محدودیت هایی بر حسب عادت بروی فولدرهای مدیریت و ... اعمال میکنم و از سطح دسترسی فولدرها و فایلها هم اطمینان دارم امیدوارم باگ جدید نباشه که با این حساب خیلی ها دچار مشکل میشن و باید جلوش گرفته بشه
لطف بفرمایید سایتی که دچار مشکل شده رو به صورت خصوصی ارسال کنید بررسی کنم.

Yas-Host
August 1st, 2015, 12:01
برای بنده نیز ارسال بفرمایید

ali0000
August 1st, 2015, 12:02
سپاس از لطف شما یکی از عزیزان در حال نصب آخرین نسخه هست در صورتی مورد حل نشد آدرس سایت از طریق پیام خصوصی ارسال میشه

r3z4
August 1st, 2015, 18:37
این داستان از حداقل 1 سال پیش در این اسکریپت هست و یوزر میتونه با تغییر مبلغ ارسالی در میان راه به گیت وی پرداخت و دستکاری در توابع مبلغ نهایی رو خودش تعیین کنه.

ali0000
August 1st, 2015, 18:54
این داستان از حداقل 1 سال پیش در این اسکریپت هست و یوزر میتونه با تغییر مبلغ ارسالی در میان راه به گیت وی پرداخت و دستکاری در توابع مبلغ نهایی رو خودش تعیین کنه.

خب راهکاریا راه حلی ندارید برای این موضوع ؟ من در نهایت ناچار شدم سفارش اون کاربر رو حذف کنم و مبلغی که ناچیز بود و با ترفند واریز کرده بود رو بعنوان جریمه تقلب برگشت نزنم کلی هم تهدید کرد اما مسئله مهم بر طرف کردن این مشکل و اطلاع رسانی به سایر استفاده کنندگانه...

MOJTABA005
August 1st, 2015, 21:52
درود برای بنده نیز ارسال کنید

yeganehha
August 1st, 2015, 22:11
دوست عزیز به احتمال زیاد فایل ماژول درگاه ولسطه ایراد دارد ‌.
و حدس میزنم از چه درگاهی استفاده می کنید .

لطفا فایل ارسال به بانک پ خ کنید تا ویرایش کنم و این جا قرار بدم .
البته اگر وقت کنم 😞

- - - Updated - - -

دوست عزیز به احتمال زیاد فایل ماژول درگاه ولسطه ایراد دارد ‌.
و حدس میزنم از چه درگاهی استفاده می کنید .

لطفا فایل ارسال به بانک پ خ کنید تا ویرایش کنم و این جا قرار بدم .
البته اگر وقت کنم

ali0000
August 2nd, 2015, 00:07
درود و تشکر از پیام خصوصی و راهنمایی شما
ساعتهاس در حال تست و بررسی هستم و به نتایج خوبی رسیدم ، اصلی ترین مورد در ارتباط با فایل gateway.php هست که با تغییراتی 99% مشکل حل شده و همون بحث gateway random هست حالا در اوج تست کل شبکه شتاب ترکیده نمیشه تست درگاه گرفت اما حدس میزنم که مشکل همین بوده و در صورت حل مشکل برای سایر دوستان پابلیک میکنم تا این باگ مسخره فریر هم بر طرف بشه از دوستانی که وقت گذاشتن تشکر میکنم :d