PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسخه نهایی ویندوز 10

softlayer
July 30th, 2015, 22:02
درود
دوستان همونطور که مطلعید امروز مایکروسافت رسما ویندوز 10 رو به صورت رایگان ارائه کرد
این ویندوز به صورت پیشفرض به مدت 1 سال رایگان هست و تمامی امکانات رو در اختیار کاربر میذاره
لینک دانلود ایزو: http://zoomit.ir/software/22508-windows-10-iso-download
مقایسه عملکرد ویندوز 10 و 8.1 برای گیمر ها:
http://zoomg.ir/2015/07/29/49540/windows-10-gaming-performance-review/
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
لطفا دوستانی که از نحوه آپگرید ویندوز 8.1 به 10 اطلاع دارند در این تاپیک شرکت کنند.
طبق اطلاع رسانی مایکروسافت میبایست برای آپدیت آنلاین، به وسیله نرم افزار رزرو که در آخرین آپدیت ویندوز 8.1 و یا 7 موجود هست اقدام به رزرو نوبت آپدیت کرد که برای بنده این امکان با آپدیت ویندوز فراهم نشده.

Hi Data
July 30th, 2015, 22:19
برای من ویندوز 8.1 اینترپرایس کرکی هست و آیکون آپدیت برام نیومده

yourhosting
July 30th, 2015, 22:26
این کاملترین بررسی هست که فعلا در مورد ویندوز 10 دیدم:
http://digiato.com/article/2015/07/30/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%A7%D8%AA%D9%88-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%DB%B1%DB%B0/

Mr-MAMAD
July 30th, 2015, 22:28
لطفا دوستانی که از نحوه آپگرید ویندوز 8.1 به 10 اطلاع دارند در این تاپیک شرکت کنند.
طبق اطلاع رسانی مایکروسافت میبایست برای آپدیت آنلاین، به وسیله نرم افزار رزرو که در آخرین آپدیت ویندوز 8.1 و یا 7 موجود هست اقدام به رزرو نوبت آپدیت کرد که برای بنده این امکان با آپدیت ویندوز فراهم نشده.

با سلام

برای ارتقا به ویندوز 10 از ویندوز 8.1 باید ببینید آخرین آپدیتی که اومده نصب کردید یا نه ؟‌حدودا فروردین یا اردیبهشت ماه اومده بود.

اگر اپدیت کردید که با دوباره چک کردن میتونید ویندوزتون رو به ویندوز 10 اپدیت کنید.

برای بنده اینطوره برای شما دیگه نمیدونم. و توی یک جا نیز خوندم تا 1 سال رایگان نیست. بلکه به مدت یک سال هر کسی ارتقا داده رایگان یعنی بعد این یک سال اگر بخواید آپدیت کنید باید هزینه بدید.

kool
July 30th, 2015, 22:32
من رزرو کردم ولی چند تا نرم افزار لایسنس دار دیگه داریم میترسم کار نکنن و فعلا دنبال دانلودش نمیرم ....

وقتی با tools ارائه شده مایکروسافت دانلود کنیم ایزو رو میده یا از روی فایل ها خودش شروع به آپدیت میکنه؟

دوستانی که آپدیت کردن کدام نرم افزار ها از کار می افته

با تشکر

softlayer
July 30th, 2015, 22:57
برای من ویندوز 8.1 اینترپرایس کرکی هست و آیکون آپدیت برام نیومده
طبق اطلاع بنده ورژن اینترپرایس امکان آپدیت رو نداره و فقط pro یا حرفه ای این امکان رو داره

با سلام

برای ارتقا به ویندوز 10 از ویندوز 8.1 باید ببینید آخرین آپدیتی که اومده نصب کردید یا نه ؟‌حدودا فروردین یا اردیبهشت ماه اومده بود.

اگر اپدیت کردید که با دوباره چک کردن میتونید ویندوزتون رو به ویندوز 10 اپدیت کنید.

برای بنده اینطوره برای شما دیگه نمیدونم. و توی یک جا نیز خوندم تا 1 سال رایگان نیست. بلکه به مدت یک سال هر کسی ارتقا داده رایگان یعنی بعد این یک سال اگر بخواید آپدیت کنید باید هزینه بدید.
طبق این لینک گفته شده که 1 سال رایگان هست: https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq#ui-id-100

> Is the upgrade really free?

Yes, it’s free. This is a full version of Windows, not a trial or introductory version. It is available for a limited time: you have until July 29, 2016 to take advantage of this offer. Once you upgrade, you’ll have Windows 10 for free on that device. You can learn more here (https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq#ui-id-17).

در حقیقت بنده از اونجا که نیاز به آپدیت های عمومی نداشتم فقط KB های مرتبط با windows 10 update app رو نصب کردم ولی آیکن رزرو فعال نشد

من رزرو کردم ولی چند تا نرم افزار لایسنس دار دیگه داریم میترسم کار نکنن و فعلا دنبال دانلودش نمیرم ....

وقتی با tools ارائه شده مایکروسافت دانلود کنیم ایزو رو میده یا از روی فایل ها خودش شروع به آپدیت میکنه؟

دوستانی که آپدیت کردن کدام نرم افزار ها از کار می افته

با تشکر
طبق ایت لینک : https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq#ui-id-100
تمامی نرم افزار ها و دیوایس باید سازگار باشند

این کاملترین بررسی هست که فعلا در مورد ویندوز 10 دیدم:
http://digiato.com/article/2015/07/30/%D8%A8%D8%B1%D8%B1%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%A7%D8%AA%D9%88-%D9%88%DB%8C%D9%86%D8%AF%D9%88%D8%B2-%DB%B1%DB%B0/
مقاله کاملی هست
اما در مجموع تا تست نشه توسط کاربر نمیشه قضاوتی کرد

mohsenii
July 30th, 2015, 23:10
یکی از بهترین قابلیت های ویندوز 10 ، پیشتیبانی از DirectX 12 هست که خیلی مهمه برای گیمر ها ...
ممنون بابت اطلاع رسانی .

Mr-MAMAD
July 30th, 2015, 23:25
طبق اطلاع بنده ورژن اینترپرایس امکان آپدیت رو نداره و فقط pro یا حرفه ای این امکان رو داره

طبق این لینک گفته شده که 1 سال رایگان هست: https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq#ui-id-100

Yes, it’s free. This is a full version of Windows, not a trial or introductory version. It is available for a limited time: you have until July 29, 2016 to take advantage of this offer. Once you upgrade, you’ll have Windows 10 for free on that device. You can learn more here (https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq#ui-id-17).

در حقیقت بنده از اونجا که نیاز به آپدیت های عمومی نداشتم فقط KB های مرتبط با windows 10 update app رو نصب کردم ولی آیکن رزرو فعال نشد

طبق ایت لینک : https://www.microsoft.com/en-us/windows/windows-10-faq#ui-id-100
تمامی نرم افزار ها و دیوایس باید سازگار باشند

مقاله کاملی هست
اما در مجموع تا تست نشه توسط کاربر نمیشه قضاوتی کرد
البته نسخه ویندوز من 8.1 pro هست. و چون 4 گیگ حجم آپدیت هست فعلا آپدیت نکردم

kool
July 30th, 2015, 23:42

خود ویندوز 10 رایگان نیست کلا. فقط آپگرید از ویندوز 8 و 7 رایکان هست اگه تا یکسال انجام بشه بعد اون دیگه آپگرید رانگان قابل استفاده نیست.

besthosti.com
July 31st, 2015, 02:32
من روی سیستمم آپدیت شد فکر کنم که مشکل صدا تقریبا برای بیشتر دوستان پیش بیاد یا اومده باشه، برای من که بود ولی من بعد از بررسی آپدیت درایو صدا و ... تونستم حلش کنم البته از روی یک ویدئو در یوتیوب بود.
این هم لینک مربوط به ویدئو: https://www.youtube.com/watch?v=UpuHUNosvk0
کلا ویندوز خوبی هست مخصوصا مرورگر جدید مایکروسافت که به نظر من حتی می تونه جای کروم رو بگیره.

softlayer
July 31st, 2015, 02:42
من روی سیستمم آپدیت شد فکر کنم که مشکل صدا تقریبا برای بیشتر دوستان پیش بیاد یا اومده باشه، برای من که بود ولی من بعد از بررسی آپدیت درایو صدا و ... تونستم حلش کنم البته از روی یک ویدئو در یوتیوب بود.
این هم لینک مربوط به ویدئو: https://www.youtube.com/watch?v=UpuHUNosvk0
کلا ویندوز خوبی هست مخصوصا مرورگر جدید مایکروسافت که به نظر من حتی می تونه جای کروم رو بگیره.
به چه شکل آپگرید کردید؟
سیستم رزرو و یا با استفاده از iso سیستم عامل؟

besthosti.com
July 31st, 2015, 03:22
من سیستمم رزرو بوده.

kool
July 31st, 2015, 11:31
من سیستمم رزرو بوده.

برای رزرو دانلود به چه صورت هست؟ منظورم اینه که دانلود رو که تموم کرد. از روی فایل هایی که به ما نمایش نمیده شروع به آپگرید میکنه؟
یا میشه فایل رو روی dvd رایت کنیم و از روی همون سیستم عامل رو آپگرید کنیم؟ که برای دیگر سیستم ها مجدد دانلود چند گیگی نداشته باشیم.

se7en-host
July 31st, 2015, 14:03
اگه لایسنس نداشته باشیم نمی شه از 1 سال رایگان استفاده کرد ؟

mohadesehq
July 31st, 2015, 14:12
با درود خدمت دوستان تنها جهت اطلاع خدمت دوستان عزیز عرض کنم این ویندوز فوق العاده ترین ویندوز می باشد و نیاز به تعریف از سمت من نمی باشد این خلاصه از کار با ویندوز بود
اما در مورد مشکلات دوستان عرض کنم 1 ان هایی که نمی توانند به روز رسانی کنند بهتر است نسخه ایزو را که اخرین نسخه نهایی را سایت سافت 98 ارائه کرده دانلود کنید 6 پارت می باشد
و در مورد مشکل لایسنس دوستان هیچ کونه محدودیتی وجود ندارد و کرک جدید ویندوز 10 را در سایت p30download می توانید استفاده کنید
من از این ویندوز کاملا راضی هستم و کاملا هم اپدیت می باشد
در مورد کیفیت هم حرفی باری گفتن ندارد سرعت بسیار بالا و محیط بسیار جذاب بیشتر از همه سرعت ویندوز باعث توجه من قرار گرفته است
موفق باشید

softlayer
July 31st, 2015, 14:30
اگه لایسنس نداشته باشیم نمی شه از 1 سال رایگان استفاده کرد ؟
اگر به صورت کرکی باشه ویندوزتون، خیر نمیتونید
اما اگر به روش فعال سازی اسکایپ فعال کرده باشید مشکلی وجود نداره با آپدیت

besthosti.com
July 31st, 2015, 23:45
فایل های نصبی به صورت آپدیت ویندوز هست و از روی همین فایل های اپدیتی نصب خواهد شد.
ویندوز میبایست فعال باشد در عیر اینصورت آپدیت نمیشه.

مینا-صیفی
August 1st, 2015, 11:47
من ویندوز 7 ایکون اپگرید به 10 چند ماهی هست امده چون همش ویندوزم اپدیت میکنم . اما سوالم اینجاست من اگر اپگرید کنم تا 1سال ویندوزم فعال هست یعنی بعدش 1سال تموم بشه بالا نمیاد ویندوز ؟
ایا این اپگرید کردن با بیرون dvd بخریم نصب کنیم فرقی دارد یا با رزرو فرقی ندارد ؟ با تشکر

سیدرضا بازیار
August 1st, 2015, 12:04
قیمت نسخه حرفه ای چقدره؟ حتما باید به دلار بخریم؟
اگه لایسنس بخریم, نرم افزار ها رو هم باید بخریم یا کرک شده رو نصب کنیم؟

Mr-MAMAD
August 1st, 2015, 12:19
من ویندوز 7 ایکون اپگرید به 10 چند ماهی هست امده چون همش ویندوزم اپدیت میکنم . اما سوالم اینجاست من اگر اپگرید کنم تا 1سال ویندوزم فعال هست یعنی بعدش 1سال تموم بشه بالا نمیاد ویندوز ؟
ایا این اپگرید کردن با بیرون dvd بخریم نصب کنیم فرقی دارد یا با رزرو فرقی ندارد ؟ با تشکر
سلام .

اگر مدت ویندوز 10 تموم شد میتوان فعال ساز نصب کنید. البته این رو از یکجا شنیدم و مطمئن نیستم چون هنوز 1 سال نشده.

و فرق آپگرید و خرید در این هست که وقتی آپگرید میکنید نسخه اورجینال هست ولی وقتی از بازار میخواید بخرید نسخه کرکی هستش

موفق باشید

- - - Updated - - -

با سلام

طبق سایت نسخه home این ویندوز 119 دلار و نسخه pro این 199 دلار هست. قیمت هاش بر اساس دلار هست پس حتما آره.
مورد دوم من تست نکردم ولی دوستان که داشتند (البته نسخه های 7 و 8.1 ) با نسخه های کرکی نرم افزار ها مشکلی نداشتن و میتونستن استفاده کنند

kouroshez
August 1st, 2015, 13:15
ویندوز 10 خوبی های زیادی داره اما بدی هاشم هم کم نیست ! کلا ویندوز رو باید انداخت دور ! هیچی لینوکس نمیشه :دی !!!!!!!
نامه از که موزیلا نوشته رو مطالعه کنین کلا فکر کنم به طور رسمی تخریب کرده مایکروسافت رو !

Meistero
August 4th, 2015, 15:17
درود
عزیزانی که آپگرید کردن میشه لطفا یکم توضیح بدین که:

1.برای نرم افزارها و اپلیکیشنهای نصب شده روی ویندوز قبلیتون چه اتفاقی افتاد؟...باید دوباره نصبشون میکردین یا نه؟

2.مرورگر Edge رو چطور دیدین؟

3.ریموت دسکتاپ توی ویندوز 10 بهتر شده یا فرقی نکرده؟

4.مصرف منابع بیشتر از ویندوز قبلیتونه یا چندان فرقی نکرده یا حتی کمتر شده؟

سپاسگزارم

Raiden
August 4th, 2015, 20:15
همین DirectX 12 به تنهایی خودش آدم رو ترغیب میکنه به نصب ویندوز 10.

navid2zp
August 4th, 2015, 21:07
درود
عزیزانی که آپگرید کردن میشه لطفا یکم توضیح بدین که:

1.برای نرم افزارها و اپلیکیشنهای نصب شده روی ویندوز قبلیتون چه اتفاقی افتاد؟...باید دوباره نصبشون میکردین یا نه؟

2.مرورگر Edge رو چطور دیدین؟

3.ریموت دسکتاپ توی ویندوز 10 بهتر شده یا فرقی نکرده؟

4.مصرف منابع بیشتر از ویندوز قبلیتونه یا چندان فرقی نکرده یا حتی کمتر شده؟

سپاسگزارم

2 - از نظر سرعت عالی هست ولی خوب هنوز کامل نیست و مثلا افزونه نداره که البته در حال کامل شدن هست
محیطش هم یک مقدار نیاز به عادت کردن داره

3 - فرقی نکرده

4 - خود ویندوز در کل یک مقدار سبکتر هست

Nomix
August 4th, 2015, 21:14
مایکروسافت همیشه هر چی میده شاخه ، چش این لینوکس ها دربیاد
گفته شد بعد از ارائه ویندوز ده کلیه لینوکسی ها عزای عمومی اعلام کردن
البته خودم هنوز نصب نکردم و به دلیل سرعت لاکپشتی هم نمیتونم تا اطلاع ثانویه دانلود کنم

امضام نگاه کنبد ;;)

xmohammadx
August 5th, 2015, 09:28
سلام
آقاDirectX 12روی گرافیک من نصب نمی شه
آخه چرا گرافیک من عهد بوقیه؟:71:

مینا-صیفی
August 5th, 2015, 12:51
من از طریق رزرو زدم برای اپگرید اما نشده هنوز چند روزه نمیدونید کی اپگیرد میشه ؟

softlayer
August 6th, 2015, 04:50
من از طریق رزرو زدم برای اپگرید اما نشده هنوز چند روزه نمیدونید کی اپگیرد میشه ؟
به وسیله نرم افزار MediaCreationToolx64 که خود مایکروسافت ارائه داده آپگرید کنید
هیچ تفاوتی با حالت رزرو نداره

مینا-صیفی
August 6th, 2015, 11:30
به وسیله نرم افزار MediaCreationToolx64 که خود مایکروسافت ارائه داده آپگرید کنید
هیچ تفاوتی با حالت رزرو نداره
میدونید چند گیگ حجم ویندوز 10 64 بیت هست ؟ سیستم فعلی خودم ویندوز 7 سرویس پک 1 64بیت التیمیت هست

shakib zero
August 6th, 2015, 11:38
میدونید چند گیگ حجم ویندوز 10 64 بیت هست ؟ سیستم فعلی خودم ویندوز 7 سرویس پک 1 64بیت التیمیت هست

درود

حجم نسخه 64 بیت حدودا 3 گیگ و 900 مگه

asrhosting
August 6th, 2015, 12:04
نصب کردیم الان سه چهار روزه رو وین 10 هستم .
ویندوز استیبلی هست .
همون اول فریم ورک 3.5 رو به صورت آفلاین حتما نصب کنید مشکلاتتون با نرم افزار های قبلی تقریبا صفر میشه .

softlayer
August 6th, 2015, 15:35
میدونید چند گیگ حجم ویندوز 10 64 بیت هست ؟ سیستم فعلی خودم ویندوز 7 سرویس پک 1 64بیت التیمیت هستدرود
حداکثر 3.5 گیگابایت
اگر ویندوز فعلیتون آپدیت باشه شاید حدود 2گیگابایت
اما سایز رسمی اعلام شده 2.7 گیگابایت هست که برای بنده که ویندوز 8.1 رو به 10 آپگرید کردم حدود 2گیگابایت شد.

مینا-صیفی
August 6th, 2015, 15:49
درود
حداکثر 3.5 گیگابایت
اگر ویندوز فعلیتون آپدیت باشه شاید حدود 2گیگابایت
اما سایز رسمی اعلام شده 2.7 گیگابایت هست که برای بنده که ویندوز 8.1 رو به 10 آپگرید کردم حدود 2گیگابایت شد.

من ویندوز
7 ultimate sp1 64bit را چون همش اپدیت میزدم الان اپدیت را زدم دیدم نوشته upgrate to windows 10 pro 2.700GB اپگرید کنم به نظرتون خوبه مشکلی در نرم افزار های نصب شده یا اطلاعات درایو دیگه من که پیش نمیاد ؟ ایا این نسخه که داده نهایی هست مشکل جدی نداره ؟ و تا یک سال فقط رایگان هست بعدش با windows loder crack کنیم نامحدود میشه ؟ بعد یک چیزی درایورهای من اخرین ورژن هستند مخصوص 7 هست این الان 10 بشه درایور ها جریانش چی میشه ؟

softlayer
August 6th, 2015, 15:52
من ویندوز
7 ultimate sp1 64bit را چون همش اپدیت میزدم الان اپدیت را زدم دیدم نوشته upgrate to windows 10 pro 2.700GB اپگرید کنم به نظرتون خوبه مشکلی در نرم افزار های نصب شده یا اطلاعات درایو دیگه من که پیش نمیاد ؟ ایا این نسخه که داده نهایی هست مشکل جدی نداره ؟ و تا یک سال فقط رایگان هست بعدش با windows loder crack کنیم نامحدود میشه ؟
میتونید به راحتی آپگرید کنید
برای بنده به راحتی بدون ایجاد مشکل در نرم افزار ها آپگرید شد
بله 1 سال رایگانه
بعد از 1 سال هم قابل کرک کردن هست

مینا-صیفی
August 6th, 2015, 15:54
میتونید به راحتی آپگرید کنید
برای بنده به راحتی بدون ایجاد مشکل در نرم افزار ها آپگرید شد
بله 1 سال رایگانه
بعد یک چیزی درایورهای من اخرین ورژن هستند مخصوص 7 هست این الان 10 بشه درایور ها جریانش چی میشه ؟

softlayer
August 6th, 2015, 15:56
بعد یک چیزی درایورهای من اخرین ورژن هستند مخصوص 7 هست این الان 10 بشه درایور ها جریانش چی میشه ؟
در صورتی که آپدیتی برای درایور های شما موجود باشه به طور اتوماتیک آپدیت میشه

مینا-صیفی
August 6th, 2015, 15:58
مثلا ویندوز شما که8 بود درایور های شما هم مخصوصی 8 بود خوب حالا که ویندوز شما 10 شد با درایورهای قبلی که مخصوص 8 شما بود کار میکنه یا اونا هم اپدیت شدن مخصوص 10 ؟ یا شما جدا دانلود یا نصب کردید برای مخصوص 10 ؟

اخرین سوال اگر من مثلا الان windows loader crack نصب کنم نامحدود بشه اشکالی داره یا اشکلی نداره ؟

و اگر مثلا اعتبار 1 سال تموم بشه ویندوز بالا میاد که ما کرک بزنیم یا اورجینال بزنیم یا کلا دستکتاپ بالا نمیاد ؟

softlayer
August 6th, 2015, 16:01
مثلا ویندوز شما که8 بود درایور های شما هم مخصوصی 8 بود خوب حالا که ویندوز شما 10 شد با درایورهای قبلی که مخصوص 8 شما بود کار میکنه یا اونا هم اپدیت شدن مخصوص 10 ؟ یا شما جدا دانلود یا نصب کردید برای مخصوص 10 ؟
برخی درایور ها مثل کارت گرافیک در روز ابتدای انتشار ویندوز 10 که هنوز ویندوز بنده 8.1بود منتشر شدند و آپدیت شدند
برخی دیگه از درایور ها نیاز به آپدیت نداشتند
و برخی دیگه در هنگام آپگرید بروزرسانی شدند

مینا-صیفی
August 6th, 2015, 16:03
اخرین سوال اگر من مثلا الان windows loader crack نصب کنم نامحدود بشه اشکالی داره یا اشکلی نداره ؟

و اگر مثلا اعتبار 1 سال تموم بشه ویندوز بالا میاد که ما کرک بزنیم یا اورجینال بزنیم یا کلا دستکتاپ بالا نمیاد ؟

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=147693&page=2
شما تو این پست گفتید اپدیت را غیر فعال کنیم چون میگن که حجم اینترنت ما را مصرف میکنه حالا نمیدونم صحت داره یا نه اما اگر کنیم دیگه اپدیت نمیتونیم کنیم که ایا شما یا همه غیر فعال میکنند یا باید بکنند این کا ر را فعلا ؟ یا برای همیشه این کار باید انجام بشه ؟

Hi Data
August 6th, 2015, 16:05
دوستان برای مشاهده عکس چرا تو ویندوز 10 نرم افزار photo viewer نداره؟ مثل ویندوز های قبلی بصورت عادی عکس نگاه کنیم ...

الان با نرم افزار خودش عکس رو نشون میده ...

softlayer
August 6th, 2015, 16:06

مدت اعتبار این ویندوز 1سال هست.
ویندوز اورجینال و ویندوز کرکی قابل قیاس نیستند.
وقتی امکانی که حداقل 300 تومان هزینه داره و به رایگان در اختیار شما قرار داده شما بهتر هست حداکثر استفاده رو بکنید.
علاوه بر این تا سال آینده ممکن هست 10 ها شیوه جدید برای فعال سازی معرفی بشه که مسلما از کرکی که اکثر اوقات حاوی تروجان هست بهتره

مینا-صیفی
August 6th, 2015, 16:09
مدت اعتبار این ویندوز 1سال هست.
ویندوز اورجینال و ویندوز کرکی قابل قیاس نیستند.
وقتی امکانی که حداقل 300 تومان هزینه داره و به رایگان در اختیار شما قرار داده شما بهتر هست حداکثر استفاده رو بکنید.
علاوه بر این تا سال آینده ممکن هست 10 ها شیوه جدید برای فعال سازی معرفی بشه که مسلما از کرکی که اکثر اوقات حاوی تروجان هست بهتره

ممنون یک رفلش بدید صفحه قبل را ان موضوع هم جواب بدید ممنون میشم

softlayer
August 6th, 2015, 16:10
دوستان برای مشاهده عکس چرا تو ویندوز 10 نرم افزار photo viewer نداره؟ مثل ویندوز های قبلی بصورت عادی عکس نگاه کنیم ...

الان با نرم افزار خودش عکس رو نشون میده ...
این نرم افزار هم موجوده به روی ویندوز
click right on photos > open with > windows photo viewer
اگر ندارید ممکن هست مشکل از بیلد و یا ورژن ویندوز شما باشه

اگر منظور شما این پست هست
-بله تمام ورژن هایی که در قالب دی وی دی و فلش ارائه شده باشند کرکی هستند
-تنها شیوه استفاده از مدت 1ساله رایگان آپگرید هست
-در وبسایت مایکروسافت گفته شده که در صورتی که آپگرید کنید و بعد از اون ویندوز رو از روی دی وی دی (به شرطی که توابعی برای کرک کردن ایجاد نشده باشه و فایل ویندوز استاندارد باشه - بهترین راه دانلود ایزو سیستم عامل از وبسایت مایکروسافت هست) نصب کنید همچنان ویندوز شما اکتیو هست و مدت 1 ساله همچنان برای شما لحاظ شده هست
این مورد برای کاربرانی که ترس از به مشکل بر خوردن برخی نرم افزار ها در آپگرید دارند مناسبه که به راحتی میتونند بعد از آپگرید clean install انجام بدند
این مورد رو بنده انجام ندادم به شخصه، چون با آپگرید مشکل خاصی تا به حال نداشتم

مینا-صیفی
August 6th, 2015, 16:18
http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=147693&page=2 (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=147693&page=2)
شما تو این پست گفتید اپدیت را غیر فعال کنیم چون میگن که حجم اینترنت ما را مصرف میکنه حالا نمیدونم صحت داره یا نه ...

اما به نظر شما بهتر هست اول غیر فعال کنیم ویندوز اپدیت را مثله قبلا و هر وقت خواستیم اپدیت چک بزنیم و کنیم ان موقع چک اپدیت میزنیم که فعال بشه تو اون لحظه اینطوری خوبه جناب ؟ من انجام بدم

softlayer
August 6th, 2015, 16:21
http://www.webhostingtalk.ir/showthr...=147693&page=2 (http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=147693&page=2)
شما تو این پست گفتید اپدیت را غیر فعال کنیم چون میگن که حجم اینترنت ما را مصرف میکنه حالا نمیدونم صحت داره یا نه ...

اما به نظر شما بهتر هست اول غیر فعال کنیم ویندوز اپدیت را مثله قبلا و هر وقت خواستیم اپدیت چک بزنیم و کنیم ان موقع چک اپدیت میزنیم که فعال بشه تو اون لحظه اینطوری خوبه جناب ؟ من انجام بدم
اون تیک رو حتما بردارید.
ویندوز آپدیت روشن باشه مسلما بهتره
هر لحظه مشکلاتی برطرف میشه
اما خب به حجم هم نیاز هست

مینا-صیفی
August 6th, 2015, 16:27
من از قدیم ویندوز اپدیت را همیشه اول غیرفعال میکردم مثله خیلی های دیگه میدونید قدیم ها تا XP نصب میکردیم اول اپدیتش را غیرفعال میکردیم ان ایکون قرمز :)

اما منظورم این هست چه 7 چه 8 چه 10 ما چه ویندوز را اپگرید کنیم چه DVD نصب کنیم چه ISO دانلود و نصب کنیم اپدیت اولیه انجام بدیم وقتی FIX Lastet Update & Lastet Version شد ان موقع غیرفعال کنیم کلا و هر ماه روشن کنیم اپدیت را چک بزنیم اپدیتی امده باشه ان لحضه انجام میدیم بعد مجدد غیرفعال میکنیم که سو استفاده های این چنینی نشه ایا این راهی که من گفتم از نظرتون مناسب هست ؟

kool
August 6th, 2015, 20:05
بله 1 سال رایگانه

آیا از این مورد اطمینان دارید؟ یعنی ما ویندوز 8.1 اورجینال دائمی رو میدیم که تنها یک سال ویندوز 10 رایگان نصب کنیم؟ مگه .... | فکر نکنم اینطور باشه. تا جایی که میدونم یک سال فرصت انتخاب هست که اگه در این بازه آپگرید رایگان رو انجام ندید دیگه امکان آپگرید رایگان نخواهد بود.
اگه منبعی دارید لطفا لینک بدیدی مطالعه شود.

(دوستانی که آپگرید کردن قسمت لایسنس رو یک بررسی بکنن آیا تاریخ اکسپایر زده شده برای لایسنس؟)

navid2zp
August 6th, 2015, 20:25
آیا از این مورد اطمینان دارید؟ یعنی ما ویندوز 8.1 اورجینال دائمی رو میدیم که تنها یک سال ویندوز 10 رایگان نصب کنیم؟ مگه .... | فکر نکنم اینطور باشه. تا جایی که میدونم یک سال فرصت انتخاب هست که اگه در این بازه آپگرید رایگان رو انجام ندید دیگه امکان آپگرید رایگان نخواهد بود.

(دوستانی که آپگرید کردن قسمت لایسنس رو یک بررسی بکنن آیا تاریخ اکسپایر زده شده برای لایسنس؟)

افرادی که قبلا ویندوز های 7 و به بعد رو خریداری کردند نیاز به خرید مجدد ندارند. حتی بعد از یک سال.
در کل مایکروسافت سخت در تلاش هست تا تمامی کاربران ویندوز رو به ویندوز 10 بکشه و به خوبی هم رضایت کاربرا رو جلب کرده

مینا-صیفی
August 6th, 2015, 21:43

من امروز اپگریت کردم 2/700 GB دانلود کرد و الان داره inistaling میکنه پناه بر خدا ببینیم چی میشه :) ماله خودم نامحدود هست ویندوز 7 من . حالا خبرش را بهتون میدم وقتی inistaling تمام شد حدود 3ساعت فقط طول کشید دانلود کرد الانم 1ساعته هنوز نصب نشده ...

kool
August 6th, 2015, 23:32
افرادی که قبلا ویندوز های 7 و به بعد رو خریداری کردند نیاز به خرید مجدد ندارند. حتی بعد از یک سال.
در کل مایکروسافت سخت در تلاش هست تا تمامی کاربران ویندوز رو به ویندوز 10 بکشه و به خوبی هم رضایت کاربرا رو جلب کرده

بله منم منظورم اینه که اطلاع رسانی اشتباه نشه. چون صرف نداره که کاربر لایسنس اورجینالش رو به یه سال ویندوز 10 بده.

vp33
August 6th, 2015, 23:34
پیشنهاد می‏شود تا زمانی که به‌طور دقیق مشخص نشده که برای بهره ‏مندی از ویندوز 10 به چه سخت‏ افزاری نیاز است، از صرف هزینه برای ارتقای سیستم خود پیشگیری کنید. از آنجا که احتمال دارد برخی از اجزای سیستم شما با ویندوز 10 سازگاری نداشته باشد، خطر احتمال از دست دادن اطلاعات کماکان وجود دارد از این‌رو بهتر است در صورت عدم اطمینان از سازگاری کامل دستگاه، 6 ماه صبر کنید تا تمامی مشکلات احتمالی بررسی و رفع شود

kool
August 6th, 2015, 23:36
من از قدیم ویندوز اپدیت را همیشه اول غیرفعال میکردم مثله خیلی های دیگه میدونید قدیم ها تا XP نصب میکردیم اول اپدیتش را غیرفعال میکردیم ان ایکون قرمز :)

اما منظورم این هست چه 7 چه 8 چه 10 ما چه ویندوز را اپگرید کنیم چه DVD نصب کنیم چه ISO دانلود و نصب کنیم اپدیت اولیه انجام بدیم وقتی FIX Lastet Update & Lastet Version شد ان موقع غیرفعال کنیم کلا و هر ماه روشن کنیم اپدیت را چک بزنیم اپدیتی امده باشه ان لحضه انجام میدیم بعد مجدد غیرفعال میکنیم که سو استفاده های این چنینی نشه ایا این راهی که من گفتم از نظرتون مناسب هست ؟

غیرفعال کردن روش صحیحی نیست ولی از طرف مقابل هم چون در ایران هستیم و اینترنت لاک پشتی هست باز باشه هم مشکلات خودش رو داره. ولی بهترین کار از نظر من این هست که شما اجازه بدید دائم بررسی کنه وجود آپدیت جدید رو ولی با دستور و انتخاب شما شروع به آپدیت کنه.
این گزینه است: Check for updates but let me choose whether to download and install them

سیدرضا بازیار
August 6th, 2015, 23:45
بالاخره تونستم ویندوز 10 رو نصب کنم
مشکل بزرگی که توی اون دیدم اینه که نمیتونه گرافیک amd قبل از 2010 رو شناسایی کنه و باید بدون گرافیک باهاش کار کرد که غیر ممکنه!

از نصب ویندوز 10 روی کامپیوتر قدیمی که معمولا گرافیک حداکثر رو دارن به شدت خودداری نمایید. مخصوصا amd

مینا-صیفی
August 7th, 2015, 00:15
خلاصه بعد از 9ساعت هم اپگرید شد و نصب شد فقط چندین ساعت طول کشید تا نصب بشه مراحل را بگذرونه وای خسته شدم الان شکر با ویندوز 10 بالا هستم تصویر از قسمت this pc info میزارم ببینید این چیزی هست خودش فعال کرده اما ننوشته 1سال این الان نامحدود هست یا 1 سال هست ؟

http://8pic.ir/images/i6hgcp75jkfwdxebhl72.png

- - - Updated - - -

اما زیاد خوب خوب نیست یکم یا شاید کلی نقص داره دور تا دور کادر یاهو مسنجر یا اسکایپ مثلا کادرش بد جور شده مثله ویندوز 7 من خوشکل نیست سرعتش هم مناسب نیست به نظرم در باز کردن برنامه ها یکسری اشکالات به نظرم داره اما دیگه مجبورم روش بمونم اپدیت هم زدم اخرین اپدیت ها را هم گرفت شاید اینده خوب بشه نمیدونم اما توصیه من به شما ان هایی که اپگرید نکردید یا میخواهید انجام بدید فعلا ندید من حدود 4گیگ ضرر و 9 -10 ساعت طول کشید این ویندوز 100% Fix نیست .

kool
August 7th, 2015, 01:11
خلاصه بعد از 9ساعت هم اپگرید شد و نصب شد فقط چندین ساعت طول کشید تا نصب بشه مراحل را بگذرونه وای خسته شدم الان شکر با ویندوز 10 بالا هستم تصویر از قسمت this pc info میزارم ببینید این چیزی هست خودش فعال کرده اما ننوشته 1سال این الان نامحدود هست یا 1 سال هست ؟

تاریخ انقضاء که نیست باید نامحدود باشه. ولی وقت کنم لینک قوانین لایسنس که لینکش همون قسمت موجوده رو باید بخونم شاید بندی درش نوشته باشه که ...

مینا-صیفی
August 7th, 2015, 12:26
من پشیمون شدم ویندوزم را عوض کردم همان 7 نصب کردم 10 را فرمت کردم به نظرم تا 1سال باید صبر کرد که درست بشه کامل بعد نصب کنیم فقط 8.9 ساعت وقت منو دیشب ویندوز 10 اپگرید گرفت و حدود 3 گیگ مصرف شد :(

سیدرضا بازیار
August 7th, 2015, 16:15
امروز ویندوز خود به خود آپدیت شد و مشکل گرافیک سیستم من رو تقریبا حدود 99% حل کرد
اما متاسفانه مصرف اینترنت در ویندوز 10 خیلی بالا هست. هزینه اینترنت من 2 برابر شده
حتی آپدیت ها رو هم غیر فعال کردم. اما فایده نداره

مینا-صیفی
August 7th, 2015, 16:19
امروز ویندوز خود به خود آپدیت شد و مشکل گرافیک سیستم من رو تقریبا حدود 99% حل کرد
اما متاسفانه مصرف اینترنت در ویندوز 10 خیلی بالا هست. هزینه اینترنت من 2 برابر شده
حتی آپدیت ها رو هم غیر فعال کردم. اما فایده نداره

تنها این مسئله نیست من گفتم مشکلات داره باز امروز صبح مجبور شدم ویندوز عوض کردم دوباره برنامه ها درایور ها را نصب کردم فعلا ویندوز 10 بدرد نمیخوره تا کامل فیکس نشه . فقط الکی وقتم گرفته شد چند ساعت و 3گیگ ضرر در حجم نت کردم . حالم گرفته شد ولی ویندوز قشنگی هست .

Meistero
August 9th, 2015, 19:40
درود

1.جدا از خوشگلاسیون و نمای مدرنش یجور تنش توش هست که کاربرو اذیت میکنه.مثل کفش نو میمونه !نو و پر زرقو برقه ولی پا رو میزنه و کمی ناراحته.شاید بعدا جا باز کنه و بهتر بشه!... اعتقاد پیدا کردم که فقط برای ویژگیهای جدیدش باید بهش کوچ کرد چرا که ویژگیهای قدیمو ویندوز 7 خیلی راحتتر و با ثباتتر انجام میده.

2.دیدم عزیزانی گفتن پس از یک سال کسانی که ویندوزشون لایسنس درست داشته نباید پول بدن!...اینطور نیست یا دست کم من جایی ندیدم که گفته باشن.

3.پس از آپگرید شما تا 1 ماه بعد زمان دارین که از طریق خود ویندوز داون-گرید بکنید و به ویندوز قبلیتون برگردین.

n4ser
August 10th, 2015, 00:27
درود

1.جدا از خوشگلاسیون و نمای مدرنش یجور تنش توش هست که کاربرو اذیت میکنه.مثل کفش نو میمونه !نو و پر زرقو برقه ولی پا رو میزنه و کمی ناراحته.شاید بعدا جا باز کنه و بهتر بشه!... اعتقاد پیدا کردم که فقط برای ویژگیهای جدیدش باید بهش کوچ کرد چرا که ویژگیهای قدیمو ویندوز 7 خیلی راحتتر و با ثباتتر انجام میده.

2.دیدم عزیزانی گفتن پس از یک سال کسانی که ویندوزشون لایسنس درست داشته نباید پول بدن!...اینطور نیست یا دست کم من جایی ندیدم که گفته باشن.

3.پس از آپگرید شما تا 1 ماه بعد زمان دارین که از طریق خود ویندوز داون-گرید بکنید و به ویندوز قبلیتون برگردین.

مورد سوم یعنی چی؟ مگه تا یکسال رایگان نبود؟

Meistero
August 10th, 2015, 10:26
مورد سوم یعنی چی؟ مگه تا یکسال رایگان نبود؟

وقتی آپگرید کردین به ویندوز 10 اگر بهر دلیلی ناراضی بودین و خواستین به ویندوز قبلیتون برگردین.توی ویندوز 10 گزینه ای هست که این کارو براتون میکنه .
بله برای 1 سال رایگانه.

kool
August 10th, 2015, 11:07
بله برای 1 سال رایگانه.

لطفا منبع قرار بدید

softlayer
August 10th, 2015, 11:15
لطفا منبع قرار بدید
- البته فقط آپگرید

arsihost
August 10th, 2015, 17:02
من ویندوز 10رو دانلود و نصب کردم فوق العادس ولی نمیدونم چرا مث که لپ تاپ با این که رام 4 داره به سختی میتونه تحمل کنه و وقتی مثلا با KM p میخوام فیلم ببینم گیر میکنه و فقط با پلیر جدید خودش میشه نگاه کرد

kool
August 10th, 2015, 20:02
- البته فقط آپگرید

خب عزیز اون که بله غیرآپگرید که رایگان نیست ما هم منظورمان به همان آپگرید هست، و همچنین منظوری که از متن فوق دریافت میشه این هست که شما تنها یک سال زمان دارید تا از این آفر رایگان استفاده کنید. نه اینکه ویندوز شما یک ساله خواهد بود !

طبق متن رسمی:
پس از آپگرید، شما ویندوز 10 را روی آن دستگاه به رایگان خواهید داشت:
"Once you upgrade, you’ll have Windows 10 for free on that device."

از کاربران تصویر هم قرار دادن، شما تاریخ انقضا می بینید آیا؟

Ramin
August 10th, 2015, 20:55
خب عزیز اون که بله غیرآپگرید که رایگان نیست ما هم منظورمان به همان آپگرید هست، و همچنین منظوری که از متن فوق دریافت میشه این هست که شما تنها یک سال زمان دارید تا از این آفر رایگان استفاده کنید. نه اینکه ویندوز شما یک ساله خواهد بود !

طبق متن رسمی:
پس از آپگرید، شما ویندوز 10 را روی آن دستگاه به رایگان خواهید داشت:
"Once you upgrade, you’ll have Windows 10 for free on that device."

از کاربران تصویر هم قرار دادن، شما تاریخ انقضا می بینید آیا؟

منظور شما این است که از تاریخ انتشار رسمی ویندوز 10 ( 7 مرداد ماه 1394) به مدت یک سال ( تاریخ 7 مرداد 1395) هر کس ویندوز خود را از ورژن های قبل به 10 آپگرید کند تا همیشه می تواند از ویندوز 10 آپگرید شده به صورت رایگان استفاده کند؟

kool
August 11th, 2015, 08:32
منظور شما این است که از تاریخ انتشار رسمی ویندوز 10 ( 7 مرداد ماه 1394) به مدت یک سال ( تاریخ 7 مرداد 1395) هر کس ویندوز خود را از ورژن های قبل به 10 آپگرید کند تا همیشه می تواند از ویندوز 10 آپگرید شده به صورت رایگان استفاده کند؟

بله، چون تا به حال متنی که بگه تنها یک سال قابل استفاده است جایی مشاهده نکرده ام. و از طرفی این مایکروسافت است که به نوعی می خواهد تشویق به استفاده عمومی از ویندوز 10 کند.
حال این آفر را ارائه کرده، که اگر قرار باشد لایسنس اورجینال و دائمی ویندوز 8.1 خود را به یک لایسنس یک ساله ویندوز 10 تبدیل کنیم فکر کنم اکثر کاربران این آپگرید را انجام نمی دهند.
(البته بحث و منظور من به ویندوزهای 7 و 8 دارای لایسنس قانونی است نه ک.ر.ک شده! شاید برای نسخه های غیرقانونی فرق دشته باشد.)

Meistero
August 12th, 2015, 02:18
بله، چون تا به حال متنی که بگه تنها یک سال قابل استفاده است جایی مشاهده نکرده ام. و از طرفی این مایکروسافت است که به نوعی می خواهد تشویق به استفاده عمومی از ویندوز 10 کند.
حال این آفر را ارائه کرده، که اگر قرار باشد لایسنس اورجینال و دائمی ویندوز 8.1 خود را به یک لایسنس یک ساله ویندوز 10 تبدیل کنیم فکر کنم اکثر کاربران این آپگرید را انجام نمی دهند.
(البته بحث و منظور من به ویندوزهای 7 و 8 دارای لایسنس قانونی است نه ک.ر.ک شده! شاید برای نسخه های غیرقانونی فرق دشته باشد.)
بله منم الان فکر میکنم برای همیشه خواهد بود.متنها گاهی کمی گول زننده ست!....مثلا اینحا نسبتا خوب گفته:
http://windows-10.en.softonic.com/

ولی فکر نکنم به شیوه ای که ویندوز اکتیو شده بوده گیر بدن.چون برسی درستی اکتیویشن ویندوز رو چرا بخوان یک سال دیگه انجام بدن.همین الان این کارو میکردن . یا بهشون اجازه آپگرید مجانی نمیدادن و یا نسخه شون یکساله نشون میداد (یعنی روزشمار مع*** 365 روزه دیده میشد.).
سیاست ماکروسافت عوض شده و هدف گزاریشون تنها کسب درآمد از راه سنتی فروش سیستم عامل نبوده.

kool
August 13th, 2015, 01:15
بله منم الان فکر میکنم برای همیشه خواهد بود.متنها گاهی کمی گول زننده ست!....مثلا اینحا نسبتا خوب گفته:
http://windows-10.en.softonic.com/

ولی فکر نکنم به شیوه ای که ویندوز اکتیو شده بوده گیر بدن.چون برسی درستی اکتیویشن ویندوز رو چرا بخوان یک سال دیگه انجام بدن.همین الان این کارو میکردن . یا بهشون اجازه آپگرید مجانی نمیدادن و یا نسخه شون یکساله نشون میداد (یعنی روزشمار مع*** 365 روزه دیده میشد.).
سیاست ماکروسافت عوض شده و هدف گزاریشون تنها کسب درآمد از راه سنتی فروش سیستم عامل نبوده.

بله، در متون انگلیسی اگه دقت نشه معنی معک-وس برداشت میشه.

Microsoft is promising to fully support Windows 10 for the entire life-cycle of the device

البته باز چند ماه دیگه رو هم نمیشه گفت مایکرو چه سیاستی داشته باشه ولی در کل یه مدتی هست با کاربران راه میاد. مثلا بخش ایکس باکس با مدیریت جدید (فیل اسپنسر) کلی از محدودیت های Xbox One رو برداشت و حال هر روز بهتر از دیروز :)
(مثلا یکی از محدودیت های کنسول مربوطه: نیاز اتصال روزانه به ایکس باکس لایو بود!)

kool
July 21st, 2016, 02:07
سلام
مدیران گرامی، شرمنده تاپیک قدیمی رو بالا میارم... ولی کم کم زمان بررسی لایسنس ها به اشتراک گذاری نتیجه نزدیک هست.

دوستان تنها حدود یک هفته زمان برای ارتقاء باقی مانده
It is available for a limited time: you have until July 29, 2016

و همانطور که قبلا در تاپیک بحث شده "ظاهرا" با انجام این ارتقاء ویندوز 10 کامل و به صورت دائمی روی سیستم فعال شده، قابل استفاده خواهد بود.

-------
آپدیت:
زمان آفر آپدیت رایگان مایکروسافت پایان یافت!
The Windows 10 free upgrade offer has ended

* هیچ مشکلی از بابت لایسنس های اورجینال ویندوز 8 که به ویندوز 10 تبدیل کرده بودیم رخ نداده و لایسنس ها دائمی و در وضعیت فعال هستند
موفق باشید
-------

NovinServer
July 21st, 2016, 09:57
دوستان، من روی لپ تاپ ویندوز 7 اوجینال دارم.
ایا به وسیله خود پیام مایکروسافت به ویندوز 10 ارتقا دهم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
ایا لیسانس ویندوز 10 برای من رایگان خواهد بود؟ چون ویندوز 7 لیسانس اورجینال دارد.

sarvar
July 21st, 2016, 10:05
دوستان، من روی لپ تاپ ویندوز 7 اوجینال دارم.
ایا به وسیله خود پیام مایکروسافت به ویندوز 10 ارتقا دهم؟ مشکلی پیش نمیاد؟
ایا لیسانس ویندوز 10 برای من رایگان خواهد بود؟ چون ویندوز 7 لیسانس اورجینال دارد.
سلام
بله مشكلي نداره ميتوانيد انجام بديد
براي كساني كه ويندوز ارجينال داره رايگان است
من خيلي وقته انجام دادم ويندوز خوبيه

NovinServer
July 21st, 2016, 10:17
سلام
بله مشكلي نداره ميتوانيد انجام بديد
براي كساني كه ويندوز ارجينال داره رايگان است
من خيلي وقته انجام دادم ويندوز خوبيه

برای برنامه های قبلی روی ویندوز (مثلا Kaspersky Total Security که خریداری شده) مشکلی پیش نمیاد؟
می ترسم آپگرید کنم همه چیز به هم بریزد.

sarvar
July 21st, 2016, 10:39
برای برنامه های قبلی روی ویندوز (مثلا Kaspersky Total Security که خریداری شده) مشکلی پیش نمیاد؟
می ترسم آپگرید کنم همه چیز به هم بریزد.
خير هيچ مشكلي پيش نمياد
حالا براي اينكه خيالتون راحت باشه قبلش يه بكاپ هم بگيريد از درايو c