PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : جایگزین هتزنر

abc
July 30th, 2015, 19:12
سلام دوستان خسته نباشید
من آدم خیلی محتاطی هستم و تو این چندین ساله هیچ موقع همه سیبهام رو تو یک سبد نگذاشتم برخی مواقع به ضررم بوده ولی اکثر مواقع مفید واقع شده.
من تو هتزنر چند سرور دارم و تو ایران هم پارس آنلاین چند سرور دارم

الان سرورهای جدیدم رو میخواهم مستقیم از یک دیتاسنتر اروپایی دیگر غیر از هتزنر اجاره کنم.
شما کدام دیتاسنتر رو در حد قیمت و سخت افزار های هتزنر پیشنهاد میکنید؟ البته این رو بگم بخاطر اینکه چندین سال پیش مشکلی برای حساب کردیت کارتم بخاطر تحریم بسته شد و کلی پول از دست دادم هیچ وقت نتونستم ریسک دوباره کنم بخاطر تحریم و هزینه کنم به همین خاطر میدم دوستان دیگر برام پرداخت کنند که دیتاسنتر خیلی به ایران گیر نباشه ولی میخواهم حتی المقدور با مشخصات خودم ثبت نام کنم.

بی نهایت ممنون میشم راهنمایی کنید از کجا سرویس بگیرم

company_hosting
July 30th, 2015, 19:21
سلام

رداستیشن
او وی اچ
لیزوب

k-h
July 30th, 2015, 19:25
درود
redstation پیشنهاد خیلی خوبیه اما خب هزینه هاشون بالاست نسبت به هتزنر
اگر ارزون تو مایه های هتزنر میخواین ovh هم میتونید خرید کنید

abc
July 30th, 2015, 19:34
درود
redstation پیشنهاد خیلی خوبیه اما خب هزینه هاشون بالاست نسبت به هتزنر
اگر ارزون تو مایه های هتزنر میخواین ovh هم میتونید خرید کنید

سلام

رداستیشن
او وی اچ
لیزوب

متشکرم ازتون دوستان
خرید از ovh دردسر نداره ثبت نام ایناش؟ و شرکتهای پرداخت دلار مثل مثلا payment24 میتونن براحتی برام انجام بدن آیا؟

company_hosting
July 30th, 2015, 19:42
سلام

دردسر تمام دارد
به ایرانی سرور نمیدهند

پیمنت 24 امکان پرداخت در او وی اچ ندارد اگر هم بزنه

برای مثال

یورو امروز میزنه 4100 تومان حدودا اما دوستانی 3700 میزنند

اما در بخش اموزشی هست امکا ن افر و توضیج کدام سرور مناسب هست نیست در بخش فروش پست بدهید دوستان و ما افر بدهیم خدمت شما

JeyServer
July 30th, 2015, 21:05
سلام

خرید از ovh دردسر نداره ثبت نام ایناش؟ و شرکتهای پرداخت دلار مثل مثلا payment24 میتونن براحتی برام انجام بدن آیا؟
بله بنده هم به نظرم ثبت نام و شروع کار در ovh بسیار سخته ولی اگر بتونید این مراحل رو طی کنید با توجه به امکانات و قیمت ها به نظر شخص بنده ارزششو داره

kool
July 30th, 2015, 22:09
سلام
ovh رو فعلا بیخیال بشید، حتی همکاران هم پرداخت کنن ریسک بالا هست ...

درسته (رد استیشن) مقداری هزینه ها بالا هست ولی خودتون میتونید بدون مشکل ایران رو انتخاب و ثبت نام کنید و مستقیم از طریق درگاه پرداخت شتاب که داره با کارت بانکی خودتون بدون مشکل پرداخت کنید :)

majidisaloo1
July 30th, 2015, 22:42
برای ovh بهتره که از دوستان یا ما که داریم از قدیم الایام باهاش کار میکنیم سرویس بگیرید و مستقیم پرداخت نکنید
payment 24 و... در صورتی که بزنید به مشکل میخورید چون این دیتاسنتر به پرداخت هاش حساسه و براش مهمه که پرداخت کننده ها با نام پنلشان یکسان باشد در صورتی که در پیمنت 24 شما شاهد خواهید بود که یک پیپال برای ده یا 15 پنل داره میزنه طبیعتا توجیهی برای ovh ندارد
آنها ایرانی نیستند که پرداخت ارزی برایشان معنی داشته باشد ، آنها میگن هر کس میتونه خودش خرید بکنه .
به ایرانی ها هم سرویس نمیدهند در حال حاظر.