PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بک آپ گیری از تنظیمات whm

ho2o2oo
September 7th, 2010, 13:37
با سلام به تمام اساتید

من می خواستم از whm سرورم بک اپ بگیرم چون زیاد در حال تغییر تحول هستش . و می خواستم ببینم راهی براش هست که دیگه کانفیگ هایی رو که کردم وچیز هایی رو که نصب کردم دوباره نصب نکنم .

با تشکر

mohsen1
September 7th, 2010, 13:57
میشه واضح تر بفرمایید؟
یعنی الان می خوای سرور رو منتقل کنی یا از تنظیمات سرورت بک آپ بگیری؟

ho2o2oo
September 7th, 2010, 14:59
سلام استاد می خوام از تمام سرور و Addon ها و Plugin ها بکاپ بگیرم که اگه مشکلی پیش اومد ریستور کنم

alireza88
September 7th, 2010, 17:13
دقيقا منم همين سوال و دارم.من يه سرور دارم كه خوب منيج شده ميخوام ببينم ميشه همين تنضيمات و توي يه سرور ديگه كه منيج نيست اعمال كنيم؟ حالا يوزراشم اگه منتقل شد اشكال نداره دستي همشو پاك ميكنم

vPsPersia.COM
September 7th, 2010, 17:50
شما می خواهید یک سرور کانفیگ شده رو داشته باشید . ازش بک آپ بگیری و بعد روی سرور های دیگه Restore که کردی تنظیمات و کانفیگ ها هم اعمال بشه

فکر نکنم امکان د اشته باشه .کانفیگ که فایل های یوزر نیست که ازش BackuP بگیریم !

mohsen1
September 7th, 2010, 20:07
از بعضی فایل های مهم می تونی ذستی بک آپ بگیری
مثل فایل کانفیگ آپاچی ، مای اس کیو ال و ... .
دایرکت ادمین این قابلیت رو داره که بصورت خودکار شما می تونی از یه سری فایل های مهم بک آپ داشته باشی.

ho2o2oo
September 7th, 2010, 21:18
یعنی اقا من می خوام ازکلش بکاپ بگیرم برای همون سرور یعنی نمیشه خود شرکت سی پنل به فکرش نرسید یعنی

Sajad
September 7th, 2010, 21:20
اگه شما مجازی سازی داشته باشی که این امکان رو داشته باشه بهتره . مثلا اگه پنل hypervm داشته باشی میتونی از کل vps بک آپ بگیری.

ho2o2oo
September 7th, 2010, 21:53
با Vm نمی شه