PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست گزارش uptime از سرورهای wehostwebsites.com

Techno Pars
September 7th, 2010, 12:50
سلام.
کسی از دوستان از wehostwebsites.com سرویس داره که مانیتور کرده باشه؟
می خوام ببینم uptime 100% هست یا نه.
ریپورت های هاست ایران را چک کردم که 100% نبودند ولی با یک ریپورت نمیشه قضاوت کرد وشاید اشکال از سرورهای انها باشه.
تا حالا پورت 1گیگابیت کسی ازشون گرفته؟ سرعت پورت 1گیگابیت اشتراکی شون چه طوره؟
ممنون

Techno Pars
September 9th, 2010, 00:07
یعنی کسی از اینجا سرویس نداره؟

VatanVPS
September 9th, 2010, 00:09
J4vad یکی از یوزر های فوروم اونجا سرور داره فکر کنم

srashedian
September 9th, 2010, 00:55
یعنی کسی از اینجا سرویس نداره؟

برای این مورد با جناب Aria نماینده این دیتاسنتر توی دبی صحبت کنید (با همین نام توی انجمن یوزر دارن)

J4vad یکی از یوزر های فوروم اونجا سرور داره فکر کنم

نماینده این دیتاسنتر هستن (رابط فروش جناب آریا هستن)

iranihost
September 9th, 2010, 01:21
ما سرور داشتیم

1 بار دان تایم داشتیم حدود 1 ساعت ، آریا عزیز گفتم زیر 30 دقیقه بوده و حدود 10-12 دلار پس دادند.

پورت 1 گیگابیتشون تعریفی نداره و اونجوری که انتظارش را داشتم نبود.

ولی در کل بد نبود.

موفق باشید

Aria
September 9th, 2010, 01:47
ما سرور داشتیم

1 بار دان تایم داشتیم حدود 1 ساعت ، آریا عزیز گفتم زیر 30 دقیقه بوده و حدود 10-12 دلار پس دادند.

ولی در کل بد نبود.

موفق باشید

The switch that the server was connected to has failed. We are in the process of moving the server to a new switch, which is completed now. Furthermore, I am able to ping your customer's server at 68.7x.xxx.66. Please let us know if anything further is required.
Thanks,

May I know the exact downtime period ?

The switch failed at 12:47AM. The server was moved to a new switchport before you even opened this ticket, at 1:15AM. Total downtime was approximately 27 minutes,.

He already asked for SLA credit.

There will be no SLA credit given. Outage duration must meet 30 minutes. In fact, when you opened this ticket, we had already cut the server over to it's new port.

I will need to calculate it and credit to his account.

By all means, feel free to give your customer a credit, but no credit is due per the terms of our SLA. Even if credit was due, it would be for $6.95 .

من شخصاً طبق شراکتی که با دیتاسنتر دارم، برای مشتریان خودم این تظمین رو میدم که اگر downtime داشتند، خسارت وارد شده به صورت دقیقه ای حساب میشه در صورتی که مدیر بخش فنی دیتاسنتر در جواب به تیکت مربوط به مشکل سرور ایشان ذکر کردند که طبق SLA دیتاسنتر، اگر downtime به 30 دقیقه برسه هزینه پرداخت میشه و در اون حالت هم هزینه قابل پرداخت برای سرور ایشان 6.95 دلار بود ولی چون ایشان اعتقاد داشتند که 1 ساعت سرورشون در دسترس نبوده، بنده 1 ساعت downtime رو براشون حساب کردم و هزینه رو از طرف خودم به حسابشون Credit کردم.

فقط جهت روشن شدن قضیه این پاسخ رو دادم که عرض کنم مشکل شبکه و یا power دیتاسنتر نبوده و فقط یک اتفاق نادر بود که یکی از switch های ما fail شد و باعث شد این اتفاق بیفته.

با تشکر.

iranihost
September 9th, 2010, 01:51
تایید میشه حرف آریا عزیز.
ولی سرور ما حدود 1 ساعت در دسترس نبود.
در کل نمره خوبی میدم بهشون
موفق باشید

Aria
September 9th, 2010, 02:04
ما سرور داشتیم

ولی در کل بد نبود.

موفق باشید

سلام.

این نکته رو همه کاربران ما اشاره می کنند و البته همشون درست می گن و پرت 1Gbps سرور های مشتریان ما با اینکه اختصاصی هست ولی به یک دلیل سرعتش مثل port خیلی از دیتاسنتر های دیگه نیست ولی میشه گفت از بعضی دیتاسنتر ها مثل ThePlanet بهتر هست.

اگر هر یک از دوستان از ThePlanet سرور داشته باشند، می دونند که به دلیل داشتن تعداد زیادی Firewall در سر راه شبکه اصلی این دیتاسنتر، سرعت پرت های 1Gbps اونها بسیار پایین هست و حتی در بعضی موارد بیشتر از 100Mbps نمیرسه.

شبکه دیتاسنتر ما هم به دلایلی مجبور به گزشتن از 3 عدد Firewall سخت افزاری هست و به همین دلیل افت سرعت بسیار طبیعی هست چون این firewall ها برای جلوگیری از موارد مربوط به Port های 100Mbps طراحی شدند و افرادی که با شبکه دیتاسنتر ها آشنا هستند حتماً خبر دارند که تغییر Firewall های سخت افزاری (به هر دلیل) در شبکه ای با این وسعت، کاری غیر ممکن هست و باعث میشه که downtime بسیار طولانی ای برای شبکه ایجاد بشه که ما هم به هیچ عنوان قادر به down کردن شبکه نیستیم که البته دلیل این موضوع رو بعضی از کاربران ما می دونند ولی متاسفانه گفتنش در یک انجمن عمومی ممکن نیست.

ولی این حرف کاربر iranihost و همینطور کاربران دیگر در مورد پرت های 1Gbps ما کاملاً صحیح هست و متاسفانه یک واقعیت هست.

با تشکر.