PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فواید شرکت بودن

alimosavi
September 7th, 2010, 11:33
سلام

بعد از مدتی تلاش بالاخره شرکتی ثبت کردیم ...

خب حالا این شرکت چه فوایدی می تونه داشته باشه . کلی عرض می کنم نه از دید مشتری ...

موضوع شرکت : خدمات اینترنتی و تجارت الکترونیک هست .

با توجه به موضوع شرکت چه پیشنهاداتی دارید ؟

ممنون می شم نظرون و تجربتون رو بگید ...

Amir.Mansoury
September 7th, 2010, 12:27
مبارک باشه.
اما کاری نمیتونی کنی.
برای خدمات اینترنت باید مجوز نشر دیجیتال بگیری. تجارت الکترونیک که بماند :)

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:26 PM ----------

سن حداقل 25 سال
حداقل لیسانس مرتبط
بدون سوئه پیشینه و کیفر:65:

alimosavi
September 7th, 2010, 12:39
مبارک باشه.
اما کاری نمیتونی کنی.
برای خدمات اینترنت باید مجوز نشر دیجیتال بگیری. تجارت الکترونیک که بماند :)

---------- post added at 12:27 pm ---------- previous post was at 12:26 pm ----------

سن حداقل 25 سال
حداقل لیسانس مرتبط
بدون سوئه پیشینه و کیفر:65:

یعنی می کنید این شرایطو ندارم :d
مجوز و اینا مهم نیست چون تا مجوز isdp قبلا گرفته بودم . مهم داشتن توجیه اقتصادی هست . با این شرایط یکمی همین موضوع منو بفکر انداخته ..

Doublex
September 7th, 2010, 12:56
مبارک باشه ... حقیقتا عرض کنم اگر من داخله خونه حتی ماهی 700 تومن کارکنم ولی با وجود داشتن شرکت و مخارجش 200 تومن کار کنم صد در صد شرکت میزنم ... از دید دیگران کاری که در داخل خونه باشه سوای اینکه چقدر درامد داره شغل کاذب به حساب میاد ...

behrooz_iri
September 7th, 2010, 14:04
مبارک باشه ... حقیقتا عرض کنم اگر من داخله خونه حتی ماهی 700 تومن کارکنم ولی با وجود داشتن شرکت و مخارجش 200 تومن کار کنم صد در صد شرکت میزنم ... از دید دیگران کاری که در داخل خونه باشه سوای اینکه چقدر درامد داره شغل کاذب به حساب میاد ...

کاملا تا یید میشه الان یکی از دوستام تو خونه کار میکنه به قول خودش ماهی 1.5 تا 2 تومان در میاره ولی آخر سر خانوادش بهش گیر دادند که چرا نمیری سر کار !!! اونم بعضی مواقع میاد پیش خودمون شرکت !! الان هم کنار خودم نشسته

nimapendar
September 7th, 2010, 14:11
بهتون تبریک میگم ما هم اندر پیچ و خمش موندیم

---------- Post added at 02:11 PM ---------- Previous post was at 02:10 PM ----------

کاملا تا یید میشه الان یکی از دوستام تو خونه کار میکنه به قول خودش ماهی 1.5 تا 2 تومان در میاره ولی آخر سر خانوادش بهش گیر دادند که چرا نمیری سر کار !!! اونم بعضی مواقع میاد پیش خودمون شرکت !! الان هم کنار خودم نشسته
می گم این بابا چیکار میکنه ما هم بریم سر همون کار

behrooz_iri
September 7th, 2010, 14:22
پخش عمده بازی - فروشگاه - طراحی ساختمان - نقشه کشی - پروژه دانشجویی auto cad و .....