PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ساختن مستر کارت - در ترکیه

P30Amin
July 29th, 2015, 09:27
سلام.

آیا در ترکیه یک نفر میتونه مستر کارت بسازه برا خودش و مشخصاتش رو بده به ما که تو ایرانیم و باهاش خرید کنیم ؟

من با یک نفر که اونجاست صحبت کردم میگفت کردیت کارت داریم و خرید هامون رو توی کشور ترکیه انجام میتونیم بدیم. میگفت با اون کارت از مغازه خرید میکنیم ومغازه دار هم باید با بانک تصویه کنه. یا 500 دلار یا لیر گفت بیشتر نمیتونن خرید کنن با اون کارت.
آخر ماه هم قبض میاد براشون اون رو باید پرداخت کنن اون مبلغی که در اون ماه رو خرج کردن!!!

در مورد مستر کارت اطلاعی نداشت طرف.
کسی اطلاعی داره؟

dayapay.com
July 29th, 2015, 19:18
سلام.

آیا در ترکیه یک نفر میتونه مستر کارت بسازه برا خودش و مشخصاتش رو بده به ما که تو ایرانیم و باهاش خرید کنیم ؟

من با یک نفر که اونجاست صحبت کردم میگفت کردیت کارت داریم و خرید هامون رو توی کشور ترکیه انجام میتونیم بدیم. میگفت با اون کارت از مغازه خرید میکنیم ومغازه دار هم باید با بانک تصویه کنه. یا 500 دلار یا لیر گفت بیشتر نمیتونن خرید کنن با اون کارت.
آخر ماه هم قبض میاد براشون اون رو باید پرداخت کنن اون مبلغی که در اون ماه رو خرج کردن!!!

در مورد مستر کارت اطلاعی نداشت طرف.
کسی اطلاعی داره؟

این کریدیت کارت هست
شما باید بگید دبیت کارت بگیره

دو نوع هست کارت ها یک نوعش کریدیت کارت هست که این نمونه اعتباری هست (موجودی نداره) شما با توجه به سقفی که براتون گزاشته شده میتونید از کارت پول برداشت کنید که در آخر ماه که صورت حسابی براتون درب منزل یا ایمیلی میاد که ریز پرداخت هاتون رو نوشته ۲۲ روز وقت دارید تا پرداخت کنید تا این ۲۲ روز هیچ سود و کارمزدی بهش اضافه نمیشه ولی بعد از ۲۲ روز پرداخت نکنید بهش سود بانکی بهش تعلق میگیره

یه نوع هست دبیت هست که مثل همه کارت های ایران موجودی باید داشت باشه که بتونید برداشت کنید

P30Amin
July 30th, 2015, 18:44
این کریدیت کارت هست

دو نوع هست کارت ها یک نوعش کریدیت کارت هست که این نمونه اعتباری هست (موجودی نداره) شما با توجه به سقفی که براتون گزاشته شده میتونید از کارت پول برداشت کنید که در آخر ماه که صورت حسابی براتون درب منزل یا ایمیلی میاد که ریز پرداخت هاتون رو نوشته ۲۲ روز وقت دارید تا پرداخت کنید تا این ۲۲ روز هیچ سود و کارمزدی بهش اضافه نمیشه ولی بعد از ۲۲ روز پرداخت نکنید بهش سود بانکی بهش تعلق میگیره

یه نوع هست دبیت هست که مثل همه کارت های ایران موجودی باید داشت باشه که بتونید برداشت کنید

اون وقت همون دبیت کارت رو میشه وقتی یک پی پال ساختیم به اون وصلش کنیم برای وریفای کردنش ؟

یکی میگفت کد اقتصادی باید اون کسی که مقیم اونجا هست باید داشته باشه از اون اطلاعی دارید؟

hegza
July 31st, 2015, 02:08
اون وقت همون دبیت کارت رو میشه وقتی یک پی پال ساختیم به اون وصلش کنیم برای وریفای کردنش ؟

یکی میگفت کد اقتصادی باید اون کسی که مقیم اونجا هست باید داشته باشه از اون اطلاعی دارید؟

شما هنوز در گیرید؟!! سخت نگیر داداش یک حساب باز کن وصلش کن پی پال ترکیه هم خوب نیست لیر هست و باید اکسچینج بزنید گرون در میاد برو بانک پارسیان بهتون ویزا کارت میده برو یکی از شعبه هاش بگو ویزا کارت کلاسیک میخوام

Parti_Baz
July 31st, 2015, 02:23
شما هنوز در گیرید؟!! سخت نگیر داداش یک حساب باز کن وصلش کن پی پال ترکیه هم خوب نیست لیر هست و باید اکسچینج بزنید گرون در میاد برو بانک پارسیان بهتون ویزا کارت میده برو یکی از شعبه هاش بگو ویزا کارت کلاسیک میخوام
بانک پارسيان واسه صدور و موجودي اوليه نزديک 700 تومن هزینه مخواد داداش میگن مطمن هم نیست البته باورش یکم سخته ؟!

hegza
July 31st, 2015, 02:36
بانک پارسيان واسه صدور و موجودي اوليه نزديک 700 تومن هزینه مخواد داداش میگن مطمن هم نیست البته باورش یکم سخته ؟!

100 دلار بلوک میشه
120+50 دلار هزینه
مبالغ بالا به ازای هر 100 دلار 3 سنت کارمزد + مبلغ شارژی که میخواید بریزید

dayapay.com
July 31st, 2015, 04:36

بله میشه
کد اقتصادی برای باز کردن حساب بانکی هست

- - - Updated - - -

پی پال ترکیه هم ارز usd داره و هم لیر و هم یورو نیازی هم به چنج نیست
کارت های پارسیان از بانک اذربایجان هست و خیلی کیفیت پایینی دارن و بیشتر پرداخت ها ریجیکت میشه.
هزینه صدورش بالا هست
۲-۳ ماه صدورش صول میکشه
شارژش هم هز دفته ۲۰-۳۰ روز زمان میبره

hegza
July 31st, 2015, 05:36
بله میشه
کد اقتصادی برای باز کردن حساب بانکی هست

- - - Updated - - -

پی پال ترکیه هم ارز usd داره و هم لیر و هم یورو نیازی هم به چنج نیست
کارت های پارسیان از بانک اذربایجان هست و خیلی کیفیت پایینی دارن و بیشتر پرداخت ها ریجیکت میشه.
هزینه صدورش بالا هست
۲-۳ ماه صدورش صول میکشه
شارژش هم هز دفته ۲۰-۳۰ روز زمان میبره
حساب پارسیات از صادر بانک تاجیکستان هست و 2 روزه شارژ میشه و کجا ایجکت شده لطفا با مدرک صحبت بفرمائید اونی که شما میگید مال بانک پاسارگاد بود اونم برای 3-4 سال پیش دوست گرامی
ضمنا پی پال همه کیف پول رو میشه زد اما وقتی پرداختی بیاد از جای خاصی میره سر وقت ارز مرجع که برای ترکیه همون لیر هست

- - - Updated - - -

http://www.tsb.tj/en/individuals/payment_cards/visa_rates.php

dayapay.com
July 31st, 2015, 06:21
حساب پارسیات از صادر بانک تاجیکستان هست و 2 روزه شارژ میشه و کجا ایجکت شده لطفا با مدرک صحبت بفرمائید اونی که شما میگید مال بانک پاسارگاد بود اونم برای 3-4 سال پیش دوست گرامی
ضمنا پی پال همه کیف پول رو میشه زد اما وقتی پرداختی بیاد از جای خاصی میره سر وقت ارز مرجع که برای ترکیه همون لیر هست

- - - Updated - - -

http://www.tsb.tj/en/individuals/payment_cards/visa_rates.php
یک کارتی بود از بانک پارسیان حدود شش ماه پیش چند جا تست کردیم ریجیکت زد از جمله گوگل و پیپال و تو پی پال هم ادد نشد.
اسمی که رو کارت بود رو سرچ کردم برای اذربایجان بود.

هر حواله ای به پیپال بیاد با همون ارز میاد و چنچ نمیشه مثلا
کسی برای شما حواله درهم بزنه یا حواله دلار کانادا با همون ارز داخل حساب شما میاد و خودتون باید چنچش کنید یعنی کسی برای شما دلار بفرسته همون دلار میاد تو حسابتون اگر بخواهید به لیر یا ارز دیگه چنج کنید خودتون باید چنچ کنید.
ارز مرجع رو هم میتونید از قسمت
Manage Currenciesعوض کنید رو هر ارزی که دوست دارید بزارید.

hegza
August 1st, 2015, 16:53
یک کارتی بود از بانک پارسیان حدود شش ماه پیش چند جا تست کردیم ریجیکت زد از جمله گوگل و پیپال و تو پی پال هم ادد نشد.
اسمی که رو کارت بود رو سرچ کردم برای اذربایجان بود.

هر حواله ای به پیپال بیاد با همون ارز میاد و چنچ نمیشه مثلا
کسی برای شما حواله درهم بزنه یا حواله دلار کانادا با همون ارز داخل حساب شما میاد و خودتون باید چنچش کنید یعنی کسی برای شما دلار بفرسته همون دلار میاد تو حسابتون اگر بخواهید به لیر یا ارز دیگه چنج کنید خودتون باید چنچ کنید.
ارز مرجع رو هم میتونید از قسمت
Manage Currencies

عوض کنید رو هر ارزی که دوست دارید بزارید.
هتزنر چون براش مهمه پرداخت و عضویت چون هویت واقعی دبی دادیم حتما فاکتور رو در پی پال میزنه درهم با اینکه جاهای دیگه اصلا همچین مشکلی نیست ولی بعضی جاها اصرار دارند با ارز لوکیشنت پرداخت کنی

P30Amin
August 2nd, 2015, 19:49
هتزنر چون براش مهمه پرداخت و عضویت چون هویت واقعی دبی دادیم حتما فاکتور رو در پی پال میزنه درهم با اینکه جاهای دیگه اصلا همچین مشکلی نیست ولی بعضی جاها اصرار دارند با ارز لوکیشنت پرداخت کنی

یعنی در هتزنر اگر پی پالتون برا ترکیه باشه فاکتور رو باید با لیر ترکیه پرداخت کرد حتما؟!
با مستر کارت اگر پرداخت کنی چطور ؟

آیا ovh و سو یو استارت هم همینطوره ؟

این کریدیت کارت هست

1-وقتی باز میکنه با چه نوع ارزی باز کنه؟ میشه ارزش رو انتخاب کنه؟ یا مثلا بشه با هر سه ارز لیر + دلار + یورو باهاش پرداخت کرد؟ گفتش تو ترکیه بهش میگیم Bankamatik kartı . همین کارت دبیت هستش دیگه؟
امکانش هست مثلا برای پرداخت یک محصول اون سایت پرداختش یورو هست ولی کارت ما دلاری هست و توش پول به صورت دلار هست و نشه اون وقت پرداخت کرد؟

2- یک چیز دیگه اینکه میگفت این کارت ها فقط تو ترکیه میشه کار کرد باهاش (البته اطلاعات زیادی نداره در این رابطه)
سوالی که دارم اینه که با چه اطلاعاتی من میتونم از طریق اون کارت خرید کنم از هر جایی ؟

مثل همین کارت های داخلی با اینا؟
شماره کارت+cvv2+رمز دوم که از خودپرداز ها باید فعال بشه+تاریخ اتمام کارت

3- آیا لازمه که من برم توی اینترنت بانکش و کاری انجام بدم؟ از لحاظ sms اومدن به شماره همراه میگم.

dayapay.com
August 2nd, 2015, 22:34
یعنی در هتزنر اگر پی پالتون برا ترکیه باشه فاکتور رو باید با لیر ترکیه پرداخت کرد حتما؟!
با مستر کارت اگر پرداخت کنی چطور ؟

آیا ovh و سو یو استارت هم همینطوره ؟

1-وقتی باز میکنه با چه نوع ارزی باز کنه؟ میشه ارزش رو انتخاب کنه؟ یا مثلا بشه با هر سه ارز لیر + دلار + یورو باهاش پرداخت کرد؟ گفتش تو ترکیه بهش میگیم Bankamatik kartı . همین کارت دبیت هستش دیگه؟
امکانش هست مثلا برای پرداخت یک محصول اون سایت پرداختش یورو هست ولی کارت ما دلاری هست و توش پول به صورت دلار هست و نشه اون وقت پرداخت کرد؟

2- یک چیز دیگه اینکه میگفت این کارت ها فقط تو ترکیه میشه کار کرد باهاش (البته اطلاعات زیادی نداره در این رابطه)
سوالی که دارم اینه که با چه اطلاعاتی من میتونم از طریق اون کارت خرید کنم از هر جایی ؟

مثل همین کارت های داخلی با اینا؟
شماره کارت+cvv2+رمز دوم که از خودپرداز ها باید فعال بشه+تاریخ اتمام کارت

3- آیا لازمه که من برم توی اینترنت بانکش و کاری انجام بدم؟ از لحاظ sms اومدن به شماره همراه میگم.

به دلار باز کنن
با کارت ویزا میشه به تمامی ارز های دنیات پرداخت کرد تبدیل میکنه نرخ رو

باید از بانک های معتبر گرفته بشه و VISA باشه و ویزا اکترون نباشه چون ویزا الکترون پرداخت اینترنتی نداره

کارت های بین المملی رمز دوم ندارن
شماره کارت و تاریخ روی کارت هست
cvv2 پشت کارت

P30Amin
August 2nd, 2015, 23:39
کارت های بین المملی رمز دوم ندارن
شماره کارت و تاریخ روی کارت هست
cvv2 پشت کارت

چه رمزی رو باید موقع پرداخت زد تا پرداخت صورت بگیره؟
باید یک رمزی باشه دیگه درسته ؟اینطوری هر کی کارت دستش بیفته روی کارت شماره کارت + تاریخ+cvv2 هست روش.

dayapay.com
August 3rd, 2015, 01:06
چه رمزی رو باید موقع پرداخت زد تا پرداخت صورت بگیره؟
باید یک رمزی باشه دیگه درسته ؟اینطوری هر کی کارت دستش بیفته روی کارت شماره کارت + تاریخ+cvv2 هست روش.

هیچ رمزی در کارت نیست
همون cvv2 رمز حساب میشه
بله هر کسی کارت دستش بیوفته میتونه پرداخت کنه
اصولا cvv2 پشتش رو یک تکه کاغذی نوشته شده که میشه مخدوشش کرد

hegza
August 3rd, 2015, 01:41
هیچ رمزی در کارت نیست
همون cvv2 رمز حساب میشه
بله هر کسی کارت دستش بیوفته میتونه پرداخت کنه
اصولا cvv2 پشتش رو یک تکه کاغذی نوشته شده که میشه مخدوشش کرد
البته یک رمز 4 رقمی هم دارند که در ورود به حساب بانک + ادد پی پال استفاده میشه (این جدید اومده برای اعتبار سنجی کارت از بانک رمز 4 رقمی میگیری در پی پال میزنی) و با اینکار نیازی نیست پولی از شما کم بشه و شما تائید کنید و کارت اتوماتیک به پی پال در لحظه وصل میشه