PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فوری: معتبرترین مرکز ثبت دامنه com.

mojtaba127
September 7th, 2010, 03:19
سلام دوستان
می خوام یه دامین com. بگیرم چیز زیادی راجع به دامین ها نمی دونم
فقط می خوام بهم معتبرترین مرکز ثبت این دامنه رو بهم معرفی کنید (تو ایران)
شنیدم بعضی ها وقتی دامین مشتریشون رنکش بالا میره قیمتشو هم بالا می برن
خلاصه می خوام یه دات کام بگیرم مطمئن که نه واسه تمدیدش مشکل داشته باشم نه واسه انتقالش
ضمنا هزینه اش هم مهم نیست چقدر بشه
لطفا ریجستار هم ذکر بشه
خواهشا زودی جواب بدین
خیلی فوریه
مرسی

NovinServer
September 7th, 2010, 03:30
اگر بخواهید بنده براتون همین الان ثبت می کنم ...
پنل هم خودتان بسازید و دامین هم خودتان سفارش دهید ما پرداخت می کنیم اگر احیانا از ما هم مطمئن نبودید بعدا به راحتی میتوانید به هر جایی خواستید منتقلش کنید .
ریجستر Direct I قیمت 10,000 تومان سالیانه ...

mojtaba127
September 7th, 2010, 03:34
پنل هم خودتان بسازید و دامین هم خودتان سفارش دهید ما پرداخت می کنیم اگر احیانا از ما هم مطمئن نبودید بعدا به راحتی میتوانید به هر جایی خواستید منتقلش کنید .

تضمین شما برای تمدید مجدد و عدم افزایش قیمت در پایان دوره یه ساله چیه؟

Rezash
September 7th, 2010, 03:37
چيزي به نام معتبر ترين مركز وجود نداره.

شنیدم بعضی ها وقتی دامین مشتریشون رنکش بالا میره قیمتشو هم بالا می برن
ممكنه افزايش قيمت به خاطر گرون شدن دلار يا تغيير از سمت رجيسترر بوده و اون هم در حد چند هزار تومان و نه بيشتر !‌مگر اينكه طرف معتبر نباشه(!)
مهم اينه كه دومين رو ازجايي بگيريد كه بهش بتونيد اعتماد كنيد و يا ميتونيد از بعضي رجيستررها مستقيما ثبت كنيد.
پ.ن :‌DirectI ده تومن ثبت ميكنم!

mojtaba127
September 7th, 2010, 03:41
چيزي به نام معتبر ترين مركز وجود نداره.

ممكنه افزايش قيمت به خاطر گرون شدن دلار يا تغيير از سمت رجيسترر بوده و اون هم در حد چند هزار تومان و نه بيشتر !‌مگر اينكه طرف معتبر نباشه(!)
مهم اينه كه دومين رو ازجايي بگيريد كه بهش بتونيد اعتماد كنيد و يا ميتونيد از بعضي رجيستررها مستقيما ثبت كنيد.
پ.ن :‌DirectI ده تومن ثبت ميكنم!

قیمت چنده؟
لینک سایت تون رو هم بذارین ممنون میشم

rn4j1m1
September 7th, 2010, 03:43

تایید میکنم !

1eng.ir
September 7th, 2010, 03:45
معتبرترین (http://www.webhostingtalk.ir/member/6213/)

Rezash
September 7th, 2010, 03:51
قیمت چنده؟
لینک سایت تون رو هم بذارین ممنون میشم
پست رو ويرايش كردم ، 10 تومن
سايت هاستينگ ندارم !‌اما دامنه كم ثبت نكردم‌! سه نمونه از سايت هام تو امضام هست.
اگر دامنه رو نميخواي از واسطه بگيري از رجيسترهايي كه مستقيم براتون ثبت مي كنند ثبت كنيد (تاپيكش هست ،‌جستجو كنيد)
وگرنه افراد زيادي هست كه توي انجمن ميشه بهشون اعتماد كرد و خودم هم باهاشون كار مي كنم.نمونش 1eng عزيز

NovinServer
September 7th, 2010, 03:55
تضمین شما برای تمدید مجدد و عدم افزایش قیمت در پایان دوره یه ساله چیه؟
دوست من اگر من خواستم به شما زور بگوییم دامین خودتون را راحت انتقال بدهید به یک کنترل پنل دیگه و اونجا تمدیدش کنید .
بنده کارم هاستینگ هست نه سوء استفاده از دامین و زحمت شما ! اگر من به شما بابت افرایش رنک بخواهم پول زیاد بگیرم این عین ***ی هست و پولش هم حرام هست !
در پنل Direct I مبلغ برای شما به دلار نوشته شده است شما فقط تومان به بنده می دهید من هم براتون پرداخت می کنم ! حالا خواستید دوباره به همین شکل برانون تمدید می کنم نخواستید می توانید خیلی ساده و راخت Move Service کنید .

1eng.ir
September 7th, 2010, 04:03
اگه به کسی اعتماد ندارید این راهو بهتون پیشنهاد میکنم
یه Credit Card بگیرید (نهایتش 200 تومن)، هر چقدر دلار هم نیاز دارید شارژش کنید، مستقیم اقدام به خرید دامین کنید.