PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با نماد روی درگاه واسطه

elementary
July 28th, 2015, 16:28
سلام دوستان ما یک درگاه واسطه طراحی کردیم ولی نماد به محتوای سایت گیر داده و میگه باید مجوز مربوطه از بانک اینا بگیرید جریان چیه ؟

ما با بانک یک همکاری رو شروع کردیم ولی این بانک میگه مجوز به ما ربطی نداره

ra3ou1
July 29th, 2015, 09:19
محتویات سایتت چیه مگه محمد

در صورت امکان ارسال کن ببینم چطوریاست

api
July 29th, 2015, 10:03
سلام دوستان ما یک درگاه واسطه طراحی کردیم ولی نماد به محتوای سایت گیر داده و میگه باید مجوز مربوطه از بانک اینا بگیرید جریان چیه ؟

ما با بانک یک همکاری رو شروع کردیم ولی این بانک میگه مجوز به ما ربطی نداره

برای درگاه واسط نمیتونید نماد بگیرید .

elementary
July 29th, 2015, 14:36
محتویات سایتت چیه مگه محمد

در صورت امکان ارسال کن ببینم چطوریاست

یک سایت مثل زرین پال طراحی کردیم درخواست نماد دادیم تایید نکردند گفتند مجوز میخواد

- - - Updated - - -

برای درگاه واسط نمیتونید نماد بگیرید .

الان این درگاه واسطه ها چجوری نماد دارن؟

DeLtAvPs
July 29th, 2015, 17:23
هیچ درگاهی فکر نمیکنم نماد داشه باشه و یا اگر هم داشته باشه شاید قبل از راه اندازی سایت محتوای سایتش چیز دیگه ای بوده!
مثلا من پارسال اومدم نماد بگیرم میخواستم لاینسس بفروشم دیدم میگن باید از ارشاد مجوز بگیری! منم رفتم محتوای سایت رو کردم فروش شارژ ، نماد رو گرفتم و بعد سایت رو برگردوندم به حالت لاینسس
کلا نماد همون اولش مهمه خخخخ الان 4 سال میشه فکر کنم یه نماد برای یا سایتم گرفته بودم هر سال خودشون تمدید میکنن دامنه سایت هم همون 3 سال پیش منقضی شد ! خخخخ

elementary
July 29th, 2015, 19:08
هیچ درگاهی فکر نمیکنم نماد داشه باشه و یا اگر هم داشته باشه شاید قبل از راه اندازی سایت محتوای سایتش چیز دیگه ای بوده!
مثلا من پارسال اومدم نماد بگیرم میخواستم لاینسس بفروشم دیدم میگن باید از ارشاد مجوز بگیری! منم رفتم محتوای سایت رو کردم فروش شارژ ، نماد رو گرفتم و بعد سایت رو برگردوندم به حالت لاینسس
کلا نماد همون اولش مهمه خخخخ الان 4 سال میشه فکر کنم یه نماد برای یا سایتم گرفته بودم هر سال خودشون تمدید میکنن دامنه سایت هم همون 3 سال پیش منقضی شد ! خخخخ

نه عزیز من اینجوریا که فکر میکنی نیست یک سایت فروشگاه اینترنتی داشتیم نماد داشت به هاستینگ تغییر دادیم نماد رو باطل کردن

secureconfig
July 29th, 2015, 19:52
سلام.

یک راهکاری که هست اینه که شما نماد و درگاه هارو واسه یک دامنه ی دیگه که مثلا فرشگاه شارژ هست بگیرید و از داخل اسکریپت جوری تنظیم کنید که متصل بشه به سایت واسته و از اونجا ارتباط برقرار کنه به بانک و بعد کاربر از سایت درگاه واسطه ارسال بشه به بانک.

elementary
July 29th, 2015, 21:47
سلام.

یک راهکاری که هست اینه که شما نماد و درگاه هارو واسه یک دامنه ی دیگه که مثلا فرشگاه شارژ هست بگیرید و از داخل اسکریپت جوری تنظیم کنید که متصل بشه به سایت واسته و از اونجا ارتباط برقرار کنه به بانک و بعد کاربر از سایت درگاه واسطه ارسال بشه به بانک.

یه چیزی شبیه این رو انجام دادم ولی میخوام نماد رو صفحه اول وبسایت بزارم که اینجوری نمیشه

من حتی با بانکمون هم صحبت کردیم گفت کار شاید غیرقانونی باشه دوستان در این مورد چیزی میدونند؟ غیرقانونی هست؟

secureconfig
July 29th, 2015, 22:23
یه چیزی شبیه این رو انجام دادم ولی میخوام نماد رو صفحه اول وبسایت بزارم که اینجوری نمیشه

من حتی با بانکمون هم صحبت کردیم گفت کار شاید غیرقانونی باشه دوستان در این مورد چیزی میدونند؟ غیرقانونی هست؟
برای گرفتن درگاه از بانک ها باید حتما نماد اعتماد داشته باشید. سایت های درگاه واسطه به کاربر درگاه ارائه میکنند بدون نیاز به داشتن نماد اعتماد ، و این باعث میشه که کلا نماد اعتماد بیکاربرد بشه و از همین جهت فعالیت وبسایت های درگاه واسطه غیر قانونیه. حالا اینکه چرا برخورد نمیکنن با سایت های فعلی ویا چرا ***** نمیشن رو خدا میدونه :d

wenhost
July 29th, 2015, 22:24
نماد اعتماد تمامی سایت های درگاه واسط دارند اما تو سایتشون به نمایش نمیذارند و یا فقط کد نماد رو قرار میدند

meva300
July 30th, 2015, 02:15
برای گرفتن درگاه از بانک ها باید حتما نماد اعتماد داشته باشید. سایت های درگاه واسطه به کاربر درگاه ارائه میکنند بدون نیاز به داشتن نماد اعتماد ، و این باعث میشه که کلا نماد اعتماد بیکاربرد بشه و از همین جهت فعالیت وبسایت های درگاه واسطه غیر قانونیه. حالا اینکه چرا برخورد نمیکنن با سایت های فعلی ویا چرا ***** نمیشن رو خدا میدونه :d دلیلش روشنه بانک درگاه بانکی میده به صاحب سایت درگاه واسط و چون تراکنش های درگاه واسط بالاست همین امر موجب افزایش نقدینگی بانک مربوطه میشه!

api
July 30th, 2015, 10:06
الان این درگاه واسطه ها چجوری نماد دارن؟

هیچ کدام نماد ندارند .

نماد اعتماد تمامی سایت های درگاه واسط دارند اما تو سایتشون به نمایش نمیذارند و یا فقط کد نماد رو قرار میدند

همانطور که در بالا هم گفتم . هیچ کدام از درگاه های واسط نماد ندارند . چون هیچ بندی در رابطه با نماد اعتماد برای سایت های درگاه واسط تعیین نشده و این نوع سایت ها نمیتونن نماد داشته باشن.

secureconfig
July 30th, 2015, 14:22
هیچ کدام نماد ندارند .

همانطور که در بالا هم گفتم . هیچ کدام از درگاه های واسط نماد ندارند . چون هیچ بندی در رابطه با نماد اعتماد برای سایت های درگاه واسط تعیین نشده و این نوع سایت ها نمیتونن نماد داشته باشن.
شما برای upal.ir چطور عمل کرده اید ؟ بدون نماد درگاه گرفتید ؟

api
July 30th, 2015, 14:45
شما برای upal.ir چطور عمل کرده اید ؟ بدون نماد درگاه گرفتید ؟
درگاه ابدا برای سایت ugig.ir تهیه شد و بعد از راه اندازی یوپال به اون سایت متصل شد .

elementary
July 30th, 2015, 18:05
درگاه ابدا برای سایت ugig.ir تهیه شد و بعد از راه اندازی یوپال به اون سایت متصل شد .

upal.ir طراحی زیبایی داره خودتون طراحی کردید یا طراح ؟

BazPardakht.Com
July 30th, 2015, 18:26
هیچ کدام نماد ندارند .

همکار گرامی
اینقدر با اطمینان نگید هیچ کدوم نماد ندارند
طبق گفته ی خودتون

تمامی درگاه های واسط هم برای ساب دامنه و کسب و کار دیگه نماد دارن (مثل خود شما)

api
July 31st, 2015, 16:10
upal.ir طراحی زیبایی داره خودتون طراحی کردید یا طراح ؟

نظر لطف شماست . طراحی تیم خودمون هست.

تمامی درگاه های واسط هم برای ساب دامنه و کسب و کار دیگه نماد دارن (مثل خود شما)
بله . حرف شما درسته .

اما مثلا خود ما برای سایت ugig.ir نماد گرفتیم . در واقع نماد فقط فعالیت یوگیگ رو تایید کرده نه یوپال و نه مجموعه !

به همین علت هست که میگم هیچ درگاه واسطی نماد نداره . ( گرچه ممکن هست نماد برای سایر فعالیت های شرکت گرفته شده باشه )