PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چطور سایت رو کامل دانلود کنم؟(با فایل ها)

webord
July 28th, 2015, 15:55
سلام خدمت تمامی دوستان
امیدوارم جای درستی تایپیک رو باز کرده باشم

من یه نرم فازاری میخوام که بتونم برام یک سایت رو کامل دانلود بکنه
نرم افزار های زیادی هست که صفحات رو فقط دانلود میکنه اونم درصورتی که به هم لینک شده باشن
من چیزی میخوام که صفحات لینک نشده رو هم دانلود بکنه
یا اینکه آدرس اون صفحات مخفی رو بهم بده
ممنون میشم راهنمایی بکنید
با تشکر

noa_takotnaha
July 28th, 2015, 15:57
منظور از صفحات مخفی دقیقا چیه ؟

shivahost
July 28th, 2015, 16:03
کاری که شما می خواهید بکنید در اصل دسترسی به سورس سایت است که فقط از یک هکر بر می آید.

webord
July 28th, 2015, 16:14
منظور از صفحات مخفی دقیقا چیه ؟

مثلا شما صاحب سایت domin.ir هستید
کلی صفحه دارید مثل domin.ir/index و domin.ir/contacvt و همه این صفحات رو داخل دیگر صفحاتتون لینک کردید و من میتونم به اون صفحات برم
ولی صفحه domin.ir/target رو جایی لینک نکردید و من نمدونم دقیقا هدف یه آدرسی هست که برم بهش ( target رو مثلا من نمیدونم چی هست دقیقا)
میخوام به آدرس اون صفحه حدف دسترسی پیدا بکنم

- - - Updated - - -

کاری که شما می خواهید بکنید در اصل دسترسی به سورس سایت است که فقط از یک هکر بر می آید.

نرم افزار اکانتیکس آدرس صفحات رو میده
نرم افزار آی دی ام صفحات متصل رو دانلود میکنه
ولی خوب اکانتیکس رو ندارم
و درمورد آی دی ام هم باید بگم فقط صفحات معرفی شده رو دانلود میکنه نه صفحاتی که معرفی نشدن

همچینم فکر نکنم نیاز به هکر بازی باشه!!

PersianSkyTeam
July 28th, 2015, 16:17
دوست عزیز با فایرفاکس صفحه مورد نظر رو باز کن و بعدش Ctrl+S رو بزن و گزینه save as type رو All files انتخاب کن و ذخیره کن.همین!

webord
July 28th, 2015, 16:26
دوست عزیز با فایرفاکس صفحه مورد نظر رو باز کن و بعدش Ctrl+S رو بزن و گزینه save as type رو All files انتخاب کن و ذخیره کن.همین!

دوست عزیز بلدم صفحه رو سیو بکنم
من میخوام به آدرس صفحه ای رو پیدا بکنم که ندارم تا بتونم از محتویاتش استفاده بکنم

mha1368
July 28th, 2015, 17:11
site:site.ir
اینو تو گوگل بزن..صفحه هایی که ربات های گوگل بهشون دسترسی داشتن رو لیست می کنه
شاید مشکل رو حل کنه

yourhosting
July 28th, 2015, 17:14
نمیتونین دسترسی داشته باشید چون صفحه ای لینک نشده که گوگل هم بتونه اونو ایندکس کنید
تنها راه نفوذ به دیتابیس cms یا فایل های هاست هست

webord
July 29th, 2015, 12:55
نمیتونین دسترسی داشته باشید چون صفحه ای لینک نشده که گوگل هم بتونه اونو ایندکس کنید
تنها راه نفوذ به دیتابیس cms یا فایل های هاست هست

اسکنر اکانتیکس تقریبا این کارو میکنه
شما نرم افزاری مشابه اکانتیکس میشناسید بهم معرفی بکنید ؟
چون اکانتیکس روی سیستمم نصب نمیشه و خطا میده

alismt
July 29th, 2015, 16:38
با سلام
ابتدا نرم افزار HTTrack رو پیشنهاد میکنم که هم نسخه ویندوز داره هم لینوکس
سپس دانلود گربر همین اینترنت دانلود منیجر
موفق باشید

hoka
July 29th, 2015, 16:41
با سلام
ابتدا نرم افزار HTTrack رو پیشنهاد میکنم که هم نسخه ویندوز داره هم لینوکس
سپس دانلود گربر همین اینترنت دانلود منیجر
موفق باشید
همه این نرم افزار ها از طریق لینک به لینک صفحات رو دانلود میکنن . اگر صفحه ای جایی لینک نشده باشه دانلود نمیشه

shivahost
July 29th, 2015, 19:26
نرم افزار اکانتیکس آدرس صفحات رو میده
نرم افزار آی دی ام صفحات متصل رو دانلود میکنه
ولی خوب اکانتیکس رو ندارم
و درمورد آی دی ام هم باید بگم فقط صفحات معرفی شده رو دانلود میکنه نه صفحاتی که معرفی نشدن

همچینم فکر نکنم نیاز به هکر بازی باشه!!

صفحات phpباشن نسخه htmlخروجی که دانلود می کنید به هیچ دردی نخواهد خورد! شما دقیقا چی رو می خواهید دانلود کنید؟

GREAT
July 29th, 2015, 19:34
بنظرم بهترین گزینه
نرم افزار HTTrack
هست!
همه صفحات رو دانلود میکنه

yourhosting
July 29th, 2015, 19:36
اسکنر اکانتیکس تقریبا این کارو میکنه
شما نرم افزاری مشابه اکانتیکس میشناسید بهم معرفی بکنید ؟
چون اکانتیکس روی سیستمم نصب نمیشه و خطا میده
acunetix که بنده تست کردم مشکلی ندارهروی ونیدوز 8.1 اما زیاد برای اسکن باگ های معروف مثل xss,sqli ,... استفاده میشه و برای کار شما بهتره از httrack استفاده کنید چون در هر صورت صفحات که لینک نشده باشند در پیچ های دیگه رو نمیتونن واستون دانلود کنن!

webord
July 30th, 2015, 01:50
صفحات phpباشن نسخه htmlخروجی که دانلود می کنید به هیچ دردی نخواهد خورد! شما دقیقا چی رو می خواهید دانلود کنید؟

یک سایت محترمی هست که نرم افزار هایی برای دانلود داره ولی متاسفانه ایشون نرم افزارها رو بصورت پولی قرار داده
یعنی پرداخت میگیره و مارو به صفحه ای میفرسته که لینک دانلود داخلش هست این صفحات ساده هستن و البته لینک دانلود ثابت
من میخوام یا بصورت کامل سایت به همراه اون برنامه ها دانلود بشه
یا این که آدرس اون صفحات رو داشته باشم تا با مراجعه بهشون بتونم فایل مورد نظر رو دانلود بکنم

- - - Updated - - -

بنظرم بهترین گزینه
نرم افزار HTTrack
هست!
همه صفحات رو دانلود میکنه

تست کردم
اول از همه متاسفانه بلد نیستم با این نرم افزار و آموزهای موجود هم ناقص هستن و چیز خاصی دستگیرم نمیشه از دانلود کردن با این نرم افزار
ولی این روهم باید گفت تمام این نرم افزارهای مشابه فقط صفحات لینک شده به همدیگه رو دانلود میکنن و صفحات ناشنخته که داخل صفحه ای دیگه معرفی نشدن رو دانلود نمیکنه

ahmad19
July 30th, 2015, 02:17
دوست عزیز منم همین کار رو قصد داشتم انجام بدم
هیچ نرم افزاری نیست که درست این کار رو انجام بده
در آخر از یه راه دستی استفاده کردم و کاملا موفق شدم
خواستی آدرس سایتت رو بده چک می کنم اگه جواب می داد بهت راهش رو میگم لذتشو ببری

shivahost
July 30th, 2015, 12:10
یک سایت محترمی هست که نرم افزار هایی برای دانلود داره ولی متاسفانه ایشون نرم افزارها رو بصورت پولی قرار داده
یعنی پرداخت میگیره و مارو به صفحه ای میفرسته که لینک دانلود داخلش هست این صفحات ساده هستن و البته لینک دانلود ثابت
من میخوام یا بصورت کامل سایت به همراه اون برنامه ها دانلود بشه
یا این که آدرس اون صفحات رو داشته باشم تا با مراجعه بهشون بتونم فایل مورد نظر رو دانلود بکنم

یعنی مثلا چه من و چه شما یک نرم افزار رو بخریم به هر دو مشتری یک لینک دانلود مشابه می دهد؟ چون اکثر اسکریپت ها لینک دانلود متفاوت برای مشتری های متفاوت ایجاد می کنند!