PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور

mehdimmm
July 27th, 2015, 03:09
دامین رو با نتورک پالیسی اکسس رو بلد هستم ولی فقط با هم دیگه یک دفعه کار کنند رو بلد نیستم ممنون میشم کمکم کنید متشکرم

hamedmj
July 27th, 2015, 03:09
خیلی خلاصه و مفید :|

دقیقا مشکلتون چی هست؟

mehdimmm
July 27th, 2015, 03:46
[QUOTE=hamedmj;1377484]خیلی خلاصه و مفید :|

دقیقا مشکلتون چی هست؟[/QUOT سلام داداش حسین من زمانی که دامین رو درست میکنم بعد نتورک پالیسی *** راه می اندازم که کاربران دامین با این جوری سمت اینترنت برن ولی تا راه میندازم نتورک پالیسی رو دامین دیکه کار نمیکنه میشه کلا بهم آموزشش رو بگی از دامین تا *** رو

- - - Updated - - -

کلا این دوتا رو با هم راه اندازی میکنم دامین کار نمیکنه بعد وی پی ان همان نتورک پالیسی اکسس کارنمیکنه لطفا از اول به من میگی دامنه دامین رو با نتورک پالیسی اکسس رو کمکم کن داداش حسین

AbtinServer
July 27th, 2015, 17:45
لطفا مشکل را طوری عنوان کنید تا بشه کمک کرد.

mehdimmm
July 30th, 2015, 02:14
من دامین رو درست کردم و بعد لاگین کردم به دامنه درسته ولی زمانی که وی پی ان راه اندازی میکنم دامنه دیگه کار نمیکنه باید وی پی ان رو غیر فعال کنم تا درست شود بتوانند کاربران به دامین لاگین کنند کسی هست به من بگه دامین رو با وی پی ان چه جوری راه اندازی میکنند که کاربران زمانی که به دامین لاگین شدن با وی پی ان سمت اینترنت بروند

- - - Updated - - -

OmidX
July 30th, 2015, 02:49
من دامین رو درست کردم و بعد لاگین کردم به دامنه درسته ولی زمانی که وی پی ان راه اندازی میکنم دامنه دیگه کار نمیکنه باید وی پی ان رو غیر فعال کنم تا درست شود بتوانند کاربران به دامین لاگین کنند کسی هست به من بگه دامین رو با وی پی ان چه جوری راه اندازی میکنند که کاربران زمانی که به دامین لاگین شدن با وی پی ان سمت اینترنت بروند

- - - Updated - - -

این بخش مربوط ب switch و router های سیسکو هست ، الان شما از IPSec برای v-pn استفاده کردید ؟ ضمنا سری switch رو هم ذکر کنید .

mehdimmm
July 30th, 2015, 02:56
ن راه درست راه اندازی دامین با نتورک پالیسی اکسس رو به من میگید