PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خریدار سایت فیلم

r3z4
July 26th, 2015, 20:55
با سلام
برای یکی از دوستان نیاز به خرید سایت فیلم هست
لطفا افرادی که واقعا کار بلد هستند برای من یک شماره تماس پ.خ کنید یا راه ارتباطی که در دسترس باشید برای صحبت.

اگر آرشیو سازی هم میکنید از 0 تا 100 سایت رو میتونیم بسپریم به شما. اما اولویت برای خرید سایت هست.

معتبر بودن اون فرد رو بنده تشخص میدم در اینترنت چون قرار هست هزینه خوبی داده بشه و نقد پرداخت بشه پس 1000 جوره چک میکنم با کی دارم کار میکنم و هزینه چطوری پرداخت بشه
بنده خیلی وقت هست اینجام و اکثرا رو میشناسم و اولویت من با افراد معتبر هست چون این بنده خدا کار رو به من سپرده و نمیخوام با کلاه بردارای تابستونی درگیر بشیم.

در بحث هزینه ما از حداقل قیمتی که داریم تا نهایت 2 میلیون تومان برای این کار کنار گذاشتیم. بستگی به سایت یا آفر شماست.

از همه دوستان ممنونم.

Jolge
July 26th, 2015, 21:08
آرشیو فیلم و سریال از هر سالی که بخواید رو می تونم براتون انجام بدم
نمونه سایت هم که الان دست ماست :
www.com2dl.com
حتی قسمت راه اندازی بخش vip رو هم می تونم براتون انجام بدم که برای یوزر فری مثلا محدودیت هایی قرار بدید

babelirani
July 27th, 2015, 01:32
با سلام

دوست عزیز جسارتا" ولی فک نمیکنید برای یک وبسایت معمولی فیلم هزینه 2 میلیون تومن یکم کم هستش ؟

در صورتی که در این زمینه خواستید میتویتد برای شروع سایت بهتون کمک کنم ولی متاسفانه در این محدوده قیمت شرمندم همچین آفری براتون ندارم

hoka
July 27th, 2015, 07:34
با سلام

دوست عزیز جسارتا" ولی فک نمیکنید برای یک وبسایت معمولی فیلم هزینه 2 میلیون تومن یکم کم هستش ؟

در صورتی که در این زمینه خواستید میتویتد برای شروع سایت بهتون کمک کنم ولی متاسفانه در این محدوده قیمت شرمندم همچین آفری براتون ندارم

نه عزیز کم نیست . اینقدر آرشیو زیاد شده که با 1 تومن میتونید 10 ترابایت آرشیو رو بگیرید . 500 ام خرج سایت کنید سایتتون تکمیل میشه . هزینه ی 2 تومن برای وقتی کم هست که بخواید از صفر تا صدش رو خودتون انجام بدید و آرشیو رو خودتون جمع کنید