PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر در مورد adsl های وب

ali.soroush
July 25th, 2015, 13:00
سلام. من قبلا سفارش اینترنت آسیا تک رو دادم، اولش گفتن 3 تا 5 روز وصل میشه. بعد 5 روز زنگ زدم گفتن اشتباه گفتن و تا 10 روز طول میکشه!!
بعد 10 روز که زنگ زدم گفتن مشکل پورت دارن و معلوم نیست کی وصل شه!! در حالی که اولش گفته بودن مشکل پورت ندارن!
حالا میخوام کنسل کنم برم های وب بگیرم
میخواستم ببینم کسایی که های وب داشتن راضی هستن یا نه؟ سرعت دانلودش چنده؟ تو زمانای مجانی چند میشه؟
میخوام 1 مگش رو بگیرم

007
July 25th, 2015, 13:05
س به همون اسیاتک قناعت کنین بهتراست.
اکثر سرویس های هاب وب ترافیک شبانه رایگان متعارف ندارن
ارادت

peym@n
July 25th, 2015, 13:07
سلام. من قبلا سفارش اینترنت آسیا تک رو دادم، اولش گفتن 3 تا 5 روز وصل میشه. بعد 5 روز زنگ زدم گفتن اشتباه گفتن و تا 10 روز طول میکشه!!
بعد 10 روز که زنگ زدم گفتن مشکل پورت دارن و معلوم نیست کی وصل شه!! در حالی که اولش گفته بودن مشکل پورت ندارن!
میخواستم ببینم کسایی که های وب داشتن راضی هستن یا نه؟ سرعت دانلودش چنده؟ تو زمانای مجانی چند میشه؟
میخوام 1 مگش رو بگیرم
درود
از همکاران بنده های وب هستن خیلی راضین سرعت 128 تا 600-500 دانلود میکنه
موفق باشید

ali.soroush
July 25th, 2015, 13:16
س به همون اسیاتک قناعت کنین بهتراست.
اکثر سرویس های هاب وب ترافیک شبانه رایگان متعارف ندارن
ارادت
آسیا تک خیلی طول میکشه
های وب هم شبانه هاش 3 ساعته که نسبت به isp های دیگه که رایگان ندارن بهتره باز

jahromweb
July 25th, 2015, 13:17
سلام
به دلیل قطعی هایی که در اسیاتک داشتیم یک خط جدید گرفتیم که همزمان ۲ اینترنت داشته باشیم و این بار از های وب سرویس گرفتیم.
سرعت حدودا ۱۸۰ تا نهایت ۲۵۰ در سرویس ۲۵۶ کیلوبیت دانلود داریم شبانه هم برخلاف اسیاتک که کلا شبانه رایگان برابر با نداشتن اینترنت بود! اصلا سرعت افت نمیکند ۲ تا ۵ صبح رایگان است
تنها مشکلی که دارم مشکل پینگ به خارج در برخی زمان ها هست ازجمله ساعت ۱۱ شب به بعد پینگ امریکا حدودا ۵۰۰ میشود اروپا هم حدودا ۳۵۰ تا ۴۰۰
به علت بسته های فشفشه و ... به نظرم بهتر هست از اسیاتک.
دراینترنت چند جا از جمله صفحه ی اینستاگرام های وب کاربران از کم کردن بی علت حجم صحبت کرده بودند مثلا بجای ۵۰ مگ ۱۰۰ مگ کم میکند و... برای بررسی بیشتر میکروتیک در شبکه قرار دادم تا برای چند روز تست کنم اگر چنین بود در همین تاپیک اطلاع میدهم.
موفق باشید

007
July 25th, 2015, 13:21
آسیا تک خیلی طول میکشه
های وب هم شبانه هاش 3 ساعته که نسبت به isp های دیگه که رایگان ندارن بهتره باز

س مجدد از اونجایی که خودم تست کردم چنین چیزی مشاهده نکردم البته اینجا ایران هست و کیفیت اینترنت شمال تا جنوب ایران و شرق و غرب ایران و حتی مرکز تا مرکز مخابراتی خیلی خیلی فرق میکنه
ارادت

ali.soroush
July 25th, 2015, 13:30
سلام
به دلیل قطعی هایی که در اسیاتک داشتیم یک خط جدید گرفتیم که همزمان ۲ اینترنت داشته باشیم و این بار از های وب سرویس گرفتیم.
سرعت حدودا ۱۸۰ تا نهایت ۲۵۰ در سرویس ۲۵۶ کیلوبیت دانلود داریم شبانه هم برخلاف اسیاتک که کلا شبانه رایگان برابر با نداشتن اینترنت بود! اصلا سرعت افت نمیکند ۲ تا ۵ صبح رایگان است
تنها مشکلی که دارم مشکل پینگ به خارج در برخی زمان ها هست ازجمله ساعت ۱۱ شب به بعد پینگ امریکا حدودا ۵۰۰ میشود اروپا هم حدودا ۳۵۰ تا ۴۰۰
دراینترنت چند جا از جمله صفحه ی اینستاگرام های وب کاربران از کم کردن بی علت حجم صحبت کرده بودند مثلا بجای ۵۰ مگ ۱۰۰ مگ کم میکند و... برای بررسی بیشتر میکروتیک در شبکه قرار دادم تا برای چند روز تست کنم اگر چنین بود در همین تاپیک اطلاع میدهم.
موفق باشید
ممنون از جوابتون
منم خیلی شنیدم که میگن تو سرویس های محدود isp ها حجم بیشتر کم میکنن، ولی فک نکنم این شکلی باشه
منتظر بررسیتون میمونم

مینا-صیفی
July 25th, 2015, 13:33
سلام عزیز این مشکل از اسیاتک نیست
اسیاتک 5ساله دارم استفاده میکنم
اصلا اهل دروغ نیست مخابرات شما پورت خالی نداره و یا به شرکت دروغ میگه من یک چند ماهی مخابرات گرفته بودم دروغ گفتند 2روزه فعال میشه که شد 6روز . اما اسیاتک خوبه مخابرات شما پورت خالی نداره جای دیگه هم بگیرید همین داستانه . اما من که از اسیاتک گرفتم یا دوستام دارند توی چالوس که هستیم 1روزه فعال شد حدود 15ساعت بعد یعنی فعال شد حتا یک روز هم طول نکشید اما تو این 1.2سال اخیر همه شرکت ها میگن 3روز تا 5 روز که بیشتر 2.3روز رانجر میشه اما اگر پورت محدود باشه یا مخابرات بد قولی تنبلی کنه کار به 7 روز و 10 روز کشیده میشه .

JeyServer
July 25th, 2015, 13:36
سلام
ما یک خط adsl از های وب داریم.
به نظر بنده اگر بتونید تمام عیب های یک isp رو به های وب وارد کنید، عیب کاستی در پشتیبانی رو نمیتونید به این مجموعه وارد کنید(درسته که سطح علمی بالایی ندارند اما پیگیری برای حل مشکل از شرکت های پارس آنلاین، شاتل و مخابرات به مراتب بالا تر بوده)
---------
در منطقه مخابراتی ما، راس ساعت 12 شب تا صبح روز بعد، سرعت به شدت افت میکنه ولی در طول روز بسیار سرعت مطلوبی داره

Edwin
July 25th, 2015, 13:40
های وب بگیرید 100% بهتر از آسیاتک ـه .. برای دفتر همکارمون تجربه جفتش رو داشتیم.

برادر ما ( مخابرات 1 مگ نامحدود ) کلا در 24 ساعت شبانه روز پینگمون همینه جز ساعت 3 تا 8 صبح :)) که میشه 150

m2vooroojak
July 25th, 2015, 16:18
تقریبا 4 ساله های وب دارم خیلی راضیم. مخصوصا از پشتیبانیش

jahromweb
July 25th, 2015, 17:03
های وب بگیرید 100% بهتر از آسیاتک ـه .. برای دفتر همکارمون تجربه جفتش رو داشتیم.

برادر ما ( مخابرات 1 مگ نامحدود ) کلا در 24 ساعت شبانه روز پینگمون همینه جز ساعت 3 تا 8 صبح :)) که میشه 150
چنین مشکلی من با اسیاتک یا پیشگامان نداشتم همچنین isp هایی که سرویس به صورت وایرلس ارایه میدهند
در اسیاتک نامحدود گاهی پینگ ۱۰۰۰ پیش می امد اما خیلی موقت بود و مثلا هفته ای یک بار
فکر کنم مشکل شما نامحدود هست..

AbtinServer
July 27th, 2015, 17:43
میخوام 1 مگش رو بگیرم

بعد از چند سال استفاده از پارس و های وب جدا بهتون توصیه میکنم سمتش نرید.
تا زمانی که منطقه خلوت باشه عالیه به محض ازدیاد مشتری در منطقه سرعتش کمتر از نت مخابرات خواهد شد.
تو این چند شال بهتر از پارس آنلاین ندیدیم. 512 هم که داشتیم کم کم 400 کیلوبات دانلود میداد الان که 16 مگ هستیم در بدترین حالت زیر 1 مگ نمیاد قیمت هم هیچ تفاوتی نداره.

web2iran.ir
July 27th, 2015, 18:49
میخوام 1 مگش رو بگیرم

در کل سرویس های های وب قطی کمتر رو نسبت به اسیاتک داره سرویس های ویزه های وب هم فوقالاده هست مثلا 40 گیگ ترافیک اماهه میده 30 هزار تومان که واقا به صرفه هست . و قابل زکر هست که سرویس های تا 2 مگ رو اگه گیگ نسوزونین یه مبلغی رو موقع تمدید بازگشت میدن.

و سرعت هاشون هم 128 , 256 , 512 رو با سرعت 2 مگ میدن 2048/8=256 و سرعت 1 و 2 مگ رو 4مگ که برابر با 4096/8=512
سرویس های 4 و 8 هم 8 مگ پور میکنن که 8/8=1024 سرعت دانلود داره.
و مهمتر از همه اینه که اگه پورت خالی داشته باشن فقد ثبت نام میکنن . و وقتی ثبت نام میکنی. 48 ساعته وصل میشه.

nima-s
July 28th, 2015, 17:15
سلام
موفق باشید

سلام
این مواردی که دوستان اشاره داشتند رو من در مورد اینترنت آسیاتک ندیدم. حدودا 1 سالی هست که از اینترنت آسیاتک استفاده میکنم.
فقط موقع راه اندازی علارقم اینکه گفتند 3 روزه راه میوفته تا بیست و چند روز طول کشید بخاطر اینکه پورت خالی نداشتند. اما وقتی راه افتاد نه قطعی خاصی دیدم و نه لیمیت سرعت.
یک سری از سرویس های حجمی گرونتر هستند که از 2 شب تا 8 صبح ساعت دانلود رایگان دارند که به نوبه خودش بسیار کم نظیره.همچنین سرعت دانلود در شب و روز با هم فرقی نداره. در ماه حدود 200 گیگابایت هم دانلود.
روزانه در بدترین حالت 5 ساعت آنلاینم و در حالت عادی حدود 8-14 ساعت.
یک مشکلی که داره اینه که پینگ بالایی به سرورها خارجی داره. دویست و خورده ای نزدیک به 300. حالا این مورد رو من نمیدونم از سمت بندست یا از سمت آسیاتک؟
اگر کانفیگ مودم خوب انجام بشه مشکل خاصی نمیمونه و سرعت دانلود از سرورهای داخلی از تا اینجا از 400 کیلوبایت کمتر نشده و در حالت عادی (بیش از 90 درصد مواقع) سرعت دانلود از سرورهای ایران حدود 600-700 میرسه. هنگام دانلود از بعضی سایتها هم 900-1 مگابایت...
سرعت دانلود از سرورهای خارجی بالا نیست متاسفانه البته چند ماهی هست که خیلی خوب شده به 300-400 هم میرسه.
این آمار مربوط به اینترنت 1 مگابایت حجمی با حجم بالاست.
ضمنا بنده ساکن شمال کشور هستم.
موفق باشید.

ali.soroush
July 31st, 2015, 12:45
سلام. من اینترنت های وب 1 مگ ام وصل شد. سرعت دانلودم حداکثر 480 kb میشه
تو ساعت رایگان هم سرعتش 300 میشه

ourweb
July 31st, 2015, 12:54
سلام من های وب 128 دارم ماهیانه 12 هزار تومان پول میدم ولی واقعا عالیه سرعت دانلود روی 250 کیلوبایت بسته شده و اصلا قطعی نداره حتا پشتیبانی اش هم بار علمی بالایی دارند .

Zimaserver
July 31st, 2015, 13:39
بسیار عالی هست
در حال حاضر سرورهای گیم عالی هم دارند

alismt
July 31st, 2015, 14:38
میخوام 1 مگش رو بگیرم
با سلام
های وب سرویس های خوبی عرضه میکنه
مخصوصا سرویس های فشفشش عالی هست برای دانلود
فقط های وب هم یکم طول میکشه وصل بشه
اول پول میدین .. بعد چک میکنن ببینن خط شما پی سی ام نیست بعد اگر خصومتی با جناب مخابرات نداشته باشن وصل میشه براتون
در هر صورت های وب خوبه
موفق باشید