PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : رنگ شناسی در وب

lordmhn
July 24th, 2015, 13:00
ممکنه براتون پیش بیاد که خب چه رنگ هایی باید برای وب سایت هامون استفاده کنیم و یا اگر طراح هستید سوال بوده براتون که چه رنگ هایی بهتره برای مشتری هامون استفاده کنیم در زیر مقاله ای نوشتم برای علاقه مندانی که نیاز به اطلاعات رنگ شناسی دارند .

قسمتی از این مقاله »

امروزه رنگ ها تائیر گذار ترین بخش از هر چیزی هستند ، در رنگ ها شما سرنخ های موضوع کاری خود را به مشتری ، به کاربران و کسانی که از محصول شما بازدید می کنند نشان می دهید و باعث میشود تا حس و حالی در روح و روان مشتریان خود ایجاد کنید که باعث خرید محصول شود در طراحی وب هم رنگ ها نقش مهمی رو ایفا می کنند .
با خودم فکر کردم اگر زندگیه بدون رنگی داشتیم چطور زندگی می شد شاید خیلی کسل کننده به نظر برسه ولی واقعا همینطوره همه ی مزه ی زندگی با رنگ هاست که باعث میشه تنوع در کار وجود داشته باشه و خب قطعا زندگی کردن بدون رنگ بسیار کسل کننده و خسته کننده میشه ! تصورش رو کنید پیراهنی با رنگ خاکستری داشتید خب اگر قصد خرید پیراهن دیگری داشتید خب قطعا تنها باید همین رنگ یا حالا کمی روشن تر یا تیره تر بخرید ! پس رنگ ها در زندگی ما خیلی اهمیت داره.
در طراحی وب رنگ ها نقش اساسی رو ایفا می کنند و رنگ ها باعث انتقال مطالب به مشتری میشود ، شاید سوال پیش بیاید که خب یک رنگ رو به عنوان رنگ وب سایت انتخاب می کنیم و تمام شد رفت ولی واقعیت بسیار متفاوت هست ! رنگ ها و انتخاب درست رنگ در یک وب سایت بسیار مهمه چون اگر رنگ نا مناسبی برای موضوعی به کار گرفته شود باعث میشه تا اعتبار یک شرکت زیر سوال برود و با سوالی مثل : کدام احمقی این وب سایت را طراحی کرده است مواجه شوید چون رنگ باعث اعتبار بخشی به یک وب سایت میشود .

جزئیات بیشتر در لینک زیر

آموزش رنگ شناسی وب - مهرشاد آنلاین (http://mehrshadonline.com/%D8%B1%D9%86%DA%AF-%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D9%88%D8%A8/)

سیدرضا بازیار
July 24th, 2015, 13:03
ممنون
اگه ممکنه یکم از روانشناسی رنگ ها هم بگید
کاربر ها چه رنگ هایی رو در بخش های مختلف سایت می پسندند؟

lordmhn
July 24th, 2015, 13:08
ممنون
اگه ممکنه یکم از روانشناسی رنگ ها هم بگید
کاربر ها چه رنگ هایی رو در بخش های مختلف سایت می پسندند؟

سلام ، متن کامل رو بخونید اگر باز نیاز به کمک داشتید اعلام کنید حتما یک پست هم در این زمینه تهیه می کنم .