PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست راهنمایی برای ایجاد سایت دانلود نرم افزار

arsu777
July 23rd, 2015, 20:46
سلام دوستان من میخواستم یه سایت دانلود نرم افزار و بازی راه اندازی کنم میخواستم ازتون بپرسم برای راه اندازی همچین سایتی به نظرتون بهتره از vps استفاده کنم یا هاست دانلود؟؟اونوقت چه پلنی با چه منابعی بخرم بهتره؟
در ضمن دوستان من تازه تو این سایت ثبت نام کردم اگه میشه بگید که سوالاتی رو که درباره سایتم بخوام بپرسم تو کدوم فروم برم
مرسی از همگی:53:

alfa5xx
July 24th, 2015, 12:13
سلام...
از ابتدا میتونید ، هاست اشتراکی بگیرید با کنترل پنل هاستینگ که هرچی میتونه باشه ...
بعد از مدتی که بازدید کننده سایتتون بالا رفت .. سرور مجازی بگیرید و در انتها با زیاد شدن کاربران تا مرز های 3000 بازدید در هرروز یا بالاتر از سرور تختصاصی استفاده کنید

navid2zp
July 24th, 2015, 12:25
دوست عزیز سایت دانلود نیاز به تجربه زیاد و همچنین سرمایه زیاد داره
مخصوصا برای بازی شما باید از ابتدا به فکر سرور با هارد بسیار بالا باشید
( 400 پست 3 ترابایت )

arsu777
July 26th, 2015, 01:21
سلام...
از ابتدا میتونید ، هاست اشتراکی بگیرید با کنترل پنل هاستینگ که هرچی میتونه باشه ...
بعد از مدتی که بازدید کننده سایتتون بالا رفت .. سرور مجازی بگیرید و در انتها با زیاد شدن کاربران تا مرز های 3000 بازدید در هرروز یا بالاتر از سرور تختصاصی استفاده کنید

خب هاست اشتراکی که میگیرم واسه میزبانی سایتم .....
اما اگر منظورتون هاست دانلوده باید بگم که من میخوام سرعت دانلود و آپلودم بالا باشه برای همین تنها گزینه vps هستش همینطور نمیخوام از ترافیک اینترنت خونگیم کم بشه که خب در غیر این صورت به صرفه نیس برای همین هاست دانلود برام مناسب نیس و vps تنها راهشه اما خب ازونجا که هزینه ها بالاس برای هاست دانلود هم یکی از گزینه هاس .
حالا به نظر شما ضرر نمیکنم اگه هاست دانلود استفاده کنم؟؟؟؟چون اکثر سایت های دانلود vps میخرن برا همین دوبه شکم که هاست دانلود بگیرم یا vps.

- - - Updated - - -

دوست عزیز سایت دانلود نیاز به تجربه زیاد و همچنین سرمایه زیاد داره
مخصوصا برای بازی شما باید از ابتدا به فکر سرور با هارد بسیار بالا باشید
( 400 پست 3 ترابایت )
میدونم نیاز به تجربه داره و هزینشم بالاس
اما خب بالاخره من تصمیممو گرفتم و میخوام یه همچین سایتی رو بزنم البته کلا مدیریت سایت دانلود رو بلدم اما فقط میمونه چند تا منبع خوب خارجی برای دانلود نرم افزار
در ضمن میدونم بازی حجم زیادی میخواد واسه ی آپلود اما من اولش با نرم افزار شروع میکنم بعدش که بازدیدم بالا رفت و یکم درامد زا شد سایتم بعد هم قسمت بازی و بعدا قسمت های دیگه رو به سایتم اضافه میکنم
حالا به نظر شما واسه ی شروع از vps استفاده کنم یا هاست دانلود؟

kool
July 26th, 2015, 03:26
هاست دانلود بگیرید ارزونتر هست ولی این در صورتی که فایل ها به صورت مستقیم باشن میتونید با لیچر منتقل کنید به هاست دانلود.
روی سرور دستتون بازتر هست و میتونید لینک های دارای رمز یا محدود به حساب کاربری رو هم دانلود کنید. آنزیپ و زیپ نیز به سادگی میتونید انجام بدید و ...

pouria.mzt
July 26th, 2015, 03:29
اگر دانشش رو داری و هزینشو ترجیحا وی پی اس بگیر هم منابعت اختصاصی میشه هم نسبت به خرید دوتا هاست یکی دانلود یکی اشتراکی بهتره حجمتم بیشتر میشه