PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در سایت نیوک و انجمن

Hamid_s2022
July 23rd, 2015, 02:41
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان سایت

بنده نمی دونستم این مبحث موضوع را در چه قسمتی بزنم برای همین در قسمت متفرقه ایجاد کردم ، از دوستان و مدیران سایت خواستار بودم بدونم کسی را سراغ دارن که بتونن مشکلات سایت و انجمن نیوک 8.3 را برای ما برطرف کنن البته با هزینه که مشکلی پیش نیاد ( البته هزینه کم واقعا بودجه کم ــه ) اگر دوستان کسی را سراغ دارن یا خودشان در این مورد اطلاعات دارن ممنون میشم اطلاع بدن ، چون واقعا این مشکلات سایت بنده را کلا روانی کرده :-| .

ممنون میشم در این مورد بنده را راهنمایی کنید .

525214
July 23rd, 2015, 07:47
سلام دوست عزیز
فکر میکنم اگر در انجمن مربوط به پی‌اچ‌پی نیوک تاپیک بزنید بهتر نتیجه میگیرید و شاید به رایگان مشکلتون حل بشه. البته منظور من انجمن مربوط به نیوک همین سایت هست
http://www.webhostingtalk.ir/forumdisplay.php?f=137

Hamid_s2022
July 23rd, 2015, 12:37
ممنون از شما دوست عزیز که کمک کردید ، اگر مدیران محترم این تاپیک را به انجمن نیوک انتقال بدن ممنون میشم اگر هم که نه بنده ی تاپیک دیگه ایجاد کنم .

saeid_e00
July 23rd, 2015, 12:46
با سلام و خسته نباشید خدمت تمامی عزیزان سایت

بنده نمی دونستم این مبحث موضوع را در چه قسمتی بزنم برای همین در قسمت متفرقه ایجاد کردم ، از دوستان و مدیران سایت خواستار بودم بدونم کسی را سراغ دارن که بتونن مشکلات سایت و انجمن نیوک 8.3 را برای ما برطرف کنن البته با هزینه که مشکلی پیش نیاد ( البته هزینه کم واقعا بودجه کم ــه ) اگر دوستان کسی را سراغ دارن یا خودشان در این مورد اطلاعات دارن ممنون میشم اطلاع بدن ، چون واقعا این مشکلات سایت بنده را کلا روانی کرده :-| .

ممنون میشم در این مورد بنده را راهنمایی کنید .

سلام

مشکلتون رو مطرح کنین میتونیم همینجا با هم حلش کنیم

Hamid_s2022
July 24th, 2015, 13:27
سلام

مشکلتون رو مطرح کنین میتونیم همینجا با هم حلش کنیم

با سلام خدمت شما دوست عزیز ، والا فعلا انجمن و سایت هرکدام یک مشکلی دارن اول انجمن که اصلا نمیشه پست ارسال کرد ارور خاصی میده و برای سایت امتیاز را نمیشه ثبت کرد روی امتیاز ستاره کلیک می کنی امتیازی ثبت نمیشه .

ارور مربوط به انجمن " پیک (http://8pic.ir/images/0d4hdw5k5zw9culsam47.png) "

- - - Updated - - -

از دوستان کسی نیست ما رو در حل این مشکل یاری کنه ؟؟ ، گفتم که اگر دوستانی هم با هزینه این مشکلات را میتونن حل کنن بگن .

Ramin
July 24th, 2015, 17:26
سلام

چه تغییری در انجمن ایجاد فرمودید این ارور مشاهده شد؟

به تازگی نصب کرده اید و یا در حین فعالیت یکباره این مشکل ایجاد شد؟

فایل viewtopic.php را در مسیر modules/forums حذف و از جدیدترین پکیج نیوک مجددا آپلود کنید

Hamid_s2022
July 24th, 2015, 17:42
سلام

چه تغییری در انجمن ایجاد فرمودید این ارور مشاهده شد؟

به تازگی نصب کرده اید و یا در حین فعالیت یکباره این مشکل ایجاد شد؟

فایل viewtopic.php را در مسیر modules/forums حذف و از جدیدترین پکیج نیوک مجددا آپلود کنید

خیلی ممنون که جواب دادید ، این مشکل بعد از انتقال هاست به سیستم دایرکت ادمین بوجود آمده ، الان این فایل که شما میگید را انجام میدم ببنیم مشکل حل میشه یا نه .

- - - Updated - - -

خیلی ممنون که جواب دادید ، این مشکل بعد از انتقال هاست به سیستم دایرکت ادمین بوجود آمده ، الان این فایل که شما میگید را انجام میدم ببنیم مشکل حل میشه یا نه .

آقا رامین بنده این فایل که گفتید را جایگزین کردم ولی باز هم مشکل داره

sazsaz
July 24th, 2015, 17:50
می تونم کلیه مشکلاتتون را حل کنم
می تونید به امضای بنده رجوع کنید

Hamid_s2022
July 24th, 2015, 17:54
می تونم کلیه مشکلاتتون را حل کنم
می تونید به امضای بنده رجوع کنید

ممنون دوست عزیز که جواب دادید ، اگر ممکن هست یاهو بیاد از اون قسمت بهتر میشه در ارتباط بود بنده آیدی یاهوتون رو از سایتون ادد کرددم .

sazsaz
July 24th, 2015, 17:57
متاسفانه یاهو ندارم اسکایپ بنده wp-home.ir

Hamid_s2022
July 24th, 2015, 19:35
متاسفانه یاهو ندارم اسکایپ بنده wp-home.ir

متاسفانه بنده هم اسکاپ ندارم :d اگر ممکن هست یاهو را فعال کنید برام آیدی را پیغام خصوصی کنید یا شرایطتون را برام پیغام خصوصی کنید که بنده مشکلات تالار و سایت را بهتون بگم که هزینه اش مشخص باشه ( سیستم سایت هم نیوک 8.3 هست ) .

- - - Updated - - -

از دوستان عزیز کسی دیگه نبود در این مسئله مارو یاری کن ـه ؟؟ دوست عزیز که کمک دادن یک مقدار مبلغشون به بودجه ما نمیخوره ، ممنون میشم دوستان دیگر راهنمایی کنن .