PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شکایت از طریق enamad

Scot
July 22nd, 2015, 20:07
سلام
دوستان بنده چند وقت پیش یک گوشی از سایت های سفارش مستقیم از چین خریدم این گوشی همون روز اول که به دستم رسید مشکل لرزش و پرش صفحه نمایش داشت
که به فروشنده گفتم ایشون گفتن ریست کن درست میشه و یک هفته بعد دوباره مشکل پیش اومد و دوباره به فروشنده گفتم که ایشون فرمودن بنده از چین و شرکت سوال کردم و گفتن با تغییر رام مشکل حل میشه
و چندتا لینک دادن از این طریق انجام بده ما هم همین کار رو انجام دادیم ولی همچنان مشکل پابرجاست و میگن چون یک هفته مهلت تست تموم شده بنده نمی تونم کاری واسه شما انجام بدم
در حقیق ایشون یک هفته مارو بازی دادن تا مهلت تست تموم بشه
بنده سوالم اینه ایا میشه از ایشون از طریق enamad شکایت کرد؟ ایا دستمون به جایی بند میشه؟

Hostline
July 22nd, 2015, 20:26
کلا از طریق ای نماد نمیتونین شکایت کنین! نوشته توی خود ای نماد که محل شکایت ولی الکیه من تست کردم.
برای شکایت باید برین از طریق دادگستری و پلیس فتا و....
ولی چون مهلت 7 روزه تموم شده بهتره توی خود ای نماد قوانینش رو ببینین برای خدمات پس از فروش هم چیزی داره یا نه! چون من فقز تعویض بی قیدشرط محصول توی 7 روز رو اطلاع دارم.

- - - Updated - - -

ضمنا تا جایی که من شنیدم همه شرکت ها و گارانتی ها میگن اگه دست به رام زدین از گارانتی خبری نیست اینو نمیدونم چرا بهتون گفت رام دستکاری کنین :دی

dayapay.com
July 22nd, 2015, 20:38
سلام
دوستان بنده چند وقت پیش یک گوشی از سایت های سفارش مستقیم از چین خریدم این گوشی همون روز اول که به دستم رسید مشکل لرزش و پرش صفحه نمایش داشت
که به فروشنده گفتم ایشون گفتن ریست کن درست میشه و یک هفته بعد دوباره مشکل پیش اومد و دوباره به فروشنده گفتم که ایشون فرمودن بنده از چین و شرکت سوال کردم و گفتن با تغییر رام مشکل حل میشه
و چندتا لینک دادن از این طریق انجام بده ما هم همین کار رو انجام دادیم ولی همچنان مشکل پابرجاست و میگن چون یک هفته مهلت تست تموم شده بنده نمی تونم کاری واسه شما انجام بدم
در حقیق ایشون یک هفته مارو بازی دادن تا مهلت تست تموم بشه
بنده سوالم اینه ایا میشه از ایشون از طریق enamad شکایت کرد؟ ایا دستمون به جایی بند میشه؟

اگر شما گوشی رو از ساست چینی خرید کردید
و اون شرکت ایرانی فقط کار پرداختش رو انجام داده
مشخص هست که ربطی به رابط ایرانی نداره
و در مورد نماد کارمد کم دارن شکایت ها هم زیاد هست کلا دیگه شایت ها رو حتی نمی خونن

kool
July 22nd, 2015, 21:00
اگه سایت مورد نظر فقط پرداخت رو انجام دادن، به نظر من هم ربطی به ایشون نداره

servernab
July 22nd, 2015, 21:26
با مراجعه با فتا و پر کردن فرم می تونید پیگیر باشید اما به نظر من همنقد وقت و خرج بر میداره که خودتون پشیمون پیگیری تون میشید !

fadak
July 22nd, 2015, 23:22
با مراجعه با فتا و پر کردن فرم می تونید پیگیر باشید اما به نظر من همنقد وقت و خرج بر میداره که خودتون پشیمون پیگیری تون میشید !
سلام
من هم مثل دوستمون فکر میکنم که خودتون پشیمون پیگیری تون میشید اما از حقتون نگذرید و لااقل شکایت رو بکنید

Mr-MAMAD
July 22nd, 2015, 23:30
با سلام

به نظر من ربطی به سایت نداره چون سازنده خودش نیست و فقط یک فروشنده عادی هست نه شرکت گارانتی . و از طرفی سر شما هم کلاه نزاشته چون محصول رو به شما تحویل داده و دستور کاری که به شما داده دستور سازنده هست . به نظرم به جای اینکه کلی هزینه شکایت و غیره بدید برید گوشی رو تعمیر کنید بهتره.

چون مغازه هم اگر بود هیچ کاری واستون نمیکرد و میگفت ببرید تعمیر و به ما ربطی نداره . و شما هم اکیدا چیزی برای گفتن به فروشنده نخواهید داشت.

گوشی که خریدید چی هست ؟ بگید شاید بتونیم کمکتون کنیم