PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : این سایت چطور هست ؟

alimosavi
September 6th, 2010, 01:24
درباره قالبش نظرتون چیه ؟ ایران ما | انجمن تبادل نظر درباره مسائل ایران و جهان (http://iranma.com)

اسمش به فعالیتی که می خواد توش بشه می خوره ، نه ؟

Online24
September 6th, 2010, 02:21
قالبش به نظر من نامناسبه ( به دل من هم نشست که احتمالا مربوط به سلیقه منه )
رنگ قالب بسیار کسل کنندست ( بازهم سلیقه شخصی منه )
از گرافیک بیشتر استفاده کنید .

فصای بسیار زیادی در سمت راست قالبتون برای چیزهایی که کاربرد زیادی ندارند ( و میتونند جای دیگه ای داشته باشند ... ) هدر شده .

اسم سایت هم مناسب موضوع کار شما هست . ( دامینتون البته با هجی ایرانِ ما تفاوت داره )

taghikhani
September 6th, 2010, 02:37
اگر میخواید سایت مطرحی بشه باید روی قالب و نرم افزار خیلی بیشتر کار کنید.

be099
September 6th, 2010, 02:52
موضوع که خوراک عمو فـیـلتریه ولی قالبشو حال کردم مخصوصا glow ها ولی تو ie نداشت + بالای سایت زیادی تاریکه

webdata
September 6th, 2010, 09:37
نظر شخصی بنده اينه كه اين جور قالبها معمولا برای وبسايت‌ها به زبان انگليسی كاربرد داره و برای كاربر فارسی زبان به هيچ وجه جالب نيست. و همونطور كه مشخصه حتی توی سايد بار چينش به درستی انجام نشده و متن‌ها در سمت چپ سايد بار قرار گرفته و نكات ديگه.
البته اين يه نظر شخصيه.

arix
September 6th, 2010, 09:45
با سلام

من قالب های بسیار زیباتر از این در وی بی دیدم.همه چیز خیلی سمت چپه.سعی کنید از یک قالب مانند مجید آن لاین استفاده کنید که 2 تا رنگ شاد و همچنین مثل همین جا رنگ قالب پس زمینه سفید باشد.
البته من فقط نظرم رو گفتم و ممکنه اشتباه باشه

شاد باشید

nimapendar
September 6th, 2010, 11:28
بله خیلی سیاهه از گرافیک بیشتری باید استفاده بشه همین قالب را هم میشه یه تغیراتی داد مثلا رنگ قرمز را هم به بعضی از جاهاش اضافه کرد یه گلی بوته ای قرمز بیاد کنارش بعضی از جا هاش منو ها معلوم نیست فونتش خوب نیست در فارسی کردن قالب اشکالاتی وجود داره

znhost
September 6th, 2010, 12:43
به نظر من:
1- عرض سمت راست رو كم كن.
2-قالب به نظر ميرسه اينگليسيه. درستش كن(فونش تاهوما ولي عنواناش ناجوره ، شمت راست لينكا چرا چپ چين شدن،)
3-پاينش نوار كپيرايت چرا از سمت چپ كم اومده؟
4-نوار اسكرول عرضي رو بردار
5-پوسته اصلي رو هم كوچيكتر كن. حداقل 10 پيكسل از ترفين خالي باشه. سمت راستش خوبه، چپش نه.
6-كليد ارسال موضوع و ... اصلا بهش نمياد. (فونش هم اصلاح بشه)
7-رنگ فونتها رو هم آبي كني بدك نميشه. البته آبي ملايم
8-توي پست ها چرا عكسي كهع بايد سمت چپ باشه، پا برهنه اومده وسط پست :109:
9- بر عهده ديگز دوستان

اگه انتقاد پذير باشي يه 200 تايي بيارم جلوت<):)
آها يه پيشنهاد.
براي جلوگيري از فيلتر شدن از اس اس ال استفاده كن (تبليغات ممنوع و گرنه خوده منم دارم)

arix
September 6th, 2010, 14:41
براي جلوگيري از فيلتر شدن از اس اس ال استفاده كن (تبليغات ممنوع و گرنه خوده منم دارم)

جدا این کار تاثیر داره؟من دنبال یک همچین چیزی ام شدید.اگر یک سایت بازدیدش خیلی بالا باشه باز هم می تونه از این ترفند استفاده کنه؟

ممنون

znhost
September 6th, 2010, 15:33
آره، مثلا چه قد؟؟؟؟

alimosavi
September 6th, 2010, 15:39
ممنون دارم یکم رو قالب کار می کنم .

SSl فقط برای بازدید تاثیر منفی داره و مقداری هم رنک . ولی کلا خوبه ... شاید استفاده کردم ولی قصد ندارم طوری فعالیت کنم که ***** شدنی باشه ...

znhost
September 6th, 2010, 16:05
به فعاليت نيست عزيز. بلخره يچي گير مياد واصه گير دادن:69:
واسه پيج رنك و الكسا هم و كاري نداره كه. كافيه بدي يكي يك كد بنويسه كه اگه آي پي اين موتورها ي جستجو ديده شد، با http باز شه.(به همين آساني ، به همين خوشمزگي.)
فك كنم بلد باشم چي بنويسم(تبليغات ممنوع):65:

alimosavi
September 6th, 2010, 16:11
به فعاليت نيست عزيز. بلخره يچي گير مياد واصه گير دادن:69:
واسه پيج رنك و الكسا هم و كاري نداره كه. كافيه بدي يكي يك كد بنويسه كه اگه آي پي اين موتورها ي جستجو ديده شد، با http باز شه.(به همين آساني ، به همين خوشمزگي.)
فك كنم بلد باشم چي بنويسم(تبليغات ممنوع):65:

اینم می شه .

دوستان کسی دیگه تجربه نداره ؟ پروتکل ssl تا چه حد روی میزان و سادگی فعالیت کاربرا تاثیر می زاره ؟

znhost
September 6th, 2010, 16:43
خوب خواستي بيا مشاوره رايگان (مخ زدن ممنوع)

Doublex
September 6th, 2010, 17:16
یکم سعی کن رنگ سیا و تاریک رو وضوحش رو کم تر کنی ... تاریکی زیاد داره تو چسم میزنه