PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تاخیر بسیار زیاد شاپرک در انجام تراکنش ها!

Yas-Host
July 22nd, 2015, 09:38
سلام

طبق بررسی هایی که کردم در چند روز اخیر تراکنش های واریزی بانک ملت از درگاه های بانکی رندم انجام میشه! برای مثال هر کدوم رو که دلشون بخواد واریز میکنن و هر کدوم که دلشون نخواد واریز نمیشه! ترتیب واریز هم اصلا براشون مهم نیست!

همچنین الان تماس گرفته شد اعلام کردند از سوی شاپرک هست و تراکنش ها واریز شدنشون بین 24 الی 48 ساعت زمان میبره!

واریزی های دو روز پیش 2 تراکنش دیروز انجام شده و 7 تراکنش امرور صبح!!!! جالب اینجاست تراکنش ها به ترتیب هم انجام نمیشه و فله ای واریز میکنن!

واریزی های دیروز 1 تراکنش امروز انجام شده و باقی فعلا توی هوا معلق هست.

همکارانی که استفاده می کنند از درگاه ملت آیا همینطور هست ؟! 48 ساعت برای تراکنشی صبر باید کنیم؟!

hamra
July 22nd, 2015, 09:44
چیز جدیدی نیست .کاش اصلا شاپرک بالا نمیامد و همونه به پرداخت بود حداقل نظم و درستی داشتند !
شاپرک تا به الان خیلی کلاهبرداری هم کرده !

modiranhosting
July 22nd, 2015, 09:58
بزرگوار ملت تایید میشه دقیقا همینه اما روی سامان این مشکل رو نداریم ! :) اگه شاپرک باشه چرا واسه سامان نیست !!!!

اما فرمایش شما در خصوص واریزی های ملت تایید میشه و هیچ نظم و ترتیبی نداره

sardarn
July 22nd, 2015, 10:16
سلام

به نظر من اگه مشکل شاپرک بود باید کل بانک ها این مشکل می داشتند و به نظرم اصلا این مشکل از شاپرک نیست.

موفق باشید

mhiizadi
July 22nd, 2015, 10:27
سامان ک هیچ مشکلی نداره

modiranhosting
July 22nd, 2015, 10:34
سامان ک هیچ مشکلی نداره

کاملا درسته ، بعید میدونم ارتباطی به شاپرک داشته باشه

RoobinaServer
July 22nd, 2015, 11:47
با سلام

مشکل از خود ملت هست.
تا کی میخواد ملت پشت این و اون قایم بشه خدا داند. :)

درگاه های دیگر هیچ مشکلی ندارند و همه منظم و سر موقع واریز انجام میشه.

باتشکر

مینا-صیفی
July 22nd, 2015, 12:10
سلام
اگر اینطوری بخواد باشه همه بانک ها درگاه های بانکی 24 یا 48ساعت تسویه کنند( طبق حرف به پرداخت ملت 24-48 )

پس چرا شرکت های واسط که کار میکنیم که 5تا یا 7تا درگاه بانکی مختلف دارند مثل پی لاین یا جهان پی یا سیباپال که کلی کاربر دارند و میلیونی روزانه تراکنش دارند زیر 24 ساعت یا زیر 1ساعت مبالغ را واریز میکنند یا نهایت 12ساعته واریز میکنند ( بسته به حجم درخاست ها داره البته و سیاست ان شرکت واسط ) پس اگر شاپرک یا ان 3.4 درگاه بانک تسویه با این ها نمیکرد این ها نمیتوانستند که در همان روز تسویه با کاربران را میلیونی انجام بدند به صورت شتاب . پس مشکل از شبکه شتاب شاپرک نیست از خود ملت هست . و باز هم مشخص هست چرا سامان یا شهر یا مبنا کارت یا پاسارگاد یا اقتصاد نوین یا تجارت اینطور نیست و غیره .... همان طور هم که میدونید شبکه شتاب شاپرک سیستم یکپارچه سراسری هست پس باید همه اینطوری باشند امکان نداره و همچین چیزی درست نیست من هیچوقت ندیدم یکی بیاد بگه سامان یا پارسیان یا پاسارگاد دیر واریز میکنه من تالا ندیدم همش پست زدن واسه ملت مشکلاتش و دیر واریز کردناش ...با تشکر

taha_2011
July 22nd, 2015, 12:13
با تشکر از ویرایش خانم صیفی.

پست اصلاح شد.

mhiizadi
July 22nd, 2015, 12:20
با سلام

دوستان کسی می تواند متن سرکار خانم صیفی را به زبان شیرین پارسی ترجمه کند ؟ متاسفانه بنده چیزی متوجه نشدم.

ارادت

حرفشون اینه ک چرا سیبا پال نیم ساعت واریز میزنه ...
خب سیبا پال میاد اون 400 هزار تومن درخواست واریزی شما رو ؛ میریزنه به حسابتون و فرداش به حساب خودش واریز میشه :) البته ممکن هم هست با شاپرک هماهنگ کرده باشن که واریز ها رو آنی براشون بزنه یه یه سیکل های خاصی در زمان قرار داده باشه .

مینا-صیفی
July 22nd, 2015, 12:26
این شرکت های واسط که همان روز یا زیر 12 ساعت تسویه میکنند منظورم این هست کلی کاربر دارند در روز میلیونی میشه درخاست ها 100% شاپرک با این ها زیر 24ساعته تسویه میکنه که این ها هم برای کاربران زود واریز میکنند اصلا اینطور نیست 48ساعت طول بکشه یا تو نوبت یا بدونه نظم واریز کنند اصلا اینطور نیست اما میگن ملت بی نظم همینطوری فله ای واریز میکنه سعی کردم خیلی ابتدایی توضیح بدم که همه متوجه بشوند در کل حرف ملت همانطور که میدونید دروغ هست با تشکر.

asrhosting
July 22nd, 2015, 12:48
الان درگاه پارسیان و سامان داریم مشکلی نداره .
تنها ملت هست که تراکنش هاش زمان دقیقی نداره .
مثلا پارسیان چهار ساله درگاه دارم ازشون با اینکه رفته رو شاپرک 4:30 دقیقه هر روز واریز می کنن .

Yas-Host
July 22nd, 2015, 15:09
تشکر از دوستان برای اعلام نظر در تاپیک.

در مورد درگاه واسطه بنده سوال کردم هیچ گونه پارتی بازی در کار نیست! اعلام کردند از خودشون می دهند بعد شاپرک براشون واریز رو انجام میده!

alfavps.com
July 22nd, 2015, 18:23
مشکل فقط از بانک ملت است
ما که قصد تغییر داریم واقعا این موضوع خسته کننده شده

wenhost
July 22nd, 2015, 18:53
پرداخت به پرداخت پس از 2 روز انجام شده به ما!

jaheshserver
July 22nd, 2015, 20:41
ما هم همین مشکل رو با ملت داشتیم که ترجیح دادم فعلا از این درگاه های واسطه استفاده کنم. حداقل متوجه پرداخت صحیح یوزر میشم و امکانات دیگه ای مثل گزارش گیری از واریزی ها رو هم دارم

saeedj
July 22nd, 2015, 21:19
ما هم درگاه ملت- سامان - پارسيان داريم.
سامان كه هيچ مشكلي نداره.
ملت هم مشكل خاصي نداره. (البته مشخصه كه تراكنشهاي عصر و شب در صبح روز دوم واريز ميشن)
پارسيان ولي كلا دير واريز ميكنه. شايد بخاطر اينكه درگاه پارسيان ما به حساب بانك ديگري(بانك ملت) وصل هست و واريزهاي اون از طريق پايا انجام ميشه.
آيا دوستاني كه مشكل تاخير در واريز دارند درگاهشون به حساب همون بانك وصل هست؟

kool
July 22nd, 2015, 21:20
این شرکت های واسط که همان روز یا زیر 12 ساعت تسویه میکنند منظورم این هست کلی کاربر دارند در روز میلیونی میشه درخاست ها 100% شاپرک با این ها زیر 24ساعته تسویه میکنه که این ها هم برای کاربران زود واریز میکنند اصلا اینطور نیست 48ساعت طول بکشه یا تو نوبت یا بدونه نظم واریز کنند اصلا اینطور نیست اما میگن ملت بی نظم همینطوری فله ای واریز میکنه سعی کردم خیلی ابتدایی توضیح بدم که همه متوجه بشوند در کل حرف ملت همانطور که میدونید دروغ هست با تشکر.

درگاه های واسط معمولا چند ملیون برای این منظور در حساب هاشون موجودی دارند و از روی آن پرداخت ها رو انجام میدن و به همین صورت گردش حساب ادامه پیدا میکنه. وگرنه صبر کنن شاپرک بریزه که ...

* در مورد موضوع اصلی تاپیک: مشکل از به پرداخت هست. (حالا برای یه تغییر آی پی هم کلی گیر و پیچ بی مورد جلوی راه میزارن !)

servernab
July 22nd, 2015, 21:23
برای من دقیقا 24 ساعت بعد واریز میشه

sherman2000
July 22nd, 2015, 21:58
روزهای جمعه ساعت 3 بعدازظهر تایید واریز شروع میشه و اگر ساعت 12 شب به بعد پرداخت انجام شود واریز صبح روز آینده انجام خواهد شد روزهای تعطیل رسمی هم 24 ساعت بعد ممکن تایید بشوند. در کل یکی از بهترین و امن ترین درگاه های بانکی هست.

vistaix
October 23rd, 2018, 18:55
از ظهر شاپرک کلا قطع شده؟
البته ملت تنها وصله؟

1wp.ir
October 23rd, 2018, 21:05
ملت وصل هست . اما توی یکی از شرکت های هاستینگ برای ثبت دامنه با پارسیان و سامان اقدام کردم وصل نشد

hamra
October 23rd, 2018, 23:04
متاسفانه
قبلا همه چیز خیلی بهتر بود
کلاهبرداری های موردی هم روی این شرکت ها دیده شده و رفته رفته ایراداتشون و پشتیبانیشون زیادترم میشه
حتی فایل هایی مبنی برکلاهبرداری های این شرکت ها نیز آماده سازی شده

fara_rayaneh
October 24th, 2018, 01:19
تازگیها ما با درگاه بانک پاسارگاد به شدت مشکل داریم ، واریزی ها رو با تاخیر زیاد 2 روز انجام میدن

Kian
October 24th, 2018, 12:10
تازگیها ما با درگاه بانک پاسارگاد به شدت مشکل داریم ، واریزی ها رو با تاخیر زیاد 2 روز انجام میدن
اگه تراکنش ها بعد از 9 شب به بعد باشند، پاسارگاد همراه با ترکنش های روز بعد که میشه دو روز بعد، تسویه میکنه.