PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نمايندگي هاست 75 گيگ با 600گيگ پهنا باند ماهي20000با امكانات زير خوبه ؟ با دليل ؟ لطفا

Talahost.Com
September 6th, 2010, 00:31
نه می گم بده
نه خوب
ولی به این موارد توجه داشته باشید:

آپ تایم پائین
بک آپ هفتگی
whmcs نال شده

srashedian
September 6th, 2010, 01:23
نه می گم بده
نه خوب
ولی به این موارد توجه داشته باشید:

آپ تایم پائین
بک آپ هفتگی
whmcs نال شده

عزیز معلومه ایشون از کجا کپی کردن، قرار شد با دلیل بگید، تخریب خوب نیستا (دلایل رو در پستتون ارائه کنید تا سرویس دهنده هم در صورت نیاز دفاعیه ارائه بده)

Talahost.Com
September 6th, 2010, 01:47
عزیز معلومه ایشون از کجا کپی کردن، قرار شد با دلیل بگید، تخریب خوب نیستا (دلایل رو در پستتون ارائه کنید تا سرویس دهنده هم در صورت نیاز دفاعیه ارائه بده)

عجب!
من از کجا بدونم از کجا کپی کرده؟
این که خودش گفته بک آپ هفتگی هست، آپ تایم 99 و whmcs هم رایگان نصب می شه، من باید براش دلیل بیارم؟

RezaFH
September 6th, 2010, 01:50
من خودم 10 گیگ رو 25 هزار تومن میدم :d
بعد شما اومدی دنبال ارزونترش میگردی ؟
بنظر من زیادی ارزونه (سوء تفاهم نشه ولی ممکنه مشکلی پیش بیاد بعدا...)

shahr9
September 6th, 2010, 13:28
باتشكر از تمامي دوستان

خيلي خيلي متشكرم

ولي سوالم اينه كه پهنا باند پايين باشه مشكلي نيست ؟؟؟؟؟؟؟؟

اصلا پهنا باند اين پكيج كم است .؟

لطفا جواب رو دقيق بديد مخصوصا در پهنا باند توضيح رو كامل بديد .

nimapendar
September 6th, 2010, 16:07
پهنای باند بستگی به سایت هایی که میزبانی میکنی داره اگه زیاد مصرف می کنند نه بدرد نمیخوره
مثلا خود من پهنای باند 6 تا از سایتام میشه 600 گیگ و برای من کمه
اگه تازه این کار را شروع کردی زیاد هم هست

Doublex
September 6th, 2010, 17:10
کاملا مشخص و معینه ....
1- پهنای باند نسبت به فضا بسیار کم هست و کاملا مشخصه شما حتی نمیتونین نصف اون مقدار فضا رو
2- تمام شواهد نشون میده سرویس جالبی نیست مخصوصا برای یک ریسلر که آپ تایم باید براش بالا باشه ...
----------
ریسلر : 60 گیگ با پهنای نامحدود 50 تومن آپتایم تضمین شده + کلیه امکانات نامحدود

alireza88
September 6th, 2010, 18:50
ببينيد دوست عزيز اگر نظر منو ميخوايد شما چون تازه داري شروع ميكني اينو نگير . برو يه پلن 3 گيگ يا 5 گيگ بگير ببين اصلا ميشه 500 مگشم فروخت

shahr9
September 6th, 2010, 18:55
آقا ممنون جواب داديد يعني اينقدر بده . فكر نمي كنم اين طور باشه ها چرا نتونم الان سايت هايي هستيند كه با 10 گيگ پهنا باند دارن 1گيگ هاست ميدن اونم 15 تومان يعني اگه من 10 تومان

بدم نمي تونم بفروشم .

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظر تمامي اعضا برام مهمه .

من امروز اين سرويس رو گرفتم اگه نظري دارين منو راهنمايي كنين لطفا .

ضمنا به نظرتون اگه بخام به سرورم بگم پهنا باند بالابياره هر گيگ چقدر قيمت بهش بدم يعني اگه بخام 100 گيگ پهنا باند بالا ببره چقدر پولشه ؟ چقدر پيشنهاد بدم ؟

mohammadtashigiga@gmail.com

alireza88
September 6th, 2010, 18:58
دوست عزيز نگفتيم بده. فقط تجربمونو در اختيارت گذاشتيم. هممون ار ريسلر شروع ميكنيم.
موفق باشي

shahr9
September 6th, 2010, 23:12
سلام مجدد

من از همه ممنونم

هر راهنمايي كنين متشكرم و هركاري از دستم بربياد براي شما عزيزان كه وقت گذاشتن و جواب دادن سپاس گذارم

بازم منتظر راهنمايي شما عزيزان هستم .

به نظر شما براي افزايش پهنا باند هر 100 گيگ چقدر پيشنهاد بدم