PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین شرکت سازنده لپتاپ !

lvlehrad
September 5th, 2010, 23:26
سلام . مدتیه یکی از دوستام میخواد لپتاپ بگیره ! گرافیک خونده و یه لپتاپ میخواد که کاراشو با اون انجام بده !

حدودا 1.200.000 تومن میخواد پول بده پاش !!!

به نظرتون بهترین شرکت سازنده لپتاپ چیه و کدوم برای ایرانی ها خوبه از لحاظ تعمیر قطعات و گارانتی و 100 تا چیز دیگه :d

نظر خودم روی apple هست که فکر کنم زیر 3میلیون نداره :دی

لطفا 5 تا از بهترین شرکت هارو نام ببرید ! و هر مشاوره ای در این زمینه دارید بدید

مرسی

دوستانی هم که اهل تهران هستن لطفا بگن که پاساژ پایتخت مکان خوبی هست برای خرید لپتاپ و موبایل ؟!:( من اهل تهران نیستم ولی یبار بردم xbox رو بدم crack کنن پیچوندن :دی گفتن *** برد از ماشین ماهم با کلی فشار یکی گرفتیم ازشون ! از اون موقع دیگه سمت پایتخت نرفتم ! حالا 5شنبه قرار بیام با فامیلمون بریم پایتخت :-s به نظر شما گرگ نیستن ؟:دی البته با احترام فراوان :-ss

1eng.ir
September 5th, 2010, 23:32
1. Apple
2. Apple
3. Apple
4. Apple
5. Sony

lvlehrad
September 5th, 2010, 23:39
dell خوبه ؟ apple با 1 و 200 میدن ؟

---------- Post added at 11:39 PM ---------- Previous post was at 11:35 PM ----------

یکی از رفیقام میگه اپل و سونی پول اسمشون رو میخورن !!! :(

nasa_de
September 5th, 2010, 23:44
من DELL latitude Series رو پیشنهاد میدم. تجربه خوبی ازش دارم خیلی دوام داره و کلا به خاطر کارهای صنعتی و فنی مهندسی هست.

pardishosting
September 5th, 2010, 23:57
بعد از اپل و سونی ، توشیبا

all
September 6th, 2010, 00:03
apple که چیز مذخرفی هست ولی بدجوری بدرد بچه پولدارها برای پز دادن میخوره
بهترین کیفیت ساخت مال لنوو هست که واقعا کیفیت ساخت عالیه بدترین هم اچ پی و ایسر و دل هستند
در مورد گرافیک معمولا asus لپتاپهای قوی از لحاظ گرافیکی میسازه و بیش از همه به کارت گرافیک توجه میکنه(msi هم جدیدا خیلی به گرافیک توجه میکنه و واقعا خوب کار کرده)
از لحاظ زیاد بودن قطعات یدکی هم دل خوبه تو بقالی هم وسایلش گیر میاد بعدش اچ پی و سونی و ایسر
سونی هم یه چیز متوسط هست هم کیفیت ساختش خوبه هم قطعاتش نسبتا فراوان هست و مهمتر از همه دیزاینش هست که واقعا خیلی عالیه
و خود من الان سری f سونی دارم ساخت usa

J4vad
September 6th, 2010, 00:21
1 - Apple
2 - HP
3 - Sony
4 - Dell

tar.gz
September 6th, 2010, 00:45
بنظرم اول به پشتیبانی شرکت سازنده توجه کنید و بعد هم به کانفیگ. مثلا شرکت معظم hp یک مدل داشت که تا ویندوز ویستا رو ساپورت کرده بود ولی سون رو نه (با اینکه مدلهای گرانقیمتی داره)

RezaFH
September 6th, 2010, 01:04
من سری studio از برند Dell رو پیشنهاد میدم (مخصوصا 1558 که از هر لحاظ فوقالعاده هست)
ویژگی این سری :
طراحی زیبا
صدای استدیو و خیلی قوی
گرافیک قوی
پردازنده قوی
و سیستم خنک کننده خوب و طراحی خود لپتاپ طوری هست که زیاد گرم نمیشه

در مورد اپل باید بگم :
سیستم عاملش مکینتاش هست و ویندوز نیست (میشه نصب کرد اما ...) و با توجه به عادت ما به نرم افزارهای ویندوزی ، یکم کار باهاش سخت خواهد بود
از لحاظ سخت افزاری کانفیگ طوری انتخاب شده که بهترین بازدهی رو داره
طراحی خیلی خوب و جنس بدنه مرغوبی داره
قیمتش هم نسبت به کیفیت و کارایی که داره ، بنظر من خوبه (فقط مشکل اینجاست که برای ما گرون بنظر میرسن)
قطعات و لوازمش هم توی ایران به سختی گیر میاد !

سونی یکم پول اسمش رو میخوره و یکم هم پول چیزایی که مال خودشه و به زور میذاره روی لپتاپ و باز پولشو از ما میگیره (مثل بلوری ! که من بشخصه هنوز دیسکش رو هم ندیدم چه برسه به استفاده عمومی که روی لپتاپ نیازش داشته باشم)

برندهای آی بی ام و اچ پی هم بنظر خوب میان (تجربه ای ندارم و فقط شنیدم)

در کل توی ایران و با در نظر گرفتن تمام شرایط ، من بشخصه Dell رو پیشنهاد میدم

ضمن اینکه من خودم Dell Studio 1555 دارم که الان یک ساله به جای PC ، صبح تا شب روشنه و داره کار میکنه :d

موفق باشید

TukaNet
September 6th, 2010, 01:10
apple که چیز مذخرفی هست ولی بدجوری بدرد بچه پولدارها برای پز دادن میخوره
بهترین کیفیت ساخت مال لنوو هست که واقعا کیفیت ساخت عالیه بدترین هم اچ پی و ایسر و دل هستند
در مورد گرافیک معمولا asus لپتاپهای قوی از لحاظ گرافیکی میسازه و بیش از همه به کارت گرافیک توجه میکنه(msi هم جدیدا خیلی به گرافیک توجه میکنه و واقعا خوب کار کرده)
از لحاظ زیاد بودن قطعات یدکی هم دل خوبه تو بقالی هم وسایلش گیر میاد بعدش اچ پی و سونی و ایسر
سونی هم یه چیز متوسط هست هم کیفیت ساختش خوبه هم قطعاتش نسبتا فراوان هست و مهمتر از همه دیزاینش هست که واقعا خیلی عالیه
و خود من الان سری f سونی دارم ساخت usa

قرار نیست بر حسب تعصب نظر بدیم !

من هم با رتبه بندی جواد موافقم ولی ایسوس رو هم باید به این لیست و قبل از دل اضافه کرد تا لیست کامل بشه !

اپل - اچ پی - سونی - ایسوس - دل - ایسر

Amir.Mansoury
September 6th, 2010, 01:26
سلام . مدتیه یکی از دوستام میخواد لپتاپ بگیره ! گرافیک خونده و یه لپتاپ میخواد که کاراشو با اون انجام بده !

حدودا 1.200.000 تومن میخواد پول بده پاش !!!

به نظرتون بهترین شرکت سازنده لپتاپ چیه و کدوم برای ایرانی ها خوبه از لحاظ تعمیر قطعات و گارانتی و 100 تا چیز دیگه :d

نظر خودم روی apple هست که فکر کنم زیر 3میلیون نداره :دی

لطفا 5 تا از بهترین شرکت هارو نام ببرید ! و هر مشاوره ای در این زمینه دارید بدید

مرسی

دوستانی هم که اهل تهران هستن لطفا بگن که پاساژ پایتخت مکان خوبی هست برای خرید لپتاپ و موبایل ؟!:( من اهل تهران نیستم ولی یبار بردم xbox رو بدم crack کنن پیچوندن :دی گفتن *** برد از ماشین ماهم با کلی فشار یکی گرفتیم ازشون ! از اون موقع دیگه سمت پایتخت نرفتم ! حالا 5شنبه قرار بیام با فامیلمون بریم پایتخت :-s به نظر شما گرگ نیستن ؟:دی البته با احترام فراوان :-ss

یکی از تخصصهای من مشاوره لپ تاپ هست :101:

برای کار ایشون و بسته به نوع نیازشون فعلا در حال حاضر Dell Studio 1558-A هست. اینم لینکش

Dell Studio 15 (1558) Laptop Details | Dell (http://www.dell.com/us/p/studio-15/pd?refid=laptop-studio-1555&s_tnt=27500:1:0),
Review Dell Studio 1558 Notebook - Notebookcheck Reviews (http://www.notebookcheck.net/Review-Dell-Studio-1558-Notebook.24496.0.html)
Dell Studio 15 (1558) Review - A Review of the Dell Studio 15 (1558) (http://www.laptopmag.com/review/laptops/dell-studio-15-1558.aspx)
Dell Studio 1558-A - (http://www.digikala.com/?Products=Notebook&Product=Notebook-Dell-Studio-1558-A)

================
این سیستم کلا برای پردازش سنگین و رندر گرافیکی طراحی شده
بسیار عالیه. گرافیکش ATI هست. فعلا توی این رنج برای کار ایشون بهترین این هست.
برند دوم را هم بگذارید hp. فقط این دو به ترتیب.
پیشنهاد میکنم این مدل را حتما از نزدیک ببینید.
خودم میخواستم یکیشو بردارم. ولی به خاطر performance بالای hp دارم hp انتخاب میکنم.

kingoftehran
September 6th, 2010, 01:56
دل

Online24
September 6th, 2010, 02:09
من هم از HP بی رحمانه کار میکشم . >:)

HP درحال حاظر offer های خوبی با کارت گرافیک های جالب و قدرتمند ATI radeon و همینطور مانیتورهای باکیفیت LED ارائه میکنه که مناسب کار شماست .

TukaNet
September 6th, 2010, 02:17
اچ پی فقط یک ایراد داشت ( ایراد هم نیست ) که یک کم باعث شد بازار رو از دست بده

قضیه این بود که در سری های قبلی که lcd بودن نور صفحه نمایش در مقایسه با رقبا کم

بود و این مورد باعث فرار مشتری میشد ، در حالی که اگر کیفیت تصویر رو مقایسه می کرند

اچ پی خیلی سر تر از رقباش بود .... به هر حال اگر کار سنگین دارید بهترین گزینه اچ پی هست

mrtteam
September 6th, 2010, 02:33
سلام

من خودم دل دارم ولی خوب قاعدتا بهترین برند اپل هست ولی از نظر گارانتی فعلا هیچ جا درست حسابی نمیتونند ساپورت کنند ولی دل میشه گفت همه جا برای تعمیراتش راه حل داره ...

پایتخت به نظر من اصلا نرو چون فقط زرق و برق داره همچنین علاالدین هم نرو البته کلا 6 تا مغازه لب تاب فروش تو باقی نمونده ولی از اونا هم نخر بهترین گزینه به نظر من ایران ( میدان ولیعصر هست ) و اگرم خواستی دفتر ما نزدیک دفتر یکی از شرکت های وارد کننده هست بخوای میبرمت از اونجا هم قیمت بگیر ( البته از همه جا قیمت بگیر مطئمن بشی که بعدا شک و شبه نباشه ) من تا الان حدود 12 تا ازشون لب تاب برای فامیل همکار خریدم همه ازش راضی هستن گارانتی هم معتبر هستن پیغام بزنید تا شمارم بدم ...

موفق و پیروز باشید ...

be099
September 6th, 2010, 02:34
1 سال پیش برای یکی که کارش گرافیک و ... بود یه dell سری studio از زیگورات گرفتم تا الان راضی بوده
الانم مثل اینکه یه مدل بیشتر نداره :دی
سرى Studio (http://www.zigorat.com/catalog/category/view/s/Studios/id/42/)

arix
September 6th, 2010, 10:00
با توجه به بودجه شما من dell را پیشنهاد می کنم.

خصوصیات این برند:

با توجه به هزینه ای که می پردازید از امکانات بیشتری برخوردار خواهید شد
در مقابل حوادث و ضربات محکم عمل می کند

ضعف های این برند:

چیزی نیست که با آن بخواهید پز دهید
چیزی نیست که با آن بتوان چشم ملت را در آورد

فکر می کنم به همین دلیل اکثر ایرانیان که آرزو پز دادن دارند از این برند استفاده نمی کنند.پس با این حساب تا چند سال دیگر این برند به با کلاس ترین برند تبدیل خواهد شد:دی

معمولا گزینه ی بعد از dell که زیبایی و وزن کم را نیز به ویژگی های خود اضافه کرده sony است که خب باید هزینه این زیبایی و وزن کم را هم پرداخت نمایید.

اگر مهندس هستید به هیچ عنوان لپ تاپ اپل به شما پیشنهاد نمی شود که توانایی لود نرم افزار هایی مانند etabs , sap و همچنین برنامه های گرافیک سنگین را ندارد.البته قیمت این لپ تاپ ها هم بسیار گران تر از این حرف هاست

توشیبا نیز هم لپ تاپ های خوبی به بازار عرضه کرده و هم لپ تاپ های بد.پس اگر می خواهید توشیبا خرید نمایید دقت کنید که آیا قبلا سری فوق جواب داده است یا نه.مثلا دوست من یک توشیبا سری کازمیو خرید که بعد از یک سال کارت گرافیک آن خود به خود سوخت.بعد کاشف به عمل آمد که 90 در صد لپ تاپ های این سری به همین مشکل دچار می شوند.حال بگذریم که هزینه تعمیر آن نزدیک به 1 میلیون تومان درآمد.
امیدوارم توانسته باشم کمکی کرده باشم

با تشکر از توجه شما
ارادتمند

next
September 6th, 2010, 10:09
Asus با گارانتی 2 ساله مادیران

hamed323
September 6th, 2010, 11:54
چه جالب ...:-p
هر کی هر مدلی داره ازش تعریف می کنه ....یک نکته مهم و کنکوری رو باید گوشزد کنم که شرکت هایی از جمله سونی ، دل و .... با این همه عظمت ....قطعات دستگاه های خودشون رو از شرکت های OEM تهیه می کنند ..برای نمونه یکی از بزرگترین این شرکت ها فاکسکان هستش .... و ده ها شرکت ریز و درشت دیگه ...

یه دستمون گفت اپل فقط پز داره ..:)) نگاهی به فروش شرکت اپل در آمریکا کنید (با یه جستجوی ساده ) انصافا بهترین کیفیت لپ تاپ ها واسه اپل هستش ..

nilkooh
September 6th, 2010, 12:19
اگه وقت کردین یه سری هم به محدوده بین چهارراه ولیعصر تا میدون ولیعصر بزنین. 3 تا پاساژ خوب داره که هر چند تنوع کالاهاشون به پایتخت نمیرسه ولی قیمتاشون در شرایط مساوی از پایتخت ارزونتره.
ضمنا مهم نیست که بهترین شرکت سازنده لپتاپ کدومه. شما باید به فکر بهترین لپتاپی باشی که با این پول میتونی بخری. بهتره به کارت گرافیک و cpu اهمیت بدین چون معمولا قابل تعویض هم نیستند. البته ram و hard هم مهمه که میشه اونا رو هر وقتی اضافه کرد. الان cpu های اینتل Core i7 گزینه خوبی با این پول هستن ... :65:

arix
September 6th, 2010, 12:39
یه دستمون گفت اپل فقط پز داره ..:)) نگاهی به فروش شرکت اپل در آمریکا کنید (با یه جستجوی ساده ) انصافا بهترین کیفیت لپ تاپ ها واسه اپل هستش ..
مسلما بهترین کیفیت در آمریکا مال اپل است.ولی اگر اشتباه نکنم ما الان در ایران زندگی می کنیم.کشوری که نرم افزار ها و نمایندگی ها و خدمات پس از فروش اپل را تحریم کرده.جالبیش اینجاست که اپل نیز ایران را تحریم کرده و حتی نرم افزار های رایگانش را با آی پی ایران در اختیار شما قرار نمی دهد.در بازاری که اگر قطعات اپل کم شود آن را با 4 برابر قیمت واقعی به شما می فروشند اگر می خواهید اپل بخرید کسی جلوتون رو نگرفته.هر کسی حق انتخاب دارد.من فقط نظرم رو گفتم

Woshka
September 6th, 2010, 12:44
IBM
tooshiba
HP intel
dell
accer
sony

all
September 6th, 2010, 17:05
دوستانی که مسخره میکنند اپل تو امریکا با ایران فرق میکنه به هر حال من 5 ساله تو این کارم و تعصبی هم ندارم من خودم سونی دارم و به همه هم میگم لپتاپ با یک کانفیگ در ایسر و سونی 300 تومن حدااقل فاصله قیمتی داره در صورتی که شاید سونی 5 درصد کیفیتش بیشتر از ایسر باشه که این اصلا به چشم نمیاد اما بحث در مورد کیفیت لپتاپ باشه بدترین اچ پی و دل هستند دیگه به چشم من میبینم مرجوعی ها را لنوو هم باکیفیت ترین هست
بهر حال اینجا دوستانی که تا حالا دستشون بیکبار هم به لپتاپ نخورده نظر میدهند و من بحثو ترک میکنم
ولی اینجا مطالب خوبی هست و بهترین مکان مشاوره برای لپتاپ در ایرانه
لپ تاپ - P30World Forums (http://forum.p30world.com/forumdisplay.php?f=255)

Doublex
September 6th, 2010, 17:21
با توجه به پول شما بهترین آپشن 1558 دل هست ..قیمتش هم یادمه هست ...
1.200.000

M.S.R
September 6th, 2010, 19:18
سلام
این حرفی که می خواهم بزنم توی همین تاپیک یک نفر دیگر هم گفته بود. باید ببینی کدام مدل از کدام شرکت سازنده با پول و کارایی که از ان می خواهید هم خوانی داره. بعد از انتخاب یک سرچی با زبان های دیگر در نت بزن و ببین ان مدل مشکل کلی نداشته باشد. روی این قسمت دوم تاکید می کنم حتما توی نت با زبان انگلیسی سرچ بزن وگر نه مثل من از اعتمادت به وارد کننده پشیمان می شوی. لنوو با این سری t410 که دادی تو بازار ... .

lvlehrad
September 7th, 2010, 06:16
چقدر تنوع :| هرکی داره یچیزی میگه !!! دوستانی که گفتند dell بده لطفا یه دلیلی چیزی هم مینوشتن رو هوا که نمیشه حرف زد
اپل خوب هست ولی نه برای ایرانی ها و مخصوصا دوست من :دی به دلایلی و این رو هم قبول دارم که سونی مقداری از پولی رو که میگیره بخاطر اسمش هست و با همون کیفیت و مشخصات میشه از شرکت های دیگه ارزون تر خرید !!!

توشیبا هم خوبه چون یکی از نزدیکان داشتن و راضی هستند اساسی !! ولی با این بودجه ای که دوستم داره ...

تا اینجا اگه بخوام نظرات کل دوستان رو مد نظر قرار بدم جدا از اونایی که بدون دلیل گفتن فلان لپتاپ بد هست ! dell تایید شده ...

اگه کسی هست که میگه دل بده لطفا دلیلشم بگه !

alisc
September 7th, 2010, 10:32
دوست عزیز ، من کارم لپ تاپ است . در اندیشه و کرج قطعات کامپیوتر پخش می کنیم .
از همه برند ها فروختیم ، DELL و Acer مشتری پسند تر هستند :

1. کانفیگ های متنوع
2. زیبایی ظاهر
3. قیمت
4.خدمات پس از فروش ( گارانتی معتبر )
5.کیفیت

البته الان بازار DELL کمی ضعیف شده ( 60% قطعات داخلش تقلبی ! از 4 ماه پیش اینجوری شده ( البته فقط شرکتی هاش ، یعنی بدون گارانتی ها ) ولی اگر شما با گارانتی تهیه کنید هیچ مشکلی نخواهد داشت .

برندهایی همچون Sony -Apple فقط به خاطر اسم شرکت گرون قیمت هستند نه خدمات !!!

شما کانفیگ 1.600.000 سونی رو ، میتونید با800-900 در دل بگیرید ! سونی فقط به علت اینکه مادربوردش آمریکایی اصل هست و ویندوز های روی آن اورجینال هستند ، قیمت بالاتری دارد .

لپ تاپ خود بنده یک برند دیگر است ، ولی DELL و Acer و ASUS و Fujistu SEIMENS و IBM تایید می شوند .

---------- Post added at 10:32 AM ---------- Previous post was at 10:27 AM ----------

البته این را هم در نظر بگیرید که hp هم از این قاعده مستثنی نیست ( یعنی حرف نداره ) فقط خدمات پس از فروشش رو من نشنیدم کسی تعریف کنه ! ( برخی از قطعات بورد ، ic ها و . . . ) داخل ایران نیست !

Arashdn
September 7th, 2010, 10:42
فقط ایسر .....
من اصلا دوست ندارم پول مفت بابت اسم به سونی و دل بدم ....

all
September 7th, 2010, 16:25
البته یه نکته در مورد همین اپل (من اعتقادی بهش ندارم و ازش بدم میاد) و سونی بگم اینم اینه که کیفیت صفحه نمایش مدلهای این دو برند هرگز تو مارک دیگه ای نیست اگه مدلی پیدا کردید صفحه نمایشش مثل بالایی ها باشه حتما بگید البته بهر حال هیچکدوم کامل نیست و هرکدوم یه عیبی دارند خود من الان سونی دارم کلی پول دادم روش لینوکس نصب نمیشه حسابی حالم گرفتست در صورتی که قبلا دل داشتم درایورهای لینوکس براش اومده بود
جدیدا کره ای ها هم خیلی گرد و خاک به پا کردند فک کنم ال جی و سامسونگ این بازار را هم تسخیر کنند
به برند توجه نکن مدل انتخاب کن و اینجا ببین چطوریند
Notebook / Laptop Reviews and News - Notebookcheck (http://www.notebookcheck.net/)

Notebooks Tests, Tipps und News rund um Laptops auf notebookjournal.de (http://www.notebookjournal.de/)

Laptop Reviews - Notebook Reviews and Netbook Computer News & Reviews (http://www.notebookreview.com/)

lvlehrad
September 7th, 2010, 17:17
خیلی زیاد هم جدی نگیریدا :دی برای یه ادم حرفه ای نمیخوام ! ویندوز xp رو فول بلد نیست چه برسه به لینوکس و این حرفا !!! ولی میخواد چیزی باشه که چند ماه گذشت یا 1سال گذشت درپیت نشه و نره جزو لپتاپای درپیت :d

Amir.Mansoury
September 7th, 2010, 22:52
البته یه نکته در مورد همین اپل (من اعتقادی بهش ندارم و ازش بدم میاد) و سونی بگم اینم اینه که کیفیت صفحه نمایش مدلهای این دو برند هرگز تو مارک دیگه ای نیست اگه مدلی پیدا کردید صفحه نمایشش مثل بالایی ها باشه حتما بگید البته بهر حال هیچکدوم کامل نیست و هرکدوم یه عیبی دارند خود من الان سونی دارم کلی پول دادم روش لینوکس نصب نمیشه حسابی حالم گرفتست در صورتی که قبلا دل داشتم درایورهای لینوکس براش اومده بود
جدیدا کره ای ها هم خیلی گرد و خاک به پا کردند فک کنم ال جی و سامسونگ این بازار را هم تسخیر کنند
به برند توجه نکن مدل انتخاب کن و اینجا ببین چطوریند
Notebook / Laptop Reviews and News - Notebookcheck (http://www.notebookcheck.net/)

Notebooks Tests, Tipps und News rund um Laptops auf notebookjournal.de (http://www.notebookjournal.de/)

Laptop Reviews - Notebook Reviews and Netbook Computer News & Reviews (http://www.notebookreview.com/)

برای کسایی که کار حرفه ای میکنند و زیاد با سیستم کار میکنند اصلا سونی پیشنهاد نمیشه. چون خیلی بد قلق هست و خیلی بد با یک مهندس راه میاد. سونی به درد کسایی میخوره که کاربر ساده هستند و میخوان سالی یکبار برن سراغ لپ تاپشون. معمولا دخترها سراغ سونی میرن. من خیلی دیگه توی آقایان طرفدار سونی نمیبینم.

root
September 7th, 2010, 23:41
Sony
;)
چند سال دارم و راضیم
این مدل رو جدید گرفتم =D>
Sony eSupport - VPCCW2QGX/B - Model Home (http://esupport.sony.com/US/perl/model-home.pl?mdl=VPCCW2QGXB&LOC=3)

shafiei7
September 8th, 2010, 11:15
چند سال پیش من HP گرفتم و برادرم سونی گرفت. من هنوز با hp کار میکنم و مشکلی نداشته ولی برادرم تا حالا سه تا عوض کرده دو تا سونی عوض کرد به علت معیوب شدن سریع و الان رفته Dell گرفته

alisc
September 8th, 2010, 11:18
فقط ایسر .....
من اصلا دوست ندارم پول مفت بابت اسم به سونی و دل بدم ....

موافقم 100%

lvlehrad
September 13th, 2010, 21:16
لپتاپ dell

2مدل 1558 studio و 5010 inspiron کدوم رو پیشنهاد میکنید !!!

agarb98
September 13th, 2010, 21:41
Dell model insprion 1564

Mohsen
September 13th, 2010, 22:13
با این قیمتی که گفتین بهترین پیشنهاد سری k42j محصول asus هست.
با این کانفیگ
CPU I5-450M
RAM 4GB DDR3
VGA Geforce 310M 1GB DDR3
HDD 500GB 5400 RPM
Display 14 LED
با 2 سال گارانتی ویستا پخش و همین طور گارانتی بین المللی asus
کاملا هم برای ایران ب بسته بندی شده هم دفترچه راهنماش فارسی هست هم صفحه کلید فارسی داره و ....
پول ویندوز هم بی خودی ازتون نمی گیرند ویندوز روش نیست
قیمتش هم 1100 هست تو سایت ویستا پخش، آشنا داشته باشین میشه ارزون تر هم خرید

Skoot
September 15th, 2010, 14:20
فقط ایسوس

Sindad
September 16th, 2010, 02:30
بسته به انتظاری که از لپتاپ دارید باید انتخاب کنید.
بهترین برند apple است ولی هنوز گرونه شما هزینه ای که می دهید برای apple می توانید بهترین لپ تاپ را بخرید.
من به شخصه دو برند sony و dell را می پسندم و دقیقا بسته به کاری که از لپ تاپ می خواهید باید مدل هایش را انتخاب کنید.
اگر وزن لپ تاپ برایتان مهم است باید به سراغ دو سری z و cw2 سونی بروید و ...

hamed323
September 16th, 2010, 09:40
اگه اونی که میخواد باهاش کار کنه حرفه ای نیست ..یه دل بگیر بزاره ور دلش :) کلی حال کنه ...
درایورهاش فراوان ..خوشگل ...با کلاس ..
فقط شما واسش یه مهندسی کن ..سی پی یو i3-i5-7 بگیر واسش - ram ddr3 و lcd 15.6
از 1564 ها یه مدل خوب واسش بگیر ..

این قصه سر دراز دارد ....

agarb98
September 16th, 2010, 10:12
یک مدل دارم واسه فروش ویژه است

دل 1564

ram= 4gigddr3
hard : 640gig
cpu:cori3
graphic :512 up to 2048