PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با دیتاسنر soyoustart

mr_net
July 20th, 2015, 23:37
سلام من از یکی از شرکت های که توی خرید اقدام میکنن 3 تا سرور داشتم مدت یک سال هم هست که مشکلی نداشتیم بک اپ هم روی اف تی پی داخلی که دادن میگرفتیم تا پریروز که یهو سرور قطع شد و ایشون میگن که پرداخت ها پندینگ موندن
با توجع به این موضوع الان من باید چیکار کنم اگه پرداخت ها تایید نشن بک اپ هارو بهمون میدن یا اونم نمیدن ؟ بک اپ 2 تا سرور رو بیرون دارم یکی از سرور هارو ندارم هیچی ممنون میشم کسی تجربه داره راهنمایی کنه

company_hosting
July 21st, 2015, 00:43
سلام

سریعا پیگیری کنید از طریق تیکت و تماس و مشکل برطرف کنید

درغیر اینصورت نه سرور باز میشود نه بکاپ ها....

ساعت کاری شرکت از 11 صبح میباشد

mr_net
July 21st, 2015, 00:46
والا ما که کاریه نیستیم خودشونهم میگن که از روز یک شنبه تماس گرفتن و هنوز جواب ندادن اونا

company_hosting
July 21st, 2015, 00:52
روز 1 شنبه که تعطیل هست << او وی اچ

امکان نداره تماس گرفته باشند مگر او وی اچ کانادا

انشاال... که مشکل برطرف شود

jaheshserver
July 21st, 2015, 00:55
بعید میدونم سرور باز بشه. تیکت زدن که فایده نداره تماس تلفنی اگر بتونید بگیرید خوبه

kool
July 21st, 2015, 02:06
سلام من از یکی از شرکت های که توی خرید اقدام میکنن 3 تا سرور داشتم مدت یک سال هم هست که مشکلی نداشتیم بک اپ هم روی اف تی پی داخلی که دادن میگرفتیم تا پریروز که یهو سرور قطع شد و ایشون میگن که پرداخت ها پندینگ موندن
با توجع به این موضوع الان من باید چیکار کنم اگه پرداخت ها تایید نشن بک اپ هارو بهمون میدن یا اونم نمیدن ؟ بک اپ 2 تا سرور رو بیرون دارم یکی از سرور هارو ندارم هیچی ممنون میشم کسی تجربه داره راهنمایی کنه

سلام
متاسفانه برخی افراد بی مسئولیت چنین مواردی رو پیش میارن. پنل یا سورس پرداختشون معتبر و طبق قوانین دیتاسنتر نیست و یک زمانی به مشکل می خورن و حتی زحمت عذر خواهی از مشتری هم به خودشون نمیدن! چه برسه به جبران هزینه! البته قبل از خرید همه جوره کار و پنل خودشون رو تایید می کنن ! :) ولی ....
باید بکاپ در سرور خارج از این دیتاسنتر تهیه می کردید.
باید فردی که ازشون سرور ها رو تهیه کردید پیگیری کنن.

sssoheil
July 21st, 2015, 02:07
درود

با تیکت به نتیجه نخواهید رسید حتما تماس تلفنی باید بگیرید.تیکت ها در او وی اچ دیر رسیدگی میشوند.

mr_net
July 21st, 2015, 13:19
چی بگم والا ایشون معتبر هستن من خودم یک سال این سرور رو تمدید کردم ولی یهو اینجوری شد تا قبل از این هم بک اپ میگرفتم خارجی حالا شانس ما از این سرور فقط روی اف تی پی خود او وی اچ بک اپ دارم که اونم بستن . میخوام بدونم اون بک اپ رو هم دست رسی نمیدن که برداریم

- - - Updated - - -

یک موردی ایشون از دیروز دیگه جواب منو نمیدن و اینکهایشون ماهیانه 100 هزار تومن اضافه میگرفتن برای تضمین که همچین اتفاقی نمیوفته من میتونم اقدام قانونی انجام بدم برای این کا ایشون چون اگه فایل ها برنگده ضرر جبران ناپذیره

kool
July 21st, 2015, 13:55
یک موردی ایشون از دیروز دیگه جواب منو نمیدن و اینکهایشون ماهیانه 100 هزار تومن اضافه میگرفتن برای تضمین که همچین اتفاقی نمیوفته من میتونم اقدام قانونی انجام بدم برای این کا ایشون چون اگه فایل ها برنگده ضرر جبران ناپذیره

به نظر من دو سه روز نیز صبر کنید و اگه واقعا پیگیری انجام ندادند مدارک جمع کنید (مثل تصویر از تیکت ها و فاکتورها و سرویس ها) و اقدام قانونی نمایید.

mr_net
July 21st, 2015, 13:59
به نظر من دو سه روز نیز صبر کنید و اگه واقعا پیگیری انجام ندادند مدارک جمع کنید (مثل تصویر از تیکت ها و فاکتورها و سرویس ها) و اقدام قانونی نمایید.

تصاویر که جمع شدن . چون ضرر برای ما زیاد هست و معلومه از سهلنگاری خودشون هست که اینجوری شده و پول بابت تضمین این کار میگرفتن و ........
خوشبختانه در مجتمع که شرکت هست وکلیل حضور داره اگه پاسخگو نباشن اقدام میکنیم

Optimus
July 21st, 2015, 14:01
معرفیشون کنید اینجا ، اگر معتبر هستند
اعتبار داشته باشی و اینجور موارد با هم تناقض داره

mr_net
July 21st, 2015, 14:07
والا ترجیح میدم که 2 روز دیگه قبل معرفی صبر کنم و برای معرفی و تهمت عمومی هم ایشون حق شکایت دارن که وکیل گفته اسم نبرم البته من توی این تاپیک بیشتر دنبال راه حل هستم .

AbtinServer
July 21st, 2015, 15:27
تعداد محدودی از دوستان بیشتر از باقی با ovh کار می کنند و با اینکه چندین بار هم به مشکل خوردن همچنان به مشکل میخورند.
اینکه پنل معتبر باشه واضحه ولی سورس واریزی برای ovh خیلی خلی مهم هست که دوستان برای دریافت سود بیشتر اصلا به فکر آبروی کاربر نیستند.
تنها راهی که بتونید سریع جواب بگیرید فقط تماس تلفنی است.

mahdiazarnia
July 21st, 2015, 15:36
سلام
متاسفانه برخی افراد بی مسئولیت چنین مواردی رو پیش میارن. پنل یا سورس پرداختشون معتبر و طبق قوانین دیتاسنتر نیست و یک زمانی به مشکل می خورن و حتی زحمت عذر خواهی از مشتری هم به خودشون نمیدن! چه برسه به جبران هزینه! البته قبل از خرید همه جوره کار و پنل خودشون رو تایید می کنن ! :) ولی ....
باید بکاپ در سرور خارج از این دیتاسنتر تهیه می کردید.
باید فردی که ازشون سرور ها رو تهیه کردید پیگیری کنن.

واقعاً همینطوره یک ماه پیش ما هم شامل ضرر زیادی شدیم از طریق یکی از سریس دهنده ها که ایشون زحمت یک عذرخواهی رو هم به خودشون ندادن چه برسه به جیران مالی

kool
July 21st, 2015, 17:05
که دوستان برای دریافت سود بیشتر اصلا به فکر آبروی کاربر نیستند.

دقیقا مشکل همینجا هست که غیر از پول چیز دیگری براشون مهم نیست. ولی اون دنیا رو به چند هزار تومن فروختن خیلی ...
(البته منظورمان به همکاران و افراد معتبر نیست. داریم همکارانی هم که به مشتری ارزش میدن. در هر کاری باید اول به مشتری ارزش داد چون اگه مشتری نباشه ما هم وجود نداریم !)

- - - Updated - - -

واقعاً همینطوره یک ماه پیش ما هم شامل ضرر زیادی شدیم از طریق یکی از سریس دهنده ها که ایشون زحمت یک عذرخواهی رو هم به خودشون ندادن چه برسه به جیران مالی

درسته. البته در نگاه اونها فکر کنم مشکل رو از طرف ما میبینن و اگه بتونن بدهکار هم میکنن ما رو :) و هر نوع انتظار همکاری از طرف مشتری رو دارند
ولی خودشون در زمینه همکاری تمایلی نشان نمیدن. به هر حال بگزریم این دنیا مشکلی نداره، ایشالا other side حساب ها بررسی دقیق میشه!

mr_net
July 21st, 2015, 17:25
ایشون واقعا چاره برای من نذاشتن گوشی رو جواب نمیدن یعنی اینکه هرکاری می خوای بکنم فکر کنم حرف کم پولی هست سایت های شرکتی روش بودن خودش 40 تا 50 ملیون ضرر میشه

ourweb
July 21st, 2015, 17:30
ایشون واقعا چاره برای من نذاشتن گوشی رو جواب نمیدن یعنی اینکه هرکاری می خوای بکنم فکر کنم حرف کم پولی هست سایت های شرکتی روش بودن خودش 40 تا 50 ملیون ضرر میشه

میخواهید شماره شان ارسال کنید من باهاشون تماس بگیرم

مینا-صیفی
July 21st, 2015, 19:45

ببخشید شمایی که خیلی براتون اطلاعات و سرور مهم هست و حیاتی و اگر هر مشکلی پیش بیاد ضرر های میلیونی میکنید و مسئولیت دارید چرا از شرکت معتبر نگرفتید قدیمی ثبت شده که وقعا شرکت باشه ؟
اگر از شرکت گرفتید شما باید این کار حیاتی مسئولیتی که دارید میلیونی هست بایستی با یک شرکتی حضوری قرارداد کتبی مینوشتید جهت مدرک و یا ضمانت . با تشکر

ourweb
July 21st, 2015, 19:49

شما که میگید سایت های که 40 تا 50 میلیون چرا انتقالش شان نداید به ایران ؟

mr_net
July 21st, 2015, 19:50
ببخشید شمایی که خیلی براتون اطلاعات و سرور مهم هست و حیاتی و اگر هر مشکلی پیش بیاد ضرر های میلیونی میکنید و مسئولیت دارید چرا از شرکت معتبر نگرفتید قدیمی ثبت شده که وقعا شرکت باشه ؟
اگر از شرکت گرفتید شما باید این کار حیاتی مسئولیتی که دارید میلیونی هست بایستی با یک شرکتی حضوری قرارداد کتبی مینوشتید جهت مدرک و یا ضمانت . با تشکر

شما تاپیک رو بخونید بار 100 معتبر و ثبت شده هستن . اینجا دنبال اعتبار نیستم راه جدید اگه دارید ممنون معتبر یا غیر معتبر نتونن جواب گو باشن تو دادگاه خسارت میدن

mhiizadi
July 21st, 2015, 19:58

مشکل از اون مشتریی هست ک این همه سایت مهم داره رو سرورش و هیچ بک آپی نمیگیره.
تنها تضمین و راه حل شما گرفتن بک آپ بوده اگر میگرفتید .
در غیر این صورت بعید هم هست سرور ها باز بشه .

OmidX
July 21st, 2015, 20:47
مشکل از اون مشتریی هست ک این همه سایت مهم داره رو سرورش و هیچ بک آپی نمیگیره.
تنها تضمین و راه حل شما گرفتن بک آپ بوده اگر میگرفتید .
در غیر این صورت بعید هم هست سرور ها باز بشه .

البته ایشون بکاپ گیری داشتن ، ولی رو فضای بکاپ دیتاسنتر بوده ...

دوست عزیز ، دیتاسنتر OVH ب شما بکاپ فایل هاتون رو میده ، نگران نباشید ... مگر اینکه پنل شما مشکل حقوقی داشته باشه ، ک فک نمیکنم با توجه ب اینکه میگید واسطه شما معتبر و شرکت ثبت شده است با اطلاعات فیک در سایت دیتاسنتر ثبت نام کرده باشه .

فقط یک موضوعی ، لطفا اگر امکانش هست اسم واسطه ای ک ازش خرید کردید رو برای من پیام خصوصی کنید (یا ایمیل کنید (http://www.arianserver.net/contact-us-تماس-با-ما/)) ، چون فردی هست در همین انجمن ک سابقه درخشانی در این موضوع (بسته شده پیاپی پنل در ovh و زیر مجموعه هاش) داره ، فقط جهت اطلاع خودم میخوام بدونم ک همین شخص هست یا خیر ... با تشکر ...

mhiizadi
July 21st, 2015, 20:49
دوست عزیز ، دیتاسنتر OVH ب شما بکاپ فایل هاتون رو میده ، نگران نباشید ... مگر اینکه پنل شما مشکل حقوقی داشته باشه ، ک فک نمیکنم با توجه ب اینکه میگید واسطه شما معتبر و شرکت ثبت شده است با اطلاعات فیک در سایت دیتاسنتر ثبت نام کرده باشه .

فقط یک موضوعی ، لطفا اگر امکانش هست اسم واسطه ای ک ازش خرید کردید رو برای من پیام خصوصی کنید (یا ایمیل کنید (http://www.arianserver.net/contact-us-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/)) ، چون فردی هست در همین انجمن ک سابقه درخشانی در این موضوع (بسته شده پیاپی پنل در ovh و زیر مجموعه هاش) داره ، فقط جهت اطلاع خودم میخوام بدونم ک همین شخص هست یا خیر ... با تشکر ...

ممنونم از پاسختون ؛ میدونم دیتا سنتر سرور رو باز میکنه برای دانلود بک آپ ها از طریق ftp اما همون جور که استاتر از شرکت ارائه دهنده نقل قول کرده :

OmidX
July 21st, 2015, 20:51
ممنونم از پاسختون ؛ میدونم دیتا سنتر سرور رو باز میکنه برای دانلود بک آپ ها از طریق ftp اما همون جور که استاتر از شرکت ارائه دهنده نقل قول کرده :

میدونم ، شما ک خودتون در جریان روال کاری دیتاسنتر ها هستید ;) ... مخاطب اون قسمت پایین پست من ، استارتر گرامی بود .

mr_net
July 27th, 2015, 12:33
اقا يوزرشون اين هست arc1o0 يا ovh.ir ايشون بعد اين تاپيک قول دادن يکي 2 روزه بک اپ رو ميدن من حدود يک مليون هم پول پيش ايشون دارم چون 3 تا سرور بوده و همه رو پرداخت کرده بوديم الان بعد يک هفته ميگن برو شکايت کن پولتو بگير ديگه هم جواب نميدن
من واقعا نميدونم پيش خودشون چي فکر کردن کساني که از ايشون سرور دارن مراقب باشن

Edwin
July 27th, 2015, 12:53
اقا یوزرشون این هست arc1o0 یا ovh.ir ایشون بعد این تاپیک قول دادن یکی 2 روزه بک اپ رو میدن من حدود یک ملیون هم پول پیش ایشون دارم چون 3 تا سرور بوده و همه رو پرداخت کرده بودیم الان بعد یک هفته میگن برو شکایت کن پولتو بگیر دیگه هم جواب نمیدن
من واقعا نمیدونم پیش خودشون چی فکر کردن کسانی که از ایشون سرور دارن مراقب باشن

با مدرک صحبت کنید .
ایشون جناب کریمی هستن .. چندین سال هست توی زمینه سرورهای ovh و SOYOUSTART باهاشون همکاری داریم .
همین الان هم تعدادی سرور از ایشون داریم.
هیچ مشکل ، بد قولی ، دیرکرد در پرداخت یا موارد اینچنینی نبوده ...
ایشون آدم بی منطقی نیستن ، اگر به فرض محال گفتن که "برو شکایت کن پولتو بگیر" شاید دلیلش رفتارِ شما باشه .. سرویس دهنده تا یه حدی میتونه احترام مشتری رو حفظ کنه .. !

mhiizadi
July 27th, 2015, 13:21
اقا یوزرشون این هست arc1o0 یا ovh.ir ایشون بعد این تاپیک قول دادن یکی 2 روزه بک اپ رو میدن من حدود یک ملیون هم پول پیش ایشون دارم چون 3 تا سرور بوده و همه رو پرداخت کرده بودیم الان بعد یک هفته میگن برو شکایت کن پولتو بگیر دیگه هم جواب نمیدن
من واقعا نمیدونم پیش خودشون چی فکر کردن کسانی که از ایشون سرور دارن مراقب باشن

بنده از جناب کریمی میخوام تا بیان اینجا و شفاف سازی کنند .
بعید میدونم مشکل از سمت ایشون بوده باشه .

mr_net
July 27th, 2015, 13:46
من میتونم تمام اسکرین شات هاش رو اینجا بزارم . ایشون الان هم باز منو تهدید کردن که بک اپ رو دارن و نمیدن علت هم اینکه تاپک زدم براشون و گفتن ضرر میکنیم
منم میتونم تهدید کنم اینکه کل سرور های ایشون رو ریپورت کنم که بسته بشه پنلشون پس این کار ها فایده نداره من 2 هفته صبر کردم تا همین جا هم بیشتر از چند ملیون ضرر کردم 2 هفته صبر نکردم که بگن بک اپ داریم ولی نمیدیم
شما هم یا انتقال بدید یا بک اپ داشته باشید منتظر هم نباشد ایشون بیان شفاف سازی کنن جون حرفی برای گفتن ندارن من از روز اول لینک تاپیک رو دادم به ایشون

- - - Updated - - -

بنده از جناب کریمی میخوام تا بیان اینجا و شفاف سازی کنند .
بعید میدونم مشکل از سمت ایشون بوده باشه .

شما شیرازی هستیدمیتونید بیاید دفتر ما مدارک رو ببنید و خودتون قضاوت کنید

iMohsen
July 27th, 2015, 13:53
من هم از جناب کریمی درخواست میکنم که شفاف سازی کنن که مشکل چی بوده سرور ایشون بسته شده !؟ با توجه به این که مابقی سرورهاشون هنوز داره کار میکنه .

mr_net
July 27th, 2015, 15:49
با مدرک صحبت کنید .
ایشون جناب کریمی هستن .. چندین سال هست توی زمینه سرورهای ovh و SOYOUSTART باهاشون همکاری داریم .
همین الان هم تعدادی سرور از ایشون داریم.
هیچ مشکل ، بد قولی ، دیرکرد در پرداخت یا موارد اینچنینی نبوده ...
ایشون آدم بی منطقی نیستن ، اگر به فرض محال گفتن که "برو شکایت کن پولتو بگیر" شاید دلیلش رفتارِ شما باشه .. سرویس دهنده تا یه حدی میتونه احترام مشتری رو حفظ کنه .. !
ایشون تشریف بیارن مدرک بی احترامی منو تا قبل از این حرفشون بیارن

- - - Updated - - -

ایشون الان تماسگرفتن و گفتن دیتا وایپ شده و اف تی پی هم بسته شده وقتی هم اسم خسارت اوردیم ایشون میگن اگه پولی هم که دادید بدم برید خدا رو شکر کنید طرفدار های ایشون بیان ببندم چطوری میخوان دفاع کنن
ایشون ورداشتن روی پنل من ریسک کردن و برای کسه دیگه سرور گرفتن و پنل هم دادن دست خودشون اوشون هم معلوم نیست با چه پولی سرور رو پی کرده و این بلا سر من در اومده
وقتی میگم جایی من بودید چیکار میکرددید خیلی راحت میگن بیخیال میشدم و از اول شروع میکردم
من به همه کسایی که پیش ایشون سرور دارن توصیه میکنم سریعا انتقال بدن چون هم دارید پول اضافی و علکی به یک *** میدید
ایشون میگن شما قرار داد ندارید و هیچ غلطی نمیتونید بکنید حالا میبینیم که کی چیکار میکنه کی نمیکنه

sssoheil
July 27th, 2015, 16:25
درود

دوست عزیز تا الان فقط گفتید ایشون اینجوری گفتند ایشون اونجوری گفتند! اگر مدرکی از گفته های ایشون و اینکه پنل سرورتون دست شخص دیگری بوده یا پرداخت غیر معتبر داشتید ارائه بدید تا دوستانی هم که از ایشون سرور دارند مطلع شوند در غیر اینصورت تخریب وجهه نفرمایید.بنده هم از جناب کریمی درخواست میکنم در این تاپیک شرکت کنند و شفاف سازی نمایند.

ارادتمند
فقیه

mr_net
July 27th, 2015, 18:08
شما الان درخواست میکنید من میتونم چند نفر بیارم که تایید کنن حرفام رو شما وقتی من با ایشون تلفنی تماس میگیرم مدرک چطوری نیاز دارید بزرام همین که ایشون شرکت نمیکنن گواه اینه که حرفی برای گفتن ندارند

AbtinServer
July 27th, 2015, 18:19
از ایشان درخواست کنید بیان در تاپیک شفاف سازی نمایند.
چون اینگونه تاپیک ها اگر باقی بماند موجب تخریب همکاران میشه و هیچ کارایی و سودی در بر نخواهد داشت.

sssoheil
July 27th, 2015, 18:22
شما الان درخواست میکنید من میتونم چند نفر بیارم که تایید کنن حرفام رو شما وقتی من با ایشون تلفنی تماس میگیرم مدرک چطوری نیاز دارید بزرام همین که ایشون شرکت نمیکنن گواه اینه که حرفی برای گفتن ندارند

شما چه جور سرویس دهنده معتبری هستید که اولا بک آپ ندارید از هاستینگ خود دوما بدون مدرک موثق اتهام به یک سرویس دهنده معتبر میزنید!؟
یک سرویس دهنده معتبر و یک شخص با تجربه قبل از اینکه انگشت اشاره به طرف شخص و یا شرکتی دراز کند حتی شده با زرنگی ابتدا اقدام به جمع آوری مدرک معتبر میکند.نه برای اثبات بی ابرویی یا ابروی دیگران بلکه به جهت کسب حق و حقوق خود!
شما حتی قوانین انجمن را هم نا دیده گرفتید موضوع تاپیک را از چیز دیگری به سمت اتهام و شکایت از یک سرویس دهنده معتبر کشانده اید! بهتر است از راه مصالحه با خود سرویس دهنده اقدام به گرفتن بک اپ خود کنید و در نهایت اگر متضرر شده اید یا شکایتی دارید با مدارک خود به مراجع قضایی مراجعه کنید.

mr_net
July 27th, 2015, 19:24
شما چه جور سرویس دهنده معتبری هستید که اولا بک آپ ندارید از هاستینگ خود دوما بدون مدرک موثق اتهام به یک سرویس دهنده معتبر میزنید!؟
یک سرویس دهنده معتبر و یک شخص با تجربه قبل از اینکه انگشت اشاره به طرف شخص و یا شرکتی دراز کند حتی شده با زرنگی ابتدا اقدام به جمع آوری مدرک معتبر میکند.نه برای اثبات بی ابرویی یا ابروی دیگران بلکه به جهت کسب حق و حقوق خود!
شما حتی قوانین انجمن را هم نا دیده گرفتید موضوع تاپیک را از چیز دیگری به سمت اتهام و شکایت از یک سرویس دهنده معتبر کشانده اید! بهتر است از راه مصالحه با خود سرویس دهنده اقدام به گرفتن بک اپ خود کنید و در نهایت اگر متضرر شده اید یا شکایتی دارید با مدارک خود به مراجع قضایی مراجعه کنید.
خوب وکیلشون اومد . این تاپیک برای اطلاع نیست برای اطلاع با مدرک تاپیک میزنم
من گفتم من معتبرم اگه تجربه داشتم گیر این کلاه بردار نمیوفتادم یک ادم های مثل شما چشم بسته ایشون رو معرفی کردن که من هم رفتم گرفتم سایت های مردم رو بردم
من گفتم بک اپ ندارم دارم ایشون اف تی پی که دادن گفتن برای یک اپ هم هست رو بستن ایشون نگفتن روی این اف تی پی که میدیم بک اپ نگیر گفتن اتفاقا روی این بک اپ بگیر
این صحبت هاشون
شما این چت هارو بخون تا بفهمی توی یک روز چرا موضوع تاپیک عوض شده تا صبح میگفتن پاک کن میدم اینم از عصر
27423274242742527426

- - - Updated - - -

اینو چی میگید که من 810 تومن هفته پیش ریختم به حسابشون پس نمیدن این که ***ی تو روز روشن هست بیان اینجا اگه راست میگن رسیدشون بزارن قبل تاریخ این پست

274272742827429

- - - Updated - - -

اینم برای کسی که گفت ادم منطقی هستن ایشون
27430

asiacat
July 28th, 2015, 01:24
من میتونم تمام اسکرین شات هاش رو اینجا بزارم . ایشون الان هم باز منو تهدید کردن که بک اپ رو دارن و نمیدن علت هم اینکه تاپک زدم براشون و گفتن ضرر میکنیم
منم میتونم تهدید کنم اینکه کل سرور های ایشون رو ریپورت کنم که بسته بشه پنلشون پس این کار ها فایده نداره من 2 هفته صبر کردم تا همین جا هم بیشتر از چند ملیون ضرر کردم 2 هفته صبر نکردم که بگن بک اپ داریم ولی نمیدیم
شما هم یا انتقال بدید یا بک اپ داشته باشید منتظر هم نباشد ایشون بیان شفاف سازی کنن جون حرفی برای گفتن ندارن من از روز اول لینک تاپیک رو دادم به ایشون

- - - Updated - - -

شما شیرازی هستیدمیتونید بیاید دفتر ما مدارک رو ببنید و خودتون قضاوت کنید
همدانی هستند الکی زدن شیرازی

iMohsen
July 28th, 2015, 12:06
درود

دوست عزیز تا الان فقط گفتید ایشون اینجوری گفتند ایشون اونجوری گفتند! اگر مدرکی از گفته های ایشون و اینکه پنل سرورتون دست شخص دیگری بوده یا پرداخت غیر معتبر داشتید ارائه بدید تا دوستانی هم که از ایشون سرور دارند مطلع شوند در غیر اینصورت تخریب وجهه نفرمایید.بنده هم از جناب کریمی درخواست میکنم در این تاپیک شرکت کنند و شفاف سازی نمایند.

ارادتمند
فقیه

از ایشان درخواست کنید بیان در تاپیک شفاف سازی نمایند.
چون اینگونه تاپیک ها اگر باقی بماند موجب تخریب همکاران میشه و هیچ کارایی و سودی در بر نخواهد داشت.

دوستان عزیز مستندات و نحوه برخورد رو هم میبینید . باز هم قبول ندارید که همکار شما اشتباه کرده و باعث از دست رفتن سرور شده ؟

بالفرض که ایشون بک آپ خارج از سرور داشتن . مساله پولی که دریافت کردن و اشتباه ایشون که باعث از دست رفتن سرور شده چه جوری حل میشه ؟

majidisaloo1
July 29th, 2015, 10:42
با سلام
امید واریم که مشکل این همکارمون که متخصص ovh نیز به نظر هستند رفع گردد .
در صورتی که ایشون نتونستند مشکل را رفع بکنند خیلی سریع با ما در ارتباط باشند تا رایزنی ای با دیتاسنتر داشته باشیم
هر سرویس که تمدید نشه تا 7 روز از پنل حذف میشه و دیگه براش کاری نمیشه کرد . چیزی که من در تاریخ ها دیدم به نظر بیش از 7 روز است که سرویس شما مشکل دارد . . .
در نهایت امید وارم که مشکلتان رفع بشه .
البته این هم لازم به ذکر است که به خاطر پشتیبانی افتضاحی که مخصوصا سویواستارت دارد هیچوقت کاربرانمان را بهشون آفر سویو استارت یا کیم سوفی ندادیم چون وضعیت بیلینگ و ساپورت واقعا افتضاحه .
اگر پرداخت در لحظه اول اکسپت شد که شد اگه نشد بسیار این مورد زمانبر خواهد بود که مشکل رفع بشود .

iMohsen
August 2nd, 2015, 10:48
با سلام
امید واریم که مشکل این همکارمون که متخصص ovh نیز به نظر هستند رفع گردد .
در صورتی که ایشون نتونستند مشکل را رفع بکنند خیلی سریع با ما در ارتباط باشند تا رایزنی ای با دیتاسنتر داشته باشیم
هر سرویس که تمدید نشه تا 7 روز از پنل حذف میشه و دیگه براش کاری نمیشه کرد . چیزی که من در تاریخ ها دیدم به نظر بیش از 7 روز است که سرویس شما مشکل دارد . . .
در نهایت امید وارم که مشکلتان رفع بشه .
البته این هم لازم به ذکر است که به خاطر پشتیبانی افتضاحی که مخصوصا سویواستارت دارد هیچوقت کاربرانمان را بهشون آفر سویو استارت یا کیم سوفی ندادیم چون وضعیت بیلینگ و ساپورت واقعا افتضاحه .
اگر پرداخت در لحظه اول اکسپت شد که شد اگه نشد بسیار این مورد زمانبر خواهد بود که مشکل رفع بشود .

من سعی کردم که مشکل کاربر mr_net حل بشه ( در پی ام ) ولی متاسفانه مثل این که بعد از چندین روز تازه آقای کریمی یادشون افتاده بود با دیتاسنتر پیگیری کنن ( یعنی تا وقتی اینجا تاپیک نزدن , ایشون هم اصلا کار خاصی نمیکرد !) و با پیگیری انجام شده دقیقا همون موقع پیگیری ایشون سرور حذف و ریلود شده بود / ftp هم طبق گفته ایشون حذف شده !

ایشون هم که کلا هیچ مسئولیتی اعم از وجه دریافتی و یا این که اصلا دلیل این مشکل چی بوده قبول نمیکنن !

و جالبه که اصلا اینجا هیچ پاسخی هم ندادن و اصلا مشارکت نکردن که حداقل دیگر کاربران بدونن دلیل مشکل چی بوده و اونها دچارش نشن !

mr_net
August 2nd, 2015, 11:13
من سعی کردم که مشکل کاربر mr_net حل بشه ( در پی ام ) ولی متاسفانه مثل این که بعد از چندین روز تازه آقای کریمی یادشون افتاده بود با دیتاسنتر پیگیری کنن ( یعنی تا وقتی اینجا تاپیک نزدن , ایشون هم اصلا کار خاصی نمیکرد !) و با پیگیری انجام شده دقیقا همون موقع پیگیری ایشون سرور حذف و ریلود شده بود / ftp هم طبق گفته ایشون حذف شده !

ایشون هم که کلا هیچ مسئولیتی اعم از وجه دریافتی و یا این که اصلا دلیل این مشکل چی بوده قبول نمیکنن !

و جالبه که اصلا اینجا هیچ پاسخی هم ندادن و اصلا مشارکت نکردن که حداقل دیگر کاربران بدونن دلیل مشکل چی بوده و اونها دچارش نشن !
ممنون محسن جان من دیگه دیتا هام پرید ایشون پول منو هم پس نمیدن کارایی اداری دادگستری یکم وقت گیرهست و بزودی از طریق دادگاه پیگیری میکنیم

viasky
August 2nd, 2015, 12:08
باسلام
بنده مدت زیادی هست که با ایشون همکاری مختلفی دارم
اصلا همچین اخلاقی ندارن
حروم خوری و فرار از کار و....
حتما خیلی بد برخورد کردید و ایشون ناراحت شدن
ولی باز هم مطمئن باشید در عالم ناراحتی هم هر کاری که بشه و از دستشون بربیاد انجام میدن
موفق باشید

mr_net
August 2nd, 2015, 12:13
باسلام
بنده مدت زیادی هست که با ایشون همکاری مختلفی دارم
اصلا همچین اخلاقی ندارن
حروم خوری و فرار از کار و....
حتما خیلی بد برخورد کردید و ایشون ناراحت شدن
ولی باز هم مطمئن باشید در عالم ناراحتی هم هر کاری که بشه و از دستشون بربیاد انجام میدن
موفق باشید

خوبه اینشالا که نوبت شما نشه هیچ وقت ولی شد نگی کسی اینجا نگفت . من عکس گذاشتم ولی ملت ساده هستن دیگه منم اگه ماه پیش بود همین حرف رو میزدم ولی بعد خرابی
داداش من ایشون حتی پول مارو پرداخت نکردن گفتن برو بگیر شما کجایی کاری که از اخلاق حرف میزنی

viasky
August 2nd, 2015, 12:23
منتظر پاسخ سرویس دهنده باشید
انشالله همه چیز به صورت شفاف مشخص میشه و مشکل برطرف میشه

mr_net
August 2nd, 2015, 12:46
منتظر پاسخ سرویس دهنده باشید
انشالله همه چیز به صورت شفاف مشخص میشه و مشکل برطرف میشه

همون شما تاپیک رو نخوندید عزیزم دیتا پرید رفت 50 تا سایت من هم پاک شد تموم ایشون هم هیچ مسئولیتی قبول نکردن پول 3 تا سرور رو هم پیش داده بودیم اونم پس ندادن

Jolge
August 3rd, 2015, 11:58
همین که نیومد اینجا حرفی بزنه کاملا می شه فهمید مقصر کیه
برای شما دوست عزیز واقعا خیلی ناراحت شدم :(

hadi222
August 3rd, 2015, 12:23
من اخر ماه میخواستم یک سرور بگیرم
خدا رحم کرد اتفاقی این تاپیکو دیدم
اقا ایشالا که مشکلت حل بشه

P30Amin
August 3rd, 2015, 13:12
تو این دو هفته ای که صبر کردید روزانه پیگیر کارتون بودید ؟
علت اینکه پرداخت رو قبول نکردن سورس پول بوده؟ چون گویا این فروشنده آشنایی کامل داره با ovh و زیر مجموعه هاش .
سعی کنید با گفت و گو با ایشون و همکارای دیگه ای که دارن مشکل رو حل کنید.
اگر کسی رو بتونید پیدا کنید که تلفنی پیگیری کنه خوب میشه اگر بسیار ارزش داره اطلاعات یک پول بیشتری بدید به طرف و دیتاسنتر که سریعا پیگیری کنن.
در آخر هم شما باید بک آپ هاتون رو در یک سرور با رید هارد ذخیره میکردید که به این مشکل بر نمیخوردید.
احتیاج نبود 100 تومن بیشتر بدید میتونستید با همون 100 تومن فضای بک آپ از سایت های خیلی معتبر میخریدید.
امیدوارم پایان خوشی داشته باشه برای هر دوطرف این ماجرا.

mr_net
August 3rd, 2015, 13:15
تموم شد اطلاعات پرید ایشون بعد دو هفته هنوز پول رو ندادن . هارد بک اپ هم داشتیم پیش خودشون بود با هم بشته شد . رید هم داشتیم
و بله کاش اون پول اضافی رو در بک اپ گیری در مکان دیگه هزینه کرده بودیم

hegza
August 3rd, 2015, 20:56
تموم شد اطلاعات پرید ایشون بعد دو هفته هنوز پول رو ندادن . هارد بک اپ هم داشتیم پیش خودشون بود با هم بشته شد . رید هم داشتیم
و بله کاش اون پول اضافی رو در بک اپ گیری در مکان دیگه هزینه کرده بودیم

میدونید همه این کارهائی که فرمودین برای امنیت کردین هیچ ارزشی نداشته!!! شما هر چی تخم مرغ داشتی گذاشتی تو یک سبد معلومه سبد بیوفته همش میشکنه!!! یک سرور هتزنر ارزون میخریدین بک آپ ها رو میریختین توش 3*100=300 تومن با 200 تومنش میتونستین حدود 12ترا بایت هارد بک آپ بدون رید بخرید

mrasol
August 3rd, 2015, 23:08
میدونید همه این کارهائی که فرمودین برای امنیت کردین هیچ ارزشی نداشته!!! شما هر چی تخم مرغ داشتی گذاشتی تو یک سبد معلومه سبد بیوفته همش میشکنه!!! یک سرور هتزنر ارزون میخریدین بک آپ ها رو میریختین توش 3*100=300 تومن با 200 تومنش میتونستین حدود 12ترا بایت هارد بک آپ بدون رید بخرید

هتزنر هم مثل او وی اچ! فرقی نمیکنه دوست عزیز،هر دوشون دلایل عجیبی دارن برای بستن سرور...

استارتر عزیز در اینکه ایشون مقصر هستند شکی نیست،ولی خود شما هم بی تقصیر نیستید،البته اینم بگم ovh کلا قضیش با همه دیتاسنترا فرق میکنه از نظر بیلینگ... خیلیی خیلی حساس هستن،چند سال پیش برای بنده هم مشکل مشابه پیش اومد با کسایی که اولین نفراتی بودن که رفتن سمت او وی اچ خوشبختانه اون موقع بنده به جای اینکه صبر کنم تا واسطه مشکل رو حل کنه مجددا پرداخت رو از یه جای دیگه زدم و بعد از حل مشکل بلافاصله بکاپ گرفتم و ...
از راه قانونی هم پیگیری کردم و به هیچ جایی نرسیدم!! جواب واسطه و مدارکش واضح بود : ما پرداخت زدیم دیتاسنتر تایید نکرد!

به هر حال امیدوارم دفعات بعد حداقل سمت دیتاسنترهایی که روی این مسایل حساس هستند نرید

majidisaloo1
August 3rd, 2015, 23:24
هتزنر هم مثل او وی اچ! فرقی نمیکنه دوست عزیز،هر دوشون دلایل عجیبی دارن برای بستن سرور...

استارتر عزیز در اینکه ایشون مقصر هستند شکی نیست،ولی خود شما هم بی تقصیر نیستید،البته اینم بگم ovh کلا قضیش با همه دیتاسنترا فرق میکنه از نظر بیلینگ... خیلیی خیلی حساس هستن،چند سال پیش برای بنده هم مشکل مشابه پیش اومد با کسایی که اولین نفراتی بودن که رفتن سمت او وی اچ خوشبختانه اون موقع بنده به جای اینکه صبر کنم تا واسطه مشکل رو حل کنه مجددا پرداخت رو از یه جای دیگه زدم و بعد از حل مشکل بلافاصله بکاپ گرفتم و ...
از راه قانونی هم پیگیری کردم و به هیچ جایی نرسیدم!! جواب واسطه و مدارکش واضح بود : ما پرداخت زدیم دیتاسنتر تایید نکرد!

به هر حال امیدوارم دفعات بعد حداقل سمت دیتاسنترهایی که روی این مسایل حساس هستند نرید

با سلام
اگر درست خاطرم باشه پرداخت شما را هم ما زدیم و سرورتان باز شد و بک آپ گرفتید .
درسته؟

mrasol
August 3rd, 2015, 23:28
با سلام
اگر درست خاطرم باشه پرداخت شما را هم ما زدیم و سرورتان باز شد و بک آپ گرفتید .
درسته؟

درسته جناب عیسی لو...پول آی پی ها را دوبار پرداخت کردیم

majidisaloo1
August 4th, 2015, 00:49
درسته جناب عیسی لو...پول آی پی ها را دوبار پرداخت کردیم

یاد خاطرات گذشته بخیر اما چیزی که هست متاسفانه کاربران وقتی با دیتاسنتری میخواهند کار بکنند گذشته و مشکلاتی که با ایران داشته و چه کسایی بدون مشکل و از کی کار میکنند را نگاه نمیکنند و بیشتر مبلغ مد نظرشان هست.که البته در ارتباط با استارتر شاید صدق نکنه چون هزینه ای که باید میکردند را کردند .

hegza
August 4th, 2015, 02:08

بله میدونم اینا هم میبندن! هرجا ممکنه ببندن که شایع ترین مشکل سورس بانکیه اما بحث من اینه میتونست یک سرور بک آپ همزمان با سرور های اصلیش با مبلغی کمتر از پولی که اضاف تر میدادن برای سرور هتزنر میداد. امکان نداره هر دو یک دفعه با هم ببندن. اگر و تنها اگر پرداخت کننده انویس های هر دو دیتا سنتر یکی باشه و مشکل هم از پرداخت باشه. اینو باب محکم کاری گفتم نه تعریف هتزنر و یا بد دیتا سنتر دیگه!!!

T.Toosi
August 4th, 2015, 04:55
شما مستقیم بری فتا پیگیری میکنند دوست عزیز اصلا نیاز به دادسرا و .. نداره، بنده یک دفعه برای کلاه برداری رفتم فتا گفت بشین نیم ساعته کارو رو راه انداخت.

شما یک سر برو فتا ببین چی میگن اگر مشکل دار بشه میفرستن دادگاه.

الانم که جدیدا مد شده میگن چرا بک آپ نگرفتی :39: حالا بیچاره فضا بک آپ داشته باز میگن چرا از هتزنر نگرفتی، باز از هتزنر میگیره هارد میسوزونه میگن چرا از هتزنر گرفتی :))

compiler
August 4th, 2015, 09:21
سلام استارتر گرامی، بابت اتفاقی که براتون افتاده بسیار متاسفم و کاملا درکتون میکنم.

فارغ از اینکه کی مقصره و کی مقصر نیست، این تاپیکی که شما زدید مثل همه تاپیک های قبلی تبدیل شد به محلی برای ۲ دسته خاص :

۱.آدم هایی که این وسط دنبال کوبیدن همکارشون (بدون اینکه بدونن واقعیت چی بوده) و در نتیجه کسب اعتبار و جذب مشتری هستند
۲.آدم هایی که برای گرفتن تخفیف های آینده از فروشنده ای که ذکر کردید (باز هم بدون دانستن حقیقت) اقدام به دفاع کور کورانه و بی دلیل از ایشان کردند

بعضی هاشون حتی سابقه خوبی هم ندارن و اگر بگردید موارد مشابه علیه خودشون هم در این انجمن وجود داره. من نمیدونم مگه این سرور فروختن ها چقدر برای بعضی از دوستان ارزش داره که خودشون رو مدیون این و اون میکنند! به هر حال امیدوارم مشکل شما هر چند اینطور که فرمودید بعیده ولی حل بشه. من سابقه همکاری با آقای کریمی رو داشتم و بر اساس شناخت قدیمی که از ایشون دارم فکر نمیکنم حق و حقوقتون رو ندن ولی واقعا هم در عجبم که چرا نیومدن یک کلمه از خودشون دفاع کنند. به هر حال فقط اینو نوشتم که اون دوستان خاص! از ضرر کردن یک مشتری و به مشکل خوردن یک فروشنده اینقدر سوء استفاده نکنند و به عبارتی سرشون توی کار خودشون باشه. آدم اگر درست کار کنه اصلا وقتی نداره بخواد این همه خودشو قاطی بحث هایی کنه که بهش ربطی نداره.

امیدوارم مدیران محترم سایت قانونی بزارن که جز ۲ طرف مستقیم شکایت، کس دیگری حق اظهار نظر و گرفتن ماهی از آب گل آلود نداشته باشه.

موفق باشید

hegza
August 4th, 2015, 15:12
شما مستقیم بری فتا پیگیری میکنند دوست عزیز اصلا نیاز به دادسرا و .. نداره، بنده یک دفعه برای کلاه برداری رفتم فتا گفت بشین نیم ساعته کارو رو راه انداخت.

شما یک سر برو فتا ببین چی میگن اگر مشکل دار بشه میفرستن دادگاه.

الانم که جدیدا مد شده میگن چرا بک آپ نگرفتی :39: حالا بیچاره فضا بک آپ داشته باز میگن چرا از هتزنر نگرفتی، باز از هتزنر میگیره هارد میسوزونه میگن چرا از هتزنر گرفتی :))
عزیز من اول که فتا باید بری دادگاه اگر هم برای شما انجام داده (که بعید میدونم و تخلف کرده چون اونا مجری هستند نه حاکم) رو مرامی و شانسی کرده
در مورد هتزنر و ... یک مثال بود برای هزاران کس دیگه و یا خودش برای بعدا وگرنه ما که قاضی یا مشاور حقوقی نیستیم بخوایم ایشون رو مشاوره بدیم فقط از بوود فنی عرض کردم بهتره بک آپ در دیتا سنتر یا اکانت دیگری تهیه کنید.
ضمنا چند درصد احتمال میدین همزمان او وی اچ ببنده و همون روز سرور بک آپ واقع در هتزنر هم بسوزه؟!!!!!

P30Amin
August 12th, 2015, 08:18
سلام.
دوستان چون ما هم شاید با این دیتاسنتر کار کردیم سوالی برام پیش اومد.

برای خرید سرور از so you start آیا پرداخت با پی پال انجام بشه بهتره یا مستر کارت ؟
کدوم یکی مطمئن تره و مشکلات کمتری داره ؟

company_hosting
August 12th, 2015, 10:07
سلام.
دوستان چون ما هم شاید با این دیتاسنتر کار کردیم سوالی برام پیش اومد.

برای خرید سرور از so you start آیا پرداخت با پی پال انجام بشه بهتره یا مستر کارت ؟
کدوم یکی مطمئن تره و مشکلات کمتری داره ؟

سلام

مستر کارت

P30Amin
August 12th, 2015, 18:31
سلام

مستر کارت

اینجا چند نفر گفتن با پی پال بهتره .

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=148013&p=1385382#post1385382

starting
August 12th, 2015, 20:56
اینجا چند نفر گفتن با پی پال بهتره .

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=148013&p=1385382#post1385382

با هرچی بنام صاحب پنل باشه پرداخت کنی حله حالا پی پال میخواد باشه یا دبیت کارت

websazha
August 12th, 2015, 21:27
با سلام

این مشکلات معمولا برای پنل های ie به کرات دیده شده به دلیل این هست که صاحب پنل هر دفعه از یک پی پل استفاده می کنه و مرتبه هم دیتاسنتر مدت زمانی پرداخت رو نگه میداره و چک می کنه تا یه مدت به صورت دستی تایید می کنند اما وقتی ببنید سیستم ضد تقلب اونها هر مرتبه بر اساس عدم تطبیق اطلاعات پنل و پرداخت کننده هر مرتبه روی تایید دستی قرار میگیره مشکوک میشه و گاها درخواست اطلاعات کامل پنل و پی پل پرداخت شده می کنه و می پرسند چرا این اختلافات وجود دارد.در کل نتیجه ای هست که اگر بخواین بگیریم سرویس دهنده که سرویسهاشون بسته شده جبه می گیرند و جنگ جهانی 3 به راه می افتد.
دوست عزیز شما به فکر دیتا و بک اپ گیری باش 1000 صفحه بحث داخل این انجمن واسه شما 1KB دیتا هم بر نخواهد گردوند.
در کل دیتاسنتر در هر حالتی یک ftp میده که بک اپ بردارید حتی اگر سرور مسدود شده باشه به طور کامل سریعا تماس و تیکت ارسال کنند که ftp بک آب بدند که 50% احتمالا داده اند.اگر اگر پرداخت هاشون رو تقلب اعلام کردند و دیگر سرور شارژ نمی شود بک اپ فرستادن. ولی اگر روی تایید دستی هست یعنی معلوم نیست هنوز این سرور تمدید شده پس هیچ ftp بک اپ وجود ندارد چون سرور در واقع تمدید نشده پس باید تکلیف تایید و یا عدم تایید فاکتور معلوم بشه.

موفق باشید.