PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنترل پنل centos لطفا همه بیایید نظر شخصی

ourweb
July 20th, 2015, 01:47
با سلام نمیدونم از کجا شروع کنم واقعا دارم دیونه میشم شاید باور نکنید این 2 هفته بدترین روز های زندگی من بود و خیلی حوادث بد برام پیش اومد هم تو کار و هم شخصی ولی امروز یک چیز خوشحالم کرد و هنوز هم خوشحالم با نصب این کنترل پنل فوق العاده centos-webpanel شاید باورتون نشه ولی از شروعش تا اماده سازی کامل یاد گرفتم هم از دیوار دفاعی هم از سرعت و یوزر فرندی انقدر خوب بود که نگید یکی از امکاناتش که من رو به خودش جلب کرد انتقال فول بک آپ سی پنل بود که فقط در دایرکتوری /home اپلود میکنی فول بک آپ رو و میری اکسپورت میکنی واقعا همه چیز عالیه من از الان هر کاربری بگیرم اگه کنترل پنل رایگان بخواد این رو براش نصب میکنم واقعا استیبل هست به همه دوستان و همکارانم پیشنهاد میکنم که این را نصب کنند

OmidX
July 20th, 2015, 03:19
با سلام نمیدونم از کجا شروع کنم واقعا دارم دیونه میشم شاید باور نکنید این 2 هفته بدترین روز های زندگی من بود و خیلی حوادث بد برام پیش اومد هم تو کار و هم شخصی ولی امروز یک چیز خوشحالم کرد و هنوز هم خوشحالم با نصب این کنترل پنل فوق العاده centos-webpanel شاید باورتون نشه ولی از شروعش تا اماده سازی کامل یاد گرفتم هم از دیوار دفاعی هم از سرعت و یوزر فرندی انقدر خوب بود که نگید یکی از امکاناتش که من رو به خودش جلب کرد انتقال فول بک آپ سی پنل بود که فقط در دایرکتوری /home اپلود میکنی فول بک آپ رو و میری اکسپورت میکنی واقعا همه چیز عالیه من از الان هر کاربری بگیرم اگه کنترل پنل رایگان بخواد این رو براش نصب میکنم واقعا استیبل هست به همه دوستان و همکارانم پیشنهاد میکنم که این را نصب کنند

آخرین باری ک نصبش کردم ، بخش کاربریش هنوز کامل نشده بود ، الان کامل شده ؟ یعنی ب جز ادمین سرور ، کس دیگه ای هم میتونه لاگین کنه ؟ مثل ریسلر یا کاربر عادی ؟

ourweb
July 20th, 2015, 03:26
آخرین باری ک نصبش کردم ، بخش کاربریش هنوز کامل نشده بود ، الان کامل شده ؟ یعنی ب جز ادمین سرور ، کس دیگه ای هم میتونه لاگین کنه ؟ مثل ریسلر یا کاربر عادی ؟

کاربر عادی راحت میتونه تمام امکاناتی که سی پنل داره رو در این داشته باشه همچنین در مورد ریسیلر گفتن به زودی ماژول رو اظافه میکنن ولی واقعا عالی هست با یک دکمه وب سرور nigix رو نصب کرد همچنین کش سرور رو واقعا عالی هست الان سایت خودمون رو اوردم روش یه چکش بکنید
www.irhosting24.com

- - - Updated - - -

کاربر میتونه بک آپ سی پنل رو هم ریستور کنه یا بک آپ بگیره همچنین واقعا استیبل هست

jahromweb
July 20th, 2015, 04:30
سلام
یک پنل کامل هست که میشه گفت خیلی از امکانات دایرکت ادمین و سی پنل رو داره
حتی درمورد وب سرور انیجینکس + اپاچی داره جالب تر این که امکان نصب اتوماتیک وارنیش و ...!
چیز جالب و کاملی هست
یکی از کاربرای انجمن ساپورتر این پنل هست یوزرنیم : elementary

- - - Updated - - -

به نظرم جای پیشرفت داره که مثل وب سایت پنل که جای پلسک رو گرفت اینم بخشی از بازار رو بگیره...
البته هنوز خیلی زود میدونم برای استفاده به عنوان پنل هاستینگ...

ourweb
July 20th, 2015, 16:59
سلام
یک پنل کامل هست که میشه گفت خیلی از امکانات دایرکت ادمین و سی پنل رو داره
حتی درمورد وب سرور انیجینکس + اپاچی داره جالب تر این که امکان نصب اتوماتیک وارنیش و ...!
چیز جالب و کاملی هست
یکی از کاربرای انجمن ساپورتر این پنل هست یوزرنیم : elementary

- - - Updated - - -

به نظرم جای پیشرفت داره که مثل وب سایت پنل که جای پلسک رو گرفت اینم بخشی از بازار رو بگیره...
البته هنوز خیلی زود میدونم برای استفاده به عنوان پنل هاستینگ...

سلام بله دقیقا همینطوره هنوز زوده تا وارد بازار هاستینگ بشه ولی واقعا برای یک سایت یا یک کاربری که بخواد یک سایت رو راه بندازه یا مثلا سایت اپلود سنتر ها واقعا کارامد هست من همین الان حمله داس دارم میکنم روی سرور که ببینم قطع میشه اصلا یک ثانیه قطع نشد بله همون سرعت و پایداری رو داره همچنین خیلی راحت میتوانید پورت ها و بقیه تنضیمات دلخواه خود را انجام بدید که این خیلی عالی هست از نظر من که خیلی خوب هست اون دوست عزیزمون که پشتیبان هستند ای کاش سایت شان فعال بود و این را ادامه میدادند ولی خب گویا نیستند .

kool
July 20th, 2015, 17:25
سلام ممنون
از دوستان اگه در مورد تفاوت ها یا کاستی های احتمالی پنل فوق نسبت به دایرکت ادمین و سی پنل اطلاع دارند لطفا لیست نمایند

OmidX
July 20th, 2015, 17:34
این پنل چون خودش با php نوشته شده ، اگر قرار باشه برای هاست کردن سایت هایی استفاده بشه ک از php استفاده میکنن ، نسبت ب دایرکت دامین یا سی پنل درجه آسیب پذیری بالاتری خواهد داشت . (البته نه در همه شرایط)

اما در کل ، از نظر امکانات در سطح خوبی قرار دارد ...

ourweb
July 20th, 2015, 17:45
سلام ممنون
از دوستان اگه در مورد تفاوت ها یا کاستی های احتمالی پنل فوق نسبت به دایرکت ادمین و سی پنل اطلاع دارند لطفا لیست نمایند
برای این موارد میتوانید استفاده کنید
سایت های شخصی
سایت های vip
راه اندازی اپلود سنتر ها یا دایرکتوری ها کاملا برای این ها عالی هست اما برای ارائه خدمات میزبانی نه هنوز کمی کار دارد

samaserver
July 21st, 2015, 10:16
این کنترل پنل دمو نداره ؟

OmidX
July 21st, 2015, 10:49
این کنترل پنل دمو نداره ؟

Non SSL Login: http://185.4.149.65:2030 (http://185.4.149.65:2030/)
SSL Login: https://185.4.149.65:2031 (https://185.4.149.65:2031/)

root/admin Panel Login:
Username: root
Password: admin123

End user Panel Login:
Username: test-dom
Password: admin123

tikweb.ir
July 21st, 2015, 11:00
مشکلی که همیشه داشته و الان هم داره مشکل فایل مینجر بسیار زشت و بدون امکانات و دیگری کند و سنگین بودن صفحات مختلف پنل هست ! (واقعا برای یه پنل خیلی سنگین و کنده)

jahromweb
July 21st, 2015, 11:18
مشکلی که همیشه داشته و الان هم داره مشکل فایل مینجر بسیار زشت و بدون امکانات و دیگری کند و سنگین بودن صفحات مختلف پنل هست ! (واقعا برای یه پنل خیلی سنگین و کنده)
سلام
والا زیاد مهم نیست برای من چون ftp client های حرفه ای وجود داره که با توجه به اوپن سورس بودن برنامه میشه جایگزین کرد داخلش...
به نظر من بجز اوپن سورس بودن مزینت دیگری نداره چون دایرکت ادمین هزینه لایسنس کمی داره و از نظر استیبل بودن و امن بودن شخصا خیالم خیلی راحت تر هست همچنین انجمن خوبی داره که راحت میشه با مدیرش حرف زد و ...