PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احتیاج به یک سیم کارت یا یک خط انگلیس برای تایید اکانت

iwpanel
July 19th, 2015, 16:44
سلام

دوستان احتیاج به خط دارم برای فعال کردن یه اکانت که تماس میگیرند باید جوری باشه که خط دایورت بشه روی خط ایران من چه با هزینه چه رایگان هرچی هست اعلام کنید
فقط کسانی که تجربه دارن یا کار کردن بگن چون خیلی از سایت ها تست شده جوابی نگرفتیم

راه های ارتباطی با ما

Id Yahoo : Techshiraz

Email 1: Techshiraz@yahoo.com
Email 2: domain@shiraz.technology

Viber : 09355569387
Telegram : 09355569387

javadk
July 19th, 2015, 17:49
سلام
شماره اختصاصی از اسکایپ بگیرید,فکر کنم بصرفه تر باشه.

iwpanel
July 19th, 2015, 17:51
سلام
شماره اختصاصی از اسکایپ بگیرید,فکر کنم بصرفه تر باشه.
نه سیستم قبول نمیکنه نه voip نه skype

dakkeh20
July 19th, 2015, 17:57
سلام

این بدردتون میخوره : https://www.stickynumber.com

iwpanel
July 19th, 2015, 17:59
سلام

این بدردتون میخوره : https://www.stickynumber.com

ازش خط دارم از خود انگلیس دادم زنگ زدن به خطه میگن جواب نمیده الکی هست

sor
July 19th, 2015, 18:10
با اجازه استارتر بنده هم نیازمند همچین خطی هستم .
کشور زیاد فرقی نمیکنه فقط قابلیت دایورت کردن رو داشته باشه .

nexinel
July 21st, 2015, 12:52
از سیم کارت های WorldSim استفاده بفرمایید. تو ایران هم شرکت های متعددی اقدام به فروش آن می کنند. پس از خرید می بایست تشریف ببرید به وبسایت این شرکت و سیم کارت رو ثبت نام و فعال کنید و تنظیمات مورد نیاز رو اعمال نمایید. توجه داشته باشید شماره UK شماره اصلی و ثابت بوده و شماره US بصورت 1 ماهه و بصورت هدیه در صورت درخواست برای شما فعال می شود. در صورت تمایل خواهید توانست شماره های مجازی از کشور های دیگر را نیز به خط خود اضافه کنید.

iwpanel
July 21st, 2015, 12:56
از سیم کارت های WorldSim استفاده بفرمایید. تو ایران هم شرکت های متعددی اقدام به فروش آن می کنند. پس از خرید می بایست تشریف ببرید به وبسایت این شرکت و سیم کارت رو ثبت نام و فعال کنید و تنظیمات مورد نیاز رو اعمال نمایید. توجه داشته باشید شماره UK شماره اصلی و ثابت بوده و شماره US بصورت 1 ماهه و بصورت هدیه در صورت درخواست برای شما فعال می شود. در صورت تمایل خواهید توانست شماره های مجازی از کشور های دیگر را نیز به خط خود اضافه کنید.
متاسفانه شرکت معتبری ندیدم تو این ضمینه کار کنه جایی میشناسید؟

nexinel
July 21st, 2015, 13:10
متاسفانه شرکت معتبری ندیدم تو این ضمینه کار کنه جایی میشناسید؟

http://www.emertatit.com/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C/%D8%B3%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C.html

http://www.parstakan.com/simcardbeynolmelali/index.htm (http://www.parstakan.com/simcardbeynolmelali/index.htm)

iwpanel
July 21st, 2015, 13:18
http://www.emertatit.com/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA-%D8%A7%D8%B1%D8%B2%DB%8C/%D8%B3%DB%8C%D9%85-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C.html

http://www.parstakan.com/simcardbeynolmelali/index.htm (http://www.parstakan.com/simcardbeynolmelali/index.htm)

جفتش تماس گرفتیم کار نمیکنند

nexinel
July 21st, 2015, 13:30
جفتش تماس گرفتیم کار نمیکنند

من خاطرم هست یکسری شرکت ها تو ایران فروش داشتند چند سال پیش، الان رو نمی دونم. حتی برای یکی از دوستان هم تهیه کرده بودیم، اگر اشتباه نکنم از شرکتی در ارومیه. به هر صورت اگر پیدا نکردید، میتونم از خارج از کشور براتون سفارش بدم بیارن.

iwpanel
July 21st, 2015, 13:43
من خاطرم هست یکسری شرکت ها تو ایران فروش داشتند چند سال پیش، الان رو نمی دونم. حتی برای یکی از دوستان هم تهیه کرده بودیم، اگر اشتباه نکنم از شرکتی در ارومیه. به هر صورت اگر پیدا نکردید، میتونم از خارج از کشور براتون سفارش بدم بیارن.
قیمت چقدر هست ؟

Meistero
July 21st, 2015, 13:55
درود

خدمت شما:
http://www.citynumbers.co.uk/uk-virtual-numbers/

شما باید UK Virtual Numbers رو انتخاب کنید.

سرویسی که در این سایت ارائه میشه رو امتحان نکردم ولی اونطوری که در پاسخ آخرین پرسش گفته,سرویس شون VOIP نیست!

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه اینه که تو همون پرسش و پاسخ گفته فقط به شرکتها ارائه میده و نه به شخص....اگر مایل بودین بهشون ایمیل بزنین و ازشون بپرسین.

iwpanel
July 21st, 2015, 13:58
درود

خدمت شما:
http://www.citynumbers.co.uk/uk-virtual-numbers/

شما باید UK Virtual Numbers رو انتخاب کنید.

سرویسی که در این سایت ارائه میشه رو امتحان نکردم ولی اونطوری که در پاسخ آخرین پرسش گفته,سرویس شون VOIP نیست!

- - - Updated - - -

یه چیز دیگه اینه که تو همون پرسش و پاسخ گفته فقط به شرکتها ارائه میده و نه به شخص....اگر مایل بودین بهشون ایمیل بزنین و ازشون بپرسین.
شرکت داریم ولی مسئله اینجاست که پولی هست قبلا تست کردید ؟‌که واقعا جواب میده ؟

nexinel
July 21st, 2015, 14:04
قیمت چقدر هست ؟

اینطور که در وبسایت WorldSim می توان مشاهده کرد، 45 دلار هزینه سیم کارت به همراه 15 دلار حداقل شارژ اولیه موجود روی آن می باشد. هزینه ارسال نیز بسته به روش و زمان تحویل بین 5 (تحویل عادی 30 روزه) تا 50 دلار (تحویل فوری 3 روزه) متغیر است. روی قیمت تمام شده هم 15 دلار اضافه کنید، میشه هزینه نهایی کار شما. بعدش هم می بایست یکم دیگر صبر بفرمایید ببینم کدوم از بچه ها میخوان برن ایران که همراه خودشون بیارن برای شما.

http://www.worldsim.com/international-sim-card

اگر شماره غیر از UK هم بخواید، به غیر از اینکه 1 ماه شماره US رایگان دارید، می بایست برای این شماره های مجازی نیز در دوره های زمانی مورد نیاز هزینه کنید:

http://www.worldsim.com/virtual-phone-number

اگر خواستید پیغام خصوصی بدید.

Meistero
July 21st, 2015, 14:06
شرکت داریم ولی مسئله اینجاست که پولی هست قبلا تست کردید ؟‌که واقعا جواب میده ؟

خب معلومه که پولیه! :d

همونطور که گفتم من امتحانش نکردم.چند وقت پیش دنبال تلفن ثابت از انگلیس میگشتم.این سایتو پیدا کرده بودم و تو فیووریت داشتم.بهترین کار اینه که هر چی که میخواید رو از حودشون بپرسید.

iwpanel
July 21st, 2015, 14:14
خب معلومه که پولیه! :d

همونطور که گفتم من امتحانش نکردم.چند وقت پیش دنبال تلفن ثابت از انگلیس میگشتم.این سایتو پیدا کرده بودم و تو فیووریت داشتم.بهترین کار اینه که هر چی که میخواید رو از حودشون بپرسید.
نه ما مسئله پول نداریم میخواییم به کار بیاد اوکی ممنون از راهنماییتون

Meistero
July 21st, 2015, 14:16
اینطور که در وبسایت WorldSim می توان مشاهده کرد، 45 دلار هزینه سیم کارت به همراه 15 دلار حداقل شارژ اولیه موجود روی آن می باشد. هزینه ارسال نیز بسته به روش و زمان تحویل بین 5 (تحویل عادی 30 روزه) تا 50 دلار (تحویل فوری 3 روزه) متغیر است. روی قیمت تمام شده هم 15 دلار اضافه کنید، میشه هزینه نهایی کار شما. بعدش هم می بایست یکم دیگر صبر بفرمایید ببینم کدوم از بچه ها میخوان برن ایران که همراه خودشون بیارن برای شما.

http://www.worldsim.com/international-sim-card

اگر شماره غیر از UK هم بخواید، به غیر از اینکه 1 ماه شماره US رایگان دارید، می بایست برای این شماره های مجازی نیز در دوره های زمانی مورد نیاز هزینه کنید:

http://www.worldsim.com/virtual-phone-number

اگر خواستید پیغام خصوصی بدید.

با اجازه از شروع کننده تاپیک میخواستم یه پرسشی از شما بکنم:
شماره این نوع سیمکارتها میشه گفت بنوعی شماره موبایل محسوب میشن درسته!آیا میشه بعنوان شماره موبایل برای Paypal از اینها استفاده کرد؟یعنی paypal تاییدش کنه!
آیا تا بخال برای Paypal کسی از این سیمکارتها استفاده کرده؟(بطور مشخص برای شماره آمریکایی که میده و برای US Paypal )

سپاس

nexinel
July 21st, 2015, 14:32
با اجازه از شروع کننده تاپیک میخواستم یه پرسشی از شما بکنم:
شماره این نوع سیمکارتها میشه گفت بنوعی شماره موبایل محسوب میشن درسته!آیا میشه بعنوان شماره موبایل برای Paypal از اینها استفاده کرد؟یعنی paypal تاییدش کنه!
آیا تا بخال برای Paypal کسی از این سیمکارتها استفاده کرده؟(بطور مشخص برای شماره آمریکایی که میده و برای US Paypal )

سپاس

اصولا نمی بایست مشکلی داشته باشه، اما روند تایید PayPal مراحل بسیار مهم تری دارند که شامل حساب و کارت بانکی و آدرس مرتبط با آن حساب می شود. بعضی وقت ها نیز درخواست تلفن ثابت می کنند.

Meistero
July 21st, 2015, 15:36
اصولا نمی بایست مشکلی داشته باشه، اما روند تایید PayPal مراحل بسیار مهم تری دارند که شامل حساب و کارت بانکی و آدرس مرتبط با آن حساب می شود. بعضی وقت ها نیز درخواست تلفن ثابت می کنند.
اکانتم حساب بانکی و کارت و آدرس مرتبط و تلفن ثابت داره و مدتهاست بدون مشکل داره کار میکنه.گفتم اگر در آینده " لازم شد " شماره موبایل هم اضافه کنم شاید این سیم کارتها بدرد بخوره!

بذارید یه تجربه بد از این سیم کارتها رو براتون بگم:
زمستون پارسال از یه سایت معتبر خارجی فروشنده این سیم کارتها که به ایران هم میفرستاد یکی گرفتم.توی فرمش Billing Address شو زدم آمریکا و Shipping Address شو آدرس ایرانو نوشتم.ایمیل زدن که باید بهمون تلفن کنین تا خرید تایید بشه.آقا مام از ایران زنگ زدم گفتم اومدم مسافرت ایران و الانم خونه فامیلام هستم و به سیم کارتتون نیاز دارم.معمولا اپراتوراشون هندین .بیچاره گفتش باشه و فرستاد.

متاسفانه بدستم نرسید.نمیخوام بگم توی گمرک یا پست هپولی شدو از این حرفا ولی بهرحال بدستم نرسید....شایدم ورودش ممنوع باشه.
چند ماه بعد ایمیل اومد که باید اکانتتونو شارژ کنید تا شماره تون غیر فعال نشه.داغمو تازه کرد!...هاهاها

nexinel
July 21st, 2015, 15:48
اکانتم حساب بانکی و کارت و آدرس مرتبط و تلفن ثابت داره و مدتهاست بدون مشکل داره کار میکنه.گفتم اگر در آینده " لازم شد " شماره موبایل هم اضافه کنم شاید این سیم کارتها بدرد بخوره!

بذارید یه تجربه بد از این سیم کارتها رو براتون بگم:
زمستون پارسال از یه سایت معتبر خارجی فروشنده این سیم کارتها که به ایران هم میفرستاد یکی گرفتم.توی فرمش Billing Address شو زدم آمریکا و Shipping Address شو آدرس ایرانو نوشتم.ایمیل زدن که باید بهمون تلفن کنین تا خرید تایید بشه.آقا مام از ایران زنگ زدم گفتم اومدم مسافرت ایران و الانم خونه فامیلام هستم و به سیم کارتتون نیاز دارم.معمولا اپراتوراشون هندین .بیچاره گفتش باشه و فرستاد.

متاسفانه بدستم نرسید.نمیخوام بگم توی گمرک یا پست هپولی شدو از این حرفا ولی بهرحال بدستم نرسید....شایدم ورودش ممنوع باشه.
چند ماه بعد ایمیل اومد که باید اکانتتونو شارژ کنید تا شماره تون غیر فعال نشه.داغمو تازه کرد!...هاهاها

اصولا Billing Address رو می بایست همان مشخصات و آدرسی بزنید که کارت VISA یا Master برای آن صادر شده است و می بایست امکان وریفای آن به روش های مختلف درخواست شده را نیز داشته باشید. هرچند تایید حساب بانکی کافی است و طبق قوانین نباید از شما پاسپورت یا ... بخواهند، اما برخی کمپانی ها بنا به سیاست های خود ممکن است مدارک بیشتری درخواست کنند، نمونه بارز آن شرکت PayPal می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل مالی، حتما مدارک تکمیلی را درخواست کرده و تا آن موقع حساب شما را موقتا بلوکه می نمایند.

مشخصات و آدرس Shipping ربطی به روال تایید ندارد، اما بسیاری از کمپانی های خارجی ارسال مستقیم به ایران ندارند، بنابراین می بایست فردی رو خارج از کشور داشته باشید تا برای وی ارسال کنید و ایشان تحویل گرفته و به نحوی به شما برساند، حال یا با پست مجدد و یا حمل توسط خود ایشان. برای یک مورد نیز از نظر گمرک مشکلی وجود ندارد، مخصوصا در ابعاد یک پاکت نامه معمولی که شاید حتی چک هم نشود.

به هر صورت نمی دانم قصد شما از تعریف خاطراتتان چیست، ولی اگر طعنه به قولی است که من به استارتر داده ام، اولا اینکه بنده کارم این نیست و سودی از این مسئله عایدم نمی شود و صرفا هدفم کمک به ایشان بود، ثانیا سیم کارت رو برای ایشون با کارت و حساب بانکی معتبر خودم خریداری می کنم و خارج از ایران تحویل می گیرم و سپس به یکی از دوستانی که قصد سفر به ایران دارم تحویل می دهم تا برای ایشان بیاورند تا هزینه زیادی رو هم متقبل نشوند برای ارسال به ایران.

Meistero
July 21st, 2015, 16:05
اگر کسی داره از اینا استفاده میکنه.ممکنه لطفا شماره آمریکاشو بهم pm کنه تا چکش کنم ببینم چه نوع شماره ایه ! VOIP or Mobile or LandLine

سپاس

- - - Updated - - -

اصولا Billing Address رو می بایست همان مشخصات و آدرسی بزنید که کارت VISA یا Master برای آن صادر شده است و می بایست امکان وریفای آن به روش های مختلف درخواست شده را نیز داشته باشید. هرچند تایید حساب بانکی کافی است و طبق قوانین نباید از شما پاسپورت یا ... بخواهند، اما برخی کمپانی ها بنا به سیاست های خود ممکن است مدارک بیشتری درخواست کنند، نمونه بارز آن شرکت PayPal می باشد که در صورت بروز هرگونه مشکل مالی، حتما مدارک تکمیلی را درخواست کرده و تا آن موقع حساب شما را موقتا بلوکه می نمایند.

مشخصات و آدرس Shipping ربطی به روال تایید ندارد، اما بسیاری از کمپانی های خارجی ارسال مستقیم به ایران ندارند، بنابراین می بایست فردی رو خارج از کشور داشته باشید تا برای وی ارسال کنید و ایشان تحویل گرفته و به نحوی به شما برساند، حال یا با پست مجدد و یا حمل توسط خود ایشان. برای یک مورد نیز از نظر گمرک مشکلی وجود ندارد، مخصوصا در ابعاد یک پاکت نامه معمولی که شاید حتی چک هم نشود.

به هر صورت نمی دانم قصد شما از تعریف خاطراتتان چیست، ولی اگر طعنه به قولی است که من به استارتر داده ام، اولا اینکه بنده کارم این نیست و سودی از این مسئله عایدم نمی شود و صرفا هدفم کمک به ایشان بود، ثانیا سیم کارت رو برای ایشون با کارت و حساب بانکی معتبر خودم خریداری می کنم و خارج از ایران تحویل می گیرم و سپس به یکی از دوستانی که قصد سفر به ایران دارم تحویل می دهم تا برای ایشان بیاورند تا هزینه زیادی رو هم متقبل نشوند برای ارسال به ایران.
1.بله دقیقا برای همین بود که Billing address شو مجبور شدم آمریکا بزنم .اونام سخت گیر نبودن!....و دوباره بله بهتره اگر کسی رو خارج نداریم از کسانی مثل شما که داخل کشور هستن خرید کنیم.فامیل هم دارم ولی آدم روش نمیشه بهشون رو بزنه.(حالا شایدم زدم...)

2.خواهش میکنم قربان این حرفا چیه!...من اصلا منظورم به شما یا هر کس دیگری نبود و حتی اینم متوجه نشده بودم که شما میخواید براشون تهیه کنید...خلاصه ببخشید اگه سوتفاهم شده.

peym@n
July 21st, 2015, 16:31
سلام

دوستان احتیاج به خط دارم برای فعال کردن یه اکانت که تماس میگیرند باید جوری باشه که خط دایورت بشه روی خط ایران من چه با هزینه چه رایگان هرچی هست اعلام کنید
فقط کسانی که تجربه دارن یا کار کردن بگن چون خیلی از سایت ها تست شده جوابی نگرفتیم

راه های ارتباطی با ما

درود
در صورت درخواست بنده در خدمت هستم راه هایی ارتباطی در امضا موجود میباشد
موفق باشید

iwpanel
July 21st, 2015, 16:42
درود
موفق باشید
خواستن که میخواییم شرایط اعلام کنید

- - - Updated - - -

دوست عزیز فعلا پیشنهادهای زیادی شده از پیام های خصوصی داریم برسی میکنیم مورد شما خیلی خوبه ولی خیلی زمان گیر هست ما سریع به این خط نیازمندیم

nexinel
July 21st, 2015, 16:51
دوست عزیز فعالا پیشنهادهای زیادی شده از پیام های خصوصی داریم برسی میکنیم مورد شما خیلی خوبه ولی خیلی زمان گیر هست ما سریع به این خط نیازمندیم

بسیار خوب، پس با این ها هم تماس بگیرید:

http://www.sika.ir/1389-02-29-10-16-30/world-sim-card.html

http://www.kiasuncard.com/page.aspx?page=International-SimCards

peym@n
July 21st, 2015, 16:58
درود
موفق باشید
درود
به همکارم گفتم گفتن که اجازه بدید ساعت کاری انگلیس شروع شه یه چک بکنن ببین موجود است یا نخیر
موفق باشید

iwpanel
July 24th, 2015, 13:52
کسه دیگه ای نبود سیم کارت داشته باشه

Ahmad110
July 24th, 2015, 14:38
چرا مستقيم از ورد سيم خريد نميكنيد ؟ ارسال به ايران دارن
بنده تا الان ٢ تا سيمكارت ازشون خريدم و برام ارسال شده

Sent from my iPhone using Tapatalk

iwpanel
July 24th, 2015, 14:49
مستقيم ؟ چند وقته مياد؟

Ahmad110
July 24th, 2015, 16:03
مستقيم ؟ چند وقته مياد؟
15 تا 25 روز طول میکشه

Meistero
July 24th, 2015, 17:47
یه چیزی بهتون بگم:من از اون سایت خارجی که همین نوع سیم کارتها رو ازشون خریده بودم پرسیدم که شماره ای که از آمریکا بهم میدین از چه نوعیه!...جواب دادن voip هستش.فکر کنم شماره انگلستانشم voip باشه.
اگر voip بکارتون نمیاد حتما پیش از خرید از سایت خارجی فروشنده بپرسید تا مطمئن بشید.

nexinel
July 24th, 2015, 20:38
یه چیزی بهتون بگم:من از اون سایت خارجی که همین نوع سیم کارتها رو ازشون خریده بودم پرسیدم که شماره ای که از آمریکا بهم میدین از چه نوعیه!...جواب دادن voip هستش.فکر کنم شماره انگلستانشم voip باشه.
اگر voip بکارتون نمیاد حتما پیش از خرید از سایت خارجی فروشنده بپرسید تا مطمئن بشید.

دوست عزیز لطفا بدون اطلاع از نحوه کارکرد شبکه های Cellular و نیز پروتکل VoIP، در مورد آن اظهار نظر نفرمایید! این مسائلی که مطرح می کنید و بی اطلاع از آن ها نتیجه گیری می فرمایید، درست نیستند و هیچ ارتباطی ندارند.

Meistero
July 25th, 2015, 01:43
دوست عزیز لطفا بدون اطلاع از نحوه کارکرد شبکه های cellular و نیز پروتکل voip، در مورد آن اظهار نظر نفرمایید! این مسائلی که مطرح می کنید و بی اطلاع از آن ها نتیجه گیری می فرمایید، درست نیستند و هیچ ارتباطی ندارند.

دوست عزیز نیازی نیست من اطلاع داشته باشم!....شرکت آمریکایی ارائه دهنده داره به من میگه برای این نوع سیم کارت شماره های آمریکاشون از نوع موبایل نیست و از نوع voip هستش.من برای خودم پرسیدم نه برای ایشون (اگر برای ایشون بود انگلستان رو هم میپرسیدم).

فقط بهشون توصیه کردم شما هم قبل از خرید از سایت خارجی ارائه دهنده بپرسید تا هزینه بی جا نکرده باشید..

miladdh
July 25th, 2015, 02:01
از سیم کارت های WorldSim و دیگر سیمکارت های جهانی استفاده کنید تهران باشید سید خندان دفاتر فروش هست

iwpanel
July 26th, 2015, 17:07
بله قبلا شنیده بودم خط usa از voip هست ولی uk فکر نکنم چون sms میگیره

Meistero
July 27th, 2015, 14:57
بله قبلا شنیده بودم خط usa از voip هست ولی uk فکر نکنم چون sms میگیره

شماره های voip هم میتونن sms بگیرن بستگی به سرویس دهنده داره که این قابلیتو فعالش کرده باشه.و همینطور شماره آمریکای این سیم کارتها هم sms میتونه بگیره.

البته من فقط درباره نوع شماره صحبت کردم نه در مورد سرویس!...سرویس این سیم کارتها voip نیست.

iwpanel
August 3rd, 2015, 22:12
دوستان خودمون یه سیم کارت گرفتیم با یه خط uk رایگان هم روشه تو ایران هم جواب میده تست شده از طرف خودمون خیلی پیگیرش بودیم کسی خواست خبر بده

راه های ارتباطی با ما

پشتیبانی از طریق تیکت وب سایت شیراز تکنولوژی
Web Site : http://client.shiraz.technology

دارای نماد دوستاره

kouroshez
August 3rd, 2015, 23:32
لطفا معرفی کنید تا دوستان هم استفاده کنند

iwpanel
August 3rd, 2015, 23:35
لطفا معرفی کنید تا دوستان هم استفاده کنند
میگم خودمون ارسال میکنیم یکی از دوستان هست برامون میفرسته از اون ور با پک تو ایران تحویل میدیم به هرکی بخواد