PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرتون راجع به گوشی htc desire 816 چیه؟

525214
July 19th, 2015, 02:04
سلام خدمت دوستان
بعد از بررسی چند گوشی میان‌رده تصمیم به خرید دیزایر 816 گرفتم ریویوهای زیادی در موردش خوندم و چند ویدیو هم دیدم ازش گوشی عالی هست ولی میخوام خوبی ها و یا بدی هاش رو از زبان کسی که تجربه کار باهاش رو داشته جویا شم
ممنون میشم دوستانی که تجربه کار با این گوشی رو داشتند منت گذاشته و تجربیاتشون رو در اختیار من بگذارند.
سپاس

DaryaHost
July 19th, 2015, 02:13
سلام
تنها مشکلی که در این گوشی دیدم کیفیت صفحش میباشد و ضمنا گوشی های بهتری در میان رده ها موجود میباشد که کمی تحقیق کنید پیدا میکنید

morteza1200
July 19th, 2015, 02:15
سلام دوست عزیز

واقعا گوشی خوبیه ، مدت چندماه که داشتیم چیزی به اسم هنگ یا لگ مشاهده نشد ، دوربینش نسبتا متوسط هست ، فقط باید از نزدیک ببینید شاید از نظر شما اندازه گوشی بزرگ می باشد

525214
July 19th, 2015, 02:21
سلام
تنها مشکلی که در این گوشی دیدم کیفیت صفحش میباشد و ضمنا گوشی های بهتری در میان رده ها موجود میباشد که کمی تحقیق کنید پیدا میکنید

سلام ممنون دوست عزیز مدل های زیر جزو گزینه های دیگرم بودند اما طراحی و سخت افزار مخصوصا cpu این گوشی من رو مجذوب خودش کرد (البته با توجه به قیمت)
honor 4c , Huawei P8 , Asus Zenfone 2 , Asus Zenfone 5
اگر مدلی بهتر از اینها میشناسید ممنون میشم معرفی بفرمائید.

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز

واقعا گوشی خوبیه ، مدت چندماه که داشتیم چیزی به اسم هنگ یا لگ مشاهده نشد ، دوربینش نسبتا متوسط هست ، فقط باید از نزدیک ببینید شاید از نظر شما اندازه گوشی بزرگ می باشد

سلام دوست خوبم ممنون اتفاقا بزرگ بودن گوشی برای من یک حسن محسوب میشه، مرسی از اطلاعات.