PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کدام مجازی ساز ـ در مبحث تجاری و جهت شرکت های هاستینگ

alimosavi
July 18th, 2015, 08:45
سلام

زمان زیادی روی Citrix XenServer دارم کار می کنم و همه نیازهامو جواب می ده ..

ولی خب در بحث تجاری موندم کدوم رو انتخاب کنم .. اکثر شرکت های بزرگ جهانی از چه مجازی سازی استفاده می کنند ؟ کدوم یکی صرفه اقتصادیش بیشتر و بهینه تریه ؟
البته اگر هم ویندوز و هم لینوکس رو جواب بده بهتره اما اگر بصرفه تره دو سرور اختصاصی برای کار با هر کدوم بگیرم ممنون می شم تجربیاتتون رو بگید ..
هم منابع اشتراکی بعضی موقع ها بهینه تره شایدم اختصاصی ..

ممنون می شم بیان کنید با اولویت دیدگاه اقتصادی کدوم مجازی ساز بهتر جواب می ده ؟

novinvps.com
July 18th, 2015, 13:56
سلام

زمان زیادی روی citrix xenserver دارم کار می کنم و همه نیازهامو جواب می ده ..

ولی خب در بحث تجاری موندم کدوم رو انتخاب کنم .. اکثر شرکت های بزرگ جهانی از چه مجازی سازی استفاده می کنند ؟ کدوم یکی صرفه اقتصادیش بیشتر و بهینه تریه ؟
البته اگر هم ویندوز و هم لینوکس رو جواب بده بهتره اما اگر بصرفه تره دو سرور اختصاصی برای کار با هر کدوم بگیرم ممنون می شم تجربیاتتون رو بگید ..

سلام
اگر به دنبال سرویس دهی حرفه ای هستید در چهارچوب اخلاق حرفه ای بدون اورسل سرویس دادن انتخاب اول من به شرطی که از لحاظ فنی از عهدش بر بیاید در صورت بروز مشکل به خصوص حفظ کیفیت و بالانس i/o
1- xen-kvm
2- vmware

SCN
July 19th, 2015, 11:11
بزرگترین ها از KVM استفاده می کنند.
Digital Ocean و Linode یکی از بزرگترین ارائه دهنده های سرور مجازی هستند از KVM استفاده می کنند.
همینطور اکثر ارائه دهنده های سرویس های ابری.

hamid.soltani92
July 19th, 2015, 11:23
سلام و عرض ادب.
این مورد بستگی زیادی به دانش خودتون داره. اگر دانش مناسب در زمینه لینوکس رو داشته باشید، بدون شک kvm یکی از بهترین انتخاب‌ها خواهد بود. دلیل تجربه بد بعضی از دوستان هم همین هست. مدیریت kvm کارِ زیاد آسونی نیست و اگر به موقع واکنش‌های مناسب رو انجام ندید، مطمئنا به مشکل برخواهید خورد.
اگر در این زمینه زیاد وارد نیستید،‌ پیشنهاد می‌کنم از vmware استفاده بفرمایید.
ارادتمند.

alimosavi
July 19th, 2015, 13:44
نظرتون درباره proxmox چیه . اینطوری هم می تونی از kvm و هم OpenVz استفاده کرد ..

SCN
July 19th, 2015, 13:48
نظرتون درباره proxmox چیه . اینطوری هم می تونی از kvm و هم OpenVz استفاده کرد ..
Proxmox هم مناسب هست اما در نسخه ۴ که چندماه دیگه از حالت Beta خارج میشه و Stable release منتشر میشه دیگه OpenVZ پشتیبانی نمیشه ، جایگزینش LXC میاد.
من داخل چند سرور Production استفاده می کنم و با مشکل غیرقابل حل و حادی برنخوردم.

Edwin
July 19th, 2015, 14:22
به ترتیب
KVM
Vmware

ایرانی ها Vmware رو ترجیح میدن.

xmohammadx
July 19th, 2015, 16:20
با سلام
KVMبرای سرور های نیمه اختصاصی و تحویل آنی عالی هست
ولی خب vmwareامکانات بهتری دارد

Qserver
July 19th, 2015, 20:01
سلام

زمان زیادی روی Citrix XenServer دارم کار می کنم و همه نیازهامو جواب می ده ..

با سلام و عرض احترام

برای بحث تجاری محصولات شرکت Vmware برایتان پیشنهاد می شود امکانات و ماژول هایی که داره راضی کننده هست

ولی اگر بحث تحویل فوری و خودکار رو دارید virtualizor را برایتان پیشنهاد می کنم

AbtinServer
July 20th, 2015, 03:28
اگر مشکل کمبود زمان دارد xen-kvm را پیشنهاد میکنم.
ولی در حالت عادی vmware

ourweb
July 20th, 2015, 03:29
از نظر من slous بهترین گزینه هست

sssoheil
July 20th, 2015, 13:38
درود

از نظر کیفیت و آسانی در استفاده و اقتصادی بودن VMware توصیه میشود ضمن اینکه امکانات راضی کننده ای دارد ولی اگر در زمینه لینوکس تسلط کافی داریدKVM-Virtualizor با ارائه منابع اختصاصی و تحویل آنی و خودکار و امکان مدیریت ترافیک بسیار عالی میباشد.

hpnn.wm
July 21st, 2015, 00:52
دوستان به خاطر راحت طلبی و تحویل اتوماتیک KVM رو خیلی دوست دارند
در حالی که اینطوری نیست در نظر داشته باشید راحتی همه چیز نیست
شبیه مک و لینوکس هست
مک یوزر فرندلی تر و راحت تر و ... هست کلی روش هزینه تبلیغات می شه
در حالی که لینوکس اینطوری نیست حتی براش تبلیغات هم نمی کنند
ولی حتی از نظر قابلیت حتی مک به یک دهم لینوکس هم نمی رسه - در نظر داشته باشید که
VMware بیشتر از 1 دهه هست که توی اینکار هست بسیار هم روش کار کرده و برای همین هم شهرت داره

- - - Updated - - -

دوستان به خاطر راحت طلبی و تحویل اتوماتیک KVM رو خیلی دوست دارند
در حالی که اینطوری نیست در نظر داشته باشید راحتی همه چیز نیست
شبیه مک و لینوکس هست
مک یوزر فرندلی تر و راحت تر و ... هست کلی روش هزینه تبلیغات می شه
در حالی که لینوکس اینطوری نیست حتی براش تبلیغات هم نمی کنند
ولی حتی از نظر قابلیت حتی مک به یک دهم لینوکس هم نمی رسه - در نظر داشته باشید که
VMware بیشتر از 1 دهه هست که توی اینکار هست بسیار هم روش کار کرده و برای همین هم شهرت داره