PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل من با alexa

all
September 5th, 2010, 00:53
من یه سایتی دارم با 4 دامنه امروز الکساشون را چک کردم هرکدوم یه چیزی بود میخواستم بدونم نمیشه ست کرد که همشون یه مقدار باشند؟؟
اگه روش بالا نمیشه , نمیشه کاری کرد که همشون برای یک دامنه جمع بشند مثلا رویه داد کام فقط الکسا باشه
4 دامنه هم مثل هم هستند با پسوندهای net org com که در دایرکت ای هستند و یدونه ای ار
من ناواردم خوب توضیح بدید ممنون

rn4j1m1
September 5th, 2010, 01:00
من یه سایتی دارم با 4 دامنه امروز الکساشون را چک کردم هرکدوم یه چیزی بود میخواستم بدونم نمیشه ست کرد که همشون یه مقدار باشند؟؟
اگه روش بالا نمیشه , نمیشه کاری کرد که همشون برای یک دامنه جمع بشند مثلا رویه داد کام فقط الکسا باشه
4 دامنه هم مثل هم هستند با پسوندهای net org com که در دایرکت ای هستند و یدونه ای ار
من ناواردم خوب توضیح بدید ممنون

همشون رو ریدایرکت کنید روی یکی :d

be099
September 5th, 2010, 01:03
همرو رو یکی ریدایرکت 302 کن

Rezash
September 5th, 2010, 01:04
1. توضيح جناب rn4j1m1
2. تو فروم تخصصي الكسا فكر كنم بهتر نتيجه مي گيريد ! مثلا اگر يك دومين با الكساي بالا داشته باشيد و بعدا بخوايد دومين عوض كنيد (ريداركت) مثل گوگل كه امكان انتقال امتيازات رو داره الكسا هم داره (تو فرومشون ديدم ! )

all
September 5th, 2010, 14:46
خوب چجوری ریدایرکت کنم خصوصا دامنه ir را؟؟

Rezash
September 5th, 2010, 14:59
خوب چجوری ریدایرکت کنم خصوصا دامنه ir را؟؟
اگه تو خود پنل دامنه امكانش نباشه ، ميتونيد روي يك هاست پارك و از اونجا ريدايركت كنيد.

all
September 5th, 2010, 16:03
اگه تو خود پنل دامنه امكانش نباشه ، ميتونيد روي يك هاست پارك و از اونجا ريدايركت كنيد.

ir میشه ریدایرکت کرد یا خیر؟؟
با خود فضایی که سایت روش هست میشه اینکارو کرد مثلا یه سابدومین بسازم و رویه سابدومین بذارم و سابدومین ریدایرکت کنه به دامنه اصلی ؟؟

Rezash
September 5th, 2010, 16:24
ir رو نميشه
در هاستي كه داريد دومين رو از قسمت park domain اضافه كنيد بعد يك گزينه به نام manage redirection داره يا اينكه در داخل فايل منيجر از htaccess استفاده كنيد.

GOD
September 5th, 2010, 16:34
1. توضيح جناب rn4j1m1
2. تو فروم تخصصي الكسا فكر كنم بهتر نتيجه مي گيريد ! مثلا اگر يك دومين با الكساي بالا داشته باشيد و بعدا بخوايد دومين عوض كنيد (ريداركت) مثل گوگل كه امكان انتقال امتيازات رو داره الكسا هم داره (تو فرومشون ديدم ! )

چه جالب
میشه بیشتر توضیح بدید

Rezash
September 5th, 2010, 18:38
چه جالب
میشه بیشتر توضیح بدید

تو سايت الكسا زياد گشت و گذار نكردم و نمي دونم براي verify كردن دومين چه مراحلي لازمه ، اما تو يك تاپيكي كه تو همين انجمن بود( در مورد رنك فا و امثال اين سايت ها بود) كه رفتم تو فروم الكسا و چنين تاپيكي رو ديدم كه طرف دومين جديد گرفته بود و ريداركت زده بود و مسئولين الكسا امتيازات دومين رو منتقل كردند براشون.