PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال تخصصی از مدیران سرور

arash05
July 17th, 2015, 20:01
سلام
بعد از ریبوت سرور مجازی صفحه لودینگ centos هنگ می کند و وارد سرور نمی شود.
طبق اطلاعاتی که از فروم های خارجی گرفتم (برای فهمدین ارور) از طریق حالت متنی سرور را ریبوت کردم که در نهایت همچین اروری رو دریافت کردم:

The superblock could not be read or does not describe a correct ext2 filesystem. If the device is valid and it really contains an ext2 filesystem (and not swap or ufs or something else), then the superblock is corrupt, and you might try running e2fsck with an alternative superblock:
e2fsck -b8193 <device>
[FAILED]

البته ورژن پایین تر کرنل هم همین ارور را می دهد.
خودم حدس می زنم filesystem باید recover یا تعمیر شود.
از مدیران سرور کسی اطلاعاتی دارد؟

alfa5xx
July 24th, 2015, 18:30
سلام...فایل سیستم تون در یک پارتیشن ext2 آسیب دیده ...با ریکاوری اگر حل نشد ..باید سیستم عامل رو دوباره نصب کنید...سعس کنید آخرین ورژن هر سیستم عامل همراه با آپدیت ها رو روش بعد نصب کنید..

klax0n
July 24th, 2015, 19:51
دوست عزیز اگه سرور مجازی هست و بالا نمیاد چطوری وارد شدید و جوری ریبوت کردید که ارور رو ببینید؟
و چطوری با کرنل دیگه امتحان کردید؟
سرور رو بکاپ گرفتید و میخواید ری استور کنید که اینجوری شده؟
یه خورده کنجکاو شدم!

JeyServer
July 24th, 2015, 19:59
دوست عزیز اگه سرور مجازی هست و بالا نمیاد چطوری وارد شدید و جوری ریبوت کردید که ارور رو ببینید؟
و چطوری با کرنل دیگه امتحان کردید؟
سرور رو بکاپ گرفتید و میخواید ری استور کنید که اینجوری شده؟
یه خورده کنجکاو شدم!

سلام
دو آپشن rhgb quiet رو اگه از boot option های grub حذف کنید امکان debug فعال میشه