PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر شما درباره امارگیر persianstat.com

مینا-صیفی
July 17th, 2015, 16:56
با سلام خدمت دوستان

طی برسی هایی که من از امارگیر های ایرانی داشتم و همچنین شما هم در جریان مشکلات قطعی های امارگیر ها هستید و وافعا خسته کننده هست من امروز این امارگیر را persianstat.com ثبت نام کردم و در سایتم گذاشتم از لحاظ لود و دقیق بودن که دیدم خیلی خوب هست از نظر من .

حالا میخواهم کسانی که از این امارگیر استفاده میکنند لطفا بهم بگویند که این امارگیر ایرانی چند سال هست افتتاح شده ؟ و ایا از نظر اپ تایم خوب هست ؟ و قسمت اخرین بازدیدکنندگان چقدر ایپی ثبت میکنه ؟ و 12 شب که میشه ایا ریست میشه ایپی ها در این صفحه پاک میشه ؟

چون من تازه این امارگیر را گذاشتم این مسائل را اشنایی ندارم خواهشمندم راجبه این مورد هایی که عنوان کردم توضیحی بدهید کسانی که از این استفاده میکنند با تشکر

xmohammadx
July 17th, 2015, 17:12
سلام
خانم من سال 90 که سایتمو ساختم از این آمار گیر استفاده کردم
تا حالا قطعی نداشته و آ\ تایم عالی هست
بیشترین بازدید ما الان 17 هزار نفر بوده و نشون داده
سوال آخرتونو متوجه نشدم

مینا-صیفی
July 17th, 2015, 17:17
اما یک بدی داره که قسمت اخرین بازدیدکنندگان که لینک ارجاع و ایپی ها را ثبت میکنه 20تا ایپی فقط در این صفحه ذخیره میکنه
و بازدید جدید که میاد از اخر ایپی ها پاک میشود یعنی جوری نیست که مثلا اگر امروز 100تا بازدید داشتم هر 100ایپی در ان صفحه باشه 20تا نگر میده بقیه از اخر پاک میکنه این بدی را داره نمیدونم چیکار کنم به مدیرش هم ایمیل زدم این انتقاد را اما ایمیلشون مشکل داره ایمیل نمیره واسشون .

xmohammadx
July 17th, 2015, 17:23
اما یک بدی داره که قسمت اخرین بازدیدکنندگان که لینک ارجاع و ایپی ها را ثبت میکنه 20تا ایپی فقط در این صفحه ذخیره میکنه
و بازدید جدید که میاد از اخر ایپی ها پاک میشود یعنی جوری نیست که مثلا اگر امروز 100تا بازدید داشتم هر 100ایپی در ان صفحه باشه 20تا نگر میده بقیه از اخر پاک میکنه این بدی را داره نمیدونم چیکار کنم به مدیرش هم ایمیل زدم این انتقاد را اما ایمیلشون مشکل داره ایمیل نمیره واسشون .
اتفاقا اینو می خواستم بهتون بگم
من یک بار بهشون گفتم گفتن که توی بروز رسانی های بعدی اعمال میشه
ولی هنوز یا بروز رسانی نکردن یا هنوز این گزینه اضافه نشده

tehranvp
July 17th, 2015, 17:25
وبسایت مناسبی است.. :)

مینا-صیفی
July 17th, 2015, 17:30
نیاز به گزینه اضافه نداره باید این محدودیت که 20تا ذخیره میکنه وردارند که تنظیم بشه در اسکریپتشون که تا 24ساعت ذخیره کنند بازدید کنندگان را که سر ساعت 12شب ریست بشه اینطوری من قسمت اماس با ما این انتقاد را فرستادم واسشون نمیدونم رفته واسشون یا نه چون ایمیل برام امد که delivery filed

اما عالی هست لودش و این امکاناتش خوب هست مسئله من که با کار من جور در بیاد همین یک قسمت را فقط نیاز دارم و میخوام همه ایپی ها ثبت کنه مثله وب شمار و مثله وب گذر که ان ها بدیشون اینه که اپ تایم خوبی ندارند

- - - Updated - - -

شما کی بهشون گقتید راجبه این قضیه که به شما گفتند که بروزرسانی بعدی انجام میدیم چند روز یا ماه بود که میگذره ؟

xmohammadx
July 17th, 2015, 17:34
نیاز به گزینه اضافه نداره باید این محدودیت که 20تا ذخیره میکنه وردارند که تنظیم بشه در اسکریپتشون که تا 24ساعت ذخیره کنند بازدید کنندگان را که سر ساعت 12شب ریست بشه اینطوری من قسمت اماس با ما این انتقاد را فرستادم واسشون نمیدونم رفته واسشون یا نه چون ایمیل برام امد که delivery filed

اما عالی هست لودش و این امکاناتش خوب هست مسئله من که با کار من جور در بیاد همین یک قسمت را فقط نیاز دارم و میخوام همه ایپی ها ثبت کنه مثله وب شمار و مثله وب گذر که ان ها بدیشون اینه که اپ تایم خوبی ندارند

- - - Updated - - -

شما کی بهشون گقتید راجبه این قضیه که به شما گفتند که بروزرسانی بعدی انجام میدیم چند روز یا ماه بود که میگذره ؟
آذر ماه سال قبل

مینا-صیفی
July 17th, 2015, 20:55
پس انجام نمیدند هیچوقت
مجبورم این امارگیر را وردارم ایمیل هم که میدم واسشون نمیره مشکل داره ایمیلشون حیف که خیلی خوبه اما این بدی را داره دوستان اگر تلفنی دارند از این یا ایمیلی که سالم باشه واسشون بره لااقل بگم ببینم انجام میدند یا نه

- - - Updated - - -

چند باز بهشون ایمیل زدم یا قسمت تماس با ما فرم ارسال کردم این برام درجا ایمیل میشه نمیدونم چیه این

Delivery to the following recipient failed permanently:

support@persianstat.com

Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the server for the recipient domain persianstat.com (http://persianstat.com) by 195.146.59.72. [195.146.59.72].

The error that the other server returned was:
503 This mail server requires authentication when attempting to send to a non-local e-mail address. Please check your mail client settings or contact your administrator to verify that the domain or address is defined for this server.

----- Original message -----

DKIM-Signature: v=1; a=rsa-sha256; c=relaxed/relaxed;
d=gmail.com (http://gmail.com); s=20120113;
h=mime-version:date:message-id:subject:from:to:content-type;
bh=KpcCrq3UHeKNe34ABeSfUS45qQAJRdnP8Mqtne6LNHY=;
b=LID5yP6815y1bjtnxP7GII/XBdXwXkanL3hvh6TJF8zTC+hqf44Vj6M1a0z3F3AlzQ
bElikBw6PZB4EB5HDA4sRugvbiVW6Kj7dnEKQcKn2ZliO1QFWD lUgS6p54P6Ow3J8AAN
P/JPqvTaiZ5WX3QX2o2LNNM+WqQF8gMponVFGwAMeZ3J4gJzq2lt h/dTg/1h3pg+U0Yb
Yb012H78NucVjSG442Zz12pIZyWku5Ea51gC/t8R7mTRvTUBMK3DqPPwHvKvgXPIPUzc
Z6Y01Dt8l+Z9TJaXVW3INy1eCocdjuXSu7eKDtM7hDE/OQXHKNtX0daegQXKaiMqfjKP
ojrQ==
MIME-Version: 1.0
X-Received: by 10.50.50.229 with SMTP id f5mr11191530igo.35.1437146128024;
Fri, 17 Jul 2015 08:15:28 -0700 (PDT)
Received: by 10.36.90.140 with HTTP; Fri, 17 Jul 2015 08:15:27 -0700 (PDT)

Pars98
July 17th, 2015, 21:21
پرشین استات مستقیما توسط مدیران persianorbit.com مدیریت میشه. ( همگی زیر نظر پرشین بلاگ هستند )
از طربق پرشین اوربیت پیگیری کنید شاید زودتر به نتیجه رسیدید.

مینا-صیفی
July 18th, 2015, 00:34
پرشین استات هم که اولین روز بود باهاش کار کردم اما الان 2ساعته دان شده واقعا که امارگیر های ایرانی همه قطعی دارند وب شمار هم 12ساعت میشه دان هست باز برگشتم روی وب گذر عجب گرفتاری شدیم ما

- - - Updated - - -

.histats.com الان ثبت نام کردم کدش را گذاشتم فعال شده اما هیچ بازدیدی ثبت نمیکنه چرا ؟

afshinh
July 18th, 2015, 01:59
سلام
دوست عزیز دیگه هر سروری داون میشه
فیس بوک نیست آپ تایم 100 باشه!