PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند سوال از سرور مجازی واصطلاحات ان ونیاز به راهنمایی

jpmo02
July 16th, 2015, 15:23
سلام
من اصطلاحاتی در زمینه سرور مجازی میشنوم چه در این انجمن چه در جای دیگه میخوام بدونم معنیشون چی هست؟
- کولو
میگن سرور میخوایم کولو کنیم روی ....
یا فکر کنم این هم مربوط به همینه کولوکیشن
- اورسل
میگن طرف سرور رو اورسل کرده یعنی چی؟

یه چیز دیگه هم برام سواله
من دنبال سرور مجازیم برای استفاده ازاد از اینترنت
چند نفری گفتند میتونم سرویس تونل استفاده کنم
میخوام بدونم تونل چی هست؟ خودم فکر میکنم شبیه v--p-*n عمل میکنه ولی لطفا بیشتر توضیح دهید
نحوه کارش چطوریه؟
واینکه سرور ویندوز میخواد یالینوکس؟
همینطور نحوه نصب وراه اندازیش چطوریه؟
سپاس ازراهنمایی هاتون

- - - Updated - - -

برای بالا اومدن چند تاپیک اسم این تاپیک رفت پایین
بااجازه up

ourweb
July 16th, 2015, 15:25
کولو که این می باشد شما تجخیزات خودتان را که شامل سرور میشود در یک دیتاسنتر به میزبانی در میارید و فقط هزینه برق و ای پی و جا را به دیتاسنتر میدهید
در مورد اورسل این به این صورت می باشد که شما یک سرور مجازی میخرید ما به شما میگیم که آقا این رم2 گیگ هست ولی شما در سیستم و چیزی که تحویل میگیرید نوشته که رم 2 گیگ و لی ما از وی ام ور که همون مجازی سازی ما هست رم رو برای شما مثلا 512 لیمیت میکنیم این میشه اورسل
تونل هم شبیه همون چیز پی ان هست که محدود میشه از نظرم شما یک سرور ویندوز 2008 داشته باشید میتوانید برای کارهاتون استفاده کنید
نصب ویندوز به اون کسی که خریداری کردید مربوط هست و نصب و سالم تحویل شما می دهد همچنین اموزش هم باید بدن