PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک در بکاپ گیری از تنظیمات nginx

weps
July 16th, 2015, 09:50
سلام
من یک vps دارم که قبلا دادم یک شرگت خارجی برام nginx رو خوب و خیلی مناسب و پر بازده برام کانفیگ کرده . و حالا مجبورم سرور رو انتقال بدم. کسی می تونه بهم کمک کنه بگه دقیقا از کدام فایل های تنظیمات nginx باید بکاپ بگیرم . هم برای تک تک کاربران و هم برای تنظیمات اصلی nginx

سرور از سیستم عامل centos استفاده می کنه .و روش دایرکت ادمین نصب شده و فقط nginx روی سرور فعال هست و وب سرور apache فعال نیست.

می خوام تمام کانفیگ ها ، template های دایرکت ادمین برای nginx که توسط شرکت خارجی تنظیم شده و کلا هرچیزی که به تنظیمات nginx ربط داره رو دانلود کنم.
کسی هست که به من بگه مسیر دقیق تک تک تنظیمات رو

ممنون

nginxweb
July 16th, 2015, 09:53
درود
دوست عزیز کانفیگ وب سرور صرفا فایل کانفیگ آن نیست و موارد زیادی از جمله بهینه سازی kernel برای هندل درخواست های بالا و... روی سرور اعمال میشود که قابل backup گیری نیستند اما اگر فقط کانفیگ nginx مد نظرتون هست باید از فایل nginx.conf و فایل های include شده داخلش بکاپ تهیه کنید.

ارادت
:53:

weps
July 16th, 2015, 10:00
تنظیمات کرنل رو که نمی تونم بکاپ بگیرم. حداقل میشه کمک کنید مسیر تمام فایل های کانفیگ رو بگید؟
ممنون

mohammadali3517
July 16th, 2015, 10:15
درست عزیز کرنل منظور هسته ی سیستم عامل هست.
همون جور که همکار عزیزمون گفتن کرنل یکی از موارد هست و موارد دیگری هم هست که بسته به سطح کانفیگ اون شرکت داره

- - - Updated - - -

وب ه این راحتی امکان انتقال ندارن.

klax0n
July 16th, 2015, 11:15
دوست عزیز تنظیمات nginx اغلب توی فولدر etc/nginx قرار داره

allbert
July 16th, 2015, 11:31
whereis nginx

cp -Rp path/to/nginx path/to/backup

موفق باشید

hamedmj
July 16th, 2015, 11:33
مجازی ساز چیست؟ اگر VMw هست، بگید شرکت ارائه دهنده در قبال مبلغی ( احتمالا ) بهتون فایل OVF سرورتون رو بدن که نیازی به کانفیگ و بهینه سازی دوباره کرنل و ... نداشته باشید :)