PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکلات نصب esx در نت دایرکت

TukaNet
September 4th, 2010, 20:09
با سلام خدمت دوستان عزیز

بنده قصد داشتم از esx به عنوان مجازی ساز برای سرور جدیدی که از نت دایرکت تهیه کردیم استفاده کنم
ولی به مشکلات خیلی زیادی برخوردم که برای حل کردنشون فعلا هیچ راهی به ذهنم نمیرسه ...

مشکل از این قرار هست که درایوی که دیتاسنتر برای سرور نصب کرده از طرف esx شناخته نمیشه و همین
باعث میشه که در مرحله آخر نصب گیر کنه و درخواست می کنه که سی دی رو داخل درایو قرار بدیم !

راه دومی هم که تست کردیم این بود که از طریق کنسول خود کی وی ام فایل ایزو رو لود کنیم ، اما این روش
هم به مشکل برخورد . در داخل تنطیمات کی وی ام نوشته شده که این فایل ایزو رو به شکل یک دیوایس
یو اس بی شناسایی می کنه ولی مشکل اینجاست که اصلا در داخل بایوس سرور گزینه ای برای بوت با
یو اس بی وجود ندارد ...

از دوستانی که وارد هستند یا در این دیتاسنتر سرور دارند طلب کمک میکنم ... همکنون به یاری سبزتان نیازمندیم :d

J4vad
September 4th, 2010, 20:57
با سلام ،

بنده در نصب ESXi و Citrix Xen مشکی نداشته ام اما در مورد نصب ESX اطلاعی ندارم . شما باید به راحتی بتوانید ESXi و Citrix Xen نصب کنید .

موفق باشید .

iNicz.Com
September 4th, 2010, 21:25
به نت دایرکت بگو که iso را mount کنه تا بتونی نصب کنی :115:

TukaNet
September 4th, 2010, 21:30
با سلام ،

بنده در نصب ESXi و Citrix Xen مشکی نداشته ام اما در مورد نصب ESX اطلاعی ندارم . شما باید به راحتی بتوانید ESXi و Citrix Xen نصب کنید .

موفق باشید .

سخت افزار سرور شما از سری جدید بود یا از سری های دسکتاپ ؟

به نت دایرکت بگو که iso را mount کنه تا بتونی نصب کنی :115:

حاجی متن به اون درازی رو نوشتم که بخونی .... به هر حال ممنون !

J4vad
September 4th, 2010, 21:33
سخت افزار سرور شما از سری جدید بود یا از سری های دسکتاپ ؟

Xeon5630-2

آخرین سروری که نصب شده این بوده و 2 هفته قبل خریداری شد .

موفق باشید .

TukaNet
September 4th, 2010, 21:51
واقعا موندم که این مشکل از چی هست ... خود دیتاسنتر هم تست کرد از طریق کی وی ام نتونست کاری بکنه !

J4vad
September 4th, 2010, 22:10
برای من اطلاعات kvm را ارسال کنید چک می کنم .

موفق باشید .

taghikhani
September 4th, 2010, 23:22
من این مشکل رو داشتم قبلا. به خودشون ایمیل رو بزنید دقیق بگید چی شده مشکل رو حل میکنن

TukaNet
September 5th, 2010, 01:34
دو روزه داریم ایمیل بازی میکنیم !

Aria
September 5th, 2010, 01:46
سلام.

عملاً نباید مشکلی وجود داشته باشه و به مجرد اینکه HDD ها شناخته بشه، دیگه مشکلی در نصب نباید وجود داشته باشه مگر اینکه مشکلات خیلی عمیق مثل HDD Firmware مطرح باشه.

اگر لطف کنید و Serial Number دقیق و مدل Number دقیق HDD رو ذکر کنید، فکر کنم بهتر بشه موضوع رو بررسی کرد.

و اگر دوست داشتید می تونید مشخصات KVM رو برای من پیغام خصوصی کنید که موضوع رو بررسی کنم. شخصاً علاقه دارم این بار به صورت رایگان این کار رو انجام بدم چون برای خودم جالب شده که موضوع چی میتونه باشه.

با تشکر.

vPsPersia.COM
September 5th, 2010, 02:09
Hello Dear ,

I have problem in boot Priority and i'm not able to install vmware esx,

so, please set boot priority like this

First boot : KVM Driver Redirection
Second boot : First Hard-Disk
Third Boot : Second Hard-Disk

این متن رو براشون ارسال کنید ، مشکل شما اینه که ISO رو نشناخته و هارد دیسک هم در اولویت برای نصب نییست . این مشکل برای هادی هم پیش آمد و بعد از اینکه اینو براش ارسال کردند ، مشکل حل شد

بعد از اینکه این کار رو کردند از طریق کنسول KVM آی اس او را در Drive Redirection قرار بدید ( در صفحه کنسول یک آی*** فلاپی هست ، بزنید و بعد دکمه Connect ISO رو بزنید و ISO را انتخاب کنید ، پیشنهاد می کنم فرایند نصب رو از روی یک Remote-Desktop انجام بدید )

بعد اقدام به نصب کنید و تمام!!

در نهایت متن زیر را برای دیتاسنتر ارسال کنید

Hello ,

I'm installed VMware ESX and now please change boot Priority to this :

First Boot : First Hard-Disk
Second Boot : Second Hard-Disk

مشکل شما اینه که هارد دیسک نشناخته شده و ISO هم خوانده نشده .

جسارت نباشه که انگلیسی نوشتم ، قصدم کمک به شما بود فقط .

امیدوارم مشکلت حل بشه .

البته بهتره عنوان بهتری برای پستت انتخاب می کردی ، چون به Netdirekt.DE ربطی نداره .

TukaNet
September 5th, 2010, 02:17
قبلا این کار شده ولی متاسفانه خودشون هم نتونستن کی وی ام رو به عنوان بوت پریُریتی تعریف کنند !

vPsPersia.COM
September 5th, 2010, 02:20
وقتی سرور بالا میاد ، F10 رو بزن ، پست سره هم

بعد صفحه Boot Option میاد . یک عکس ازش بگیر و اینجا بزار ، ببینم چیا داره ، اسم اون Drive Redirecction یادم رفته

PCI نمیدونم چی چی بود

TukaNet
September 5th, 2010, 05:07
با تشکر از دوستان مشکل از کی وی ام بود که با تعویض کی وی ام حل شد !