PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت شرکت

hossein1210
July 15th, 2015, 23:26
سلام
دوستان یه سوال داشتم میدونستم که انینجا جاش نیست ولی خوب گفتم که گفته باشم :d
کسایی که ثبت شرکت انجام دادن جقدر زمان برد تا تایید بشه یا اینکه هزینش چقدر شده
باید اینرتنتی انجام بشه یا حضوری؟
کلا چجوریه؟:d

hamedmj
July 15th, 2015, 23:32
سلام
دوستان یه سوال داشتم میدونستم که انینجا جاش نیست ولی خوب گفتم که گفته باشم :d
کسایی که ثبت شرکت انجام دادن جقدر زمان برد تا تایید بشه یا اینکه هزینش چقدر شده
باید اینرتنتی انجام بشه یا حضوری؟
کلا چجوریه؟:d

هفت خوان رستم :d

مراحل اولیه اینترنتی هست و باقی مراحل حضوری.

بستگی به سرمایه اولیه شرکت شما دارد و همچنین نوع شرکت هزینه ها ولی پایه حدود 200ت هست.

hossein1210
July 15th, 2015, 23:36
این شرکت هایی هستن که مثلا ثبت شرکت انجام میدین اونجا چطورن؟
کارت پایان خدمت میخواد؟چون فعلا وقت نشده برم خدمت نامه از دانشگاه ببرن قبول میکنن؟

hamra
July 15th, 2015, 23:37
200 تومان هزینه برای ثبات شرکت مسئولیت محدود و یا سهامی میشود / اگر میخواهید کارتان سریع تر پیش بره و خودتون نیاز به مراجعه نداشته باشید 200 تومان دیگه هم هزینه میمیکنید و کار رو خودشون وکیل بصورت کامل انجام میده. 450-60 تومان خرج میشه .

hossein1210
July 15th, 2015, 23:45
حتما باید دونفر باشن ؟منظورم مدیاعامل هست
چون خودم هستم کسی رو نمیتونم معرفی کنم
این قضیش چجوریه؟

kouroshez
July 15th, 2015, 23:53
هم میتونید حضوری انجام بدید هم اینترنتی البته مراحل اولیه
پیشنهاد بنده واسطه هایی هستند که ثبت انجام میدن
یکمی چرب و چیلی تر پول بدین! سر یه هفته ثبت میکنن براتون ! پارتی مهمه ما یکی از دوستان خیلی زود ثبت کردند
خودتون بخوایید کار هاشو بکنید خیلی زمان میگیره و کارهایی داره که شاید شما اشنایی نداشته باشید و فقط و فقط وقت خودتون رو تلف کنید
با تشکر

noa_takotnaha
July 15th, 2015, 23:58
این قضیش چجوریه؟
بله اعضا حداقل 2 نفر باید باشه. یکی از اعضای خانوداتو بنویس. برادر یا خواهر یا هر کس دیگه.

- - - Updated - - -

خودم هم یه سوال بپرسم. روند ثبت اینترنتی یکم عوض شده. 10-12 تا مرحله است ثبتش که مرحله دومش اسم شرکته. من 5 تا اسم ثبت کردم و نوشته در انتظار بررسی. حالا برای مراحل آخر که شرکت نامه و تقاضانامه و ... ، داخل فرم باید اسم شرکت رو بنویسم. ولی هنوز تایید نشده. قاعدتا باید صبر کنم که اسم تایید بشه بعد ادامه مراحل رو برم. چقدر طول میکشه اسم رو تایید کنن.

softlayer
July 16th, 2015, 00:00
این قضیش چجوریه؟
5 نفر نیاز هست
2بازرس اصلی
1 بازرس علل بدل
2 نفر هم عضو هیئت مدیره
بازرسین نمیتونن هم خانواده اعضای هیئت مدیره باشند (قبلا 2 بازرس به طور کل نیاز بود که یکی علل بدل بود اما جدیدا 3بازرس نیاز هست)
روال کاری هم به شکل لینک زیر هست
http://www.hamshahrionline.ir/details/261049

noa_takotnaha
July 16th, 2015, 00:03
5 نفر نیاز هست
2بازرس اصلی
1 بازرس علل بدل
2 نفر هم عضو هیئت مدیره
بازرسین نمیتونن هم خانواده اعضای عیئت مدیره باشند (قبلا 2 بازرس به طور کل نیاز بود که یکی علل بدل بود اما جدیدا 3بازرس نیاز هست)
روال کاری هم به شکل لینک زیر هست
http://www.hamshahrionline.ir/details/261049
5 نفر برای چه نوع شرکتی هست؟
اون 2 نفر که من گفتم مال شرکت با مسئولیت محدود هست که فکر کنم برای ایشون مناسب باشه.

hamedmj
July 16th, 2015, 00:05
اون 2 نفر که من گفتم مال شرکت با مسئولیت محدود هست که فکر کنم برای ایشون مناسب باشه.

برای مسئولیت محدود 2 نفر لازم هست. یک نفر مدیرعامل و یک نفر هم رئیس هیئت مدیره :)

softlayer
July 16th, 2015, 00:08
سهامی عام و خاص به این شکل هست (اعتبار اینگونه شرکت ها بسیار بالاتر هست با توجه به قوانینی که بر اون حاکم هست)

hossein1210
July 17th, 2015, 11:58
من ثبت نهایی رو انجام دادم
الان ثبتن نهایی رو انجلم دادم
مدارک رو حتما باید تا 3 روز بعد بفرستم؟دیرتر بفرستم مشکلی پیش میاد؟
شرکت با مسئولیت محدود که ثبت کردم باید هر دو نفر گواهی عدم سوء پیشینه احراز هویت داشته باشن؟
یه سوال دیگه گفتن که مدارک رو داخل پوشه بزارید بدون تا کردن همین پوشه رو بفرستیم پست بدون بسته بندی هست قبول نمیکنه
ببخشید سوالم زیاد شده

hamra
July 17th, 2015, 12:19
من ثبت نهایی رو انجام دادم
الان ثبتن نهایی رو انجلم دادم
مدارک رو حتما باید تا 3 روز بعد بفرستم؟دیرتر بفرستم مشکلی پیش میاد؟
شرکت با مسئولیت محدود که ثبت کردم باید هر دو نفر گواهی عدم سوء پیشینه احراز هویت داشته باشن؟
یه سوال دیگه گفتن که مدارک رو داخل پوشه بزارید بدون تا کردن همین پوشه رو بفرستیم پست بدون بسته بندی هست قبول نمیکنه
ببخشید سوالم زیاد شده
بله هر دو نفر بایید سوء پیشینه بگیرند .
اداره پست خودش اوکی میکنه و توی پاکت میزاره ! برید پست مدارک رو ارسال کنید .

klax0n
July 17th, 2015, 18:05
دوست عزیز اطلاعات مربوط به موضوع فعالیت رو چی نوشتید؟ مجوز هم نیاز هست؟

hossein1210
July 17th, 2015, 18:11
موضوع رو نظام مهندس و انجام پروژه ها ایجاد کردم
اینو نمیدونم که مجوز نیاز هست یا نه
چون یکی از اقوام دورمون شرکت ثبت کرد برای اینکه دفتر رو باز کنه و بهش گیر ندن و پلمپ نکن
یا باید شرکت باشه یا اینکه پروانه کسب بگیرن
یه سوال دیگه اگه این مدارک و پول رو به حسابشون واریز نکنم یعنی بیشتر یه ماه زمان ببره و مدارک ارسال نشنه درخواست باطل میشه؟
بعد از باطل شدن دوباره اجازه ثبتنام داده میشه؟

Maysam.M
July 18th, 2015, 18:30
سلام
برای ثبت شرکت در ابتدای کار حتما نیاز به اجاره دفتر وجود داره یا اینکه بعد ثبت شرکت هم میشه دفتر گرفت؟

hossein1210
July 18th, 2015, 18:48
بعد از ثبت هم میشه فکر کنم اول دفتر رو بزنی بعد ثبت شرکنی ممکنه که بیان دفتر رو پلمپ کنن
شرکت چون یه شخصیت حقوقی حساب میشه اصناف دیگه کاری نداره که پروانه کسب داره یا نه چون مستقل عمل میکنه
حالا دوستان اگه اطلاعتی دارن بگن یا اینکگه من دارم اشتباه میگم

راستی دوستان تکلیف این نام های پیشنهادی که برسی میشه؟مدارک ارسال نکنم درخواست باطل میشه؟

Maysam.M
July 18th, 2015, 21:58
چند نفرو میشناسم ک بدون دفتر شرکت ثبت کردند و دارند کار میکنند
منتها من شنیدم ک داشتن دفتر اجباریه ! از این دوستان هم میپرسم میگن ما چند سال پیش ثبت کردیم الان دقیقا نمیدونیم چطوریه

nader_star
July 19th, 2015, 00:03
چند نفرو میشناسم ک بدون دفتر شرکت ثبت کردند و دارند کار میکنند
منتها من شنیدم ک داشتن دفتر اجباریه ! از این دوستان هم میپرسم میگن ما چند سال پیش ثبت کردیم الان دقیقا نمیدونیم چطوریه

داشتن دفتر اجباری نیست
ما 1 ماه پیش بدون داشتن دفتر از طریق ثبت ونک ثبت کردیم
می تونید تماس بگیرید با ثبت ونک یا هر شرکت دیگه ( تو گوگل پر از شرکت ثبت هست) و راهنماییتون کنند.

klax0n
July 20th, 2015, 15:34
داشتن دفتر عملا الزامی نیست!
باید یه محل رو برای شرکت حتما معرفی کنید و کد پستی بدید
ولی میتونید آدرس خونه رو هم بدید، مهم نیست که واقعا آدرس کجا باشه

دوست عزیز بعد اینکه شرکت رو ثبت کردی، یه چند خط بنویسی که چه کار کردی و چجوری بود خیلی خوبه
افراد زیادی هستن که میخوان شرکت ثبت کنن و جایی ندیدم که مراحلش رو تشرح کرده باشن، مخصوصا با این سیستم جدید

hossein1210
July 22nd, 2015, 20:39
باشه
فعلا که نام هایی که معرفی گردم رد شدن :ِd

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال داشتم که جوابشو پیدا نکردم

برای بیمه کردن افراد داخل شرکت تازه تاسیس فقط باید لیست رو از تامین اجتمایی بگیرم؟دیگه نیازی به جایی نیست که مراجعه کنم؟
عنوان مثال من ثبت شرکت و تمام مراحل پلمپ و امو مالیاتی و کد اقتصادی رو داخل تهران ثبت کنم میتونم تو یه استان دیگه دفتر بزنم؟یا برای تغییر آدرس دوباره باید از صفر شروع کنم؟
و به عنوان سوال آخر مهر شرکت هست که باید به جایی برا ی معرفی بفرستم؟و اینکه هیت مدیره هم میتونم بیمه تامین اجتمایی بکنم؟
ببخشید که سوال زیاد شده

saeid_e00
July 23rd, 2015, 12:39
سلام

میلیون ها بار تو انجمن مطرح شده این موضوع
یه جستوجو کنین تاپیک های کاملی پیدا خواهید کرد.

hamra
July 23rd, 2015, 12:43
باشه
فعلا که نام هایی که معرفی گردم رد شدن :ِd

- - - Updated - - -

دوستان یه سوال داشتم که جوابشو پیدا نکردم

برای بیمه کردن افراد داخل شرکت تازه تاسیس فقط باید لیست رو از تامین اجتمایی بگیرم؟دیگه نیازی به جایی نیست که مراجعه کنم؟
عنوان مثال من ثبت شرکت و تمام مراحل پلمپ و امو مالیاتی و کد اقتصادی رو داخل تهران ثبت کنم میتونم تو یه استان دیگه دفتر بزنم؟یا برای تغییر آدرس دوباره باید از صفر شروع کنم؟
و به عنوان سوال آخر مهر شرکت هست که باید به جایی برا ی معرفی بفرستم؟و اینکه هیت مدیره هم میتونم بیمه تامین اجتمایی بکنم؟
ببخشید که سوال زیاد شده

بله میتونید تهران شرت رو ثبت کنید ولی شرکت رو تو توی شهر دیگه ای استان دیگه ای راه اندازی کنید / الته ادرس شرکت رو باید ثبت کنید.

klax0n
July 24th, 2015, 11:46
میلیون ها بار تو انجمن مطرح شده این موضوع
یه جستوجو کنین تاپیک های کاملی پیدا خواهید کرد.

دوست عزیز لطفا لینک این تاپیک های کاملی رو که میگی قرار بده استفاده کنیم
البته اگه مربوط به امسال و سیستم اینترنتی هست

se7en-host
July 24th, 2015, 12:46
دوست عزیز لطفا لینک این تاپیک های کاملی رو که میگی قرار بده استفاده کنیم
البته اگه مربوط به امسال و سیستم اینترنتی هست
عزیز سیستم خیلی وقته اینترنتی شده
شهرستان ها الان 1 ساله که اینترنتی شده اما مراکز خیلی وقت است
بدید به شرکت های ثبت خودشون همه کاراش براتون می کنند

noa_takotnaha
July 24th, 2015, 13:42
عزیز سیستم خیلی وقته اینترنتی شده
شهرستان ها الان 1 ساله که اینترنتی شده اما مراکز خیلی وقت است
بدید به شرکت های ثبت خودشون همه کاراش براتون می کنند

بله خیلی وقته اینترنتی شده ولی همین سیستم اینترنتی هم مدت کمیه عوض شده و تقریبا همه آموزش های موجود در اینترنت برای سیستم قبلی هست.

se7en-host
July 24th, 2015, 13:44
بله خیلی وقته اینترنتی شده ولی همین سیستم اینترنتی هم مدت کمیه عوض شده و تقریبا همه آموزش های موجود در اینترنت برای سیستم قبلی هست.
سیستمشون چیزی نداره که آموزش بخواد اطلاعات شخصی رو میخواد همراه با صورت جلسه و اساسنامه

klax0n
July 24th, 2015, 20:36
آره خود سیستم که چیزی نداره و بیست دقیقه میشه پرش کرد
منظور اون قسمت تایید نام، زمینه کار، گرفتن مجوزها، سوء پیشینه، فرستادن مدارک، گرفتن نتیجه و ... است
به طور مثال من شهرستان رفتم پلیس+10 برای سوء پیشینه، گفت باید نامه داشته باشی، میگم اینترنتی شده نامه ندارم، میگه از کی تا حالا؟ ما که نشنیدیم!
تهران و چندتا شهر دیگه سیستم اینترنتی جا افتاده ولی متاسفانه تو شهرستانا هنوز نه ...

se7en-host
July 24th, 2015, 23:14
آره خود سیستم که چیزی نداره و بیست دقیقه میشه پرش کرد
منظور اون قسمت تایید نام، زمینه کار، گرفتن مجوزها، سوء پیشینه، فرستادن مدارک، گرفتن نتیجه و ... است
به طور مثال من شهرستان رفتم پلیس+10 برای سوء پیشینه، گفت باید نامه داشته باشی، میگم اینترنتی شده نامه ندارم، میگه از کی تا حالا؟ ما که نشنیدیم!
تهران و چندتا شهر دیگه سیستم اینترنتی جا افتاده ولی متاسفانه تو شهرستانا هنوز نه ...
برای سئو پیشینه پلیس +10 ؟
عزیز باید برید پلیس اگاهی اون جا بتون می گن چی می خوان (سئو پیشینه را پلیس اگاهی می گیرن)
اگه رو نامه تاکید کردن و بدون نامه قبول نکردند یک سر برید دادگاه و در خواست کنید دادستان بهتون نامه می ده (قبلا به همین روش گرفتیم )