PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کانفیگ lemp و دایرکت ادمین

gro7392
July 15th, 2015, 12:43
سلام
من میخواستم روی سرور linux centos , nginx , mysql , php نصب کنم به همراه کنترل پنا direct admin
سوال بنده اینه که اول دایرکت ادمین رو نصب کنم بعد سایر موارد یا تفاوتی نداره کدوم زودتر نصب باشه
و اینکه کدوم نسخه از دایرکت ادمین برای LEMP باید نصب بشه ؟ 1 و 2 و 3 یا 4 ؟
اموزش آپاچی زیاد هست ولی برای nginx اموزش زیادی نیست لطفا اگر از دوستان اطلاعات بیشتری داره خوشحال میشم کمک کنید.

با تشکر

nginxweb
July 15th, 2015, 12:45
درود

دوست گرامی زمانی که شما یک کنترل پنل نصب میکنید تمامی مواردی که نیاز هست مانند ftp server - mysql - php = apache و.. را خودکار نصب میکند و نیاز نیست دستی چیزی نصب کنید و فقط باید بهینه سازی و تنظیم نمایید خود دایرکت ادمین این موارد را نصب میکند

peym@n
July 15th, 2015, 12:47
سلام
من میخواستم روی سرور linux centos , nginx , mysql , php نصب کنم به همراه کنترل پنا direct admin
سوال بنده اینه که اول دایرکت ادمین رو نصب کنم بعد سایر موارد یا تفاوتی نداره کدوم زودتر نصب باشه
و اینکه کدوم نسخه از دایرکت ادمین برای LEMP باید نصب بشه ؟ 1 و 2 و 3 یا 4 ؟
اموزش آپاچی زیاد هست ولی برای nginx اموزش زیادی نیست لطفا اگر از دوستان اطلاعات بیشتری داره خوشحال میشم کمک کنید.

با تشکر
درود
ابتدا کنترل پنل دایرکت را نصب نمائید
کاستوم بیلد را بستگی به نیاز خود انتخاب نمائید
بعدا از نصب دایرکت ادمین میتونید وب سرویس را nginx نمائید
موفق باشید

gro7392
July 15th, 2015, 12:48
درود

دوست گرامی زمانی که شما یک کنترل پنل نصب میکنید تمامی مواردی که نیاز هست مانند ftp server - mysql - php = apache و.. را خودکار نصب میکند و نیاز نیست دستی چیزی نصب کنید و فقط باید بهینه سازی و تنظیم نمایید خود دایرکت ادمین این موارد را نصب میکند

بله یبار اینکارو انجام دادم همه نصب شدن.ولی من آپاچی نیاز ندارم nginx نیاز دارم چیکار باید کنم؟

peym@n
July 15th, 2015, 12:52
بله یبار اینکارو انجام دادم همه نصب شدن.ولی من آپاچی نیاز ندارم nginx نیاز دارم چیکار باید کنم؟
درود
در ssh دستور
cd /usr/local/directadmin/custombuild
وارد نمائید
سپس به پوشه کاستوم بیلد هدایت خواهید شد و دستور
nano options.conf
وارد نمائید
ctrl+w
را گرفته و عبارت
web server
را سرچ کنید
وب سرور خود را مشاهده خواهید کرد
و وب سرور nginxرا وارد نمائید و با دکمه هایی
ctrl+x<y
سیو نمائید
سپس با دستور زیر بیلد دهید
./build all d
موفق باشید

gro7392
July 15th, 2015, 12:57
درود
در ssh دستور
cd /usr/local/directadmin/custombuild
وارد نمائید
سپس به پوشه کاستوم بیلد هدایت خواهید شد و دستور
nano options.conf
وارد نمائید
ctrl+w
را گرفته و عبارت
web server
را سرچ کنید
وب سرور خود را مشاهده خواهید کرد
و وب سرور nginxرا وارد نمائید و با دکمه هایی
ctrl+x<y
سیو نمائید
سپس با دستور زیر بیلد دهید
./build all d
موفق باشید

متشکرم
دیرور این کارا رو انجام دادم در مرحله build کردن برق قطع شد و فکر کنم عملیات نام تمام ماند چون بعدش سرور بالا نیومد و مجبور به نصب مجدد سیستم عامل شدم.شک داشتم مشکل از این دستور باشه

peym@n
July 15th, 2015, 13:03
متشکرم
دیرور این کارا رو انجام دادم در مرحله build کردن برق قطع شد و فکر کنم عملیات نام تمام ماند چون بعدش سرور بالا نیومد و مجبور به نصب مجدد سیستم عامل شدم.شک داشتم مشکل از این دستور باشه
درود
خواهش میکنم تشکر فراموش نشه
اگر در مورد بیلد کردن 2 مبحث باید برسی شود
1 برق در چه زمانی قطع شد؟
در موقع بیلد کردن چند تا سوال میپرسه که باید y بزنید اگر قبل از این بود بله مسلماء مشکل رخ خواهد داد
نه اگر برق بعد از پرسیدن سوال رفته و شما y را زده بودید در حال بیلد بود, نخیر این مشکلاتی رخ نخواهد داد ssh دستورات را از سرور دریافت میکند نه سیستم شما
موفق باشید

gro7392
July 15th, 2015, 13:04
درود
خواهش میکنم تشکر فراموش نشه
اگر در مورد بیلد کردن 2 مبحث باید برسی شود
1 برق در چه زمانی قطع شد؟
در موقع بیلد کردن چند تا سوال میرسه که باید y بزنید اگر قبل از این بود بله مسملما مشکل رخ خواهد داد
نه اگر برق بعد از پرسیدن سوال رفته و شما y را زده بودید در حال بیلد بود نخیر این مشکلاتی رخ نخواهد داد ssh دستورات را از سرور دریافت میکند نه سیستم شما
موفق باشید

بله قبل از سوالات بود.بیلد کردن حدود 20 دقیقه طول میکشه درسته؟

peym@n
July 15th, 2015, 13:07
بله قبل از سوالات بود.بیلد کردن حدود 20 دقیقه طول میکشه درسته؟
درود
بله پس مشکل رخ خواهد داد.
این بستگی به منابع سرور شما دارد که چقدر طول بکشد
هارد هر چه قدر قدرتمند باشد آن قدر هم زود
معمولا 1 الی 45 دقیقه به طول خواهد انجامید
موفق باشید