PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ریز مصرف

deldar
July 15th, 2015, 11:04
سلام در سرور مجازی با کنترل پنل دایرکت ادمین چطوری می شه ریز مصرف هارد رو دید؟ هاردم بدون اینکه خودم چیزی اضافه کنم هی پر میشه میخوام بدونم از کجاست! سایتم وردپرس هست

jaheshserver
July 15th, 2015, 11:10
توی فایل هاتون چک کنید در دایرکت ادمین. شاید فایل لاگی هست که فضا رو اشغال کرده

deldar
July 15th, 2015, 11:18
ممنون چک کردم ولی فایل لاگی نیست همه فایلها را دیدم ولی نیست حدود 40 گیگ پره شده و نمی دونم از کجا!

nginxweb
July 15th, 2015, 11:31
درود

دوست گرامی از طریق SSH و استفاده از دستور du میتوانیدحجم فایل ها و فولدرها را ببینید و دلیل پر شدن حجم را شناسایی نمایید

deldar
July 15th, 2015, 11:38
ممنونم. دستور رو زدم اینا اومد:

27252

tizparvaz
July 15th, 2015, 11:41
سلام
بزنید
du -ah > disk-usage.file
و بعد برای برسی بزنید
tail disk-usage.file یا با nano بازش کنید

deldar
July 15th, 2015, 12:01
ممنون زدم این اومد

27255

tizparvaz
July 15th, 2015, 12:07
اشتباه زدید من نوشتم "یا" این یعنی یکی از این دو گزینه شما هر دورو با هم زدید

deldar
July 15th, 2015, 12:20
ممنون جدا هم میزنم همینجوره

27256

27257

tizparvaz
July 15th, 2015, 13:02
شمات کامند رو دارید داخل دایرکتوری روت میزنید برید داخل home و دایرکتوری کاربری که میخواید دیسکش رو مشاهده کنید کامند رو وارد کنید
پیشنهاد میکنم از یه شخصی که به اینکار وارد هست سرورتونرو برسی و چک کنه

deldar
July 15th, 2015, 13:15
ممنون دوست عزیز من کلا یک اکانت روی این سرور دارم و اون رو زیر و رو کردم ولی فایلی که حجم مورد نظرو پر کرده باشه ندیدم
لطفا اگر راهنمایی میکنید دقیق راهنمایی کنید و اگر نه، نه وقت خودتونو بگیرید نه دیگران رو
ممنون که تا اینجا هم راهنمایی کردید. سپاس

tizparvaz
July 15th, 2015, 13:33
ممنون دوست عزیز من کلا یک اکانت روی این سرور دارم و اون رو زیر و رو کردم ولی فایلی که حجم مورد نظرو پر کرده باشه ندیدم
لطفا اگر راهنمایی میکنید دقیق راهنمایی کنید و اگر نه، نه وقت خودتونو بگیرید نه دیگران رو
:109: ببخشید خیلی عذر میخوام وقت گرانبهاتونو گرفتم واقعا هنوز فرهنگمون به حد فعالیت توی فروم ها هم نرسیده بعد دنبال چه اهداف بزرگی هستیم
متاسفم واسه خودم

روز خوش

nginxweb
July 15th, 2015, 13:37

دوست عزیز شما دستورا ابتدایی لینوکس هم آشنایی ندارید بعد از دوستانی که وقت میزان شما را راهنمایی میکنند طبکار هستید؟

اینجا هیچ کسی وظیفه نداره به شما کمک کنه و مشکلتونو جل کنه.. هر کسی هم کمکی میکنه و راهمایی میکنه قابل احترام است

اگر وقتتون گرفته میشه مجبور نیستید اینجا فعالیت کنید

در این انجمن هرکسی حتی یک راهنمایی کوچک هم به شما بکنه نیتجه تلاش و شاید سالها تجربه خودش باشه و قابل ستایش و تقدیر هستش که بدون چشم داشتی این کمک را با شما به اشتراک میگذارد.. و اون هستش به به من و شما منت میزاره و راهنمایی میکنه و من و شما حق نداریم از شخص یا کسانی که دانش و علمشونو به اشتراک میزاد هرچند در حد کم طلبکار باشیم.

deldar
July 15th, 2015, 14:11
بله حق با شماست بنده معذرت می خوام
آقای tizparvaz پوزش می خوام