PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد پلیس سایبری افتخاری

narvan*
July 14th, 2015, 19:26
سلام
من دختری 25 ساله با مدرک مهندسی آی تی هستم
مدتی از طریق ایمیل با پلیس فتای استانمون در ارتباط بودم و براشون سایت های متخلف رو ارسال میکردم
الان باهام تماس گرفتن که بیا استان فرم پلیس افتخاری رو پر کن
همه میگن به درد نمیخوره
بیخیال شو
میخواستم بدونم مزایای یک پلیس افتخاری چیه و آیا ارزش اینو داره من تا استانمون برم و این فرم رو پر کنم؟

hamedmj
July 14th, 2015, 19:27
اگر بی کاری، برو :d

والا اینباکس ما پر شده از ایمیل های فتا :| زرت و زرت تقدیر میکنن :d

ولی هیچ جایی به کارمون میاد :d

pardazonline
July 14th, 2015, 19:30
درود ، به نظر بنده اگر میخواهید در فتا آشنا داشته باشید و کاراتون ردیف بشه تو چند دقیقه ! آره برو !

ولی اگر این مورد مهم نیست خودت تصمیم بگیر ! ولی بنده پیشنهاد میکنم نرید .

موفق باشید

hamra
July 14th, 2015, 19:32
هر جا گفتند افتخاری یعنی : سوء استفاده دولت از مردم !

NewConfig
July 14th, 2015, 19:32
دوست عزیز فکر کردی چکار میکنی؟ مثلا چقدر باند خلاف هست بگیرید و اصلا توانایی اونا رو دارین؟!
طبیعتا در توان شما نیست چون نیاز به امکانات داره کارهایی از این قبیل ... !
شما میرید وی پی ان فروشها رو تحویل میدین یا یه فرد رو که نطق سیاسی داره و موارد مشابه که کمتر از خودفروشی نیست !
این اولین باره که اینقدر تند با کسی در محیط مجازی حرف زدم. عذر خواهی میکنم در این بابت اما یادتون باشه دارین چکار میکنین !
اینا اگر نیاز به کارهای مهمی داشتن خودشون کلی نیرو دارن فقط برای مخبری میخوانتون !
مردم جالبی داریم ما !!! :)

hamid.soltani92
July 14th, 2015, 19:41
سلام
مدتی از طریق ایمیل با پلیس فتای استانمون در ارتباط بودم و براشون سایت های متخلف رو ارسال میکردم
همه میگن به درد نمیخوره
بیخیال شو
میخواستم بدونم مزایای یک پلیس افتخاری چیه و آیا ارزش اینو داره من تا استانمون برم و این فرم رو پر کنم؟
سلام و عرض ادب.
لطفا، اول مفهوم بخش مشخص شده رو بفرمایید که بتونیم راهنمایی کنیم.
مثلا موارد امنیتی سایت‌های مختلف رو ارسال می‌کردید؟ یا سایت‌های مورد دار رو...؟

shazo
July 14th, 2015, 20:05
شما چه سایت هایی رو ارسال می کردین ؟ میشه بپرسم ؟

AHF-victory
July 14th, 2015, 20:08
ایشان همون کسی هست که ***** میکنه سایت هارو :\ گزارش سایت ها را برای ***** ارسال میکنه :\

DeLtAvPs
July 14th, 2015, 22:00
قدیما تحصیل میکردن ی کاره ای بشن جدیدا تحصیل کرده ها سایت ریپورت میدن خخخخ

narvan*
July 14th, 2015, 22:15
دوست عزیز فکر کردی چکار میکنی؟ مثلا چقدر باند خلاف هست بگیرید و اصلا توانایی اونا رو دارین؟!
طبیعتا در توان شما نیست چون نیاز به امکانات داره کارهایی از این قبیل ... !
شما میرید وی پی ان فروشها رو تحویل میدین یا یه فرد رو که نطق سیاسی داره و موارد مشابه که کمتر از خودفروشی نیست !
این اولین باره که اینقدر تند با کسی در محیط مجازی حرف زدم. عذر خواهی میکنم در این بابت اما یادتون باشه دارین چکار میکنین !
اینا اگر نیاز به کارهای مهمی داشتن خودشون کلی نیرو دارن فقط برای مخبری میخوانتون !
مردم جالبی داریم ما !!! :)

وا؟؟؟؟
من همش یک سوال کردم که برم خوبه یا نه؟
یادم باشه دارم چیکار میکنم؟ مگه چیکار میکنم؟
یک سری سایت هستند که بچه ها و جوون ها رو گول میزنن.
من که مخبر نیستم
این چ حرفیه؟
یک سری هستند که با هک کردن حساب شخصی افراد آبروی اونا رو میبرن و زندگیشونو از هم میپاشن.
شناسایی کردن اینا و بستن راهشون به نظرتون کار بدیه؟
یک سری هستن که آموزش ساخت انواع مواد مخدر رو به جوونا میدن که چون این آموزش ها طبق دستور شیمیایی ساخت نیست بلا فاصله باعث مرگ میشه.بازم میگید کارم خود فروشیه؟؟؟؟؟؟
درضمن پلیس فتا تا وقتی که کسی شاکی خصوصی نداشته باشه صرفا برای یک گزارش کسی رو دستگیر نمیکنه.
من از شماها راهنمایی و مشاوره خواستم
واقعا که خوب راهنمایی کردید=;

- - - Updated - - -

سلام و عرض ادب.
لطفا، اول مفهوم بخش مشخص شده رو بفرمایید که بتونیم راهنمایی کنیم.
مثلا موارد امنیتی سایت‌های مختلف رو ارسال می‌کردید؟ یا سایت‌های مورد دار رو...؟

بیشتر سایت هایی که کلاه بردارند.
و یا سایت هایی که توسط هکر ها دیفیس شده اند.

- - - Updated - - -

سایت هایی که مورد حمله قرار میگرفتند و هک میشدند .90 درصدش اینا بودند

- - - Updated - - -

سایت هایی که مورد حمله قرار میگرفتند و هک میشدند .90 درصدش اینا بودند

- - - Updated - - -

ایشان همون کسی هست که ***** میکنه سایت هارو :\ گزارش سایت ها را برای ***** ارسال میکنه :\

چرا منظورتون رو واضح نمیگید؟
من دارم از شماها راهنمایی میخوام خواهران و برادرانم.
واقعا که
نا امید شدم
امیدوار بودم یک فرد مطلع اینجا پیدا میشد که کمکم میکرد#-o

- - - Updated - - -

قدیما تحصیل میکردن ی کاره ای بشن جدیدا تحصیل کرده ها سایت ریپورت میدن خخخخ

والا ما هم دوست داریم کاره ای بشیم
وقتی یه عده بی سواد با پارتی میرن سر کار ما میمونیم
درضمن این اسمش راپورت نیست
منو باش از کیا کمک خواستم

ourweb
July 14th, 2015, 22:16
من یه شبکه تلویزیونی رو رهگیری کردم 3 ماه دنبالشون بودم شبکه مهاجرتی بود تحویل دادیم اخرش بردن ما رو یه تشکر خشک و خالی با 400 هزار تومان پول دادن تمام شد کلا اصلا بدرد نمیخوره

narvan*
July 14th, 2015, 22:20
درود ، به نظر بنده اگر میخواهید در فتا آشنا داشته باشید و کاراتون ردیف بشه تو چند دقیقه ! آره برو !

ولی اگر این مورد مهم نیست خودت تصمیم بگیر ! ولی بنده پیشنهاد میکنم نرید .

موفق باشید

سلام
میشه بیشتر توضیح بدید چرا نرم؟؟؟

- - - Updated - - -

من یه شبکه تلویزیونی رو رهگیری کردم 3 ماه دنبالشون بودم شبکه مهاجرتی بود تحویل دادیم اخرش بردن ما رو یه تشکر خشک و خالی با 400 هزار تومان پول دادن تمام شد کلا اصلا بدرد نمیخوره

این که بد نیست
البته کم هست
براتون دوره های آموزشی و.... هم گذاشتن؟

- - - Updated - - -

هر جا گفتند افتخاری یعنی : سوء استفاده دولت از مردم !

نمیدونم والا
من کلی معلومات دارم
اما همه جا پارتی میخواد که من ندارم
خسته شدم دیگه...

NewConfig
July 14th, 2015, 22:35
وا؟؟؟؟
من همش یک سوال کردم که برم خوبه یا نه؟
یادم باشه دارم چیکار میکنم؟ مگه چیکار میکنم؟
یک سری سایت هستند که بچه ها و جوون ها رو گول میزنن.
من که مخبر نیستم
این چ حرفیه؟
یک سری هستند که با هک کردن حساب شخصی افراد آبروی اونا رو میبرن و زندگیشونو از هم میپاشن.
شناسایی کردن اینا و بستن راهشون به نظرتون کار بدیه؟
یک سری هستن که آموزش ساخت انواع مواد مخدر رو به جوونا میدن که چون این آموزش ها طبق دستور شیمیایی ساخت نیست بلا فاصله باعث مرگ میشه.بازم میگید کارم خود فروشیه؟؟؟؟؟؟
درضمن پلیس فتا تا وقتی که کسی شاکی خصوصی نداشته باشه صرفا برای یک گزارش کسی رو دستگیر نمیکنه.
من از شماها راهنمایی و مشاوره خواستم
واقعا که خوب راهنمایی کردید=;

قبلا بخاطر یکی از دوستان افتخاری فتا بنا به دلایلی احظار شدم که دوست ندارم ادامش رو بگم ... اما شک ندارم ایشون فکر کردن که کار درستی انجام دادن. اما باتوجه به تجربیات پیشنهادم رو گفتم خدمتتون.
وقتی از شما استفاده میکنن، یه پرونده واستون درست میکنن که هر موردی رو انجام دادین مینویسن با همکاری مامورین فتا که نهایتا هم یه مبلغ ناچیزی به خودتون میدن اما نهایتا به اسم خودشون ثبت میکنن.!
اونها استخدام شدن برای همین کارها اما در نتیجه ...!
ولی در بیش از 90% موارد همین که وارد کار بشین شست و شو میدن برای پیدا کردن فعال های سیاسی یا مثلا ادمین های صفحات فیس بوکی حالا ار هر طریقی از روباط اجتماعی گرفته تا موارد دیگه ....
اینجا توضیحات بیشتر دردسر سازه
به هر حال موفق باشید ;)

narvan*
July 14th, 2015, 22:40
قبلا بخاطر یکی از دوستان افتخاری فتا بنا به دلایلی احظار شدم که دوست ندارم ادامش رو بگم ... اما شک ندارم ایشون فکر کردن که کار درستی انجام دادن. اما باتوجه به تجربیات پیشنهادم رو گفتم خدمتتون.
وقتی از شما استفاده میکنن، یه پرونده واستون درست میکنن که هر موردی رو انجام دادین مینویسن با همکاری مامورین فتا که نهایتا هم یه مبلغ ناچیزی به خودتون میدن اما نهایتا به اسم خودشون ثبت میکنن.!
اونها استخدام شدن برای همین کارها اما در نتیجه ...!
ولی در بیش از 90% موارد همین که وارد کار بشین شست و شو میدن برای پیدا کردن فعال های سیاسی یا مثلا ادمین های صفحات فیس بوکی حالا ار هر طریقی از روباط اجتماعی گرفته تا موارد دیگه ....
اینجا توضیحات بیشتر دردسر سازه
به هر حال موفق باشید ;)

نمیدونم والا
من بیشتر میخواستم در مورد شرایط کاری اونجا اطلاعات کسب کنم
ببینم می ارزه برم یا نه

Mr.Pouria
July 14th, 2015, 23:09
اگر به گفته خودتون سایت هایی باشه که به جوان ها آسیب وارد میکند و باعث فرو پاشی پایه های یک زندگی میشود فرقی نمیکد شما برای همکاری بروید یا نه مهم اینه شما دارید این کارو میکنید ....

اما اگه مثلا کسایی که سایت های فیلم فروش چیز پی ان و غیره دارن و یه درامدی برای خودشون راه انداختن تا بتونن گیریم خودشون رو از آب بیرون بکشن رو لو میدین و باعث میشید افراد دستگیر و جریمه های نقدی بشن کار شما یک نوع خود فروشی هست که امید وارم طبق گفته خودتون این کارو نکرده باشید و نکنید ...

اگر فقط حدفتون مورد اول هست مهم نیست عضو پلیس فتا بشید یا خیر مهم اینه این کار داره انجام میشه و هرکسی هم با این نوع سایت ها برخورد کنه قطعا گذارش میکنه ...

narvan*
July 14th, 2015, 23:16
اگر به گفته خودتون سایت هایی باشه که به جوان ها آسیب وارد میکند و باعث فرو پاشی پایه های یک زندگی میشود فرقی نمیکد شما برای همکاری بروید یا نه مهم اینه شما دارید این کارو میکنید ....

اما اگه مثلا کسایی که سایت های فیلم فروش چیز پی ان و غیره دارن و یه درامدی برای خودشون راه انداختن تا بتونن گیریم خودشون رو از آب بیرون بکشن رو لو میدین و باعث میشید افراد دستگیر و جریمه های نقدی بشن کار شما یک نوع خود فروشی هست که امید وارم طبق گفته خودتون این کارو نکرده باشید و نکنید ...

اگر فقط حدفتون مورد اول هست مهم نیست عضو پلیس فتا بشید یا خیر مهم اینه این کار داره انجام میشه و هرکسی هم با این نوع سایت ها برخورد کنه قطعا گذارش میکنه ...

البته باید بدونید که فروش هر فیلمی مجاز نیست
فیلم های مستهجن نیز به نحوی باعث گمراهی جوانان و کودکان میشه
من برای این دوست دارم برم فرم پر کنم چون گفتن کلاس های آموزشی هم میذارن
که به درد من میخوره

jackhaman
July 14th, 2015, 23:21
با سلام

این دوستانی که میگن نرید نرید احتمالا خودشون خیلی گیر افتادن !
پیشنهاد من اینکه برید ولی نه یک سال دو سال سه سال چهار سال ! بلکه شش ماه یا کمتر فقط جهت کسب تجربه و سابقه همین !
عده ای بسیجی هستند که ده ساله بصورت افتخاری کار میکنند و هنوز سازمان استخدام نکرده ! یا مثلا تو آموزش و پرورش هم اتفاق افتاده جدیدا یه عده معلم شرکتی بعد 10 سال سابقه کاری آموزش و پرورش دبه درآورده استخدام نمیکنه .
شما هم میرید فقط صرفا واسه کسب تجربه و پیدا کردن همکاران جدید حتما برید اما نه بیشتر از شش ماه .

موفق باشید

narvan*
July 14th, 2015, 23:27
با سلام

این دوستانی که میگن نرید نرید احتمالا خودشون خیلی گیر افتادن !
پیشنهاد من اینکه برید ولی نه یک سال دو سال سه سال چهار سال ! بلکه شش ماه یا کمتر فقط جهت کسب تجربه و سابقه همین !
عده ای بسیجی هستند که ده ساله بصورت افتخاری کار میکنند و هنوز سازمان استخدام نکرده ! یا مثلا تو آموزش و پرورش هم اتفاق افتاده جدیدا یه عده معلم شرکتی بعد 10 سال سابقه کاری آموزش و پرورش دبه درآورده استخدام نمیکنه .
شما هم میرید فقط صرفا واسه کسب تجربه و پیدا کردن همکاران جدید حتما برید اما نه بیشتر از شش ماه .

موفق باشید

سلام
ممنون از شما
بالاخره یکی انرژی مثبت داد
آره میدونم
خودمم میخوام برم اگه خدا خواست دستم به کاری بند بشه
اگر نشد که هیچ فقط یک تجربه جدید به دست میارم با یک سابقه
و البته آموزش هایی که گفتن میذارن
راستش من الان یه جا 9 ماهه دارم افتخاری کار میکنم
اما دارم میام بیرون
کارمم خوبه اونجا
اگر بخوان بمونم باید بهم پول بدن>:d

amirhasan
July 14th, 2015, 23:45
برای چی نرید،برید حداقل تجربه بدست اوردین و با چند نفر اشنا شدین که این خودش خوبه

Edwin
July 15th, 2015, 00:50
یک کلام.
نرید بهتره.

AHF-victory
July 15th, 2015, 00:50
لیسانس!!!ههههههه

سیدرضا بازیار
July 15th, 2015, 00:57
بزارید کامل بهتون بگم جریان چیه
دولت اومده در هر ناحیه از کشور یه نفر رو مسئول کرده که کار های پلیس فتا اون منطقه رو انجام بده و ماهیانه یه حقوق بگیره. علاوه بر حقوق اگه فعال بودن یه بودجه هم بهشون میدن که به کاربر های فعال تقدیم بشه
حالا اون شخص میاد افرادی رو (معمولا دانشجو های کامپیوتر که خیلی دوست دارن هکر بازی در بیارن...) رو مسئول میکنه که وب سایت های سیاسی ضد دولت و ضد دین رو گزارش بده
اگه خوب گزارش دادید یه بودجه خوب هم علاوه بر حقوق به اون میرسه و واسه تشویق شما دست میکنه 50 هزار تومان بهتون میده یا شما رو میبرن امام رضا...

این کار بیشتر جنبه معنوی داره تا جنبه مادی!!!
اصلا درآمد نداره و در بهترین حالت ماهیانه 50 هزار تومان (در صورتی که 24 ساعته فعالیت کنید) بهتون میدن

نمیخوام بهتون بگم که شرکت نکنید! اما میتونید سایت ها رو به سایت پیوند ها گزارش بدید (به صورت ناشناس) که هم دست دلال ها کوتاه بشه و هم از نظر معنوی بیشتر ثواب کرده باشید

من برای این دوست دارم برم فرم پر کنم چون گفتن کلاس های آموزشی هم میذارن
هیچ کلاسی در کار نیست و اگه باشه در حد ابتدایی...!

ourweb
July 15th, 2015, 01:03
دوره آموزشی کجا بود؟ کلا از نظر من ارزش نداره شما بری یه شرکت اینترنتی ماهی 500 بهت میدن یه تایم فقط فروش رو انجام میدی زیر کولر نشستی و سرماه حقوق میگیری در کل میگم این کارها زیاد خوب نیست وارد بشی شاید اشنا پیدا کنی ولی دیگه نمیتونی بعدش در بیایی همین الانش وقتی یه سایت هک میشه میفرستن دنبال ما که بیا همکاری کن چند وقت پیش یکی از سایت ها که نمیشه نامش رو اورد هک شد فراخوان دادن ای که بلند شین بیایین پول میدیم نمیدونم چیکار میکنیم هیچ این همه رفتیم 4 هفته هم نشستیم باگ گیری کردیم سیستمی که یکی از برادران نوشته بود که معلوم شد بیشترین باگ های امنیتی رو تو کد نویسیش داشته ...

ra3ou1
July 15th, 2015, 03:57
سلام
همه میگن به درد نمیخوره
بیخیال شو

میتونه برای شما یه رزومه باشه

cacodemon
July 15th, 2015, 10:04

رزومه آدم فروشی؟

- - - Updated - - -

سلام
همه میگن به درد نمیخوره
بیخیال شو

شما هم دست از این کارا بردار
اگر واقعا هک بلدی به عنوان مشاور میتونی کلی کار پیدا کنی
بجای ریپورت به پلیس به خود ادمین ها هشدار بده که فلان جا باگ داری و...

twohost
July 15th, 2015, 10:10
خواهر گلم
1. طبق گفته همکار گرامی اقا رسول این کار میتونه برای شما رزومه باشه
2. این کار برای اینده شما خوب هس (مورد داشتیم قبلا)

به نظر من بری بهتره

موفق باشید

mohammadali3517
July 15th, 2015, 10:15
دوره آموزشی کجا بود؟ کلا از نظر من ارزش نداره شما بری یه شرکت اینترنتی ماهی 500 بهت میدن یه تایم فقط فروش رو انجام میدی زیر کولر نشستی و سرماه حقوق میگیری در کل میگم این کارها زیاد خوب نیست وارد بشی شاید اشنا پیدا کنی ولی دیگه نمیتونی بعدش در بیایی همین الانش وقتی یه سایت هک میشه میفرستن دنبال ما که بیا همکاری کن چند وقت پیش یکی از سایت ها که نمیشه نامش رو اورد هک شد فراخوان دادن ای که بلند شین بیایین پول میدیم نمیدونم چیکار میکنیم هیچ این همه رفتیم 4 هفته هم نشستیم باگ گیری کردیم سیستمی که یکی از برادران نوشته بود که معلوم شد بیشترین باگ های امنیتی رو تو کد نویسیش داشته ...

کجا به این راحتی ماهی 500 میدن بگین ما هم بریم نت وصل باشه تو خونه یا بیرون فرقی نداره میتونیم کارامون رو هم انجام بدیم :d
خواهر عزیز
برین اما همون طور که گفتن برای مدت محدود نه دراز مدت که بشه(با عرض پوزش) خر حمالی

klax0n
July 15th, 2015, 12:31
تشخیص حق و باطل در بعضی مواقع خیلی سخته
بیشتر مواقع با توجه به نظرات شخصی خودمون در مورد بقیه قضاوت می کنیم

دوست عزیز نمیگم برو یا نه
فقط میگم اگه رفتی مواظب باش به بهانه هایی که فقط تعصبات شخصیه، جلوی آزادی های مشروع بقیه رو نگیری
که به نظرم گناهی بزرگه

در هر صورت موفق باشید

kouroshez
July 15th, 2015, 12:42
سلام
همه میگن به درد نمیخوره
بیخیال شو

درود بر شما بنده تمام این دروان هایی رو گذروندید من گذروندم حتی به خود فتا مراجعه کرده و حضوری صحبت کردم اما واقعیت موضوع اینه شما یک گشت سایبری هستید ! و براشون سایت ها رو ارسال میکنید حالا شاید خیلی خیلی کارتون خوب باشه در زمینه هک و شبکه خیلی بهتون حال بدن استخدامتون کنن که برای بنده استخدامی اوکی شد اما خب ترجیح دادم کار ازاد خودم رو بکنم درامد بیشتری داره ! و اینکه ازادم مگر اینکه علاقه دارید به کار های پلیسی :دی و ... و البته خیلی از مزایا و.. هم داره به هر حال فتا هست و کلی برو بیا !

narvan*
July 15th, 2015, 12:53
لیسانس!!!ههههههه

هههههه؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

بزارید کامل بهتون بگم جریان چیه
دولت اومده در هر ناحیه از کشور یه نفر رو مسئول کرده که کار های پلیس فتا اون منطقه رو انجام بده و ماهیانه یه حقوق بگیره. علاوه بر حقوق اگه فعال بودن یه بودجه هم بهشون میدن که به کاربر های فعال تقدیم بشه
حالا اون شخص میاد افرادی رو (معمولا دانشجو های کامپیوتر که خیلی دوست دارن هکر بازی در بیارن...) رو مسئول میکنه که وب سایت های سیاسی ضد دولت و ضد دین رو گزارش بده
اگه خوب گزارش دادید یه بودجه خوب هم علاوه بر حقوق به اون میرسه و واسه تشویق شما دست میکنه 50 هزار تومان بهتون میده یا شما رو میبرن امام رضا...

این کار بیشتر جنبه معنوی داره تا جنبه مادی!!!
اصلا درآمد نداره و در بهترین حالت ماهیانه 50 هزار تومان (در صورتی که 24 ساعته فعالیت کنید) بهتون میدن

نمیخوام بهتون بگم که شرکت نکنید! اما میتونید سایت ها رو به سایت پیوند ها گزارش بدید (به صورت ناشناس) که هم دست دلال ها کوتاه بشه و هم از نظر معنوی بیشتر ثواب کرده باشید

هیچ کلاسی در کار نیست و اگه باشه در حد ابتدایی...!

تو سایت پیوند ها هم عضو هستم
شما کسی رو میشناسی که عضو افتخاری بوده باشه؟؟؟
خیلی نا امید شدم :(

- - - Updated - - -

آخه من شهرم کوچیکه
کار برای من نیست
اصلا شرکت کامپیوتری نداره
جاهای دیگه هم پارتی میخواد
این کار هم از راه نت هست و نیاز نیست من برم اونجا
من خیلی وقته دنبال کارم
اما پیدا نمیکنم
شما میتونید منو راهنمایی کنید در مورد یک دورکاری خوب؟

- - - Updated - - -

آره اینم هست

- - - Updated - - -

رزومه آدم فروشی؟

- - - Updated - - -
در این مورد تو کامنت های قبلی جواب دوستان رو دادم

شما هم دست از این کارا بردار
اگر واقعا هک بلدی به عنوان مشاور میتونی کلی کار پیدا کنی
بجای ریپورت به پلیس به خود ادمین ها هشدار بده که فلان جا باگ داری و...
من نگفتم هک بلدم
من چون شهرم فرصت کار برام نداره دنبال یک کار از راه نت هستم

- - - Updated - - -

خواهر گلم
1. طبق گفته همکار گرامی اقا رسول این کار میتونه برای شما رزومه باشه
2. این کار برای اینده شما خوب هس (مورد داشتیم قبلا)

به نظر من بری بهتره

موفق باشید
مرسی
میشه در مورد گزینه دو بیشتر توضیح بدید؟
اون موارد کیا بودن و شرایط کاریشون چطوری بوده؟

سیدرضا بازیار
July 15th, 2015, 12:55
خیلی نا امید شدم
:(
من اکثر اونا رو میشناسم و دقیقا میدونم در شهر خودمون چه کسانی عضو هستند و چیکار میکنن
عضو افتخاری ماهیانه 50 تومان میگیره!!!
به سایر عضو ها هیچی نمیدن
خودتون رو درگیر این کار ها نکنید که اولین کسی که آسیب میبینه خودتون هستید!

مطمئن باشید اگه بجای گزارش دادن سایت هایی که پایان پذیر نیستند به یادگیری برنامه نویسی بپردازید خیلی بیشتر پیشرفت میکنید و درآمد خیلی خوبی داره

اگه به شما این پیشنهاد رو دادن. پس باید بسیجی باشید
پیشنهاد میکنم برید وام اشتغال بسیجی بگیرید و یه شغل رو راه اندازی کنید

cacodemon
July 15th, 2015, 12:57
هههههه؟؟؟؟؟؟؟؟

- - - Updated - - -

خیلی نا امید شدم :(

- - - Updated - - -

آخه من شهرم کوچیکه
کار برای من نیست
من خیلی وقته دنبال کارم
اما پیدا نمیکنم

- - - Updated - - -

آره اینم هست

- - - Updated - - -

من نگفتم هک بلدم
من چون شهرم فرصت کار برام نداره دنبال یک کار از راه نت هستم

- - - Updated - - -

مرسی
میشه در مورد گزینه دو بیشتر توضیح بدید؟
اون موارد کیا بودن و شرایط کاریشون چطوری بوده؟

تنها برداشت مثبتی که میشد از پست کرد اینه که شما در موارد امنیتی تخصصی دارید و میتونید به ادمین ها کمک کنید
ولی گویا اونم منتفی ه
توی نت ریپورت دادن کار به حساب نمیاد
سعی کنید کاری ابرومندانه گیر بیارید

SCN
July 15th, 2015, 12:57
سلام

اگر قصدتان تهیه یک رزومه مناسب هست ، دنبال کارهای پروژه محور باشید. یعنی خروجی آخر کارتان یک پروژه کامل باشد.
اگر هم قصدتان موارد مالی هست این کار مناسب نیست و حتما گزینه های بهتری وجود دارد.

قزوین هاست
July 15th, 2015, 20:22
آخه من شهرم کوچیکه
کار برای من نیست
من خیلی وقته دنبال کارم
اما پیدا نمیکنم
کدوم شهر تشریف دارید؟