PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در ثبت دامنه

ruyn
July 14th, 2015, 15:14
سلام،
من هنگامی که میخوام دامه تو whmcs ثبت کنم چه با ماژول آنلاینیک و چه ماژوا ایزی رجیستر برای دامنه های .ir با ارور زیر مواجه میشم.
راه حل این مشکل چیه؟

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/hostshab/public_html/whmcscrm/modules/registrars/onlinenic/onlinenic.php on line 0
با توجه به اینکه، این ماژول کد شده است قابلیت ایجاد تغییرات هم تو اون نیست. کسی چیزی میدونه تو این رابطه؟

modiranhosting
July 14th, 2015, 15:46
سلام،
من هنگامی که میخوام دامه تو whmcs ثبت کنم چه با ماژول آنلاینیک و چه ماژوا ایزی رجیستر برای دامنه های .ir با ارور زیر مواجه میشم.
راه حل این مشکل چیه؟

Deprecated: Function ereg() is deprecated in /home/hostshab/public_html/whmcscrm/modules/registrars/onlinenic/onlinenic.php on line 0
با توجه به اینکه، این ماژول کد شده است قابلیت ایجاد تغییرات هم تو اون نیست. کسی چیزی میدونه تو این رابطه؟

درود
دامین های ملی از طریق رجیسترار nic.ir قابل ثبت است.

peym@n
July 14th, 2015, 15:48
سلام،
راه حل این مشکل چیه؟

درود
آیا نمایندگی ثبت دامنه دارید؟
موفق باشید

fadak
July 14th, 2015, 21:21
با سلام
دوست عزیز nlinenicبرای ثبت دامنه بین المللی هست و نه دامنه ملی
باید ریجستر کننده دامنه ملی خود را روی غیر از nlinenic تنظیم نمایید
موفق باشید ...