PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی هاست رایگان ؟

-farzin-
July 14th, 2015, 11:49
با سلام خدمت دوستان ...

نیاز به یک هاست رایگان با قبلیت دسترسی به پنل ادمین دارم ( جهت نصب cms ) که کیفیت قابل قبولی داشته باشه ، فضای مورد نیاز 200 مگ ولی ترجیحا با قابلیت بازدید روزانه بالای 20000 تا ! سایت های ایرانی رو امتحان کردم ، ولی سیستمشون بعضی وقتا از دسترس خارج میشه و با کیفیت نیست و یا اگه سایتم رو آپدیت نکنم ، اکانت رو از دسترس خارج میکنند ! ! به همین دلیل اگه سایت خارجی معرفی کنید بهتره ! که البته مشکلی با آپدیت نکردن سایتم هم نداشته باشند !

با تشکر .

shazo
July 14th, 2015, 12:10
xzn.ir

.........

yourhosting
July 14th, 2015, 12:12
سلام
برای 20هزار بازدید دنبال هاست رایگان هستید؟!
برای 20000ip روزانه هاست های پربازدید نیز به سختی جوابگو هستند چه برسد به هاست رایگان!
از پارس پک استفاده کنید.
موفق باشید

hamra
July 14th, 2015, 12:32
هاست رایگان ! 20 هزار بازدید یا ای پی !
با 20 هزار بازدید باید یک درامد معقول داشته باشید پس نباید مکل هزینه برای هاست داشته باشید ! چطور دنبال هاست های بی کیفیت رایگان میگردید !

fadak
July 14th, 2015, 13:04
با سلام
بمناسبت فرارسیدن عید سید فطر پنل هاست رایگان (روی همان سرور هاست حرفه ای) برای مدت محدود و تعداد محدود فعال شده
از پنل رایگان و خرفه ای ما دیدن بفرمایید
fadakmizban.ir
پنل حرفه ای همراه دامین رایگان میباشد .
موفق باشید ...

پ.ن : هاست رایگان به هیچ وجه پیشنهاد نمیشه
هم محدود هست
و صرفا جهت تست محصول شاید بدرد بخورد

peym@n
July 14th, 2015, 13:06
با سلام خدمت دوستان ...

نیاز به یک هاست رایگان با قبلیت دسترسی به پنل ادمین دارم ( جهت نصب cms ) که کیفیت قابل قبولی داشته باشه ، فضای مورد نیاز 200 مگ ولی ترجیحا با قابلیت بازدید روزانه بالای 20000 تا ! سایت های ایرانی رو امتحان کردم ، ولی سیستمشون بعضی وقتا از دسترس خارج میشه و با کیفیت نیست و یا اگه سایتم رو آپدیت نکنم ، اکانت رو از دسترس خارج میکنند ! ! به همین دلیل اگه سایت خارجی معرفی کنید بهتره ! که البته مشکلی با آپدیت نکردن سایتم هم نداشته باشند !

با تشکر .
دورد
در همین انجمن افرادی بوده که نمایندگی رایگان داشته ولی هک شده بود و اطلاعات کاربران به خطر افتاده بود پیشنهاد میشه که سراغ هاست رایگان نرید
موفق باشید

sevendesign
July 14th, 2015, 13:07
سلام هاست رایگان برای بازدید بالا فکر نکنم جواب بده :)

-farzin-
July 14th, 2015, 15:20
واقعیتش ، چندین دامنه دارم ، که به کمک هاست رایگان میخوام به سایت اصلی لینک بدم که اگر کاربران دامنه رو اشتباه زدند هم سایت براشون بالا بیاد و به سایت اصلی راهنمایی بشند !

حالا بازدید بالا خیلی مهم نیست ! ولی ثبات هاست مهم هستش که توی هاست های رایگان ایرانی اصلا ثباتی نیست !

kouroshez
July 14th, 2015, 15:30
هاست رایگان با این تعداد ای پی هیچ جا بهتون نمیدن ! بهتر هست سرور تهیه کنید هزینش هم به صرفه تره...

j4b3r
July 14th, 2015, 16:43
سلام
http://jahanserver.com/%D9%87%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DA%AF%D8%A7%D9%86/