PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : روشهای اتصال به سرور مجازی بجز remote desktop

mahdicivil
July 14th, 2015, 11:44
با سلام به دوستان خوبم
من خیلی از مواقع از سرور مجازی برای اینترنت و آی پی اختصاصی داشتن استفاده میکنم. وارد شدن با ریموت دسکتاپ آسانترین راه هست ولی خوب خیلی راحت نمیشه ازش برای اینترنت استفاده کرد و با مشکل سخت باز شدن سایتها مواجه میشم.
میخواستم ببینم راههای دیگری برای اتصال به سرور وجود داره یا خیر که وارد سرور مجازی نشد و از آی پی اختصاصی اون استفاده کرد؟
لازم به ذکر هست که من فقط برای استفاده شخصی میخواهم استفاده کنم.
یک مورد دیگه هم اضافه کنم من تخصصی برای استفاده از سرورهای لینوکس ندارم و همیشه از سرورهای ویندوز استفاده میکنم. میخواستم ببینم سرورهای لینوکس هم مرورگر دارند مثل ویندوز؟ و همچنین سرعت لود صفحات اینترنت تو لینوکس بهتره یا ویندوز؟
ممنون

JeyServer
July 14th, 2015, 11:51
سلام روزتون بخیر
برای دسترسی بله راه های دیگه ای مثل VNC یا کنسول وجود داره(که اصولا برای شرایط اضطراری فنی استفاده میشه) یا از teamviewer استفاده کنید.
---------
اگر فقط برای آی پی نیاز دارید، نرم افزار های V**..P**..N روی سرور نصب کنید

mahdicivil
July 14th, 2015, 12:58
دوستان دیگه نظر کارشناسی ندارند. من به نظرات شما نیاز دارم

peym@n
July 14th, 2015, 13:04
دورد
همان طور که همکارم فرمودند بنده هم vnc رو پیشنهاد میدم
موفق باشید

yourhosting
July 14th, 2015, 13:04
سلام
جهت اتصال به سرور vnc-teamviewer
درصورتی که صرفا تغییر ای پی مد نظر است یک pro*xy server راه اندازی کنید
موفق باشید

kouroshez
July 14th, 2015, 15:45
اگر میخواهید از ای پی اون استفاده کنید فقط ! بهترین راه این هست که لینوکس نصب کنید و بهش tunnel بزنید ! خیلی راحت و یک پلاگین هم در کروم نصب میکنید یا در سیستم و به صورت ***** 5 سیستم شما کلا ای پیش به اون تغییر پیدا میکنه برای راهنمایی بشتر پیام بدید به یاهو ای دی بنده یا اسکایپ توضیحات بیشتر میشه قند شکن و دوستان هم منتظر بن کردن هستند !
id skype: kourosh.ebra
id yahoo : kourosh_ebra
اسکایپ همیشه هستم