PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین و سریعترین روش برای ثبت دامنه .com آزاد شده

rrt
July 14th, 2015, 08:57
سلام دوستان ، وقتتون بخیر

من دامنه ای را در نظر دارم .com که الان 76 روز هستش که منقضی شده و احتمالا کمتر از 10 روز دیگه آزاد بشه ، حال من چگونه میتونم قبل از این که کاملا آزاد بشه این دامنه را رزرو کنم ؟ آیا میشه ؟ یا این که به چه روشی میتونم با اطمینان این که دیگری این دامنه را دوباره ثبت نکنه ، ثبت کنم؟

دوستان با تجربه در صورت امکان لطفا راهنماییم کنید

fadak
July 14th, 2015, 10:00
با سلام
شما که از زمان ازاد شدن دامنه مطلعی خب میتونی پس از آزاد شدن آن اقدام کنی
رزرو دامنه به این شیوه که شما گفتید رو تا به حال جایی ندیدم
موفق باشید...

hamra
July 14th, 2015, 10:03
با توجه به اینکه دامنه تا 10 روز آینده برای صاحب قبلی روزرو میشود و اگر تمدید نکند در طول این مدت ، بعد آزاد میشود ، پس فکر نمیکنم راهی وجود داشته باشه .
گر چه که تا به این لحظه هم به این طریق دامنه ای روزرو نشده است !

ezHost.ir
July 14th, 2015, 14:41
با سلام خدمت شما،
تا زمانی که دامنه در مالکیت و رزرو مالک قبلی دامنه است، امکان رزرو دامنه توسط شخص دیگری امکان پذیر نیست. پس از اینکه دامنه آزاد شد میتونید به ثبت برسونید.

kouroshez
July 14th, 2015, 15:36
هیچ راهی وجود نداره وقتی دامین تموم بشه 10-15 روز صاحب قبلی قرصت داره تمدید کنه و در طی این 10-15 روز دامین قابل ثبت برای شخص دیگری نیست که بعد از این 10-15 روز میشه رزو کرد

In-God-We-Trust
July 14th, 2015, 16:35
باسلام
شما میتونید دامنه مورد نظرتون رو بک اوردر Back order بکنید تا به محض آزاد شدن توسط رجیسترار به ثبت برسه

rrt
July 15th, 2015, 08:36
دوست عزیز چگونه میشه back order کنم ، بیشتر توضیح میدین ؟

iwpanel
July 15th, 2015, 12:54

سلام باید از سایت هایی که این کارو انجام میدن در خواست بدید بعد هزینه پرداخت کنید که این کارو براتون انجام بدن

alishadmehr
July 21st, 2015, 23:22

اگر دامنه رو حاضرید با قیمت بالا بخرید پس ارزش بک اوردر داره چون معمولا بین 50 تا 100 دلار بسته به شرکتها باید بپردازید تا دامنه رزور بشه براتون . البته اگر دامنه تاپ باشه یک جنگی بین شرکتهای ارائه دهنده سرویس بک اوردر رخ میده که معمولا بعضی از شرکتها قدرت و سرعت قاپیدنشون :دی بالاتر هست. بعضی اوقات وارد مزایده میشه تا به محض آزاد شدن دامنه برای بالاترین پیشنهاد ثبت بشه و اونقدر چند ده هزار دلار ممکنه دامنه قیمتش میره بالا !

و معمولا دامنه ها خیلی عالی چند میلی ثانیه بیشتر طول نمیکشه که سریعا ثبت میکنند و شما عملا نمیتونید حتی آزاد شدنش رو هم ببینید.

بعضی اوقات هم دامنه فکر میکنید ارزش داره و درواقع خیلی راحت آزاد میشه و میتونید ثبت کنید و کسی هم دنبالش نیست پس دقت کنید هزینه بی خودی ندید.

rrt
July 22nd, 2015, 08:53
خوشبختانه دامنه آزاد شد و احتمالا چند ساعتی بیشتر نبود که ثبتش کردم (2 ماه منتظرش بودم تا آزاد بشه) ، از تمامی دوستان که راهنماییم کردن متشکرم