PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آفر متفاوت با ذکر دلیل قیمت. 7000 تومان به بالا بیش از 5 سال سابقه بدون اورسل <<<<<<<<

serverstar.ir
July 13th, 2015, 21:46
بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام

تیم سرور استار ( شرکت سرور پردازان برتر شمال (http://www.serverstar.ir) ) به شماره ثبت 2681 و شناسه ملی 14003107133 با بیش از 5 سال سابقه تصمیم دارد آفری متفاوت

سرور نیمه اختصاصی با کیفیت پایدار بدون اورسل و با ذکر دلیل برای قیمت پایین ارائه دهد.

نمونه محیط کنترل پنل سرور مجازی (http://www.serverstar.ir/portal/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=5)

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/18092-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B4%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D9%88%D8%B2-10-000-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-panel-png

================================================== ==================================

آفر از کولو اختصاصی در دیتاسنتر مای لوک آلمان ارائه میشود. کسانی که مای لوک را میشناسند برتری آن نسبت به هتزنر را میدانند.

تفاوت و برتری مای لوک نسبت به هتزنر

1-قیمت بیش از 2 برابری مای لوک در ازای کیفیت بالاترش
2-کیفیت و قدرت بیشتر پورت و سخت افزار سرورها خصوصا هارد که سرور هتزنر با هارد نسبتا کند باعث افت کارایی میشوند
3- بیش از 80% حساست کمتر نسبت به ابیوز در مقایسه با دیتاسنتر هتزنر و ovh , ...
4- در بحث های زیادی گفته شده برخی از سرورهای Hetzner با سخت افزار کیس های خانگی نگهداری میشوند اما سرورها در Myloc با استانداردهای جهانی و کاملا با سخت افزار سرور ادیشن نگهداری میشوند.

علت عمده تفاوت در قیمت فروشندگان (مجازی سازی با منابع اختصاصی و اشتراکی)

متاسفانه امروزه از مجازی ساز خوب vmware استفاده نادرست میشود بیشتر کاربران سرورر مجازی را از این نوع تهیه میکنند : در این مجازی ساز دست فروشنده برای دستکاری پشت پرده خیلی باز است و میتوان بدون تغییر در ظاهر منابع در پشت پرده منابع را دستکاری کنند بطور مثال میتوان رم 4 گیگ را به 512 و حتی کمتر و بیشتر و کلاک سی پی یو مانند ادعای اختصاص 4 هسته سی پی یو را به 200 مگاهرتز و سرعت هارد و دیگر منابع را لیمیت کرد و خریدار فکر میکند سرور رم 4 گیگ و 4 هسته سی پی یو را به قیمت رم 512 دیگری خریده اما در واقع خبر دیگری است.

ما نمیگوییم همه اینکار را میکنند اما متاسفانه بسیاز زیاد این کار را میکنند .

مجاری سازهای مورد استفاده سرور استار

ما برای مجازی سازی از 2 مجازی ساز قدرتمند OpenVZ - KVM استفاده میکنیم.
در این نوع مجازی سازها سرورها با منابع اختصاصی مجازی سازی میشوند و این مجازی سازها با استفاده از حد اکثر توان سخت افزار و مصرف حداقل منابع کارایی و بازدهی بسیار بالایی دارند.
بطور مثال اگر با منابع سخت افزاری مشابه از دو مجازی ساز vmware و OpenVZ استفاده کنیم سروی که با vmware مجاری سازی شده در 10 ثانیه ریبوت شود با همان سحت افزار سروری که با OpenVZ مجاری سازی شود در 4 ثانیه ریبوت میشود.

علت پاین بودن قیمت در این آفر

علت تکریم کاربران و در واقع یکجور عذرخواهی از کاربران بخاطر مشکلات ایجاد شده به علت نبود بنده به علت پایان تحصیلات دانشگاهی و رفتن به سربازی در 2 سال اخیر و واگذاری مدیریت به شخص دیگر در نتیجه ایجاد بسیار مشکلات در پاسخگویی و پشتیبانی و توان ناکافی در حل مشکلات و در نتیجه فاصله گرفتن بسیاری از کاربران چندین ساله سرور استار و یک جور شیرینی به کاربران است :دی
امید بر آن است که به لطف خدا و پشتیبانی و آپتایم سرورهایمان کابران گذشته و آینده سرور استار سالها همکاری خوبی داشته باشند.

- تمامی کانفیگهای روز قابل ارائه است

- کلیه منابع به درخواست قابل تغییر میباشند
- نصب سیستم عامل و تنظیمات اولیه رایگان انجام میشود
- سفارشات بین 1 تا 48 ساعت تحویل داده میشوند

Yahoo ID: info.serverstar

TELL: 0936-753-8281
0911-991-1015

CPU: Opteron 3365 mit 8 x 3,2 GHz
Ram: 256 MB
HDD: 10 GB SAS
BW: Unlimit
Port: 1000 Mbps
Uptime: 99.9%
IP: 1
مجازی ساز قدرتمند OpenVZ - KVM

7.000تومان

سفارش (http://www.serverstar.ir/portal/cart.php?gid=8)

Free DDos Protection +

Ram: 512 MB

9.000تومان

Free DDos Protection +

Ram: 1 GB
HDD: 20 GB SAS

11.000تومان

Free DDos Protection +

Ram: 2 GB
HDD: 30 GB SAS

13.000تومان

Free DDos Protection +

MVGroup
July 13th, 2015, 22:14
سرور مجازی 3 -

cpu: Intel intel core i7-3770 800 mhz
ram: 1 gig
hdd: 20 gb
bw: 1.5 tb
port: 1000 mbps
uptime: 99.9%
ip: 1

24000 تومان ماهیانه

سرور نیمه اختصاصی 1 -

cpu: Intel core i7-3770 800 mhz
ram: 256 mb
hdd: Drive win 2gb ssd + 10 gb sas
bw: Unlimit

30000 تومان ماهیانه

سلام.
تفاوت سرور مجازی و سرور نیمه اختصاصی در چیه؟ آیا منابع سرورمجازی واقعی هستند؟

سرور مجازی وارز 1 -

cpu: Intel intel core i7-3770
ram: 512
bw: 1000 gb

30000 تومان ماهیانه

برای استفاده از تورنت و کلّاً برنامه هایی که کپی رایت دارند باید از سرور مجازی وارز استفاده کنیم؟ یا از سرور مجازی معمولی هم میشه استفاده کرد؟
فرکانس cpu سرور مجازی وارز که در بالا آوردم چقدره؟
ممنون.

omid.m
July 13th, 2015, 22:48
یک ای پی واسه تست پینگ میدین؟

serverstar.ir
July 13th, 2015, 23:24
یک ای پی واسه تست پینگ میدین؟

با سلام و احترام

براتون از طریق پ . خ ارسال شد

- - - Updated - - -

سلام.
تفاوت سرور مجازی و سرور نیمه اختصاصی در چیه؟ آیا منابع سرورمجازی واقعی هستند؟

برای استفاده از تورنت و کلّاً برنامه هایی که کپی رایت دارند باید از سرور مجازی وارز استفاده کنیم؟ یا از سرور مجازی معمولی هم میشه استفاده کرد؟
فرکانس cpu سرور مجازی وارز که در بالا آوردم چقدره؟
ممنون.

با سلام و احترام

بحث راجب وارز در انجمن ممنوع است

کلا شما باید برای این نوع استفاده از دیتاسنترهایی که به شدت به ابیوز حساسیت دارند سرور تهیه نکنید.
و دیتاسنترهایی هستند که حساسیت کمتری دارند که میتونیم در خدمتتون باشیم

دقیقا کارتون چی هست ؟

چقدر سی پی یو نیاز دارید ؟

MVGroup
July 13th, 2015, 23:32
با سلام و احترام

براتون از طریق پ . خ ارسال شد

- - - updated - - -

با سلام و احترام

بحث راجب وارز در انجمن ممنوع است

کلا شما باید برای این نوع استفاده از دیتاسنترهایی که به شدت به ابیوز حساسیت دارند سرور تهیه نکنید.
و دیتاسنترهایی هستند که حساسیت کمتری دارند که میتونیم در خدمتتون باشیم

دقیقا کارتون چی هست ؟

چقدر سی پی یو نیاز دارید ؟

دانلود از تورنت + انکود فیلم
از دوستان پرسیدم گفتن برای انکود، cpu دو هسته ای با فرکانس 1500 خوبه. شما چی پیشنهاد می کنید؟ (هزینه حدّاکثر 30000 تومان ماهیانه)

سرور نیمه اختصاصی با سرور مجازی چه تفاوتی دارند؟ آیا منابع سرورمجازی واقعی هستند؟

سرور مجازی 3 -

cpu: Intel intel core i7-3770 800 mhz
ram: 1 gig
bw: 1.5 tb

24000 تومان ماهیانه

سرور نیمه اختصاصی 1 -

cpu: Intel core i7-3770 800 mhz
ram: 256 mb
hdd: Drive win 2gb ssd + 10 gb sas

30000 تومان ماهیانه

serverstar.ir
July 13th, 2015, 23:44
دانلود از تورنت + انکود فیلم
از دوستان پرسیدم گفتن برای انکود، cpu دو هسته ای با فرکانس 1500 خوبه. شما چی پیشنهاد می کنید؟ (هزینه حدّاکثر 30000 تومان ماهیانه)

سرور نیمه اختصاصی با سرور مجازی چه تفاوتی دارند؟ آیا منابع سرورمجازی واقعی هستند؟
تورنت شخصی هست ؟
بعله شما نیاز به سی پی یو خصوصا هارد پر سرعت دارید اس اس دی پیشنهاد میشه
بعله منابع واقعی است ما به شما کنترل پنل مانبتوربنگ کل منابع رو مبدبم نمونه عکس اول پست گزاشتیم براتون

MVGroup
July 13th, 2015, 23:55
تورنت شخصی هست ؟
بعله شما نیاز به سی پی یو خصوصا هارد پر سرعت دارید اس اس دی پیشنهاد میشه
بعله منابع واقعی است ما به شما کنترل پنل مانبتوربنگ کل منابع رو مبدبم نمونه عکس اول پست گزاشتیم براتون

تورنت هم ترکرهای عمومی و هم ترکرهای خصوصی. تورنت عمومی مشکل زاست؟

SamaN DL
July 13th, 2015, 23:58
درود

آیپی چهت تست پینگ لطفا x

serverstar.ir
July 14th, 2015, 00:05
تورنت هم ترکرهای عمومی و هم ترکرهای خصوصی. تورنت عمومی مشکل زاست؟

این دیتاسنتر تا زمانی که شکایت نشه به تورنت گیر نمیده شما روزی چند گیگ دانلود دارید ؟

ولی برای دکود و انکود فیلم پیشنهاد میکنم بیشتر هرینه کنید تا چیزی که مد نظرتونه گیرتون بیاد والا شما با سرور 7 تومانی هم میتونید این کار رو انجام بدید ولی هر گردی گردو نیست !

- - - Updated - - -

درود

آیپی چهت تست پینگ لطفا x
با سلام و احترام

آی پی پ . خ شد خدمتتون ولی پینگ کیفیت رو مشخص نمیکنه فاصله بین 2 کامپیوتر رو میتونید بسنجید ... که در برخی فاکتورها تاثیر داره

MVGroup
July 14th, 2015, 00:21
این دیتاسنتر تا زمانی که شکایت نشه به تورنت گیر نمیده شما روزی چند گیگ دانلود دارید ؟

ولی برای دکود و انکود فیلم پیشنهاد میکنم بیشتر هرینه کنید تا چیزی که مد نظرتونه گیرتون بیاد والا شما با سرور 7 تومانی هم میتونید این کار رو انجام بدید ولی هر گردی گردو نیست !

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

آی پی پ . خ شد خدمتتون ولی پینگ کیفیت رو مشخص نمیکنه فاصله بین 2 کامپیوتر رو میتونید بسنجید ... که در برخی فاکتورها تاثیر داره

من بیش تر استفاده ام از تورنت هست و کم تر انکود انجام می دهم. به طور دقیق مشخّص نیست چقدر در روز استفاده دارم. شاید یک روز 50 گیگ دانلود کنم و چند روز هم اصلاً دانلود نداشته باشم.
کامپیوتر خونگی خودم 2 هسته ای و هر هسته 2 گیگاهرتز هست و برای انکود مشکلی نداشتم. انکود حرفه ای انجام نمی دهم.
اگه هارد 50 گیگ بخواهم، و با توجّه به کارهایی که می خواهم انجام بدم شما چه آفری که قیمتش مناسب باشه می دهید؟

راستی قسمت «پنل سرور مجازی» در سایتتون باز نمی شه:
https://panel.serverstar.ir:8006/

pbx9798
July 14th, 2015, 01:02
سلام لطفا ايپي تست رو إرسال كنيد

همچنين ميشه يك اسكرين شات از سرعت دانلود بزاريد ممنون ميشم

mohammadali3517
July 14th, 2015, 06:00
سلام
هر هسته چفدر میاونه پردازش کنه
قیمت تمدید چجور هست
تعداد هسته روی سرور های رم یک و دو?
فیمت هر هسته اضافی?
شرمنده بابت تعداد سوالات:-)

serverstar.ir
July 14th, 2015, 15:10
سلام لطفا ايپي تست رو إرسال كنيد

همچنين ميشه يك اسكرين شات از سرعت دانلود بزاريد ممنون ميشم

با سلام و احترام

مورد استفاده رو بفرمایید پورت سرور 1000 اشتراکی است و ما بین سرورها بطور مساوی تقسیم میکنیم

- - - Updated - - -

سلام دوست عزیز ..

یک سوال دارم !

قیمت تمدید هم همین هست یا نه ؟ اگر اره من یک دو گیگ نیاز دارم.

با سلام بعله اگر به سرور فشار نیارید و استفادتون نرمال باشه حد اقل 5 ماه قیمت ثابت است و اگر بعد از 5 ماه تصیمیم بر اضافه شدن قیمت باشه درصد ناچیزی میاد روش که بازهم آف پابرجا بمونه

- - - Updated - - -

سلام
هر هسته چفدر میاونه پردازش کنه
قیمت تمدید چجور هست
تعداد هسته روی سرور های رم یک و دو?
فیمت هر هسته اضافی?
شرمنده بابت تعداد سوالات:-)

با سلام و تشکر از شما

مورد استفادتون رو بفرمایید ؟
چند مگاهرتز مصرف دارید ؟
قیمت ثابت است
هر هسته 10 تومان در آف

- - - Updated - - -

من بیش تر استفاده ام از تورنت هست و کم تر انکود انجام می دهم. به طور دقیق مشخّص نیست چقدر در روز استفاده دارم. شاید یک روز 50 گیگ دانلود کنم و چند روز هم اصلاً دانلود نداشته باشم.
کامپیوتر خونگی خودم 2 هسته ای و هر هسته 2 گیگاهرتز هست و برای انکود مشکلی نداشتم. انکود حرفه ای انجام نمی دهم.
اگه هارد 50 گیگ بخواهم، و با توجّه به کارهایی که می خواهم انجام بدم شما چه آفری که قیمتش مناسب باشه می دهید؟

راستی قسمت «پنل سرور مجازی» در سایتتون باز نمی شه:
https://panel.serverstar.ir:8006/
کامپیوتر شما اختصاصی است و این سرو مجازی نباید مقایسه کنید!

سرور 2 گیگ با 50 گیگ هارد و 2 هسته سی پی یو به شما 28 تومان داده میشه
آدرس پنل را تغییر دادیم و به کاربران زمان تحویل تقدیم میکنیم

nimyasoft
July 14th, 2015, 18:02
با سلام سرور مجازی ایران میخواستم با رم 128

a.R.a.sh
July 14th, 2015, 18:18
سلام و خسته نباشید دوستان. بنده ایشون رو از سال 87 میشناسم
بهتر است چند تا چیز رو اعلام کنم که باشد کمی گذشته یادشان بیافتد و این بار بهتر کار کنن. آقای سعید خان یا همان مصیب خان از لحاظ بار علمی انصافا خیلی خوبن و هر سرویس جدیدی می اومد ایشون زود اوکی میکرد
از لحاظ پشتیبانی هم خوبن و همیشه سرویس هایی که میدادن بدون مشکل بود تقریبا
اما
از لحاظ اخلاقی اصلا تایید نمیشن. یعنی خودشون رو عالم دهر میدونن و اگه بخوان مشکلی رو گردن نگیرن حتی شده طرف مقابل رو تحقیر میکنن که تو نمیدونی من میدونم و یا با دلایل حیلی مبتدی جوابشون رو میدادن که مثلا من خریدار اصلا تو باغ نیستم و این حرفی که زده میشه ..... هست.
و یه عادت بدی که دارند بعد از فروش دیگه مسئولیت پذیر نمیشن
البته شاید به گفته خودشان دانشگاه و یا سربازی و یا هر علت دیگه بود.از آخرین بار خریدی که کردم 70هزار تومان هزینه کردم و بعد 3روز سرور بنده و بقیه را قطع کردند .باز به گفته خودشان دیتا سنتر این مشکل رو به وجود آورد و قول دادند که حل میکنن و جبران مافات میکنن که اینطوری نشد.
قصد بنده از گفتن این ها خراب کردن ایشان نبود بلکه انتقاد خیلی رک و واضح بود و برای اثبات ادعا خودم الان یک سرور مجازی سفارش دادم
چون توی ایمیلی که زدن به نوعی با زیرکی خودشان را تبرئه کردند. به دور از همه حرف ها امیدوارم که مثل قبل شروع به کار کنند و ایشالله که موفق بشن.

ظاهرا درگاه پرداختی مشکل داره.چک کنید.ممنون

serverstar.ir
July 14th, 2015, 20:51
بهتر است چند تا چیز رو اعلام کنم که باشد کمی گذشته یادشان بیافتد و این بار بهتر کار کنن. آقای سعید خان یا همان مصیب خان از لحاظ بار علمی انصافا خیلی خوبن و هر سرویس جدیدی می اومد ایشون زود اوکی میکرد
اما
از لحاظ اخلاقی اصلا تایید نمیشن. یعنی خودشون رو عالم دهر میدونن و اگه بخوان مشکلی رو گردن نگیرن حتی شده طرف مقابل رو تحقیر میکنن که تو نمیدونی من میدونم و یا با دلایل حیلی مبتدی جوابشون رو میدادن که مثلا من خریدار اصلا تو باغ نیستم و این حرفی که زده میشه ..... هست.
البته شاید به گفته خودشان دانشگاه و یا سربازی و یا هر علت دیگه بود.از آخرین بار خریدی که کردم 70هزار تومان هزینه کردم و بعد 3روز سرور بنده و بقیه را قطع کردند .باز به گفته خودشان دیتا سنتر این مشکل رو به وجود آورد و قول دادند که حل میکنن و جبران مافات میکنن که اینطوری نشد.
قصد بنده از گفتن این ها خراب کردن ایشان نبود بلکه انتقاد خیلی رک و واضح بود و برای اثبات ادعا خودم الان یک سرور مجازی سفارش دادم
چون توی ایمیلی که زدن به نوعی با زیرکی خودشان را تبرئه کردند. به دور از همه حرف ها امیدوارم که مثل قبل شروع به کار کنند و ایشالله که موفق بشن.

با سلام و تشکر از نظرتون

بعله مشکلاتی بوده و بنده کاملا پذیرا هستم اما بدونید هیچ فروشنده ای دوست نداره سرورش دون بشه !

و ابتدا تاپبک توضیحات کوتاهی دادم و نیت بنده دوباره حرفه ای کارکردن با تجربه ای بالاتر از گذشته و مشتری مداری بیشتر و بیشتر...
در خدمت شما و دیگر دوستان هستیم.

یک مورد کوچک که گفتید بعد از فروش دیگه پاسخ نمیده بی انصافی است به هر حال ممنون از نظرتون و نمیخوام تاپیک منحرف بشه

با تشکر سعید امیرنانیان

- - - Updated - - -

با سلام سرور مجازی ایران میخواستم با رم 128

با سلام

این آفر ار ایران نیست متاسفانه

Pars98
July 14th, 2015, 22:57
دوست گرامی فردا صبح پرداخت شود چقدر طول میکشه که همراه با کانفیگ تحویل بدید؟

serverstar.ir
July 15th, 2015, 14:05
دوست گرامی فردا صبح پرداخت شود چقدر طول میکشه که همراه با کانفیگ تحویل بدید؟

با سلام

اگر الان سفارش بدید تا شب تحویل میشه

با تشکر

felfel
July 15th, 2015, 14:37
اما

دقیقا همین طوره . من قصد تخریب ندارم فقط نظرم درباره ایشان میگم

2 3 سال پیش یک سرور ایران ازشان خریدیم خیلیم گران بود بعد از چندروز سرور دان شد هرچی تیکت هم داده میشد پاسخگو نبودن به زور باهاشون تماس گرفته شد با لحن بسیار بد صحبت کردند . برخوردشان نیز جوری که رییس مایکروسافت هستند و زود هم جبهه میگیرند و گفتند ابیوس اومده!!(رو سرور ایران) و مارا پاس دادن به دیتاسنتر بعدم فهمیدیم که کلا سرورشان نابود شده ... هیچی درخواست بازگشت وجه دادیم که خوردن متاسفانه....

serverstar.ir
July 15th, 2015, 15:45

در ابتدا تاپیک توضیحاتی داده شده لطفا پست خود را ویرایش کنید سایت به مدت 2 سال در اختیار شخص دیگری قرار داده شده بود

درصورتی که مدارک دارید از طریق تیکت و نه اینجا اقدام بفرمایید با کمتریم قیمت سرویس در اختیارتون میزاریم تا جبران خسارت بشه

با تشکر از شما

- - - Updated - - -

سلام و خسته نباشید

مشکل درگاه پرداخت آنلاین برطرف شد

pbx9798
July 15th, 2015, 16:28
خب مگه نميگيد پورت يك گيگ هستش

خب براي اثبات اسكرين شات بزاريد ! يا ايپي تست بديد ما تست كنيم ببينم چنين چيزي هست يا نه !

serverstar.ir
July 17th, 2015, 16:28
خب مگه نميگيد پورت يك گيگ هستش

خب براي اثبات اسكرين شات بزاريد ! يا ايپي تست بديد ما تست كنيم ببينم چنين چيزي هست يا نه !

پورت سرور اصلی 1 گیگ است و برای فقط دانلود سرور نمیدیم چون پورت رو اشغال میکنه و سرورهای دیگه کم میارن

برای همین پورت رو مدیریت شده بین سرورها تقسیم میکنیم شما دانلود کنید شاید میانگین 9 مگ خد اقل دانلود بگیرید و این میزان گارانتی میشه

- - - Updated - - -

لطفا دوستانی که سرور رو گرفتند نظرشون رو از اینجا به دیگران اعلام کنند

با تشکر

- - - Updated - - -

الان یک سرور مجازی سفارش دادم

ممنون

سفارش شما 3 روزه پرداخت نشده !

navsan
July 17th, 2015, 19:31
سرویس زیر خریداری شد .

بدون هیچ مشکلی با پشتیبانی عالی

serverstar.ir
July 17th, 2015, 23:49
سرویس زیر خریداری شد .

بدون هیچ مشکلی با پشتیبانی عالی

با تشکر کلیه سفارشات تحویل داده شدند

ramin2015
July 18th, 2015, 00:50

2 3 سال پیش یک سرور ایران ازشان خریدیم خیلیم گران بود بعد از چندروز سرور دان شد هرچی تیکت هم داده میشد پاسخگو نبودن به زور باهاشون تماس گرفته شد با لحن بسیار بد صحبت کردند . برخوردشان نیز جوری که رییس مایکروسافت هستند و زود هم جبهه میگیرند و گفتند ابیوس اومده!!(رو سرور ایران) و مارا پاس دادن به دیتاسنتر بعدم فهمیدیم که کلا سرورشان نابود شده ... هیچی درخواست بازگشت وجه دادیم که خوردن متاسفانه....
دقیقا حرف شما و دوست عزیز a.R.a.sh (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=59685) تائید میشه.
بنده دیدم ایشون از مجازی ساز kvm استفاده کرده، میخواستم ببینم از مجازی سازش نسبت به vmware راضیه یا نه و چطوریاست.. ۱ ثانیه نشده طوری برخورد کردن که انگار کرنل لینوکس رو ایشون طراحی کرده :) درصورتی که خیلی محترمانه میتونست بگه: سرم شلوغه یا نمیخوام بگم نه اینکه: «میخوای از من اطلاعات بدست بیاری؟ برو تو گوگل سرچ کن» و وقتی پرسیدم این چه طرز برخورده.. ایشون میگه «من حوصله کل کل ندارم». من یه سوال دوستانه پرسیدم و با کسی کل کل نکردم :)
anyway
درخت هرچی پر بارتر، سر به زیر تر

freeacounting
July 18th, 2015, 09:27
سلام
رم 1 گیگ با هارد 50 و 100 چقدر میشه؟

hostorder
July 18th, 2015, 09:36
دوست عزیز پنل آخر با 200 گیگ هارد چند میشه

serverstar.ir
July 18th, 2015, 12:45
سلام
رم 1 گیگ با هارد 50 و 100 چقدر میشه؟

با سلام و احترام

رم 1 گیگ با هارد 50 بهتون 17 تومان تقدیم میکنیم و با هارد 100 گیگ 23 تومان

m.hack3r
July 18th, 2015, 12:55
سلام . یک سرور میکروتیک خریداری شد منتظر تحویل هستم .

serverstar.ir
July 18th, 2015, 13:08
اصلاح شد

navsan
July 18th, 2015, 13:24
دقیقا حرف شما و دوست عزیز a.R.a.sh (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=59685) تائید میشه.
بنده دیدم ایشون از مجازی ساز kvm استفاده کرده، میخواستم ببینم از مجازی سازش نسبت به vmware راضیه یا نه و چطوریاست.. ۱ ثانیه نشده طوری برخورد کردن که انگار کرنل لینوکس رو ایشون طراحی کرده :) درصورتی که خیلی محترمانه میتونست بگه: سرم شلوغه یا نمیخوام بگم نه اینکه: «میخوای از من اطلاعات بدست بیاری؟ برو تو گوگل سرچ کن» و وقتی پرسیدم این چه طرز برخورده.. ایشون میگه «من حوصله کل کل ندارم». من یه سوال دوستانه پرسیدم و با کسی کل کل نکردم :)
anyway

شما دارید اشتباه میکنید
من قبل خرید و بعد خرید هر سئوالی پرسیدم بدون هیچ مشکلی پاسخ دادند .
حتی سئوالات م هم از تماس تلفنی پیگیری کردم و پاسخ دادند کاملا .

m.hack3r
July 18th, 2015, 13:30
نظر بنده اینه که تا سرویسی از کسی نگرفتید و کیفیتش رو بررسی نکردید اصلا تاپیک فروش کسی رو تخریب نکنید .
بنده در مورد مجازی سازی ها اطلاعات زیادی ندارم اما تا وقتی کسی نخواد اورسل کنه و نیتش پاک باشه اصلا مجازی سازی مدنظر نیستش .

مردم دارن اینجا یه لقمه نون در میارن . سعی کنید نون کسی رو لگد نکنید .
بنده هم سرویس سفارش دادم و بعد از دریافت حتما میام نظرم رو راجع به سرویس هاشون اعلام میکنم .

Shemr
July 18th, 2015, 14:21
anyway

من شناختی از ایشون ندارم که بخوام حرف شما رو نقض یا تائید کنم، ولی در برخورد اولی که باهاشون داشتم ~1 ساعتی سوال های منو با روی خوش جواب دادند و "طرز برخورد"ـشون هم هیچ مشکلی نداشت!

serverstar.ir
July 18th, 2015, 14:48

با سلام و احترام با 29 تومان بهتون تقدیم میکنیم

IrIsT
July 18th, 2015, 15:14
سلام و درود.
کل تاپیک رو خوندم.خیلی انتقاد بود.حالا راست و دروغش رو نمیشه تشخیص داد.حالا انتقادات اگه درست بشه انشالله برطف شه و سازنده باشه.
حالا از اینا کنار
قیمت مشخصات زیر
یک سرور فقط برای دانلود میخوام.هارد 500 رم 4 - آپتایم و کیفیت قطعات و منابع اختصاصی.اگه داشتین قیمت رو برام بفرستین.
یک سرور هم برای سایت هام میخوام.رم 8 - هارد 500 - cpu هم مناسب با همین قطعات و خوب.همه چی اختصاصی و تضمینی.قیمت این هم با تخفیف ویژه بگین.
اگه قیمت هاتون خوب باشه زیاد دورو برم سرور وجود داره و با خیلی ها در ارتباطم.
هزینه هر رم اضافه و هسته cpu و هارد اضافه و همچنین تضمین کیفیت و آپتایم و سرعت و اینکه اط لحاظ پینگ و ....
کلا توضیحات کامل لطفا برام بفرستید.
من روی کیفیت هارد و همچنین اپتایم و منابع اختصاصی فوق العاده حساسم.مخصوصا هارد.
این هم ایمیلم اگه خواستید ایمیلی بفرستید
iedb.team@gmail.com

pouya.latifi
July 18th, 2015, 15:42
دوست عزیز آفرتون یک ماهس یا لایف؟

serverstar.ir
July 18th, 2015, 17:08
دوست عزیز آفرتون یک ماهس یا لایف؟

با سلام دائمی است حداقل 6 ماه است و بعد از 6 ماه اگر قرار به افزایش باشه درصد ناچیزی میاد روش

- - - Updated - - -

سلام . یک سرور میکروتیک خریداری شد منتظر تحویل هستم .

با تشکر از سفارش شما سفارشات به ترتیب تحویل داده میشن

lahoral
July 18th, 2015, 18:12
با سلام

دوست عزیزم رامین همه چیز جهت دار نیست و انقدر افکارتون رو اینجور جاها نبرید

بنده چندین سال تو کار سرور بودم و ادمین رویال سرور و چندین ساله با نام گذرنت فعالیت میکنم که با خیلی از دوستان وب هاستینگ دوست هستم و خیلی ها رو تو این زمینه و زمینه های مختلف اینترنتی میشناسم حالا بحث در مورد بنده نیست ایشون رو من خیلی وقت نیست ولی به اندازه ای بوده که بشناسم و اعتماد کنم به کارشون...
اشنجا هم تاپیک آموزشی نیست و خودتون رو جای ایشون بذارید که با اینهمه مشکلات سرور و یوزر و تیکت و کانفیگی و ... چه زجری دارن میکشن پس از اینکه ذیل وقت دارن ییا بعضی وقتا اعصاب ندارن :d ناراحت نشین مهم اینه مثه خیلا پول آدم و نمیخورن و جواب ندن و بعدش فحش و فحش کاری که میتونم تو همین فروم خیلیا رو براتون مثال بزنم که خیلی بدتر هم هستن

ایشون به بهترین نحو در شرایطی سختی که بودم و با وجود مشکلاتم بهترین پشتیبانی رو ارایه دادن و با وجود اینکه کارای سرور هنوز تموم نشده بود ایشون بخاطر بنده یه وی پی اس سریع اوکی کردن و...
از نطر قیمت مناسب
پشتیبانی اگه توقع خیلی بالا نباشه خیلی خوب (حداقل واس بنده بهترین بود )
دیتاسنتر عالی از خیلی لحاظ
و ...
بنده سرورامو دریافت و راضی هستم
بازم ممنون

serverstar.ir
July 18th, 2015, 18:54
سلام و درود.

یک سرور فقط برای دانلود میخوام.هارد 500 رم 4 - آپتایم و کیفیت قطعات و منابع اختصاصی.اگه داشتین قیمت رو برام بفرستین.
یک سرور هم برای سایت هام میخوام.رم 8 - هارد 500 - cpu هم مناسب با همین قطعات و خوب.همه چی اختصاصی و تضمینی.قیمت این هم با تخفیف ویژه بگین.
اگه قیمت هاتون خوب باشه زیاد دورو برم سرور وجود داره و با خیلی ها در ارتباطم.
هزینه هر رم اضافه و هسته cpu و هارد اضافه و همچنین تضمین کیفیت و آپتایم و سرعت و اینکه اط لحاظ پینگ و ....
کلا توضیحات کامل لطفا برام بفرستید.
من روی کیفیت هارد و همچنین اپتایم و منابع اختصاصی فوق العاده حساسم.مخصوصا هارد.
این هم ایمیلم اگه خواستید ایمیلی بفرستید
iedb.team@gmail.com

با سلام مبانگین دانلود روزانه رو بفرمایید

- - - Updated - - -

با سلام و احترام

ماهیانه 29 تومان

mohsen297
July 18th, 2015, 19:41
با سلام
منابع اختصاصی هستند؟
قیمت 6 ماهه چقدر می شه؟

با تشکر

serverstar.ir
July 18th, 2015, 20:01
با سلام
منابع اختصاصی هستند؟
قیمت 6 ماهه چقدر می شه؟

با تشکر

با سلام و احترام

بله مجازی ساز kvm و منابع اختصاصی است
پرداخت ماهانه و شش ماهه * 6 محاسبه می شود

hamed7157
July 18th, 2015, 20:16
سلام من میخوام سیستم عاملم windows 2008 باشه یک دانلود منیجرم روش باشه
رم 256 قیمت 7000 تومان . اینم نامم تو سایتتون که عضو شدم لینک پرداخت را بدید
hamed7157@gmail.com

serverstar.ir
July 19th, 2015, 01:03
سلام من میخوام سیستم عاملم windows 2008 باشه یک دانلود منیجرم روش باشه
رم 256 قیمت 7000 تومان . اینم نامم تو سایتتون که عضو شدم لینک پرداخت را بدید
hamed7157@gmail.com

با سلام باید رم 2 گیگ خرید کنید رم 256 ویندوز 2008 ؟؟؟ شوخی میکنید ؟

hamid.soltani92
July 20th, 2015, 12:49
دوستان محترم لطفا از طریق پشتیبانی وبسایت مربوطه اقدام بفرمایید.
پست‌های بی‌ربط حذف شدند. لطفا تکرار نکنید.
متشکرم.

hamed7157
July 20th, 2015, 12:58
چرا میزارید پس تبلیغات دروغ انجام بدن؟
من یک برنامه ای خریداری کردم برای اسپم که تاریخش از دیروز خورده اونوقت دیروز تالا سرور بنده تحویل داده نشده.
ما رو حساب اطمینان به سایت شما از این یوزر ها خرید میکنیم لطفا شما رسیدگی کنید

serverstar.ir
July 20th, 2015, 13:14
من یک برنامه ای خریداری کردم برای اسپم که تاریخش از دیروز خورده اونوقت دیروز تالا سرور بنده تحویل داده نشده.
آقای محترم شما چند سالته تا الان سرور خریدی ؟
دیشب سفارش دادید الان میگید تبلیغات دروغ ؟؟
دوما هر زمان سرویس رو تحویل دادیم از همان زمان سررسید شروع میشه !

امکان نداره تیکت جواب نداده باشیم

ایتدا پست گفتیم - سفارشات بین 1 تا 48 ساعت تحویل داده می شوند

لطفا شماره کارت ملت رو از طریق تیکت ارسال کنید ما به شما سرویس نمیدیم

hamid.soltani92
July 20th, 2015, 13:23
یک بار قوانین رو کامل مطالعه کنید.
http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=1591

1-3: وب هاستینگ تالک هیچ گونه تعهد و مسئوولیتی در قبال کلیه فعالیتهای تجاری و غیرتجاری که از طریق این بخش از سایت انجام می شود بر عهده ندارد !

4-3: کاربران با مسوولیت خود در این بخش فعالیت می کند و هیچ گونه تعهدی در خصوص صحت و سقم معامله متوجه انجمن نمی باشد.

5-3: اعتبار و سابقه فروشندها ، کمیت و کفیت کالاها ، خدمات ، سرویس های ارائه شده و ... در این بخش مورد تائید انجمن و تیم مدیریت نمی باشد.

6-3: با استناد به دلایل بالا کاربر شخصا ملزم به رعایت دقت کافی و نیز اطمینان در خصوص سوابق و کیفیت سرویسها/خدمات و مطالعه تاپیک های فروش قبلی فروشنده و موارد مشابه قبل از خرید و استفاده از خدمات و سرویس های مربوطه ارائه شده در انجمن می باشند.

hamed7157
July 20th, 2015, 13:35
بنده از اقای serverstar.ir (http://www.webhostingtalk.ir/member.php?u=43526) عذر خواهی میکنم . اطلاعاتم ناقص بود معذرت میخواهم

™LEO
July 26th, 2015, 22:57
سلام
این پلن موجوده؟

cpu: Opteron 3365 mit 8 x 3,2 ghz
ram: 2 gb
hdd: 30 gb sas

13.000تومان

و اینکه آیا امکان نصب ویندوز 7 هست؟
من سرور رو برای استفاده شخصی میخوام و یکم آپلود و دانلود دارم

و اینکه کارای نرم افزاری سرور رو خودتون انجام میدین؟(نصب مروگر،idm و...)

serverstar.ir
July 27th, 2015, 14:27
سلام
این پلن موجوده؟

و اینکه آیا امکان نصب ویندوز 7 هست؟
من سرور رو برای استفاده شخصی میخوام و یکم آپلود و دانلود دارم

و اینکه کارای نرم افزاری سرور رو خودتون انجام میدین؟(نصب مروگر،idm و...)

یا سلام تا چند روز آینده توقق در ارانه آقز داریم و بعد از اعلام کردن در خدمت شما هستیم

mostafa73
July 29th, 2015, 16:27
هنوز هم افر هست ؟

Mr.Roham
July 29th, 2015, 20:26
عزیز افرتون موجوده؟!
امکان نصب mac os دارین؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

radio mrap
August 5th, 2015, 17:48
سلام
امکان فعال سازی کارت صدا به صورت سخت افزاری بر روی سرور هاتون موجود هست؟

serverstar.ir
August 6th, 2015, 01:03
سلام
امکان فعال سازی کارت صدا به صورت سخت افزاری بر روی سرور هاتون موجود هست؟

با سلام و احترام اگر فقط صدا بخواید امکانش است و آفر تا هفته دیگر مجددا فعال می شود.

- - - Updated - - -

عزیز افرتون موجوده؟!
امکان نصب mac os دارین؟!

Sent from my iPhone using Tapatalk

با سلام از هفته آینده بعله

- - - Updated - - -

هنوز هم افر هست ؟

با تشکر از شما

از هقته آینده انشالله دوباره آفر فعال میشه

pouya.latifi
August 11th, 2015, 15:05
با سلام و وقت بخیر

آفر از چندم دوباره شروع میشه؟!

بنده یک سرور با رم 512 یا 1 میخوام با ویندوز سرور 2003 برای دانلود و آپلود سبک

فکر میکنم با 512 هم راه بیوفته کار

mohsen041
August 11th, 2015, 16:28
سلام آفر موجوده؟؟

serverstar.ir
August 12th, 2015, 15:39
با سلام و وقت بخیر

آفر از چندم دوباره شروع میشه؟!

بنده یک سرور با رم 512 یا 1 میخوام با ویندوز سرور 2003 برای دانلود و آپلود سبک

فکر میکنم با 512 هم راه بیوفته کار

با سلام و احترام هنوز مشخص نشده و امکان داره از کشور دیگه بجز آلمان آفر بدیم حداقل برای 7 روز آینده به بعد خواهد بود

چون داریم آفر سرور ایران با قیمت پایین رو آماده میکنیم درگیر کلو کردن سرور جدید از ایران هستیم

- - - Updated - - -

سلام آفر موجوده؟؟

با سلام به امید خدا تا هفته آینده از دیتاسنتر آمریکا آفر ارائه میشه

- - - Updated - - -

به امید خدا تا هفته آینده از دیتاسنتر آمریکا آفر ارائه میشه 1394/05/21
================================================== ==================================

hossein_n
August 12th, 2015, 22:54
سلام داداش
از حسن نیتتون خوشم اومد برادر!
در ضمن ذکر خیر شما هم از دوستان بسیار شنیدیم!
والا یه سرور میخام با 500 گیگ هاردو 4 گیگ رم!
حد اقل قیمت رو بفرمایید
لطفا ای پی تست هم ارسال کنید!!
امکان سرور تست هم داری؟؟
امکان اضافه کردن هارد در اینده وجود داره؟
بیشتر برای اپلود سنتر میخام با iis
بازم ممنون

serverstar.ir
August 13th, 2015, 11:59
سلام داداش
از حسن نیتتون خوشم اومد برادر!
در ضمن ذکر خیر شما هم از دوستان بسیار شنیدیم!
والا یه سرور میخام با 500 گیگ هاردو 4 گیگ رم!
حد اقل قیمت رو بفرمایید
لطفا ای پی تست هم ارسال کنید!!
امکان سرور تست هم داری؟؟
امکان اضافه کردن هارد در اینده وجود داره؟
بیشتر برای اپلود سنتر میخام با iis
بازم ممنون

با سلام و احترام

درخدمت شما و دیگر دوستان که لطف دارن هستیم
لطفا بفرمایید میانگین ترافیک مصرفی ماهانه چقدر است ؟

hossein_n
August 13th, 2015, 15:51
سلام
نهایتا 500 گیگ تا یک ترا ..البته الان نه ..بعدها به این مقدار میرسه!
شما محدودیت ترافیک دارین؟؟؟
هر ترا به چه صورت حساب میشه!؟
با تشکر

serverstar.ir
August 14th, 2015, 11:14
سلام
نهایتا 500 گیگ تا یک ترا ..البته الان نه ..بعدها به این مقدار میرسه!
شما محدودیت ترافیک دارین؟؟؟
هر ترا به چه صورت حساب میشه!؟
با تشکر
با سلام نه این مقدار مشکلی نیست

میتونیم با هارد 500 و 4 گیگ رم ماهیانه 32 تومان تقدیم کنیم

امکان تست وجود ندارد و اگر شرایطی که گارانتی کردیم براتون اجرا نشه و دلیل موجه باشه برگشت هزینه داریم

پورت 1 گیگ هست
امکان ارتقا در آینده وجود دارد
و مجازی ساز برای ویندوز kvm میدیم که میدونید مثل وی ام ویر اشتراکی نیست منابع اختصاصی است

متاسفانه امروزه از مجازی ساز خوب vmware استفاده نادرست میشود بیشتر کاربران سرورر مجازی را از این نوع تهیه میکنند : در این مجازی ساز دست فروشنده برای دستکاری پشت پرده خیلی باز است و میتوان بدون تغییر در ظاهر منابع در پشت پرده منابع را دستکاری کنند بطور مثال میتوان رم 4 گیگ را به 512 و حتی کمتر و بیشتر و کلاک سی پی یو مانند ادعای اختصاص 4 هسته سی پی یو را به 200 مگاهرتز و سرعت هارد و دیگر منابع را لیمیت کرد و خریدار فکر میکند سرور رم 4 گیگ و 4 هسته سی پی یو را به قیمت رم 512 دیگری خریده اما در واقع خبر دیگری است.

در این نوع مجازی سازها سرورها با منابع اختصاصی مجازی سازی میشوند و این مجازی سازها با استفاده از حد اکثر توان سخت افزار و مصرف حداقل منابع کارایی و بازدهی بسیار بالایی دارند.
بطور مثال اگر با منابع سخت افزاری مشابه از دو مجازی ساز vmware و OpenVZ استفاده کنیم سروی که با vmware مجاری سازی شده در 10 ثانیه ریبوت شود با همان سحت افزار سروری که با OpenVZ مجاری سازی شود در 4 ثانیه ریبوت میشود.

mostafa73
August 15th, 2015, 14:09
موجود هست ؟

serverstar.ir
August 15th, 2015, 14:56
موجود هست ؟

انشالله از 7 روز آینده از آمریکا , و مای لوک المان آفر رو ادامه میدیم

pouya.latifi
August 20th, 2015, 02:26
عذز میخوام آفر لایف تایم هستش؟!

serverstar.ir
August 21st, 2015, 14:33
عذز میخوام آفر لایف تایم هستش؟!

با سلام یعله

pouya.latifi
August 21st, 2015, 17:09
مورد با 2 گیگ رم سفارش داده شد.
منتظر تحویل

منتها هارد اگر 50 گیگ بخواهم چقدر به مبلغ اضافه میشود؟!

i3l4ck
August 22nd, 2015, 10:19
ویندوز سون دارید ؟ یه نمونه تست پینگ از سرورهای مجازی دارید ؟

api
August 22nd, 2015, 10:36

دوست گرامی فقط برای من سوال پیش اومده ، بنده نه خودم وی پی اس فروشم و نه قصد این کار رو دارم . اما دیاسنتر مذکور رو بررسی کردم

https://www.myloc.de/managed-hosting/dedicated-server-mieten.html
اگر پلن myServer XL رو با 32 گیگابایت رم تهیه کرده باشید و اگر یورو را 3500 تومانی حساب کنیم ، شما حدود 660.000 تومان در ماه بابت هر سرور هزینه پرداخت میکنید و طبق گفته شما اگر اورسل انجام نشه ، شما میتونید 30 وی پی اس با رم 1 گیگابایت ایجاد کنید که با احتساب هزینه 11.000 تومانی میشه ماهیانه 330.000 تومان
من اشتباه حساب کردم یا شما دارید واقعا ماهیانه 330.000 تومان بابت هر سرور ضرر میدید ؟ ( با توجه به این فرمودید تخفیف دائمی هست )
اگر در حال ضرر دادن هستید میتونم علتش رو بپرسم ؟

serverstar.ir
August 22nd, 2015, 11:54
سلام
یک سوال داشتم.
آیا امکانش هست که این سرور ها مستقیما به آدرس وصل بشن و به عنوان هاست دانلود ازشون استفاده بشه؟

یا سلام بعله امکانش است

- - - Updated - - -

مورد با 2 گیگ رم سفارش داده شد.
منتظر تحویل

منتها هارد اگر 50 گیگ بخواهم چقدر به مبلغ اضافه میشود؟!

با سلام 50 گیگ اضافه 5 هزار تومان

soheilsh
August 22nd, 2015, 11:55
سلام ایدی یاهوتون انلاین نیست ؟

serverstar.ir
September 3rd, 2015, 18:23
سلام ایدی یاهوتون انلاین نیست ؟

با سلام انلاین هستیم و در خدمتیم

- - - Updated - - -

ویندوز سون دارید ؟ یه نمونه تست پینگ از سرورهای مجازی دارید ؟

با سلام بله

ای پی پ.خ شد

- - - Updated - - -

دوست گرامی فقط برای من سوال پیش اومده ، بنده نه خودم وی پی اس فروشم و نه قصد این کار رو دارم . اما دیاسنتر مذکور رو بررسی کردم

https://www.myloc.de/managed-hosting/dedicated-server-mieten.html
اگر پلن myServer XL رو با 32 گیگابایت رم تهیه کرده باشید و اگر یورو را 3500 تومانی حساب کنیم ، شما حدود 660.000 تومان در ماه بابت هر سرور هزینه پرداخت میکنید و طبق گفته شما اگر اورسل انجام نشه ، شما میتونید 30 وی پی اس با رم 1 گیگابایت ایجاد کنید که با احتساب هزینه 11.000 تومانی میشه ماهیانه 330.000 تومان
من اشتباه حساب کردم یا شما دارید واقعا ماهیانه 330.000 تومان بابت هر سرور ضرر میدید ؟ ( با توجه به این فرمودید تخفیف دائمی هست )
اگر در حال ضرر دادن هستید میتونم علتش رو بپرسم ؟

با سلام

همانطوری که میدانیم سرورهای مای لوک سرورهای گرانی هستند

سروری که شما فرمودید با شرایط سرور های ما فرق دارن
سرویسها در مای لوک معمولا به شکل کولو نگهداری میشن و سرور های ما از کولو اختصاصی هستند

و ما در این آفر در حد کاملا مساوی و بدون سود همانطوری که اول پست توضیح داده شد سرویس میدیم و هدفمون بازگردانی کاربران گذشته و تکریم کاربر است !

- - - Updated - - -

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و احترام

تیم سرور استار ( شرکت سرور پردازان برتر شمال (http://www.serverstar.ir) ) به شماره ثبت 2681 و شناسه ملی 14003107133 با بیش از 5 سال سابقه تصمیم دارد آفری متفاوت

سرور مجازی با منابع اختصاصی با کیفیت پایدار بدون اورسل و با ذکر دلیل برای قیمت پایین ارائه دهد.

نمونه محیط کنترل پنل سرور مجازی (http://www.serverstar.ir/portal/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=5)

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f15/18092-%D8%A2%D9%81%D8%B1-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%B3%D8%B1%D9%88%D8%B1-%D9%85%D8%AC%D8%A7%D8%B2%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B4%D8%AE%D8%A7%D8%B5-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D9%81%D9%87-%D8%A7%D8%B2-%D8%AF%D8%B3%D8%AA-%D8%A7%D8%A8%DB%8C%D9%88%D8%B2-10-000-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%84%D8%A7-panel-png

آفر از کولو اختصاصی در دیتاسنتر مای لوک آلمان ارائه میشود. کسانی که مای لوک را میشناسند برتری آن نسبت به هتزنر را میدانند.

تفاوت و برتری مای لوک نسبت به هتزنر

1-قیمت بیش از 1.5 برابری مای لوک در ازای کیفیت بالاترش
2-کیفیت و قدرت بیشتر پورت و سخت افزار سرورها خصوصا هارد که سرور هتزنر با هارد نسبتا کند باعث افت کارایی میشوند
3- بیش از 80% حساست کمتر نسبت به ابیوز در مقایسه با دیتاسنتر هتزنر
4- در بحث های زیادی گفته شده برخی از سرورهای Hetzner با سخت افزار کیس های خانگی نگهداری میشوند اما سرورها در Myloc با استانداردهای جهانی و کاملا با سخت افزار سرور ادیشن نگهداری میشوند.

علت پاین بودن قیمت در این آفر

علت تکریم کاربران و در واقع یکجور عذرخواهی از کاربران بخاطر مشکلات ایجاد شده به علت نبود بنده به علت پایان تحصیلات دانشگاهی و رفتن به سربازی در 2 سال اخیر و واگذاری مدیریت به شخص دیگر در نتیجه ایجاد بسیار مشکلات در پاسخگویی و پشتیبانی و توان ناکافی در حل مشکلات و در نتیجه فاصله گرفتن بسیاری از کاربران چندین ساله سرور استار و یک جور شیرینی به کاربران است :دی
امید بر آن است که به لطف خدا و پشتیبانی و آپتایم سرورهایمان کابران گذشته و آینده سرور استار سالها همکاری خوبی داشته باشند.

- تمامی کانفیگهای روز قابل ارائه است

- کلیه منابع به درخواست قابل تغییر میباشند
- نصب سیستم عامل و تنظیمات اولیه رایگان انجام میشود

Yahoo ID: info.serverstar

TELL: 0936-753-8281
0911-991-1015

Ram: 256 MB
جازی ساز قدرتمند OpenVZ - KVM

7.000تومان

Ram: 512 MB

9.000تومان

11.000تومان

13.000تومان

با سلام

متاسفانه مدتی بدلیل مشغله کاری زیاد درگیر آفر سرورهای اختصاصی بودیم که متاسفانه مجبور شدیم این آفر رو متوقف کنیم

به لطف خدا الان سرمون خلوت تر شده و آفر رو ادامه میدیم

فعلا فقط از مای لوک سرور موجود است

تعدادی از دوستان در این چند روز سفارش دادن که متاسفانه نتونستیم برسیم و سرور آفر اماده کنیم و تحویل بدیم و مجبور شدیم وجه رو بک بزنیم

با عذرخواهی خدمت اون دوستان باز هم در خدمتشون هستیم

mohsen041
September 4th, 2015, 15:22
رم 4 با همین قیمتهای خوب ارائه نمیدین؟ یا رم 8

serverstar.ir
September 6th, 2015, 21:49
رم 4 با همین قیمتهای خوب ارائه نمیدین؟ یا رم 8

با سلام با مجازی ساز کی وی ام و منایع کاملا اختصاصی

رم 4 گیگ رو 32 تومان تقدیم میکنیم

- - - Updated - - -

لطفا دوستانی که تهیه کردن بفرمایید که کیفیت سرور چطور هست و فرق بین KVM و VMware رو احساس کردید یا خیر !!!

با وجدان نظر بدید لطفا

mostafa73
September 7th, 2015, 13:16
یک سرور رم 2 خریداری شد واقعا در این ضمینه کاری شون تخصص دارن

serverstar.ir
September 7th, 2015, 15:40
یک سرور رم 2 خریداری شد واقعا در این ضمینه کاری شون تخصص دارن

خواهش میکنم تخصص کافی اولین نکته در این حرفه است و ای کاش تو کشور ما قانونی بود که افراد واجد شرایط بتونن کار کنن

اینطوری هم کاربران انقدر ضربه نمیخورن
هم جایگاه این کار که این روزها توسط خیلی از مدرسه ای ها اومده پایین و خیلی خیلی برای کشورمون جای تاسف داره دوباره پیدا میشه

موفق باشید

ggroup
September 7th, 2015, 16:33
قیمتها برای همیشه ثابت هستند، منظورم تمدید سرویس هست!!!؟

serverstar.ir
September 7th, 2015, 16:35
قیمتها برای همیشه ثابت هستند، منظورم تمدید سرویس هست!!!؟

یا سلام بله طرح تکریم کاربر هست

و بدون سود سرور میدیم البته تعداد محدود و قیمت ثابت

ggroup
September 7th, 2015, 16:37
سرور با رم 3 هزینه آن چقدر میشه؟

serverstar.ir
September 7th, 2015, 16:39
سرور با رم 3 هزینه آن چقدر میشه؟

6 هزارتومان بیشتر

ggroup
September 7th, 2015, 16:40
لینک سفارش لطفا...
با تشکر...
-------------------------
کانفیگ های مختلف رو هم انجام میدین؟

serverstar.ir
September 7th, 2015, 17:44
لینک سفارش لطفا...
با تشکر...
-------------------------
کانفیگ های مختلف رو هم انجام میدین؟
با سلام بعله انجام میدیم

لینک سفارش در بالای همین تاپیک موجود است در سایت ثبت نام کنید و تیکتی برای افزایش 1 گیگ رم ایجاد کنید

ggroup
September 7th, 2015, 18:07
با سلام بعله انجام میدیم

لینک سفارش در بالای همین تاپیک موجود است در سایت ثبت نام کنید و تیکتی برای افزایش 1 گیگ رم ایجاد کنید
سفارش انجام شد، تیکت مربوطه هم ارسال شد!

serverstar.ir
September 7th, 2015, 18:43
سفارش انجام شد، تیکت مربوطه هم ارسال شد!

با تشکر از سایت پیگیر باشید فاکتور رم اضافه ایجاد شد

aram1376
September 7th, 2015, 21:14
سلام.

سرور مجازی با رم 4 گیگابایت و 250 گیگ هارد قیمت ماهانه اش چقدره؟

serverstar.ir
September 7th, 2015, 21:55
سلام.

سرور مجازی با رم 4 گیگابایت و 250 گیگ هارد قیمت ماهانه اش چقدره؟

با سلام ماهیانه 34 تومان

ggroup
September 8th, 2015, 19:35
من الان دو روزه ازشون یه سرور گرفتم، پشتیبانی 20 - مشتری مداری 20 - کیفیت هم دیگه 20!!!!
کارشون واقعا عالیه و واقعا زحمت میکشند...

serverstar.ir
September 8th, 2015, 21:41
فروش ادامه دارد و از این سرور فقط 5 عدد ای پی ارائه می شود .

webikar
September 10th, 2015, 19:31
سلام
یک اکانت تست میخواستم با ویندوز 7 برای این پلن
ممنون میشم برام ارسال کنید

11.000تومان

QllO
September 10th, 2015, 23:55
بامداد امروز 5 سفارش برای پلن آخر گذاشتیم که مدتی بعد همه رو تحویل گرفتیم..

iceemo
September 11th, 2015, 15:25
یک رم 512 سفارش داده شد

ممنون از تایید و تحویل سریعشون بهشون خسته نباشید میگم

beyondbest
September 11th, 2015, 16:31
ویندوز 2003 با idm روی سرور نصب کردم. تا سرور روشن میشه 1.75 گیگ رم توی قسمت مانیتورینگ پر میشه.
مگه ممکنه اصلا همچین چیزی ؟

serverstar.ir
September 12th, 2015, 14:06
ویندوز 2003 با idm روی سرور نصب کردم. تا سرور روشن میشه 1.75 گیگ رم توی قسمت مانیتورینگ پر میشه.
مگه ممکنه اصلا همچین چیزی ؟

یا سلام

با پنل تحت وبی که دارید میتونید هر زمان خواستید مصرف منابع رو مانیتور کنید

این میزان مصرف طبیعی است و جای نگرانی نیست

- - - Updated - - -

سلام
یک اکانت تست میخواستم با ویندوز 7 برای این پلن
ممنون میشم برام ارسال کنید

11.000تومان

با سلام برای ویندوز 7 باید ویندوز 2008 و رم 2 گیگ نهیه کنید و از طریق تیکت بفرمایید تا ویندوز 7 نصب شود

متاسفانه چون ویندوز 7 موجود نداریم امکان تست برای ویندوز 7 نیست

beyondbest
September 12th, 2015, 14:29
یا سلام

با پنل تحت وبی که دارید میتونید هر زمان خواستید مصرف منابع رو مانیتور کنید

این میزان مصرف طبیعی است و جای نگرانی نیست

- - - Updated - - -

عزیز فکر کنم متوجه حرفی که زدم نشدید.
1.75 گیگ رم فقط با یک نرم افزار idm که اونم فقط بازه چیزی دانلود نمیکنه، پر میشه.
داخل ویندوز هم با ریموت دسکتاپ رم 250 مگ پر هست.
ویندوز 10 هم موقع استارتاپ انقدر رم مصرف نمیکنه.

serverstar.ir
September 13th, 2015, 22:13
عزیز فکر کنم متوجه حرفی که زدم نشدید.
1.75 گیگ رم فقط با یک نرم افزار idm که اونم فقط بازه چیزی دانلود نمیکنه، پر میشه.
داخل ویندوز هم با ریموت دسکتاپ رم 250 مگ پر هست.
ویندوز 10 هم موقع استارتاپ انقدر رم مصرف نمیکنه.

فکر میکنید ما منابع کم دادیم ؟؟؟

دوست عزیز آی دی ام 1.7 گیگ رم مصرف میکنه ؟ شما فقط ای ذی ام را حساب میکنید و اگر ای دی ام راببندید فکر میکند باید میران مصرف 1 گیگ کم شود ؟ پس کش دی ال چی ؟
مواردی هست که شما از آن بی اطلاع هستید و فقط به شما میتوانیم بگوییم منابع سرور برای شما کاملا اختصاصی است و نگران نباشید !!!

در ویندوز اگر به شما 1500 مگ در تسکمنیجر به صورت یوز شده نمایش داده شود بازهم مقدار داخل پنلتان تقریبا همین مقدار است
مجاری ساز مفدار رم را در خود حفظ میکند و در صورت لزوم به صورت اپتیمایز شده به پروسس های مختلف سیستمی و اجرایی اختصاصی میدهد !!

- - - Updated - - -

فقط 4 عدد سرور دیگر با این شرایط ارائه میشود.

python
September 13th, 2015, 22:30
سلام
سرور با رم 4گیگ رم و 4گیگاهرتز سی پی یو میخوام
با دایرکت ادمین نال شده
و کانفینگ مناسب برای وردپرس
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

serverstar.ir
September 13th, 2015, 22:31
سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

با سلام ماهیانه 48 تومان

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

- - - Updated - - -

سلام
با دایرکت ادمین نال شده
هزینه؟

با سلام ماهیانه 48 تومان

jamal
September 14th, 2015, 11:15
یک سرور با رم 1 گیگ با این شرایط می خواستم.

اما مثل اینکه پر شده!

serverstar.ir
September 14th, 2015, 13:04
یک سرور با رم 1 گیگ با این شرایط می خواستم.

اما مثل اینکه پر شده!

با سلام رم 2 گیگ موجود است

تفاوت رم 2 گیگ و 1 کیک فقط 2 هزار تومان است 1

jamal
September 14th, 2015, 13:08
سفارش ثبت شد.

منتظر برای دریافت سرور

serverstar.ir
September 14th, 2015, 14:20
فقط 2عدد سرور دیگر با این شرایط ارائه میشود.

jamal
September 14th, 2015, 14:22
سرور رو تحویل دادند.
بریم چکش کنید ببینیم چطوریاست.....

sadrsystem
September 15th, 2015, 01:03
با سلام.سرور با رم 2 که اخرین پلن تون هست رو میخوام....واسه نمونه دارین..جهت تست؟

serverstar.ir
September 15th, 2015, 01:21
با سلام.سرور با رم 2 که اخرین پلن تون هست رو میخوام....واسه نمونه دارین..جهت تست؟

سلام
فقط 1 عدد مونده و تمام

sadrsystem
September 15th, 2015, 01:22
مشکلی نیست...اگه اوکی باشه همون رو ازتون میخرم

serverstar.ir
September 15th, 2015, 14:08
مشکلی نیست...اگه اوکی باشه همون رو ازتون میخرم

منظور شما از اوکی بودن چیه شما اگر بخرید 4 اومین سرور اختصاصی تو این آفر پر میشه و میشید 128 اومین نفر که خرید میکنید !

- - - Updated - - -

به لطف خدا 4 اومین سرور اختصاص از این آفر پر شد و دیگر سرور با این شرایط موجود نیست

درصورت درخواست کاربران مبنی بر ادامه آفر بازهم سرور اختصاصی دیگر برای ادامه آفر اضافه خواهیم کرد...

serverstar.ir
September 26th, 2015, 21:40
بنا به درخواست چندی از کاربران که از این آفر تهیه کردند سرور اختصاصی 5 اوم هم با این شرایط اضافه شد و دوستان میتونن سفارش بدن

یک عدد سرور اختصاصی با 30 آی پی به این آفر اضافه شد

electronic
September 26th, 2015, 23:26
سلام
واسه سایت دانلود برنامه اندروید پلن یک به صورت تست خریداری می کنم
امکان کانفیگ مربوطه هست دیگه؟
بعد از مدتی میشه ارتقا داد؟

serverstar.ir
September 27th, 2015, 22:57
سلام
واسه سایت دانلود برنامه اندروید پلن یک به صورت تست خریداری می کنم
امکان کانفیگ مربوطه هست دیگه؟
بعد از مدتی میشه ارتقا داد؟

با سلام در خدمت شما هستیم

چه سیستم عاملی نیاز دارید
و مشکل با دانلودسنتر نداریم میتونید استفاده کنید

it_yashar
September 28th, 2015, 11:04
ببخشین لوکیشن کجاس؟
اگه امکانش باشه آی پی تست لطف کنین

serverstar.ir
September 28th, 2015, 14:30
ببخشین لوکیشن کجاس؟
اگه امکانش باشه آی پی تست لطف کنین

آفر از کولو اختصاصی در دیتاسنتر بسیار قدرتمند و گران مای لوک آلمان ارائه میشود. کسانی که مای لوک را میشناسند برتری آن نسبت به هتزنر را میدانند.

آی پی خدمت شما
62.141.32.3

نوع استفاده شما چیست ؟

sadrafilm
September 28th, 2015, 20:36
یک رم دو تا نیم ساعت دیگه نیاز دارم کیتونی سرع تحویل بدین؟
با دانلود منیجر و فایل زیلا

serverstar.ir
September 28th, 2015, 21:21
یک رم دو تا نیم ساعت دیگه نیاز دارم کیتونی سرع تحویل بدین؟
با دانلود منیجر و فایل زیلا

با سلام میتونید سفارش بدید فکر کنم تلفی با همکارم صحبت کردید

serverstar.ir
September 29th, 2015, 00:19
بله و تنها تلفنی بود که تو چند تا تلفن از اینا که افر دیدم تو انجمن قطع نبود و یا کد نگذاشته بودن و در کل فرمالیته نبود .از این بابت جای قدردانی داره

سفارش شما تحویل شد متاسفانه شما اجازه نصب فایلزیلا و دانلود منیجر را ندادید 2 بار برای نصب وارد شدیم اما شما لاگین کردید و ما دی سی شدیم

nomel
September 29th, 2015, 00:46
قیمت هر آی پی اضافی چن تومن هست؟؟

serverstar.ir
September 29th, 2015, 22:43
قیمت هر آی پی اضافی چن تومن هست؟؟

با سلام 5 تومان

- - - Updated - - --

کلیه سفارشات تحویل داده شدند

javadsat
October 1st, 2015, 17:09
سلام
لطفا یک تست برای بررسی سرعت پورت بدید
ممنون

djmojtaba
October 1st, 2015, 17:17
اکانت تست برای سرعت ریموت

چه کانفیگ های انچام میدید برای گذر از تحریم؟

serverstar.ir
October 1st, 2015, 17:47
سلام
ممنون

با سلام و احترام

خدمت شما همین الان گرفته شده

http://www.speedtest.net/result/4709064909.png

متاسفانه برخی از کاربران با دانلود از لینکهای لیمیت شده و کم سرعت مخصوصا ایرانی آن هم بدون دانلود منیجر و با مرورکر خالی فکر میکنند سرعت دانلود بسیار کم است و گاه میگویند سرعت سرور 1 مگ هم نیست !!!

و غافل از اینکه سرعت دانلود فقط به این سرور مربوط نیست و به سرور دیگر که از آن دانلود و آپلود میشود شدیدا ارتباط دارد پورت سرورها 1 گیگ است و 500 مگ گارانتی میشود

- - - Updated - - -

سلام
ممنون

با سلام و احترام

خدمت شما همین الان گرفته شده

متاسفانه برخی از کاربران با دانلود از لینکهای لیمیت شده و کم سرعت مخصوصا ایرانی آن هم بدون دانلود منیجر و با مرورکر خالی فکر میکنند سرعت دانلود بسیار کم است و گاه میگویند سرعت سرور 1 مگ هم نیست !!!

و غافل از اینکه سرعت دانلود فقط به این سرور مربوط نیست و به سرور دیگر که از آن دانلود و آپلود میشود شدیدا ارتباط دارد پورت سرورها 1 گیگ است و 500 مگ گارانتی میشود

- - - Updated - - -

اکانت تست برای سرعت ریموت

چه کانفیگ های انچام میدید برای گذر از تحریم؟

با سلام

کانفیگهای روز ارائه میشود و منضور شما از اکانت تست ریموت چیست ؟
چنین چیزی نداریم سرعت ریموت بستگی به اینترنت شما دارد !

djmojtaba
October 2nd, 2015, 00:52
با سلام

کانفیگهای روز ارائه میشود و منضور شما از اکانت تست ریموت چیست ؟
چنین چیزی نداریم سرعت ریموت بستگی به اینترنت شما دارد !

اره درسته که به سرعت نت بستگی داره ولی بعضی سرور اگه سرعت هم بالا باشه توی ریموت لگ داره.

کافیگ های روز چی؟ هستش!

s0NY
October 2nd, 2015, 01:34
دوست عزیز مجازی ساز قدرتمند OpenVZ - KVM تحویل انلابن مگه نمیده ؟
چحوری تحویل شما تا 48 ساعت است ؟

serverstar.ir
October 2nd, 2015, 02:14
دوست عزیز مجازی ساز قدرتمند OpenVZ - KVM تحویل انلابن مگه نمیده ؟
چحوری تحویل شما تا 48 ساعت است ؟

در برخی موارد شاید پیش بیاید که نتوانیم سرور را زود تحویل بدهیم شاید مشکلی باشه و تحویل کمی زمان ببره

بودن این مطبل ضرر ندارد !

mzshf
October 2nd, 2015, 02:55
سلام
من یک سرور با رم 2 میخوام.ip از کدوم کشوره؟ خودم میتونم چندین بار os نصب کنم ؟

mzshf
October 2nd, 2015, 20:33
سلام
رم 2 تموم شد؟

serverstar.ir
October 2nd, 2015, 22:02
سلام
من یک سرور با رم 2 میخوام.ip از کدوم کشوره؟ خودم میتونم چندین بار os نصب کنم ؟

با سلام

بله خودتان میتوانید از طریق این پنل که در خدمت شما قرار میدهیم هر کاری انجام دهید

- - - Updated - - -

اره درسته که به سرعت نت بستگی داره ولی بعضی سرور اگه سرعت هم بالا باشه توی ریموت لگ داره.

کافیگ های روز چی؟ هستش!

شما بفرمایید نوع استفاده چیست ؟؟ و بفرمایید چی میخواید ؟

پینگ زیر 120 است و نباید لگ داشته باشه

سلام
رم 2 تموم شد؟

با سلام

1 مورد اضافه کردیم میتونید سفارش بدید

p0lice
October 2nd, 2015, 22:11
سلام افر 2 یا 3 موجود هست بازم؟

serverstar.ir
October 2nd, 2015, 22:20
سلام افر 2 یا 3 موجود هست بازم؟

با سلام بله میتونید سفارش بدید

p0lice
October 2nd, 2015, 22:30
با سلام بله میتونید سفارش بدید

افر سه رو ثبت کردم زمان تحویل چقدره؟

serverstar.ir
October 2nd, 2015, 22:43
افر سه رو ثبت کردم زمان تحویل چقدره؟

با تشکر از سفارش شما

کمتر از 20 دقیقه تقدیم میشود.

Alirezayb
October 2nd, 2015, 23:04
برادر

تیک های سایت رو هم چک بفرمایید

ممنونم

serverstar.ir
October 2nd, 2015, 23:29
برادر

تیک های سایت رو هم چک بفرمایید

ممنونم

سلام

فکر میکم اشتباه ارسال کردید !!!

زمان پاسخگویی دست کم در چند ساعت گذشته زیر 10 دقیقه بوده !!!

mzshf
October 2nd, 2015, 23:42
با سلام

بله خودتان میتوانید از طریق این پنل که در خدمت شما قرار میدهیم هر کاری انجام دهید

- - - Updated - - -

شما بفرمایید نوع استفاده چیست ؟؟ و بفرمایید چی میخواید ؟

پینگ زیر 120 است و نباید لگ داشته باشه

با سلام

1 مورد اضافه کردیم میتونید سفارش بدید

سلام قیمت اضافه شد؟

serverstar.ir
October 3rd, 2015, 00:17
سلام قیمت اضافه شد؟

با سلام خیر

فقط رم 2 گیگ 1000 تومان ان هم آخرین سرور رم 2 گیگ است و چند عدد رم 1 گیگ باقی است

این سرور 5 اومین سرور اختصاصی است که در این آفر ارائه شده است

hossein1210
October 3rd, 2015, 00:41
یه سرور تازه سفارش دادم و سریع تحویل گرفتم
پشتیبانی هم سریع جواب دادن
ممنون

mzshf
October 3rd, 2015, 01:50
سلام.

صورتحساب 3525 پرداخت شد و تیکت #917382 (http://www.serverstar.ir/portal/viewticket.php?tid=917382&c=G7QDX2Qz)

با سلام خیر

فقط رم 2 گیگ 1000 تومان ان هم آخرین سرور رم 2 گیگ است و چند عدد رم 1 گیگ باقی است

این سرور 5 اومین سرور اختصاصی است که در این آفر ارائه شده است

serverstar.ir
October 3rd, 2015, 02:08
سلام.

صورتحساب 3525 پرداخت شد و تیکت
#917382 (http://www.serverstar.ir/portal/viewticket.php?tid=917382&c=G7QDX2Qz)

با سلام مشخصات ارسال شد

لطفا از سایت پیگیر باشید

kalaybar
October 3rd, 2015, 02:54
سلام
آفر vps 4 کی موجود می‌شه دو باره؟
منظورم همون رم 2 گیگ هستش...

serverstar.ir
October 3rd, 2015, 09:12
سلام
آفر vps 4 کی موجود می‌شه دو باره؟
منظورم همون رم 2 گیگ هستش...

با سلام

2 عدد به رم 2 گیگ اضافه کردیم

kalaybar
October 3rd, 2015, 11:55
سلام
کنترل پنل چی ارایه می‌دین؟

serverstar.ir
October 3rd, 2015, 15:07
سلام
کنترل پنل چی ارایه می‌دین؟

چه کنترل پنلی مدنظر است ؟؟

mzshf
October 3rd, 2015, 15:15
مرسی. دریافت شد.

با سلام مشخصات ارسال شد

لطفا از سایت پیگیر باشید

AHF-victory
October 3rd, 2015, 15:18
تخفیف دائمی هست؟

serverstar.ir
October 3rd, 2015, 15:27
تخفیف دائمی هست؟

بله طرح تکریم و این افر دائمی است

kalaybar
October 3rd, 2015, 16:28
با تشکر
یک فقره 2 گیگ سفارش و فاکتور مربوطه پرداخت شد

- - - Updated - - -

چه کنترل پنلی مدنظر است ؟؟
تیکت زدم. لطفاً مراجعه بفرمایید به تیکت (آفر vps 4) هم سفارش و پرداخت شد.
با تشکر

serverstar.ir
October 3rd, 2015, 18:47
با تشکر
یک فقره 2 گیگ سفارش و فاکتور مربوطه پرداخت شد

- - - Updated - - -

تیکت زدم. لطفاً مراجعه بفرمایید به تیکت (آفر vps 4) هم سفارش و پرداخت شد.
با تشکر

با تشکر از سفارش شما

لطفا از طریق سایت و تیکت پیگیر باشید

موفق باشید

apple0020
October 3rd, 2015, 18:53
سلام
تا کی قیمتش همین قدره؟

serverstar.ir
October 3rd, 2015, 19:17
سلام
تا کی قیمتش همین قدره؟

با سلام این 5 اومین سرور است که با این شرایط ارائه شده

هر بار که هر سرور تمام شود آفر به پایان میرسد اما با درخواست کاربران دوباره سرور اختصاصی دیگری برای این منظور درنظر میگیریم

سرور 5 اوم حدود 3 روز پیش اضافه شد و از 30 سرور مجازی در این سرور 21 عدد فروخته شد پیش بینی میکنیم حداکر 2 روز دیگر این سرور هم پر شود

serverstar.ir
October 4th, 2015, 16:04
سلام 24 ساعت پیش پول دادم اما هنوز مشخصات ارسال نشده برام

با سلام و احترام
سفارش شما با موفقیت در سیستم سرور استار ثبت شد و در اولین فرصت به سفارش شما رسیدگی خواهد شد:
شماره سفارش: 2917572016
محصول / خدمات: آفر ویژه 70% تخفیف دائمی - off vps 3
سیستم عامل: ویندوز 2003
میزان پرداخت اولیه: 11,000تومان
میزان تجدید: 11,000تومان
دوره صورتحساب: ماهیانه

مجموع سررسید امروز: 11,000تومان
شما به زودی ایمیل حاوی مشخصات سرویس خود دریافت خواهید کرد.

لطفا از ناحیه کاربری خود پیگیر باشید

در بالای صفحه و پست آفر ذکر شده :

- - - Updated - - -

سلام 24 ساعت پیش پول دادم اما هنوز مشخصات ارسال نشده برام

با سلام و احترام
سفارش شما با موفقیت در سیستم سرور استار ثبت شد و در اولین فرصت به سفارش شما رسیدگی خواهد شد:
شماره سفارش: 2917572016
محصول / خدمات: آفر ویژه 70% تخفیف دائمی - off vps 3
سیستم عامل: ویندوز 2003
میزان پرداخت اولیه: 11,000تومان
میزان تجدید: 11,000تومان
دوره صورتحساب: ماهیانه

بنده الان پیگیری کردم و مشخص شد شما فقط سفارش دادی و مبلغ را واریز نکردید و چطوری میگید پرداخت کردید ؟؟

آیا ایمیلی مبنی بر تایید پرداخت فاکتور برای شما صادر شده ؟؟

این ایمیل فقط برای ثبت سفارش است و پس از پرداخت ایمیل دیگر تایید پرداخت صادر میشود !

شما میتونید سفارش جدید بدید و پرداخت کنید.

apple0020
October 4th, 2015, 16:20
سلام ببخشید تست سرعت دانلود و آپلود از یکی از سرور های مجازی(دقت کنید مجازی)میشه بذارید؟
یا اگه نمیشه از کل سرور

serverstar.ir
October 4th, 2015, 16:39
سلام ببخشید تست سرعت دانلود و آپلود از یکی از سرور های مجازی(دقت کنید مجازی)میشه بذارید؟
یا اگه نمیشه از کل سرور

با سلام

یک عدد تست در چند صفحه قبل ار اسپید تست قرار داده بودیم و اینجا هم تکرار میکنیم برای شما

بفرمایید

kalaybar
October 4th, 2015, 19:25
سلام.
سرویس دو گیگ ساعاتی پیش دریافت شد. متشکرم...

apple0020
October 4th, 2015, 20:56
برای من که فعلا درگیره

- - - Updated - - -

سفارش داده بودم تحویل داده شد با تشکر از سرور استار

- - - Updated - - -

بنده سرور مجازی 2گیگ خریده بودم
نیم ساعت پیش دستم رسید
با تشکر از سرور استار بابت پاسخ گویی سریعشون سر 5دقیقه جواب میدن
در صورتی که بیشتر فروشنده ها حدودا1ساعت طول میکشه جواب بدن
واقعا ازشون ممنونم

enigma211
October 4th, 2015, 21:31
من پول پرداخت کردم مجددا برگشت به صحفه پرداخت بعد دیدم این ایمیل اومده تو متن ایمیل هم خودتان گفتید

منم گفتم خوب حتما کم شده از حساب که می گه مشخصات بزودی ارسال می کنم چون وقتی پول نداده باشی می گه حساب پرداخت نشده

آپدیت: هیچ فاکتور پرداخت نشده ای تو پنل من نیست اگر پرداخت نشده خوب باید تو پنل من بگه این فاکتور بازه

28338

apple0020
October 4th, 2015, 21:34
من پول پرداخت کردم مجددا برگشت به صحفه پرداخت بعد دیدم این ایمیل اومده تو متن ایمیل هم خودتان گفتید

منم گفتم خوب حتما کم شده از حساب که می گه مشخصات بزودی ارسال می کنم چون وقتی پول نداده باشی می گه حساب پرداخت نشده

یه عکس از فاکتوری که پرداخت کردید رو بگذارید

serverstar.ir
October 4th, 2015, 23:04

آپدیت: هیچ فاکتور پرداخت نشده ای تو پنل من نیست اگر پرداخت نشده خوب باید تو پنل من بگه این فاکتور بازه

28338

اگر فاکتور پرداخت شده داشته باشید برای شما ایمیل شده و در ایمیل جستجو کنید و کلا رابطه پیچیده ای نیست شما نه تیکتی ارسال کردید و نه شماره پیگیری تراکنشی دارید فقط سفارش ثبت کردید
و در جواب شما باید بگم که چطوری کم میشه رو هوا کم نمیشه اصلا وارد درگاه بانک نشدید از کجا و از کی باید کم بشه ؟ لطفا دقت کنید !!!

سفارشاتی که فقط ثبت شوند و پرداخت نشوند ظرف 24 ساعت کنسل می شوند تا الکی به عنوان یک سفارش معلق در سیستم نماند و از موجودی انبار کم نشود و کاربر دیگر بتواند سفارش دهد.

و کاربر که بخواهد میتواند مجددا سفارش دهد و پرداخت نماید

امکان ندارد شما سفارش داده باشید و سفارش شما پرداخت شود و کل فاکتور و سفارش شما پاک شود

لطفا این مسئله را از سایت پیگیری کنید بدون شک زودتر پاسخ خواهید گرفت و این پست مکان مناسبی برای پیگیری مسائل کاربری نیست

لطفا اگر میخواید از اینجا پاسخ دهید به هیچ وجه بدون مدرکی ماننند ایمیل تایید پرداخت فاکتور و یا دست کم یک شماره پیگیری تراکنش بانکی این مطالب را تکرار نکنید

لطفا از سایت و تیکت پیگیری شود.

- - - Updated - - -

یه عکس از فاکتوری که پرداخت کردید رو بگذارید

ایشون حتی تو صفحه درگاه بانک هم نرفته تا بخواد پرداخت کنه !!!

musicayob
October 5th, 2015, 19:37
دو تا سرور مجازی میخوام این افرتون

و همچنین هارد 60 گیگ و رم 4 گیگ و سی پی یو 3 هسته به بالا قیمتش چیه؟؟لاینسس دایرکت ادمین هم دارید؟؟

serverstar.ir
October 5th, 2015, 21:31
دو تا سرور مجازی میخوام این افرتون

و همچنین هارد 60 گیگ و رم 4 گیگ و سی پی یو 3 هسته به بالا قیمتش چیه؟؟لاینسس دایرکت ادمین هم دارید؟؟

با سلام و احترام

در مورد 2 سرور درخواستی لطفا آنلاین سفارش دهید

و یا از طریق تیکت در سایت اقدام نمایید

سرور با رم 4 و هارد 100 و 3 هسته سی پی یو ماهانه 30 تومان تقدیم میشود

jamal
October 6th, 2015, 10:38
به نظر میاد سایت خودتون هم Suspend شده!

mojtaba.p
October 6th, 2015, 11:10
عزیز وارد سایت نمیشه
چطور باید سفارش بدیم

serverstar.ir
October 6th, 2015, 12:22
به نظر میاد سایت خودتون هم Suspend شده!

بخاطر شل در هاست سایت همسایه و امنیت مجبور به اینکار و در حال انتقال هستیم تا 1 ساعت دیگر کار به پایان میرسد

ghomeishi
October 6th, 2015, 13:38
یک عدد سرور با رم یک سفارش و تحویل گرفته شد
پشتیبانی و پاسخگویی عالی

kyko
October 6th, 2015, 22:35
قسمت خرید غیرفعال هست
تحویل آنی هست؟

serverstar.ir
October 6th, 2015, 23:47
عزیز وارد سایت نمیشه
چطور باید سفارش بدیم

با سلام

سایت در حال جابجایی بوده

شما میتونید انلاین سفارش را ثبت کنید

- - - Updated - - -

قسمت خرید غیرفعال هست
تحویل آنی هست؟

ببخشید کدام قسمت غیر فعال است ؟

کدام پلن مدنظر شما است

kyko
October 7th, 2015, 00:00
با سلام

سایت در حال جابجایی بوده

شما میتونید انلاین سفارش را ثبت کنید

- - - Updated - - -

ببخشید کدام قسمت غیر فعال است ؟

کدام پلن مدنظر شما است

این بخش (http://www.serverstar.ir/portal/cart.php) صفحه سفید میاد
پلن مورد نظر هم سرور مجازی آلمان مای لوک kvm با تحویل انی با سیستم عامل ویندوز 2003

serverstar.ir
October 7th, 2015, 00:03
قسمت خرید غیرفعال هست

لطفا با کلید کنترل + f5 ربفرش کنید و درصورتی که موفق نشدید همین الان با آی دی یاهو و یا پشتیبانی آنلاین سایت با ما در ارتباط باشید

yahoo ID : info.serverstar
www.serverstar.ir (http://www.serverstar.ir)

parsicode.com
October 7th, 2015, 11:28
سلام. پرداخت 1 ساله 512 مگ رم چقدر میشه؟ یه آی پی تست هم بدید لطفا

serverstar.ir
October 7th, 2015, 11:37
سلام. پرداخت 1 ساله 512 مگ رم چقدر میشه؟ یه آی پی تست هم بدید لطفا

با سلام و احترام

برای ویندوز 2003 یک ساله 108.000 تومان تقدیم می شود.

آی پی خدمت شما

62.141.32.3

parsicode.com
October 7th, 2015, 11:42
با سلام و احترام

برای ویندوز 2003 یک ساله 108.000 تومان تقدیم می شود.

آی پی خدمت شما

62.141.32.3

ممنون ولی centos 32bit مینیمال میخواستم.
هزینه شما تقریبا دو برابر بودجه بنده هستش. یک ماه برای تست خرید میکنم. پینگ خیلی خوب بود - یک ماه به صورت تستی خرید میکنم بعد ان شا الله تمدید میکنم یکساله. لینک خرید لطفا. با همین پینگ.

serverstar.ir
October 7th, 2015, 11:46
ممنون ولی centos میخوام.
هزینه شما تقریبا دو برابر بودجه بنده هستش. یک ماه برای تست خرید میکنم. پینگ خیلی خوب بود - یک ماه به صورت تستی خرید میکنم بعد ان شا الله تمدید میکنم یکساله. لینک خرید لطفا. با همین پینگ.

آفر از یکی از گرانترین و قویترین دیتاسنتر های دنیا تقدیم شده

بطوری که در دیتاسنتر مای لوک سرور اختصاصی حداقل 2 برابر گرانتر در مقایسه با همسایه خود یعنی هتزنر است بنابر این باید شبکه قوی و حرفه ای تری داشته باشد

لینک سفارش خدمت شما http://www.serverstar.ir/portal/cart.php?gid=8

چون رم 512 و 256 تمام شده میتونید 1 گیگ و یا 2 گیگ سفارش بدید درصورت تمایل به خرید سالانه پس از یک ماه میتونیم رم 512 تقدیم کنیم

parsicode.com
October 7th, 2015, 12:14

بطوری که در دیتاسنتر مای لوک سرور اختصاصی حداقل 2 برابر گرانتر در مقایسه با همسایه خود یعنی هتزنر است بنابر این باید شبکه قوی و حرفه ای تری داشته باشد

چون رم 512 و 256 تمام شده میتونید 1 گیگ و یا 2 گیگ سفارش بدید درصورت تمایل به خرید سالانه پس از یک ماه میتونیم رم 512 تقدیم کنیم
سفارش داده شد. فقط سیستم عامل centos باشه به لینک زیر:
http://mirror.city.net.tr/centos/6.7/isos/x86_64/CentOS-6.7-x86_64-minimal.iso

منتظرم. ممنون

- - - Updated - - -

سرویس به سرعت تحویل داده شد. ممنون. امیدوارم در تناسب کاربر-منابع منصف باشید تا همکاری بلند مدت شود. با تشکر.

serverstar.ir
October 8th, 2015, 15:29
فقط چند عدد سرور دیگر با این شرایط موجود است

دوستانی که از سرور های ما خرید کردند بسیار زیاد هستند متاسفانه تعداد اندکی نظر دادند !

آفر بعدی انشاالله بعد از محرم خواهد بود

با تشکر

jamal
October 9th, 2015, 03:37
دوستانی که از سرور های ما خرید کردند بسیار زیاد هستند متاسفانه تعداد اندکی نظر دادند !

برای نظر دادن باید یه مدتی از کار کردن با سرور بگذره...
اما به هر حال، بنده که یک سرور مجازی از شما خرید کردم، راضی بودم و کیفیتش خوب بوده.

همچنین پشتیبانی تون؛ نمونه اش اینه که با سرور مجازی مشکل داشتم و شما هم یکی دیگه به من دادید تا دوباره از یک سرور نو کار رو شروع کنم!
بابت این مورد تشکر می کنم.

serverstar.ir
October 9th, 2015, 20:35
برای نظر دادن باید یه مدتی از کار کردن با سرور بگذره...
اما به هر حال، بنده که یک سرور مجازی از شما خرید کردم، راضی بودم و کیفیتش خوب بوده.

همچنین پشتیبانی تون؛ نمونه اش اینه که با سرور مجازی مشکل داشتم و شما هم یکی دیگه به من دادید تا دوباره از یک سرور نو کار رو شروع کنم!
بابت این مورد تشکر می کنم.

با تشکر از شما که نظر دادید خیلی ار دوستان اینکار را انجام نمیدن و تا زمانی که همه چیز خوب است سکوت میکنند اما...

و فقط زمانی که خدایی ناکرده سرور دون بشود پیدا میشوند !!

به هر حال در صورت بروز هر مشکل احتمالی گوشی خاموش نمیشود و پشتیبانی پاسخگو خواهد بود

tc1000
October 9th, 2015, 21:03
سلام
من به لینوکس میخوام
با رم یک گیگ
و یک میکروتیک میخوام با رم ۳۲ مگ
دوتاشون چقدر بهم میدید
مصرف عمومی نیست و شخصیه

serverstar.ir
October 10th, 2015, 01:53
سلام
من به لینوکس میخوام
با رم یک گیگ
و یک میکروتیک میخوام با رم ۳۲ مگ
دوتاشون چقدر بهم میدید
مصرف عمومی نیست و شخصیه

با سلام

2 سرور 20 تومان تقدیم می شود

mahsat.ir
October 10th, 2015, 03:55
با سلام
یه وی پی اس میخام بدون افت کیفیت هارد!
رم 4 و هارد 500
چقدر حساب میکنین؟
تست هم دارین؟
با تشکر

serverstar.ir
October 10th, 2015, 16:22
با سلام
یه وی پی اس میخام بدون افت کیفیت هارد!
رم 4 و هارد 500
چقدر حساب میکنین؟
تست هم دارین؟
با تشکر

با سلام

ماهیانه 39 تومان تقدیم می شود

تست هم داده میشود

siros1
October 10th, 2015, 20:13
آقا من بخوام سرعت زیاد داشته باشم تا حد اینکه سایت یوتیوبو با کمترین تاخیر ببینم کارمو راه میندازه این سرورات یا نه؟ پیشنهادت کدوم سروره؟

FILMHOO
October 10th, 2015, 20:58
امکان کانفیگ رایگان برای پروتکولهای مختلف و رایج وجود دارد ؟
پروتکولهای قدیمی و جدید

serverstar.ir
October 10th, 2015, 21:19
آقا من بخوام سرعت زیاد داشته باشم تا حد اینکه سایت یوتیوبو با کمترین تاخیر ببینم کارمو راه میندازه این سرورات یا نه؟ پیشنهادت کدوم سروره؟

با سلام و احترام

بله رم 2 گیگ با 11 کانفیگ مختلف ارائه میشود تضمین دانلود حداقل 50 - 60 مگ در ثانیه آیا اینترنت شما توان دانلود 1 مگ در ثانیه را دارد ؟ اگر داشته باشد سرور شما 60 برابر توان بیشتری برای پاسخ گویی دارد !

siros1
October 10th, 2015, 21:22
آخه از خیلیا شنیدم که سایت یوتیوبو با تاخیر فیلماشو پخش میکنن همه سرورهای مجازی.حتی میخواستم برم سرور اختصاصی بخرم که شما اینجوری میگی دیگه حرفی ندارم.

آخه از خیلیا شنیدم که سایت یوتیوبو با تاخیر فیلماشو پخش میکنن همه سرورهای مجازی.حتی میخواستم برم سرور اختصاصی بخرم که شما اینجوری میگی دیگه حرفی ندارم.اگه میشد تستش کنم خیلی خوبه آفرهای شما رو.13 تومنیو میشه لطف کنید به ایمیلم بفرستین؟
gta5 forever at gmail

2 نفر از دوستان تا حالا سرور تست بهم دادن که هیچکدوم یوتیوبو با سرعت نرمال پخش نمیکنه.من اونقدر میگردم تا یک سرور مجازی خوب پیدا کنم.

serverstar.ir
October 10th, 2015, 22:16
آخه از خیلیا شنیدم که سایت یوتیوبو با تاخیر فیلماشو پخش میکنن همه سرورهای مجازی.حتی میخواستم برم سرور اختصاصی بخرم که شما اینجوری میگی دیگه حرفی ندارم.

آخه از خیلیا شنیدم که سایت یوتیوبو با تاخیر فیلماشو پخش میکنن همه سرورهای مجازی.حتی میخواستم برم سرور اختصاصی بخرم که شما اینجوری میگی دیگه حرفی ندارم.اگه میشد تستش کنم خیلی خوبه آفرهای شما رو.13 تومنیو میشه لطف کنید به ایمیلم بفرستین؟
gta5 forever at gmail

2 نفر از دوستان تا حالا سرور تست بهم دادن که هیچکدوم یوتیوبو با سرعت نرمال پخش نمیکنه.من اونقدر میگردم تا یک سرور مجازی خوب پیدا کنم.

لطفا برای دریافت تست در سایت ثبت نام نمایید و در تیکت درخواست تست نمایید

برای تماشا فیلم در یوتوب روش شما اشتباه است نباید مستقیم از داخل ویندوز تماشا کنید اینطوری بدون شک تصویر شکست دارد چون اینترنت شما این توان را ندارد و ما روش مطلوبتری برای رفع مشکل شما داریم

siros1
October 10th, 2015, 22:34
اون روش که بشه سایت یوتیوبو دید لطفا با ذکر قیمت برام ایمیل کنین.

serverstar.ir
October 12th, 2015, 15:29
اون روش که بشه سایت یوتیوبو دید لطفا با ذکر قیمت برام ایمیل کنین.

لطفا جهت تست در سایت ثبت نام کنید و در تیکت درخواست دهید

باید جهت تست در سایت عضو باشید

- - - Updated - - -

امکان کانفیگ رایگان برای پروتکولهای مختلف و رایج وجود دارد ؟
پروتکولهای قدیمی و جدید

با سلام

بله در صورت تمایل رایگان انجام می شود.
و محدودیتی وجود ندارد

sadrafilm
October 12th, 2015, 23:47
شاید تو این یکی دو سال حدود 40 تا 50 افر خریدم اما به جرات بگم هیچکدوم من رو راضی نکرد و حتی اینم با قاطعیت بگم نصفشون دز*د و کلاهبردار بودن ....ولی ولی از وقتی با سرور استار کار کردم که طولانی هم نیست خیلی راضیم و اصلا باورم نمیشه (اخه توقع من رو این سرویسدهی های مزخرف که در وب هاستینگ داده میشد اورده بود پایین)
جا داره بگم برای مشکلم خودشون زنگ زدن در صورتی که من پیگیری نکردم و بی خیال شدم اما اونها زنگ زدن و سرویس منو با اشکال فنی کمی که داشت درست کردن
شاید پستمو حذف کنن اما تشکر سرور استار